PDA

View Full Version : Μου τη δινει που ειμαστε αυτο που υποννοουν οτι ειμαστε!


Troublemaker
12-05-2012, 23:09
Αγαπημενοι μου φιλοι...πριν λιγη ωρα ακουσα κατι που πραγματικα μου σπαραξε την καρδια...!Γι'αυτο ας κανουμε κατι να βοηθησουμε σε αυτην την τραγικη κατασταση που ζει αυτος ο ανθρωπος και ολοι οι ομοιοι του...αναφερομαι φυσικα οπως ολοι καταλαβατε στον κυριο Παπουλια,ο οποιος ταπεινα και μεσα απο τα κουρελιασμενα του ρουχα σε αυτο το ερειπωμενο ρημαδι που ζει φτωχικα και με πολλες στερησεις και περικοπες,γυρισε προς τους δημοσιογραφους και ειπε: !"βλεπετε πως εργαζομαστε για εσας ακομα και τα Σαββατα ετσι; Και αμισθι!!!"
Γι'αυτο κ εγω την Δευτερα το πρωι πρωι,θα παω να ανοιξω εναν λογαριασμο,να κανουμε κατι για αυτους τους ανθρωπους που δουλευουν για χα-ρη-μας ΚΑΙ τα Σαββατα και μαλιστα ΑΜΙΣΘΙ!!!!...
Εγω παλι γιατι βλεπω ΜΟΝΟ,πως ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΑ αλλα ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ!Γγγγ@αμισθι!!!!! Σιχτιρ πια σας σιχαθηκα!!!! ΟΛΟΥΣ!!:u59:ΝεύραΝεύρα:u59:

ortho
12-05-2012, 23:21
Οταν κάποια στιγμή έγραψα για τον "γεράκο" δε σεβόμουν τους θεσμούς!
Ποιούς ακριβώς;!

Κι είναι όλοι κορακοζώητοι! Ανάθεμά τους!

Troublemaker
12-05-2012, 23:30
Οταν κάποια στιγμή έγραψα για τον "γεράκο" δε σεβόμουν τους θεσμούς!
Ποιούς ακριβώς;!

Κι είναι όλοι κορακοζώητοι! Ανάθεμά τους!


Πως να μην ειναι;;; Εμας ειτε ετσι ειτε αλλιως,μας εχει φαει το αγχος,η αγωνια,το τρεξιμο..αυτους τους βλεπεις να εχουν καμμια αναγκη;;; Ο Παπα-μην-πω-δημος,συνδευοταν απο ΔΕΚΑ ατομα για να παει να κακοψηφισει,ενας ακομα πανω στον οροφο,αλλος ενας να φυλαει την πορτα...ειλικρινα σας το λεω,τον Ομπαμα τοσοι ΔΕΝ τον συνοδευουν!!!!!!:u59:

gsmaniac
12-05-2012, 23:46
Οταν κάποια στιγμή έγραψα για τον "γεράκο" δε σεβόμουν τους θεσμούς!
Ποιούς ακριβώς;!

Κι είναι όλοι κορακοζώητοι! Ανάθεμά τους!



αυτο ειναι προβλημα..........:D

ortho
12-05-2012, 23:51
αυτο ειναι προβλημα..........:D

:lo19::lo19::lo19::lo19: απ'όλες τις απόψεις!

vpentza
13-05-2012, 00:03
Οταν κάποια στιγμή έγραψα για τον "γεράκο" δε σεβόμουν τους θεσμούς!
Ποιούς ακριβώς;!

Κι είναι όλοι κορακοζώητοι! Ανάθεμά τους!


αυτο ειναι προβλημα..........:D

Το μυαλό σου στη δουλειά είναι Κώστα ? :lo19:

arnhths
13-05-2012, 00:51
Το μυαλό σου στη δουλειά είναι Κώστα ? :lo19:

ακόμα και τα Σάββατα... και αμισθί ;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
13-05-2012, 02:14
Οταν κάποια στιγμή έγραψα για τον "γεράκο" δε σεβόμουν τους θεσμούς!


.
.
.
.
.
.
Εγώ ήμουν ένας απ' αυτούς που διαφωνούσα μαζί σου ... :cool:

Σήμερα, μπορεί ακόμη να μην συμφωνώ,

αλλά και ... δεν διαφωνώ ... :(





.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
13-05-2012, 02:16
.
.
.
.
.
.
Λυπάμαι αφάνταστα ... για την μεταστροφή μου στα αισθήματά μου ... :(





.

nivo
13-05-2012, 02:17
γιατι να διαφερει και αυτος ?απο το συστημα ειναι γενημενος και απο το ιδιο διορισμενος ...

ortho
13-05-2012, 10:04
.
.
.
.
.
.
Λυπάμαι αφάνταστα ... για την μεταστροφή μου στα αισθήματά μου ... :(





.
Δε χρειάζεται να λυπάσαι Νίκο μου! Δεν έχουμε άξιους πολιτικούς και το κυριώτερο δεν έχουμε πατριώτες πολιτικούς. Μεγαλωμένοι όλοι, κι οι νεότεροι μέσα στα "στεγανά" των κομμάτων ενδιαφέρονται πρωτίστως για το δικό τους καλό που περνά μέσα από το καλό του κόμματος που ανήκουν κι αν περισσέψει και κάτι ασχολούνται και με τη χώρα και τους ανθρώπους της.

Το χειρότερο απ'όλα είναι πως δεν υπάρχει στον ορίζοντα κάτι άλλο. Πρέπει να "πεθάνει" το τωρινό για να έρθει το νέο....

peterv
13-05-2012, 10:40
Δε χρειάζεται να λυπάσαι Νίκο μου! Δεν έχουμε άξιους πολιτικούς και το κυριώτερο δεν έχουμε πατριώτες πολιτικούς. Μεγαλωμένοι όλοι, κι οι νεότεροι μέσα στα "στεγανά" των κομμάτων ενδιαφέρονται πρωτίστως για το δικό τους καλό που περνά μέσα από το καλό του κόμματος που ανήκουν κι αν περισσέψει και κάτι ασχολούνται και με τη χώρα και τους ανθρώπους της.

Το χειρότερο απ'όλα είναι πως δεν υπάρχει στον ορίζοντα κάτι άλλο. Πρέπει να "πεθάνει" το τωρινό για να έρθει το νέο....


Κάτι σαν το Βενιζέλο που ζήτησε από όλα τα μέλη του κόματος του να παραιτηθούν από τις αρμοδιοτητές τους γιατί το κόμμα είναι σάπιο καί πρέπει να το ξαναδημιουργήσουν από την αρχή ; 😄

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ όμως το νέο να μην είναι κάτι παλιό με άλλα ρούχα !!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Troublemaker
13-05-2012, 11:31
Δε χρειάζεται να λυπάσαι Νίκο μου! Δεν έχουμε άξιους πολιτικούς και το κυριώτερο δεν έχουμε πατριώτες πολιτικούς. Μεγαλωμένοι όλοι, κι οι νεότεροι μέσα στα "στεγανά" των κομμάτων ενδιαφέρονται πρωτίστως για το δικό τους καλό που περνά μέσα από το καλό του κόμματος που ανήκουν κι αν περισσέψει και κάτι ασχολούνται και με τη χώρα και τους ανθρώπους της.

Το χειρότερο απ'όλα είναι πως δεν υπάρχει στον ορίζοντα κάτι άλλο. Πρέπει να "πεθάνει" το τωρινό για να έρθει το νέο....

:ye36:
Κάτι σαν το Βενιζέλο που ζήτησε από όλα τα μέλη του κόματος του να παραιτηθούν από τις αρμοδιοτητές τους γιατί το κόμμα είναι σάπιο καί πρέπει να το ξαναδημιουργήσουν από την αρχή ; 😄

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ όμως το νέο να μην είναι κάτι παλιό με άλλα ρούχα !!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Σαν το ανεκδοτο με το μπ...λο.....:hmmm:

taksidiotis
14-05-2012, 19:04
Ε ρε κόπανο πού θέλουν αυτοί,μας δουλεύουν μπροστά στα μούτρα μας:mad:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

webart68
14-05-2012, 19:54
:ye36:


Σαν το ανεκδοτο με το μπ...λο.....:hmmm:
:ye36:

Troublemaker
01-06-2012, 17:50
"Λευτερια στη Βικυ Σταματη"
Εμπορικος Συλλογος Αθηνων

Χαλλλαρός
02-06-2012, 01:14
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ!!!ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ!!! Κάτι μου θυμίζει το όνομα. Μήπως είναι αυτός ο τύπος που δάνεισε τον Αντρέα για ένα ΚΩΛΟΣΠΙΤΟ?:wha13: