PDA

View Full Version : O Βαλλιανάτος αποκάλεσε «ομοφοβικό» τον Μητροπάνο


m_peiraias
21-04-2012, 14:08
O Βαλλιανάτος αποκάλεσε «ομοφοβικό» τον Μητροπάνο
19 Απριλίου 2012

http://troktiko.eu/wp-content/uploads/2012/04/image10241.jpeg
Το προσβλητικό σχόλιο του Γρηγόρη Βαλλιανάτου για τον Δημήτρη Μητροπάνο έχει ανάψει φωτιές στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης…

Σάλος έχει προκληθεί στο διαδίκτυο μετά από την ανάρτηση στο Facebook του προέδρου της Φιλελεύθερης Συμμαχίας, Γρηγόρη Βαλλιανάτου, ο οποίος χαρακτήρισε ομοφοβικό τον Δημήτρη Μητροπάνο, μία ημέρα μετά τον θάνατό του.
Πιο συγκεκριμένα ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος, έγραψε στην προσωπ9ική του σελίδα στο γνωστό μέσο κοινωνικής δικτύωσης «…Δημήτρης Μητροπάνος. …η υπέροχη λαική φωνή ενός ομοφοβικού…».
Αμέσως μετά την ανάρτηση, πολλοί χρήστες του Facebook, εξέφρασαν την αντίθεσή τους στις δηλώσεις αυτές.


Τι αλλη μ@λακια θα σκεφτει για να ερθει στην επικαιροτητα.
Τοση σκατοψυχια για ενα αταφο ακομη ανθρωπο;;
troktiko (http://troktiko.eu)

DoctorAbo
21-04-2012, 14:30
O Βαλλιανάτος αποκάλεσε «ομοφοβικό» τον Μητροπάνο
19 Απριλίου 2012

http://troktiko.eu/wp-content/uploads/2012/04/image10241.jpeg
Το προσβλητικό σχόλιο του Γρηγόρη Βαλλιανάτου για τον Δημήτρη Μητροπάνο έχει ανάψει φωτιές στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης…

Σάλος έχει προκληθεί στο διαδίκτυο μετά από την ανάρτηση στο Facebook του προέδρου της Φιλελεύθερης Συμμαχίας, Γρηγόρη Βαλλιανάτου, ο οποίος χαρακτήρισε ομοφοβικό τον Δημήτρη Μητροπάνο, μία ημέρα μετά τον θάνατό του.
Πιο συγκεκριμένα ο Γρηγόρης Βαλλιανάτος, έγραψε στην προσωπ9ική του σελίδα στο γνωστό μέσο κοινωνικής δικτύωσης «…Δημήτρης Μητροπάνος. …η υπέροχη λαική φωνή ενός ομοφοβικού…».
Αμέσως μετά την ανάρτηση, πολλοί χρήστες του Facebook, εξέφρασαν την αντίθεσή τους στις δηλώσεις αυτές.


Τι αλλη μ@λακια θα σκεφτει για να ερθει στην επικαιροτητα.
Τοση σκατοψυχια για ενα αταφο ακομη ανθρωπο;;
troktiko (http://troktiko.eu)

Αδέλφια τα πράγματα είναι απλά. Ο Βαλλιανάτος είναι ομοφυλόφιλος και έχει απαρνηθεί την ίδια του τη φύση. Η φύση του έδωσε τον κ@λο για να αποβάλει τα περιττώματα του και αυτός αό παρανόηση τον γεμίζει κρέας. Αν η ιδέα πως οι περισσότεροι φυσιολογικοί είναι ομοφοβικοί τον κάνει να νοιώθει ότι δεν είναι μόνος, το πρόβλημα είναι δικό του και εγώ τουλάχιστον δε θα το κάνω δικό μου παρεξηγούμενος για λογαριασμό του λατρεμένου Μητροπάνου.

Είναι βέβαια περίεργο που δεν είχε το κουράγιο να το πει αυτό μέχρι προχθές που υπήρχε ο Μητροπάνος.Τι σύμπτωση κι αυτή ρε παιδί μου να το πει αφού έφυγε και δε μπορεί να του απαντήσει.

Υ.Γ. Δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους όπως δεν έχω και με τους ετεροφυλόφιλους. Αρκεί καθένας να κρατάει τις προτιμήσεις του για τον εαυτό του.

karates
21-04-2012, 14:41
Αδέλφια τα πράγματα είναι απλά. Ο Βαλλιανάτος είναι ομοφυλόφιλος και έχει απαρνηθεί την ίδια του τη φύση. Η φύση του έδωσε τον κ@λο για να αποβάλει τα περιττώματα του και αυτός αό παρανόηση τον γεμίζει κρέας. Αν η ιδέα πως οι περισσότεροι φυσιολογικοί είναι ομοφοβικοί τον κάνει να νοιώθει ότι δεν είναι μόνος, το πρόβλημα είναι δικό του και εγώ τουλάχιστον δε θα το κάνω δικό μου παρεξηγούμενος για λογαριασμό του λατρεμένου Μητροπάνου.

Είναι βέβαια περίεργο που δεν είχε το κουράγιο να το πει αυτό μέχρι προχθές που υπήρχε ο Μητροπάνος.Τι σύμπτωση κι αυτή ρε παιδί μου να το πει αφού έφυγε και δε μπορεί να του απαντήσει.

Υ.Γ. Δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους όπως δεν έχω και με τους ετεροφυλόφιλους. Αρκεί καθένας να κρατάει τις προτιμήσεις του για τον εαυτό του.




:re26::re26::re26::re26::re26:

ortho
21-04-2012, 15:15
Δεν του έχουν φτάσει φαίνεται οι ψιλές από τον δικηγόρο....

ntinopoulos
21-04-2012, 17:19
Πouστηδες και παλικάρια γιναμαι μαλλιά κουβάρια...

siraxanz
21-04-2012, 17:23
Η επιδιωξη της δημοσιοτητας οδηγει σε αθλιοτητες....:mad:

Troublemaker
21-04-2012, 17:28
Αδέλφια τα πράγματα είναι απλά. Ο Βαλλιανάτος είναι ομοφυλόφιλος και έχει απαρνηθεί την ίδια του τη φύση. Η φύση του έδωσε τον κ@λο για να αποβάλει τα περιττώματα του και αυτός αό παρανόηση τον γεμίζει κρέας. Αν η ιδέα πως οι περισσότεροι φυσιολογικοί είναι ομοφοβικοί τον κάνει να νοιώθει ότι δεν είναι μόνος, το πρόβλημα είναι δικό του και εγώ τουλάχιστον δε θα το κάνω δικό μου παρεξηγούμενος για λογαριασμό του λατρεμένου Μητροπάνου.

Είναι βέβαια περίεργο που δεν είχε το κουράγιο να το πει αυτό μέχρι προχθές που υπήρχε ο Μητροπάνος.Τι σύμπτωση κι αυτή ρε παιδί μου να το πει αφού έφυγε και δε μπορεί να του απαντήσει.

Υ.Γ. Δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους όπως δεν έχω και με τους ετεροφυλόφιλους. Αρκεί καθένας να κρατάει τις προτιμήσεις του για τον εαυτό του.

Πouστηδες και παλικάρια γιναμαι μαλλιά κουβάρια...

Η επιδιωξη της δημοσιοτητας οδηγει σε αθλιοτητες....:mad:
:ye36::ye36::ye36::ye36::ye36:

Albatros
21-04-2012, 19:33
Καλό είναι βέβαια να μην αναμεταδίδουμε τέτοιες ανόητες δηλώσεις,γιατί δίνουμε σημασία σε αυτούς που τις κάνουν , ειδικά δε σε άτομα όπως ο Βαλιανάτος (δεν με νοιάζει τι βάζει ο Κ@λος του,αλλά τι βγάζει το στόμα του που είναι χειρότερο από τον κ@λο του)...
:cool:

andreas 75
21-04-2012, 20:14
ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ!!!!

DoctorAbo
21-04-2012, 20:45
Καλό είναι βέβαια να μην αναμεταδίδουμε τέτοιες ανόητες δηλώσεις,γιατί δίνουμε σημασία σε αυτούς που τις κάνουν , ειδικά δε σε άτομα όπως ο Βαλιανάτος (δεν με νοιάζει τι βάζει ο Κ@λος του,αλλά τι βγάζει το στόμα του που είναι χειρότερο από τον κ@λο του)...
:cool:

+ 1200

jarhead
21-04-2012, 20:52
Αδέλφια τα πράγματα είναι απλά. Ο Βαλλιανάτος είναι ομοφυλόφιλος και έχει απαρνηθεί την ίδια του τη φύση. Η φύση του έδωσε τον κ@λο για να αποβάλει τα περιττώματα του και αυτός αό παρανόηση τον γεμίζει κρέας. Αν η ιδέα πως οι περισσότεροι φυσιολογικοί είναι ομοφοβικοί τον κάνει να νοιώθει ότι δεν είναι μόνος, το πρόβλημα είναι δικό του και εγώ τουλάχιστον δε θα το κάνω δικό μου παρεξηγούμενος για λογαριασμό του λατρεμένου Μητροπάνου.

Είναι βέβαια περίεργο που δεν είχε το κουράγιο να το πει αυτό μέχρι προχθές που υπήρχε ο Μητροπάνος.Τι σύμπτωση κι αυτή ρε παιδί μου να το πει αφού έφυγε και δε μπορεί να του απαντήσει.


Υ.Γ. Δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους όπως δεν έχω και με τους ετεροφυλόφιλους. Αρκεί καθένας να κρατάει τις προτιμήσεις του για τον εαυτό του.


(Αφου ως γνωστο οι νεκροι δεν μπορουν να μιλησουν)!

KRASOPATERAS
21-04-2012, 21:48
Αδέλφια τα πράγματα είναι απλά. Ο Βαλλιανάτος είναι ομοφυλόφιλος και έχει απαρνηθεί την ίδια του τη φύση. Η φύση του έδωσε τον κ@λο για να αποβάλει τα περιττώματα του και αυτός αό παρανόηση τον γεμίζει κρέας. Αν η ιδέα πως οι περισσότεροι φυσιολογικοί είναι ομοφοβικοί τον κάνει να νοιώθει ότι δεν είναι μόνος, το πρόβλημα είναι δικό του και εγώ τουλάχιστον δε θα το κάνω δικό μου παρεξηγούμενος για λογαριασμό του λατρεμένου Μητροπάνου.

Είναι βέβαια περίεργο που δεν είχε το κουράγιο να το πει αυτό μέχρι προχθές που υπήρχε ο Μητροπάνος.Τι σύμπτωση κι αυτή ρε παιδί μου να το πει αφού έφυγε και δε μπορεί να του απαντήσει.

Υ.Γ. Δεν έχω πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους όπως δεν έχω και με τους ετεροφυλόφιλους. Αρκεί καθένας να κρατάει τις προτιμήσεις του για τον εαυτό του.

:re25:

napgeo
22-04-2012, 00:17
Ότι χειρότερο υπάρχει σήμερα στην Ελλάδα.
:re26:ΠΑΣΟΚΟΣ Πούστης…………..

V-STRONG
22-04-2012, 00:30
είναι ντροπή να μιλάει έτσι για έναν τόσο μεγάλο καλιτέχνη που χάθηκε από την ζωή...Εχει χαθεί κάθε έννοια σεβασμού πλέον ακόμη και προς τους νεκρους....Ελεος... ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

gsgs
22-04-2012, 09:09
Η επιδιωξη της δημοσιοτητας οδηγει σε αθλιοτητες....:mad:
:ye36:

pale
22-04-2012, 20:21
Ένα μεγάλο ΚΥΡΙΟ δεν έπρεπε να τον χτυπάνε ούτε έστω και μετά το θάνατό του.Ντροπή!:mad:

black_hawk
23-04-2012, 02:19
Ότι χειρότερο υπάρχει σήμερα στην Ελλάδα.
:re26:ΠΑΣΟΚΟΣ Πούστης…………..

Ασε που, εννιοτε, παει "πακετο"!! :D

:u55:

paschalis
23-04-2012, 07:18
To θεμα καλυφθηκε κατ'εμε απο το δευτερο ποστ.
Ελπιζω να συμφωνειτε ολοι και σιγα σιγα
να το στειλουμε στον πατο του πηγαδιου
απλα χωρις να ποσταρουμε..:)

GEO_K
23-04-2012, 08:45
To θεμα καλυφθηκε κατ'εμε απο το δευτερο ποστ.
Ελπιζω να συμφωνειτε ολοι και σιγα σιγα
να το στειλουμε στον πατο του πηγαδιου
απλα χωρις να ποσταρουμε..:)

:ye02:

k1200gt
23-04-2012, 14:59
να παει να ξαναμπει σε αυτο που τον γλυστρησε και να ξαναβγει μηπως και ισιωσει το μυαλο του...ο πισωγλεντης που εχει γινει και διασημος και νιωθει ικανος να πιανει στο στομα του ανθρωπους που αφησαν ιστορια

gsmaniac
23-04-2012, 15:03
να παει να ξαναμπει σε αυτο που τον γλυστρησε και να ξαναβγει μηπως και ισιωσει το μυαλο του...ο πισωγλεντης που εχει γινει και διασημος και νιωθει ικανος να πιανει στο στομα του ανθρωπους που αφησαν ιστορια

δεν ειναι λυση αυτη......:cool:
αυτος πρεπει να ηταν απο την κοιλια της μανας του πισωγλεντης......:ha16:

k1200gt
23-04-2012, 15:12
:re25: