PDA

View Full Version : Μου έκλεψαν το πλαστικό καπάκι στο link του άξονα


Kimwnas
07-04-2012, 12:03
εμένα ρε παιδιά κάποιος μου έκλεψε το προστατευτικό πλαστικό καπάκι στο link του άξονα (το μικρό στρογγυλό) και μου άφησε και τις χαρακιές απο το κατσαβίδι που χρησιμοποίησε... Λογικά γιατί του έλειπε στο δικό του..Αν φτάσαμε ο άλλος να έχει (λογικά) GS και να κλέβει καπάκι 2 ευρώ, άστα να πάνε....

griv_gs
11-04-2012, 18:30
Και εμένα πριν 3-4 μήνες την τάπα τιμονιού.
:u55:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
11-04-2012, 18:41
Πιστεύω - ή ΘΕΛΩ να πιστεύω ότι, δεν είναι κάτοχοι GS ...

Είναι τα γνωστά καλόπαιδα, που κάνουν συλλογή από "τάπες" διαφόρων μαρκών οχημάτων ... :mad:

Είτε αυτοκίνητα είναι αυτά, είτε μοτοσυκλέτες ... :mad:

giclas
11-04-2012, 18:45
εγω καπου ειπα οτι πρεπη να παραγκηλω το καπακη διοτι ηταν γδαρμενω κε την επομενη με καλεσαν για καφε κε μου το αντηκατεστησα φρη !!

τωρα για 2 ευρω καταδεκτηκε να κλεψη κλαφτα χαραλαμπη μου ..........

silvestros
11-04-2012, 18:47
μπορει και να το διαβαζει κιολας...

giclas
11-04-2012, 18:53
μπορει και να το διαβαζει κιολας...

:sm7::sm7::sm7::sm7:

gandreas
11-04-2012, 21:55
Και εμένα μου έλειπε αλλά θεώρησα ότι το έχασα(λογικά το έχασα). Το πήρα 3€

MARK
11-04-2012, 23:48
:u56::u55::u56:

DERTILAS
11-04-2012, 23:50
Και εμενα μου ελειπε.....θελω να πιστευω οτι εφυγε απο μονο του....

264George
12-04-2012, 01:04
πέρυσι τις χούφτες μου..
:mad:
τράτζικ

mAthosalas
12-04-2012, 07:51
εμένα ρε παιδιά κάποιος μου έκλεψε το προστατευτικό πλαστικό καπάκι στο link του άξονα (το μικρό στρογγυλό)....

Και εμένα πριν 3-4 μήνες την τάπα τιμονιού.
:u55:

Πιστεύω - ή ΘΕΛΩ να πιστεύω ότι, δεν είναι κάτοχοι GS ...

Είναι τα γνωστά καλόπαιδα, που κάνουν συλλογή από "τάπες" διαφόρων μαρκών οχημάτων ... :mad:

Αν οντως δεν ειναι αυτα τα παιδακια που λες(και θυμαμαι και στην εποχη μας πιο παλια εκαναν συλλογη απο εμβληματα ΙΧ-Alfa Romeo BMW Mercedes τα αγαπημενα τους...)τοτε ισως φταιει κατι αλλο.......Χμ.....Για να κλεβουν μικρες στρογγυλες ταπες μια εξηγηση υπαρχει.....τους ποναει ο κωλ....τους απο τα μετρα του ΔΝΤ και αποφασισαν να τον ταπωσουν με κατι πιο.... σοφιστικε απο ενα καλαμποκι :ha16::lo19:Μπας και στην αποσυμπιεση φρρρρρττττττ....την ακουνε και Μποξερ!!!:ha15::lo20:

Kimwnas
12-04-2012, 16:07
Πιστεύω - ή ΘΕΛΩ να πιστεύω ότι, δεν είναι κάτοχοι GS ...

Είναι τα γνωστά καλόπαιδα, που κάνουν συλλογή από "τάπες" διαφόρων μαρκών οχημάτων ... :mad:

Είτε αυτοκίνητα είναι αυτά, είτε μοτοσυκλέτες ... :mad:

στην περίπτωση αυτή πιό λογικό θα ήταν να βάλουν "χέρι" στα "ζουμερά" σηματάκια της BMW πάνω στο ντεπόζιτο (που ειδικά στα πρώτα 1200άρια είναι κυριολεκτικά στον αέρα και βγαίνουν με το χέρι)...όχι να κάτσουν να "παιδευτούν" για ένα μαύρο πλαστικό καπάκι...

Κι' εγώ νόμιζα ότι το είχα χάσει, μέχρι όταν πήγα να πάρω ανταλακτικό να το βάλω μου είπε ο Θανάσης (MS) ότι δεν παίζει να φύγει μόνο του, και σε πιό λεπτομερή έλεγχο είδα και τις χαρακιές...

Alfa7
16-04-2012, 09:40
Χα χα, για να απαλύνω λίγο το πόνο της κλεψιάς από το φίλο μας...

Πέρυσι το καλοκαίρι στο λιμάνι στα Χανιά, βλέπω ένα ADve παρκαρισμένο και ένα παλληκαράκι να είναι σκυμμένο
στις ρόδες. Λέω μάλλον κάτι θαπαθε και πάω προς τα κει να δω μήπως θέλει καμιά βοήθεια γιατί η πινακίδα ήταν
Ιταλική. Πλησιάζοντας βλέπω ότι είναι κάποιο χαμίνι που προσπαθούσε να βγάλει τα καπάκια από τις βαλβίδες
(που μετά είδα ότι είχαν το σηματάκι της BMW).

Η κλωτσιά που έφαγε και το καρούμπαλο στο κεφάλι θα του θυμίζουν για πολύ καιρό το τι πήγε να κάνει...

GregoryA
16-04-2012, 11:30
Παιδιά δεν ειναι μοτοσικλετιστές και ειδικα από το φόρουμ. Ψευτομαγκάκια που κάνουν <συλλογή>, αλητάκια και τυχαία <οντα> που μπορεί να ετυχε να καβαλλήσουν Τζι ες περιστασιακά και τυχαία!!!!

oring
16-04-2012, 12:09
Χα χα, για να απαλύνω λίγο το πόνο της κλεψιάς από το φίλο μας...

Πέρυσι το καλοκαίρι στο λιμάνι στα Χανιά, βλέπω ένα ADve παρκαρισμένο και ένα παλληκαράκι να είναι σκυμμένο
στις ρόδες. Λέω μάλλον κάτι θαπαθε και πάω προς τα κει να δω μήπως θέλει καμιά βοήθεια γιατί η πινακίδα ήταν
Ιταλική. Πλησιάζοντας βλέπω ότι είναι κάποιο χαμίνι που προσπαθούσε να βγάλει τα καπάκια από τις βαλβίδες
(που μετά είδα ότι είχαν το σηματάκι της BMW).

Η κλωτσιά που έφαγε και το καρούμπαλο στο κεφάλι θα του θυμίζουν για πολύ καιρό το τι πήγε να κάνει...


+1200

stelios1977
16-04-2012, 17:09
Ας την παρουν τη ταπα,το μηχανακι ν αφησουν στην θεση του.

BOXER
17-04-2012, 00:16
Ας την παρουν τη ταπα,το μηχανακι ν αφησουν στην θεση του.


Δεν εχεις αδικο σε αυτο :cool:!!!

nipeda
26-04-2012, 13:08
Πιστεύω - ή ΘΕΛΩ να πιστεύω ότι, δεν είναι κάτοχοι GS ...

Είναι τα γνωστά καλόπαιδα, που κάνουν συλλογή από "τάπες" διαφόρων μαρκών οχημάτων ... :mad:

Είτε αυτοκίνητα είναι αυτά, είτε μοτοσυκλέτες ... :mad:


:ye36: