PDA

View Full Version : Ενοικίαση Ιστιοπλοικού.


scoutboy71
25-04-2012, 15:05
Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι για ενοικίαση ιστιοπλοικού για Σ/Κ (Σεπτέμβριο) Υπάρχει κανένας από το forum που να έχει καμία πληροφορία. Η ενοικίαση θα είναι χωρίς skipper και θα είμαστε μέχρι 6 άτομα..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κώστας

gsmaniac
25-04-2012, 15:07
Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι για ενοικίαση ιστιοπλοικού για Σ/Κ (Σεπτέμβριο) Υπάρχει κανένας από το forum που να έχει καμία πληροφορία. Η ενοικίαση θα είναι χωρίς skipper και θα είμαστε μέχρι 6 άτομα..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κώστας


ποσα ποδια σκαφος θελεις και σε ποια περιοχη ??????

diomiles
25-04-2012, 15:56
Καλησπέρα,
ενδιαφέρομαι για ενοικίαση ιστιοπλοικού για Σ/Κ (Σεπτέμβριο) Υπάρχει κανένας από το forum που να έχει καμία πληροφορία. Η ενοικίαση θα είναι χωρίς skipper και θα είμαστε μέχρι 6 άτομα..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
Κώστας


Φίλε μου η εταιρία COSMOS YACHTING που είναι στο καλαμάκι ανήκει στον γαμπρό μου.

Τα σκάφη τους απ ότι ξέρω είναι Bavaria και είναι όλα σχεδόν καινούργια .Αν θες πάρε τηλέφωνο ζήτα τον Ιορδάνη η πάρε εμένα (το τηλεφωνό μου είναι στο προφίλ μου ) να μεσολαβήσω για καλύτερες τιμές.

Φυσικά αυτό ισχύει και για όποιον άλλον θέλει να νοικιάσει ιστιοπλοικό.

Η εταιρία είναι Cosmos Yachting Hellas Maritime SA (http://www.cosmos-yachting.gr/index.htm)

scoutboy71
25-04-2012, 15:57
Όχι πάνω από 36. Αναχώρηση από Φάληρο, Καλαμάκι και προορισμός Αργωσαρωνικός (Πόρο ή Ύδρα)

gsmaniac
25-04-2012, 17:59
Όχι πάνω από 36. Αναχώρηση από Φάληρο, Καλαμάκι και προορισμός Αργωσαρωνικός (Πόρο ή Ύδρα)

Κοιτά στην εταιρεία που σου λέει ο διονύσης, αφού είναι γνωστός του.....
Καλο είναι να νοικιαζεις μέσω γνωριμίας, γιατι θα σε προσέξουν γενικά, πέρα απο τιμές...
Ο δικός μου γνωστός είναι...GalazioSailing.gr | Sailing Greece | Yacht Charter Greek islands (http://www.galaziosailing.gr), αλλα έχει σκαφοι πάνω απο 44 πόδια.....
Γενικά έχει πέσει πολυ πείνα και αν ψάξεις θα βρεις καλές τιμές......μην βιαστεις να κλείσεις απο τώρα....
Ότι θέλεις εδω είμαστε...:)

scoutboy71
26-04-2012, 15:20
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.