PDA

View Full Version : Κινηματογραφικη ταινια


aleckan
11-06-2012, 19:17
Φιλες και φιλοι τι πιο απλο ευχαριστο και προσιτο σε ολους μας απο ενα καλοκαιρινο σινεμαδακι.Ειδικα αν βρει κανεις καλο εργο,ειναι οτι πρεπει για να ξεφυγουμε λιγο απο τη ενταση και την κατσουφια που κυριαρχει στη ζωη μας.
Ενα τετοιο εργο ειδα και ας προτεινω.Λεγεται "ΟΙ ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ",και ειναι μια συγχρονη γαλλικη ταινια γεματη αισιοδοξια για τη ζωη, δοσμενη με χιουμορ,που εγω τουλαχιστον και οχι μονον,ειδα και γελασα με την καρδια μου.
Οσοι, οσες λοιπον δεν ασχολειστε με το ποδοσφαιρο και ψαχνετε καμμια ιδεα,σκεφτειτε και το θερινο σινεμα....:)

ΜΠΑΜΠΟΥ
11-06-2012, 20:05
πολυ καλη προταση!!! ταινια που σε κανει να γελασεις αρκετα χωρις ρηχες χυδαιοτητες. απο τα λιγα καλα πραγματα που εχοθμε δει στην κατηγορια της κωμωδιας τα τελευταια χρονια...
:ye03::ye03::ye03:

ARGI
11-06-2012, 21:46
Φιλες και φιλοι τι πιο απλο ευχαριστο και προσιτο σε ολους μας απο ενα καλοκαιρινο σινεμαδακι.Ειδικα αν βρει κανεις καλο εργο,ειναι οτι πρεπει για να ξεφυγουμε λιγο απο τη ενταση και την κατσουφια που κυριαρχει στη ζωη μας.
Ενα τετοιο εργο ειδα και ας προτεινω.Λεγεται "ΟΙ ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ",και ειναι μια συγχρονη γαλλικη ταινια γεματη αισιοδοξια για τη ζωη, δοσμενη με χιουμορ,που εγω τουλαχιστον και οχι μονον,ειδα και γελασα με την καρδια μου.
Οσοι, οσες λοιπον δεν ασχολειστε με το ποδοσφαιρο και ψαχνετε καμμια ιδεα,σκεφτειτε και το θερινο σινεμα....:)

Θερινός σινεμάς + μπυρούλα!!!
:re27::re27::re27:

sliv
11-06-2012, 22:54
πολυ καλη ταινια .....πολυ καλη προταση .......


:ye02::ye02::ye02::ye02:

syan
12-06-2012, 00:52
Φιλες και φιλοι τι πιο απλο ευχαριστο και προσιτο σε ολους μας απο ενα καλοκαιρινο σινεμαδακι.Ειδικα αν βρει κανεις καλο εργο,ειναι οτι πρεπει για να ξεφυγουμε λιγο απο τη ενταση και την κατσουφια που κυριαρχει στη ζωη μας.
Ενα τετοιο εργο ειδα και ας προτεινω.Λεγεται "ΟΙ ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ",και ειναι μια συγχρονη γαλλικη ταινια γεματη αισιοδοξια για τη ζωη, δοσμενη με χιουμορ,που εγω τουλαχιστον και οχι μονον,ειδα και γελασα με την καρδια μου.
Οσοι, οσες λοιπον δεν ασχολειστε με το ποδοσφαιρο και ψαχνετε καμμια ιδεα,σκεφτειτε και το θερινο σινεμα....:)

Έτυχε να την δώ δίς...Πραγματικά αξιόλογη ταινία..!!

stelios1977
12-06-2012, 01:29
pολυ καλη

giamil
12-06-2012, 10:18
Φιλες και φιλοι τι πιο απλο ευχαριστο και προσιτο σε ολους μας απο ενα καλοκαιρινο σινεμαδακι.Ειδικα αν βρει κανεις καλο εργο,ειναι οτι πρεπει για να ξεφυγουμε λιγο απο τη ενταση και την κατσουφια που κυριαρχει στη ζωη μας.
Ενα τετοιο εργο ειδα και ας προτεινω.Λεγεται "ΟΙ ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ",και ειναι μια συγχρονη γαλλικη ταινια γεματη αισιοδοξια για τη ζωη, δοσμενη με χιουμορ,που εγω τουλαχιστον και οχι μονον,ειδα και γελασα με την καρδια μου.
Οσοι, οσες λοιπον δεν ασχολειστε με το ποδοσφαιρο και ψαχνετε καμμια ιδεα,σκεφτειτε και το θερινο σινεμα....:)

Εχεις γουστο ρε φιλε γι αυτο σε παω ταμαλα!
:cool2::cool2::cool2:

Την ειδα κι εγω την ταινια και μπορω να πω οτι ειναι απ τις λιγες που με κρατησαν και δεν με πηρε ο υπνος...μια και τα τελευταια χρονια οι περισσοτερες ταινιες ειναι για τα κλαματα και για πολυ υπνο λεμε!!!!

Εχετε παρατηρησει ομως κατι ρε παιδια?

Οι πιο καλες ταινιες συνηθως ειναι αληθηνες ιστοριες σαν κ αυτην!

Αλεκαρα θελω καλοκαιρινο σινεμαδακι με μπυρονια και τα τιαυτα!!!

Για κανονισου!
:ye33:

:ye36: για την προταση του φιλου μου!

Arkas
12-06-2012, 16:02
Ευχαριστούμε Αλεκάρα για την πρόταση !
Θα την τιμήσουμε προσεχώς !

gsmaniac
12-06-2012, 22:03
Μιλαμε για τους ΑΘΙΧΤΟΥΣ...........:cool:


Γαλλική ταινία, σκηνοθεσία Ερίκ Τολεντανό, Ολιβιέ Νακάς με τους: Φρανσουά Κλιζέ, Ομάρ Σι, Οντρέ Φλερό
Ένας τετραπληγικός αριστοκράτης προσλαμβάνει ως βοηθό/νοσοκόμο έναν νεαρό Αφρικανό των παριζιάνικων προαστίων, ο οποίος θα του αλλάξει τη ζωή με εντελώς απρόσμενο τρόπο.

εψαξα να βρω τους ανεγγυχτους.......μαλλον μονο εσεις το ειδατε(παγκοσμιως):D
εφυγα ...να το δω, αλιμονο σας αν ειναι μαπα:mad::D

adventure
12-06-2012, 22:08
Μπράβο Αλέκο το θερινό σινεμά είναι το κάτι άλλο.

:ye02: :ye02: :ye33:

moby_gr
12-06-2012, 23:20
...

Εχετε παρατηρησει ομως κατι ρε παιδια?

Οι πιο καλες ταινιες συνηθως ειναι αληθηνες ιστοριες σαν κ αυτην!

...



και (ακόμα πιο) συνήθως, ευρωπαϊκές ;)

gsmaniac
13-06-2012, 01:26
αλεκαρα ειχες δικιο..........:ye02::ye02:

giamil
13-06-2012, 09:35
και (ακόμα πιο) συνήθως, ευρωπαϊκές ;)

....και λατινοαμερικανικες....


πχ...Blow (Johnny Dep - Penelope Cruz)

:ye33: