PDA

View Full Version : ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ.


PortoLeone
10-06-2009, 02:53
Προσπαθούμε να κρατήσουμε τα επαγγέλματα στη χώρα μας ζωντανά σα νέοι άνθρωποι αλλά υπάρχουν έξυπνοι να κάνουν τη δουλειά σου.
Δείτε αυτό το βιντεάκι και θα καταλάβετε τι άλλο βλέπουμε στην εθνική.Αυτό είναι η αρχή.Έχουμε τα Φ.Δ.Χ (Φορτηγά Δημοσίας Χρήσεως) και κάθονται για να κάνει τη μετακόμιση η κουμπάρα.http://www.youtube.com/watch?v=EZ4sskjWx1Q

Arkas
10-06-2009, 03:01
Η κουμπάρα όμως είναι τζαμπάουα, ενώ τα Φ.Δ.Χ....

EOD-K9
10-06-2009, 09:58
:sm7:

το μωρό είναι στο καρότσι ???


άντε πάρε και εσύ ένα καρότσι να ρίξεις τις τιμές

platon
10-06-2009, 10:21
Καλά δεν είναι και κλέψιμο δουλειάς αυτό. Με το καρότσι τα μεταφέρει, δεν κυκλοφορεί με κανά σαράβαλο παράνομο φορτηγό ή με το αγροτικό της.

emix
10-06-2009, 11:22
Ο κοσμος πλεον και λεφτα δεν εχει αλλα και εχει ξυπνησει, βλεποντας μερικους να προσπαθουν να βγαλουν υπερβολικο κερδος. Απ ολα τα επαγγελματα, οχι μονο απο τις μεταφορες.

wolferin
10-06-2009, 12:03
εφευρετικοτητα παντως τρομερη

ntinopoulos
10-06-2009, 12:42
ρε σεις,για ξαφρισμα μου φαινεται!:rolleyes:

Billakos
10-06-2009, 22:36
οταν για να σου μεταφερουν ενα σαλονιι θελουν κοντα 200 ευρω(και χωρις αποδειξη κιολας) και ο κουμπαρος και η κουμπαρα και ολο το σοι θα ερθει να παρει πραγματα θα εχει και χαβαλε.αν η τιμη ηταν μικροτερη δε θα χρειαζοταν ολοι αυτοι!και επειδη πολυ ελληνες επαγγελματιες εχουν ενα προβλημα με τα μαθηματικα θα πρεπει να ανοιξουν τα ματια τους να δουν τι κανουν οι συναδελφοι απο το εξωτερικο....χαμηλες τιμες και κερδος απο το δευτερο σπιτι της ημερας και μετα.εδω ολοι θελουν με μια δουλεια να παρουν και gs 1200!!εχει ακομα επαγγελματα που θα πεθανουν....

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
11-06-2009, 06:31
ρε σεις,για ξαφρισμα μου φαινεται!:rolleyes:


+1000 !!!!

VILLY
28-06-2009, 00:10
ρε σεις,για ξαφρισμα μου φαινεται!:rolleyes:

Μια απο τα ίδια. Συμφωνώ!

Πάντως βρε παιδιά δε τους πάω με τίποτα και πείτε με ρατσιστή!
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιαδήποτε μειονότητα στο κόσμο αλλά με τους δικούς μας Ελλήνο αθίγγανους που θεν ντε και καλά να κάνουν την Ελλάδα, Ελλαντιστάν... ε, με τίποτα!
Παρανομία, βρώμα, ρύπανση, κλεψιές, βιασμούς, καταπάτηση των ωραιότερων πλατειών χωρίς να ρωτήσουν ποτέ κανένα και το κακό συναπάντημα - είναι η προσφορά του 95% της ράτσας τους στη χώρας μας και το χειρότερο..

.....

με την ανέχεια της πολιτείας και των συντεταγμένων οργάνων της...


... λόγω πολιτικού κόστους... τρομάρα τους!

ntinopoulos
28-06-2009, 02:19
Μια απο τα ίδια. Συμφωνώ!

Πάντως βρε παιδιά δε τους πάω με τίποτα και πείτε με ρατσιστή!
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιαδήποτε μειονότητα στο κόσμο αλλά με τους δικούς μας Ελλήνο αθίγγανους που θεν ντε και καλά να κάνουν την Ελλάδα, Ελλαντιστάν... ε, με τίποτα!
Παρανομία, βρώμα, ρύπανση, κλεψιές, βιασμούς, καταπάτηση των ωραιότερων πλατειών χωρίς να ρωτήσουν ποτέ κανένα και το κακό συναπάντημα - είναι η προσφορά του 95% της ράτσας τους στη χώρας μας και το χειρότερο..

.....

με την ανέχεια της πολιτείας και των συντεταγμένων οργάνων της...


... λόγω πολιτικού κόστους... τρομάρα τους!
ετσι,ετσι!!!

DERTILAS
28-06-2009, 13:42
Παιδια ξαφρισμα ειναι, ασε που δεν ξερεις αν και το μωρο ειναι δικο τους!!!!

skippybi
28-06-2009, 13:46
παίζει και να το βρήκε πεταμένο δίπλα σε κάποιο κάδο ή κάπου αλλού και να το πήρε για να βολέψει την οικογένεια...;)

pkar
09-07-2009, 09:49
Μια απο τα ίδια. Συμφωνώ!

Πάντως βρε παιδιά δε τους πάω με τίποτα και πείτε με ρατσιστή!
Δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιαδήποτε μειονότητα στο κόσμο αλλά με τους δικούς μας Ελλήνο αθίγγανους που θεν ντε και καλά να κάνουν την Ελλάδα, Ελλαντιστάν... ε, με τίποτα!
Παρανομία, βρώμα, ρύπανση, κλεψιές, βιασμούς, καταπάτηση των ωραιότερων πλατειών χωρίς να ρωτήσουν ποτέ κανένα και το κακό συναπάντημα - είναι η προσφορά του 95% της ράτσας τους στη χώρας μας και το χειρότερο..

.....

με την ανέχεια της πολιτείας και των συντεταγμένων οργάνων της...


... λόγω πολιτικού κόστους... τρομάρα τους!
Πέστα Χρυσόστομε...