PDA

View Full Version : 4η ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - ΝΕΟ GARMIN ZUMO 660 LM !!!


Arkas
06-07-2012, 21:58
http://washford.scene7.com/is/image/Washford/335106?$prod$

Μετά από τις προηγούμενες,
τρεις πολύ επιτυχημένες
Ομαδικές Αγορές των GPS της Garmin,
Zumo 660 (http://www.garmin.gr/eshop/7--/12-/33-garmin-zumo-660.html),
προχωρούμε σε νέα Ομαδική !

Το γνωστό σε όλους μας Zumo 660,

αναβαθμίζεται

και οι νέοι κάτοχοι,

θα μπορούν να αναβαθμίζουν δωρεάν - εφ΄όρου ζωής,

όλους τους επίσημους Garmin χάρτες τους,

με τους οποίους εφοδιάζεται αρχικά το Zumo !



Το ποσόν παραμένει,

ειδικά για το GS Forum,

σε πανευρωπαϊκό επίπεδο

και παρά τις συνεχιζόμενες αυξήσεις,

στα 510 € !!!




.


Να υπενθυμίσω ότι:


η προμήθεια γίνεται από την επίσημη αντιπροσωπεία Ελλάδος


και στην τιμή περιλαμβάνoνται,

εκτός από τα αξεσουάρ της συσκευασίας

(βάσεις moto και auto, κλπ),


επίσημη διετής εγγύηση από την ελληνική αντιπροσωπεία,


ο λεπτομερής χάρτης Ελλάδος Autodrive Hellas,

ο επίσημος χάρτης Ευρώπης της Garmin,

καθώς και δωρεάν αναβαθμίσεις εφ΄όρου ζωής για τους παραπάνω χάρτες !!!

.


.

gpoulis
07-07-2012, 00:55
Μπράβο παιδιά
Πολύ καλη τιμή. Πότε θα είναι διαθέσιμο;

xteras
07-07-2012, 09:20
Το ψάχνω στο ΝΕΤ και δεν το βρίσκω αυτό το μοντέλο.Μήπως είναι γραμμένο λάθος;;;;; :confused::confused::confused:

Arkas
07-07-2012, 09:27
Είναι το νέο μοντέλο της Garmin,
το οποίο δεν έχει ακόμη κυκλοφορήσει επισήμως !

Ωστόσο,
λόγω της άριστης συνεργασία μας με την εταιρία Σκορδίλης ΑΕ,
το GS Forum,
έχει ήδη εξασφαλίσει ορισμένα κομμάτια !


Sent by Arkas via Tapatalk !

dimag7
07-07-2012, 09:49
Καλημέρα σ'όλη τη παρέα,
Θέμα αναφοράς το Zumo 660.
Επειδή κατέχω καλά το e-bay πρέπει να σας πώ ότι το μοντέλο και την τιμή η οποία κανόνισε γιά άλλη μία φορά το GS FORUM είναι ότι καλύτερο μπορεί να βρεθεί στην Αγορά.
Εάν βρεί κάποιος τέτοια τιμή που δεν νομίζω θα πρέπει να προσέξει τί χάρτες περιέχει το πακέτο (ελληνικούς δεν θα έχει), τα μεταφορικά και βασικό το θέμα της εγγύησης όπου άμα σου κάτσει το λαχείο έλα βγάλε άκρη εσύ με Γερμανος και Άγγλους και δεν σου λέω Ιταλούς γιατί αυτοί είναι περίπτωση μεγάλη, για εκτός ευρώπης (Αμερική και αλλού) σε περιμένει ο Τελώνης για τσεκούρωμα:u03:
Γι' αυτό λοιπόν ΜΠΡΑΒΟ για άλλη μία φορά στο Forum μας.:re25:

Για παραγγελία περιμένω ειδοποίηση για κατάθεση χρημάτων

Σας ευχαριστώ :ye33:

kelas22
07-07-2012, 12:59
Ακουγετε πολυ ενδιαφερων και συγουρα ειναι ενα σοβαρο εργαλειο που στα ταξιδια χριαζεται...Και ποτε ξεκιναν οι παραγγελιες για να χουμε καλο ρωτημα;;;; :)

MARK
07-07-2012, 16:03
:ye02:

siraxanz
07-07-2012, 16:32
Εφόσον δημοσιεύτηκε, παραγγείλτε;):)

MARCO POLO
08-07-2012, 21:54
Καλησπέρα,
Νομίζω πως στάθηκαν τυχερός σχετικά με τον χρόνο που έκανα την παραγγελία μου γιατί θα πάρω το νέο μοντέλο, έτσι δεν είναι;

Θα ήθελα λοιπόν να προχωρήσω στην παραγγελία και να αποκτήσω το νέο μοντέλο GARMIN ZUMO 660.

Παρακαλώ στείλτε μου τον τραπεζικό λογαριασμό για να εμβάσω άμεσα το ποσό.
Όπως έιχα αναφέρει σε προηγούμενη αναφορά μου θα προτημούσα την ALPHA BANK εάν είναι δυνατό.:sm2:

Ευχαριστώ πολύ.

petros1200gs
08-07-2012, 22:24
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ . ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ . :ye30:

kelas22
09-07-2012, 10:06
Καλημερα!!!

1 Σετ και για μενα παρακαλω!!!

Αν γινεται πεστε μας λεπτομεριες για τον τροπο παραγγελιας, οπως που θα καταθεσουμε τα χρηματα και απ τη στιγμη που θα το παραγγειλουμε και γινει η καταθεση,, μας το στελνουν αμεσως;;;

Ευχαριστω :ye33:

King C.
09-07-2012, 10:15
καλή τιμή (525 η καλίτερη που βρίκα). αχρίαστη να εινε η τεχνική υποστιριξη απο τον ελληνα αντιπροσοπο.

dimag7
09-07-2012, 13:09
καλή τιμή (525 η καλίτερη που βρίκα). αχρίαστη να εινε η τεχνική υποστιριξη απο τον ελληνα αντιπροσοπο.

Καλημέρα,
Συγγνώμη αλλά γιατι αχρείαστη η βοήθεια από έλληνα Αντιπρόσωπο γιατί όταν μιλάμε για skordilis φίλε μου έχω αλλάξει 2 GPS θαλάσσης και δεν νομίζω ότι το forum θα μας έμπλεκε ποτέ με αναξιόπιστους Αντιπροσώπους. Μήπως νομίζεις ότι ο ξένος Αντιπρόσωπος είναι αξιόπιστος ; Δεν θα το έλεγα από εμπειρία
Και βέβαια εάν μπορείς πές μας που το βρήκες και μας δώσεις το link για να το δούμε και εμείς.
Ευχαριστώ

forester
09-07-2012, 13:47
καλή τιμή (525 η καλίτερη που βρίκα). αχρίαστη να εινε η τεχνική υποστιριξη απο τον ελληνα αντιπροσοπο.


Προφανώς έψαξες μέσω internet σε παγκόσμιο επίπεδο, βρίσκοντας τιμή 15€ πιο υψηλή. Εκτιμώ με τα μεταφορικά να συμπεριλαμβάνονται, αλλά δε λες για χάρτες και αναβαθμίσεις κλπ, όπως αναφέρει ο Arkas στο ποστ. Επίσης αυτή η τιμή αύριο μπορεί να μεταβληθεί.... Εδώ μιλάμε για έγγραφη δέσμευση του αντιπροσώπου και για τιμή που την κάνει στο Forum μια διετία τώρα.
Και παρόλαυτά, τη λες ‘καλή‘....
Δηλαδή δεν είναι super με όλες τις παραμέτρους που λέω πιο πάνω;



Πάμε στην τεχνική υποστήριξη. Τι δεν κάνει η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα που το κάνει κάποια άλλη; Απλή ερώτηση....

georged
09-07-2012, 14:11
Συγγνώμη για την παρέμβαση. Κατοικώ Σουηδία και το συγκεκριμένο GPS άρχισε να κυκλοφορεί κι εδώ, ταυτόχρονα με ένα καινούργιο μοντέλο το 350 LM.
Δεν είναι καινούργιο μοντέλο το 660 LM. Eίναι ίδιο με το 660, απλά το "LM" σημαίνει "Lifetime Maps". Αν κάποιος θέλει αγοράζει είτε το 660 είτε το 660 LM.
Απλά η Garmin έχει βγάλει ένα καινούργιο προϊόν με την ονομασία "660 LM", που σημαίνει 4 φορές το χρόνο καινούργιους χάρτες και ενημερώσεις.
Η τιμή που εξασφάλισε το GS Forum είναι πάρα πολύ καλή.
Εδώ η χαμηλότερη τιμή είναι 4995 SEK (σουηδική κορώνα) που με την μετατροπή σε ευρώ βγαίνει στα 580 ευρώ.

dimag7
09-07-2012, 14:20
:re25::re25:Προφανώς έψαξες μέσω internet σε παγκόσμιο επίπεδο, βρίσκοντας τιμή 15€ πιο υψηλή. Εκτιμώ με τα μεταφορικά να συμπεριλαμβάνονται, αλλά δε λες για χάρτες και αναβαθμίσεις κλπ, όπως αναφέρει ο Arkas στο ποστ. Επίσης αυτή η τιμή αύριο μπορεί να μεταβληθεί.... Εδώ μιλάμε για έγγραφη δέσμευση του αντιπροσώπου και για τιμή που την κάνει στο Forum μια διετία τώρα.
Και παρόλαυτά, τη λες ‘καλή‘....
Δηλαδή δεν είναι super με όλες τις παραμέτρους που λέω πιο πάνω;



Πάμε στην τεχνική υποστήριξη. Τι δεν κάνει η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα που το κάνει κάποια άλλη; Απλή ερώτηση....

King C.
09-07-2012, 14:54
Προφανως η τιμη που ανέφερα ειναι για ιδιο προιον. LM = lifetime maps και τιποτα παραπανω. Η ιδια συσκευή ειναι οχι καπιο καινουργιο μοντελο. ειπα οτι η τιμι ειναι καλι, επρεπε να κανω τουμπες η να προσκυνυσω?:rolleyes:

omorfantras
09-07-2012, 16:14
http://washford.scene7.com/is/image/Washford/335106?$prod$


Μετά από τις προηγούμενες,
τρεις πολύ επιτυχημένες
Ομαδικές Αγορές των GPS της Garmin,
Zumo 660 (http://www.garmin.gr/eshop/7--/12-/33-garmin-zumo-660.html),
προχωρούμε σε νέα Ομαδική !

Το γνωστό σε όλους μας Zumo 660,

αναβαθμίζεται

και οι νέοι κάτοχοι,

θα μπορούν να αναβαθμίζουν δωρεάν - εφ΄όρου ζωής,

όλους τους επίσημους Garmin χάρτες τους,

με τους οποίους εφοδιάζεται αρχικά το Zumo !



Το ποσόν παραμένει,

ειδικά για το GS Forum,

σε πανευρωπαϊκό επίπεδο

και παρά τις συνεχιζόμενες αυξήσεις,

στα 510 € !!!




.


Να υπενθυμίσω ότι:


η προμήθεια γίνεται από την επίσημη αντιπροσωπεία Ελλάδος


και στην τιμή περιλαμβάνoνται,

εκτός από τα αξεσουάρ της συσκευασίας

(βάσεις moto και auto, κλπ),


επίσημη διετής εγγύηση από την ελληνική αντιπροσωπεία,


ο λεπτομερής χάρτης Ελλάδος Autodrive Hellas,

ο επίσημος χάρτης Ευρώπης της Garmin,

καθώς και δωρεάν αναβαθμίσεις εφ΄όρου ζωής για τους παραπάνω χάρτες !!!

.



.


Δημήτρη μ ενδιαφέρει κι έμενα. Την Τετάρτη στον καφέ θα τα πούμε κι από κοντά για τα διαδικαστικά για να το παραγγείλω.

Ευχαριστώ

dimag7
09-07-2012, 17:27
Προφανως η τιμη που ανέφερα ειναι για ιδιο προιον. LM = lifetime maps και τιποτα παραπανω. Η ιδια συσκευή ειναι οχι καπιο καινουργιο μοντελο. ειπα οτι η τιμι ειναι καλι, επρεπε να κανω τουμπες η να προσκυνυσω?:rolleyes:


Το Link θα μας το πείς ?
Και γιατί να κάνεις τούμπες και να προσκύνησεις αυτά τα κάνουν στη Παναγιά της Τήνου.
Θα πρέπει μάλλον να μην έχεις μπει στο πνεύμα του Forum.
Μην Αγνοής το Forum :ye35:

forester
09-07-2012, 17:51
Προφανως η τιμη που ανέφερα ειναι για ιδιο προιον. LM = lifetime maps και τιποτα παραπανω. Η ιδια συσκευή ειναι οχι καπιο καινουργιο μοντελο. ειπα οτι η τιμι ειναι καλι, επρεπε να κανω τουμπες η να προσκυνυσω?:rolleyes:


Φίλε τίποτα από τα δύο:)
Καλό θα είναι να μην φαινόμαστε αχάριστοι απέναντι σε κάποιους που πασχίζουν για όλους. Δεν είναι όμορφο και αυτό είναι το πνεύμα αυτού του forum όπως σου έγραψε κι άλλος συνφορουμίτης πιο πάνω. Έτσι όπως το έγραψες , δείχνει σαν να λες:" ΟΚ σιγά το πράγμα"....
Τονίζω το ΔΕΙΧΝΕΙ! Δε λέω ότι το εννούσες;)
Τώρα για LM, είναι όπως τα λέτε. Το θέμα όμως είναι ότι οι χάρτες είναι ακριβοί κι αν δεν έχεις αυτό το LM, αν θες επίκαιρους χάρτες, ή τους πληρώνεις, ή πέφτεις στην παρανομία...
Επιπλέον, σήμερα ήμουνα στο Σκορδίλη και μου εξήγησε ο τεχνικός εκεί ότι το 660LM, πέρα από τους χάρτες και την αέναη ενημέρωσή τους, διαθέτει και κάποιες λειτουργίες επιπλέον, που αφορούν στην φόρτωση δεδομένων του χρήστη από και προς pc. Υπήρχαν/υπάρχουν κάποια θέματα με τα παλιά, που λύθηκαν τώρα. Αυτά προς ενημέρωση όλων.

dimag7
11-07-2012, 18:09
Καλησπέρα,
Μόλις παρέλαβα το νέο Zumo.
Θέλω να πώ ένα Τεράστιο Μπράβο και Ευχαριστώ στο Forum για την Αξιοπιστία του,την τιμή και την παράδοση του προιόντος.
Δευτέρα έκανα τη παραγγελία - Τετάρτη Πρωί ήταν Κέρκυρα !!!
:ye02::ye02:

Καλά Ταξίδια σ΄όλους μας !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

LINOS
13-07-2012, 13:10
Καλημέρα,

Δηλώνω το ενδιαφέρων μου για το Zumo.

(Έχω ήδη τις λεπτομέρειες για την κατάθεση)

Μέχρι τις 1:30 ολοκληρώνω και την συναλλαγή και σας στέλνω την επιβεβαίωση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους έχουν καταστήσει αυτήν την τιμή εφικτή για όλους εμάς.

:ye02:

petros1200gs
14-07-2012, 00:57
ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΝΕΟ ΖUMO .
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΙ :th11::th11:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
17-07-2012, 02:35
Καλημέρα,

Δηλώνω το ενδιαφέρων μου για το Zumo.

(Έχω ήδη τις λεπτομέρειες για την κατάθεση)

Μέχρι τις 1:30 ολοκληρώνω και την συναλλαγή και σας στέλνω την επιβεβαίωση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους έχουν καταστήσει αυτήν την τιμή εφικτή για όλους εμάς.

:ye02:


Λίνο, την Τετάρτη στον καφέ παραλαμβάνεις ... ;)

BOXER
17-07-2012, 02:59
Λίνο, την Τετάρτη στον καφέ παραλαμβάνεις ... ;)

Δεν σε προλαβαίνει, ούτε κάμερα...


:re25: :ye32: :ye30: :ye02:

kelas22
17-07-2012, 10:24
Καλημερα!!!

Μολις παρελαβα το νεο Zumo και μπορω να πω οτι γελανε μεχρι και τα μουστακια μου!!!!!!!! :D

Ευχαριστω πολυ To Gs Forum για την εξηπυρετιση και για την τιμη!!!!!

Arkas
20-07-2012, 18:42
@ king c,
έχεις P.M !


Sent by Arkas via Tapatalk !

funky mylon
23-07-2012, 11:37
καλημερα κι απο μενα...

σε περιπτωση που το αποφασισω, θα μπορω να συμμετάσχω κι εγω ?

ευχαριστω

(μηπως εχει και καμια Ομαδικη για 220, για εμας τους ταπεινους :) ??)

Arkas
23-07-2012, 12:28
καλή τιμή (525 η καλίτερη που βρίκα). αχρίαστη να εινε η τεχνική υποστιριξη απο τον ελληνα αντιπροσοπο.

Καλημέρα,
Συγγνώμη αλλά γιατι αχρείαστη η βοήθεια από έλληνα Αντιπρόσωπο γιατί όταν μιλάμε για skordilis φίλε μου έχω αλλάξει 2 GPS θαλάσσης και δεν νομίζω ότι το forum θα μας έμπλεκε ποτέ με αναξιόπιστους Αντιπροσώπους. Μήπως νομίζεις ότι ο ξένος Αντιπρόσωπος είναι αξιόπιστος ; Δεν θα το έλεγα από εμπειρία
Και βέβαια εάν μπορείς πές μας που το βρήκες και μας δώσεις το link για να το δούμε και εμείς.
Ευχαριστώ
Λοιπόν, link ή οτιδήποτε άλλο, δεν έλαβα!

Μια ασαφή αναφορά σε εξαντλημένο stock ebay :confused:
κι αυτή χωρίς τον Auto Drive Hellas,
που μας παρέχει ΔΩΡΕΑΝ ο Έλληνας αντιπρόσωπος μέσα στην τιμή των 510 ευρώ !
Θέλω να πιστεύω πως το μέλος kingc,
μάλλον από παραδρομή το έγραψε...

Arkas
26-07-2012, 13:03
Καλημέρα,

Δηλώνω το ενδιαφέρων μου για το Zumo.

...........

Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους έχουν καταστήσει αυτήν την τιμή εφικτή για όλους εμάς.

:ye02:

Μεγειά σου Λίνο ... καλά ταξίδια να έχεις ...

http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/KAFEDES-SYNANTHSEIS%202012/KITCHEN%20BAR%2025-7-12/a63.jpg

.

ramiod
27-07-2012, 20:10
Πριν απο 2 χρονια ειχα παραλαβει και εγω ενα zumo 660 μεσω του FORUM με μια παρα πολυ κλαη τιμη και τοτε ,τον Σεπτεμβρη του 2011 μου παρουσιασε ενα προβλημα το οποιο δεν το θεωρουσα και τοσο συμαντικο, ειχε να κανει με τον ηχο.τον Απριλη του 2012 και 2 μερες πριν τελειωση η εγγυηση το εστειλα στον skordili.Αν και το προβλημα δεν το καταλαβαν ,μου εκαναν αντικατασταση με το 660lm .εγραψα ολα τα παραπανω 1ον για να ευχαριστησω την εταιρεια skordilis και 2 για να ξερουν ολοι αυτοι που αγοραζουν η θα αγορασουν οτι το support για το μηχανακι αυτο ειναι παρα πολυ καλο.

MARCO POLO
26-08-2012, 20:06
Παιδιά, εάν και καθυστερημένα λόγω φόρτου εργασίας, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους ενεπλάκησαν και ήρθε στα χέρια μου το GPS Garmin Zumo. Εάν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά, θα ήθελα να πω ότι είναι καπληκτικό εργαλείο. Ευχαριστώ πολύ και τον Μανόλη EMLAZO που χωρίς την βοήθειά του προχθές, δεν θα μπορουσα να το σετάρω, καθώς και το GS Forum για την καταπληκτική (πανευρωπαϊκά) τιμή που μας έχει εξασφαλίσει.
:ye02::ye02::ye02:

dimag7
26-08-2012, 23:19
Παιδιά, εάν και καθυστερημένα λόγω φόρτου εργασίας, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους ενεπλάκησαν και ήρθε στα χέρια μου το GPS Garmin Zumo. Εάν και δεν έχω εμπειρία σε αυτά, θα ήθελα να πω ότι είναι καπληκτικό εργαλείο. Ευχαριστώ πολύ και τον Μανόλη EMLAZO που χωρίς την βοήθειά του προχθές, δεν θα μπορουσα να το σετάρω, καθώς και το GS Forum για την καταπληκτική (πανευρωπαϊκά) τιμή που μας έχει εξασφαλίσει.
:ye02::ye02::ye02:
Πολύ καλό εργαλείο
Βάζεις προορισμό , βάλε μουσικούλα και καλές βόλτες
Μπράβο γιά άλλη μία φορά για την τιμή στο Forum μάς. :ye02:

Sotos_
14-09-2012, 20:50
Λογω του νεου μελους στην οικογενεια, τα ταξιδια με την Χαιδω εχουν πιασει πατο... και μοναδική "βαλβίδα αποσυμπίεσης" πλέον ειναι το ποδήλατο!

Ηθελα λοιπον να ευχαριστησω τον Λεοντοκαρδο για την μεσολάβηση του στην αγορα του ποδηλατικού GPS garmin edge 500 (http://www.wiggle.co.uk/garmin-edge-500-red-with-premium-heart-rate-and-cadence/) απο τον αντιπροσωπο, κάτω από την "ομπρέλα" καλύτερων τιμών του φόρουμ μας.

Νικο σου εταξα να σου δείξω τι μπορείς να κανεις και τι στοιχεία σου δίνει αυτό το σκ@τουλάκι...
παρε μια ιδέα απο μια χτεσινή μικρή διαδρομη εδω (http://connect.garmin.com/page/activity/activity.faces?activityId=222437123&actionMethod=page%2Factivity%2Factivity.xhtml%3AuserSwitcher.switchSystem&cid=1931163#.UFNr5eJUVh8.email)


η τιμη ηταν καλύτερη από οποιαδηποτε τιμη που βρηκα (μεσα και εξω από την χώρα) - οκ χωρις μεγαλη διαφορα - αλλα ηταν ευκαιρία να βρεθουμε από κοντά και να τα πουμε και λιγο.

Ευχαριστω και πάλι.

Albatros
01-01-2013, 21:51
ΣΥΝΕΧΊΖΕΤΑΙ η προσφορά???
:o

Arkas
01-01-2013, 22:46
Κανονικά Νικόλα !

Leondios
11-02-2013, 22:11
Δημήτρη καλησπέρα, θα ήθελα να πάρω το GPS για το ταξίδι στην Πολωνία που θα κάνουμε με την Ηarley. Πως γίνεται ή παραγγελία;

Arkas
11-02-2013, 22:15
Δημήτρη καλησπέρα, θα ήθελα να πάρω το GPS για το ταξίδι στην Πολωνία που θα κάνουμε με την Ηarley. Πως γίνεται ή παραγγελία;
Έλα βρε φίλε, τελικά το αποφάσισες ;

:ye02:

Για το κασέρι, :D
είτε το φέρνεις σε καφέ, για να σε δούμε κιόλας,
ή κάνεις τραπεζική κατάθεση.

Leondios
11-02-2013, 22:25
Δημήτρη το αποφάσισα γιατί ο δρόμος είναι μακρύς. Αθήνα Θεσ/νίκη Βελιγράδη Brno στην Τσεχία, Wroslaw Πολωνία,
http://www.superrally.pl/
και επιστροφή Βουδαπέστη Ρουμανία (οπου μας βγάλει) βουλγαρία και πίσω Ελλάδα. Αν θες στείλε μου τραπεζικό λογαριασμό με PM να βάλω τα λεφτά και ερχομαι σε καφέ να το πάρω, να τα πούμε κιόλας. Πολλά ευχαριστώ.

Arkas
12-02-2013, 15:29
....Αν θες στείλε μου τραπεζικό λογαριασμό με PM να βάλω τα λεφτά και ερχομαι σε καφέ να το πάρω, να τα πούμε κιόλας. Πολλά ευχαριστώ.
Eίσαι :ye35: φιλαράκι !

Leondios
18-02-2013, 12:24
Αγαπητοί Δημήτρη και Νίκο, τα χρήματα κατατέθηκαν σήμερα το πρωί. Περιμένω ειδοποίηση σας. Για άλλη μια φορά ευχαριστώ GSforum!!!!
:re25:

Arkas
20-02-2013, 00:10
Λεόντιε, αύριο βράδυ, παραλαμβάνεις στον καφέ !


Sent from my genious iPad mini, using Tapatalk !

Leondios
21-02-2013, 17:24
Παρέλαβα χθες βράδυ. Νίκο σε παρακαλώ ανέβασε την σχετική φώτο. Το εργαλείο είναι φοβερό και η τιμή απίστευτη. Γι αυτό GSforum!!!!!!!
:ha16:

gsmaniac
21-02-2013, 17:28
http://img.tapatalk.com/d/13/02/21/a3azubyq.jpg
παρε μια λελικη.....
καλοταξιδο φιλαρακι.....:)


Στάλθηκε από Λελοφον

Leondios
21-02-2013, 18:12
Νά σαι καλά Κώστα. Εγώ και σύ εμπιστευόμαστε Garmin σε θάλασσα και σε στεριά, με πειρατική σημαία ή με Harley.
:re12:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-02-2013, 03:21
http://img.tapatalk.com/d/13/02/21/a3azubyq.jpg


Συμπληρώνω του Κωστή - την live - φωτογραφία, με δυο ακόμη ...

Καλορίζικο Λεόντιε ... :)



http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/2013%20KAFEDES%20-%20SYNANTHSEIS/KITCHENBAR%2020-2-13/a33.jpg


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/2013%20KAFEDES%20-%20SYNANTHSEIS/KITCHENBAR%2020-2-13/a34.jpg

LakisGS
22-02-2013, 11:03
Καλοτάξιδο, καλοτάξιδο..!! ;):)

Arkas
22-02-2013, 13:51
Πάντα απολαυστικές διαδρομές Λεόντιε ...

chstathis
25-02-2013, 23:23
Παιδια με ενδιαφερει και μενα.. Υπαρχει καμια περιπτωση να συμμετεχω στην ομαδικη?

Arkas
25-02-2013, 23:37
Φίλε Στάθη,
μπορείς να συμμετάσχεις κανονικά στην ομαδική !
Αφού καταθέσεις τα 510 € στον λογαριασμό που θα λάβεις με Π.Μ.
και μου στείλεις το ονοματεπώνυμό σου και το τηλέφωνό σου,
θα μπορέσεις σε μερικές μέρες να παραλάβεις το νέο σου zumo 660 LM !

.

chstathis
14-03-2013, 22:27
Δημητρη σε ευχαριστω πολυ για ολα!! Φοβερο μηχανημα!! :ye30:

thomavridis
16-03-2013, 17:22
Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομε για το συγκεκριμένο GPS.
Πια είναι η διαδικασία;:)

jmar
16-03-2013, 18:03
Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομε για το συγκεκριμένο GPS.
Πια είναι η διαδικασία;:)

2 ποστ πιο πάνω την γράφει...


Sent from my Hand using Fingers

Arkas
17-03-2013, 16:20
Δημητρη σε ευχαριστω πολυ για ολα!! Φοβερο μηχανημα!! :ye30:

Πάντα πλοηγός σου,
σε ενδιαφέρουσες και ονειρικές διαδρομές Σταθάκο !

http://img.tapatalk.com/d/13/03/17/a8eteguv.jpg

.

thomavridis
26-03-2013, 18:32
καλησπέρα, Δημήτρη το ποσό το έχω καταθέσει τώρα ανυπομονώ για την παραλαβή του εργαλείου :ye02::ye02:

thomavridis
30-03-2013, 20:45
καλησπερα !!!!


Σήμερα παρέλαβα το νέο zumo.
Για ακόμα μια φορά να ευχαριστήσω το GS FORUM.

:th08::th08::th08:

Τώρα μένει να το εγκαταστήσω,το έχει βάλει κάποιος μόνος ώστε να μου πει τον τρόπο γιατί πιάνουν λίγο τα χέρια μου και λέω να της βάλω χέρι εγώ και οχι κάποιος άλλος.

Arkas
30-03-2013, 22:49
Καλές διαδρομές Θωμά,
καλορίζικο το νέο σου zumo !


Sent by Arkas via Tapatalk !

tattoopanther
16-04-2013, 14:14
.,.μηχάνημα
κατασκευασμένο απο μοτοσυκλετιστές.,
για μοτοσυκλετιστές.,.,

περιμένω με ανυπομονησία το καινούργιο γκάτζετ .,

ευχαριστώ όσους τρέξαν και τρέχουν για την ομαδική.,:ye02:

Arkas
16-04-2013, 22:22
....

περιμένω με ανυπομονησία το καινούργιο γκάτζετ .,

.....

Your order is ...

http://blog-well.com/wp-content/uploads/2007/06/bar-circle.gif

.

golden arian
22-05-2013, 22:42
Υπάρχει πιθανότητα να το πάρω και εγώ στην τιμή που έχει εξασφαλίσει το GS Forum παρόλο που δεν είμαι και πολύ ενεργό μέλος?:o

Arkas
22-05-2013, 22:47
Και βέβαια Άρη μπορείς να συμμετάσχεις στην Ομαδική ...
Αν θέλεις μόνον,
συμπλήρωσε σωστά τα στοιχεία στο profil σου.


Sent by Arkas via Tapatalk !

golden arian
22-05-2013, 23:09
Και βέβαια Άρη μπορείς να συμμετάσχεις στην Ομαδική ...
Αν θέλεις μόνον,
συμπλήρωσε σωστά τα στοιχεία στο profil σου.


Sent by Arkas via Tapatalk !

OK....Φεύγω για Άγιον Όρος απόψε...Από μέσα εβδομάδος που θα γυρίσω πίσω θα σου στείλω p.m. για να με ενημερώσεις για τα περαιτέρω...;)

Arkas
23-05-2013, 00:07
Καλή ευλογία φίλε ...


Sent by Arkas via Tapatalk !

IOTH1X
23-05-2013, 14:35
Δημήτρη καλησπέρα

Μπορούμε σε παρακαλώ να παραγγείλουμε ένα 660LM
Επίσης μαζί με το GPS θέλω και ένα ανταλλακτικό, τη βάση τροφοδοσίας για το Nuvi 765Τ

ευχαριστώ

Arkas
23-05-2013, 14:38
Δημήτρη καλησπέρα

Μπορούμε σε παρακαλώ να παραγγείλουμε ένα 660LM
Επίσης μαζί με το GPS θέλω και ένα ανταλλακτικό, τη βάση τροφοδοσίας για το Nuvi 765Τ

ευχαριστώ
Γιάννη, το προχωράμε !

IOTH1X
31-05-2013, 13:39
Γιάννη, το προχωράμε !

Νίκο - Δημήτρη παρέλαβα

ευχαριστώ πολύ

Arkas
31-05-2013, 13:44
Νίκο - Δημήτρη παρέλαβα

ευχαριστώ πολύ

Πάντα να σε οδηγεί σε όμορφους προορισμούς φίλε !

efthimis petroupoli
18-07-2013, 12:22
μια μεγαλη καλημερα! ενδιαφερομαι για την σουπερ ομαδικη για τη φοβερη gpsαρα!
στελνω πμ τα στοιχεια μου

Arkas
19-07-2013, 14:55
μια μεγαλη καλημερα! ενδιαφερομαι για την σουπερ ομαδικη για τη φοβερη gpsαρα!
στελνω πμ τα στοιχεια μου
Eυθύμη είσαι έτοιμος !
Μπορείς να παραλάβεις στον επόμενο καφέ της Τετάρτης.

efthimis petroupoli
22-07-2013, 10:34
ευχαριστω!! :)

Arkas
22-07-2013, 11:06
ευχαριστω!! :)
;)

efthimis petroupoli
25-07-2013, 16:03
λοιποοοοον.....σημερα παρελαβα τον πλοηγο με μεγαλη χαρα και ανυπομονυσια βεβαιιως βεβαιως!
ωραιο μασινι δειχνει.με τα κουμπακια του τα μπιχλιμπιδια του κατι βασεις κατι καλωδια ειναι και αδιαβροχο...ΕΡΓΑΛΕΙΟ!!! σ'ρυχαριστω δημητρη και φυσικα το φορουμ μας
:ye33:

staikosn1
27-07-2013, 13:50
Καλημερα σε ολους.

Μια ερωτησουλα μονο για να μην χαλασω το νημα.
Θα γινοταν η ιδια διαδικασια και για αλλο μοντελο της εταιριας στο μελλον?? π.χ. το 350, για πιο οικονομικο ας πουμε??

Ευχαριστω.

Arkas
27-07-2013, 13:57
Καλημερα σε ολους.

Μια ερωτησουλα μονο για να μην χαλασω το νημα.
Θα γινοταν η ιδια διαδικασια και για αλλο μοντελο της εταιριας στο μελλον?? π.χ. το 350, για πιο οικονομικο ας πουμε??

Ευχαριστω.
Εδώ (http://www.gsforum.gr/f94/%CE%9F%CE%9C%CE%91%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%97-%CE%91%CE%93%CE%9F%CE%A1%CE%91-%CE%9D%CE%95%CE%9F-garmin-zumo-350-lm-37222/)είσαι ! ;)

staikosn1
28-07-2013, 13:33
Καλημερα. Ευχαριστω, νομιζα οτι δεν ισχυουν...

Gsspiros
22-08-2013, 18:32
Δημήτρη Καλησπέρα.
Ισχύει ακόμα η Προσφορά?
Περιμένω απάντηση :)
Ευχαριστώ
Σπύρος

Arkas
22-08-2013, 19:49
Iσχύει κανονικά Σπύρε !

Gsspiros
22-08-2013, 20:41
Iσχύει κανονικά Σπύρε !




Σε ευχαριστώ Δημήτρη για την απάντηση και την τιμές που μας προσφέρεις πάντα μέσα από το φορουμ αν και έρχομαι λίγο καθυστερημένα :D
Βλέπεις, μεγάλο ταξίδι η τουριστική σεζόν

Τραπεζική κατάθεση και τιμή αποστολής μέσω πμ. Περιμένω!!
Ευχαριστώ:ye02:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
02-09-2013, 09:45
Το GPS ταξιδεύει για Κέρκυρα ... :)

MARK
17-10-2013, 00:03
Ένα ZUMO 660 σας παρακαλώ.
Ευχαριστώ θερμά
:th08:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
18-10-2013, 12:58
Ένα ZUMO 660 σας παρακαλώ.

Ευχαριστώ θερμά

:th08:



Σήμερα παραλαμβάνεις ... ;)

MARK
18-10-2013, 13:49
:th11:

MARK
22-10-2013, 12:24
Ευχαριστώ πολύ Νίκο & Δημήτρη
Ευχαριστώ Gs Forum για την super πανευρωπαϊκή χαμηλότερη τιμή
:th10::th03::th10:

Arkas
22-10-2013, 12:28
Καλορίζικο το νέο σου zumo Γιάννη !
Να σε οδηγεί πάντα σε ενδιαφέροντες προορισμούς !!

KOSTIS-GS
23-10-2013, 12:28
Γιαννη καλημερα καλοριζικο το ZUMMO καλουσ δρομουσ να εχεισ ετοιμαζομαι και εγω για την αποκτηση του :re27::re27:

milag
24-11-2013, 21:38
Δημητρη καλησπερα,
Θα ηθελα και εγω ενα ZUMO 660 LM.
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Arkas
25-11-2013, 12:05
Μιχάλη, τσεκάρω διαθεσιμότητα και ενημερώνω !

Arkas
25-11-2013, 13:11
Μιχάλη, τσεκάρω διαθεσιμότητα και ενημερώνω !
Διαθεσιμότητα ok,
έχεις Π.Μ. για τα περαιτέρω !

milag
30-11-2013, 14:44
Η παραλαβη εχει γινει εδω και τρεις ημερες,ολα τελεια.
Ευχαριστω ξανα το GS forum και τον Δημητρη (arkas).:)