PDA

View Full Version : Ατύχημα τον 11ο του 2011


tsapte70
08-07-2012, 09:55
Πολύ καλημέρα σας , πρίν από λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα με το ADV μου
στην Εγνατία στην Θεσσαλονίκη , μπροστά από το πανεπιστήμιο Μακεδονία έκανε ο μπάρμπας επιτόπου αναστροφή και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και τον χτύπησα στον μεντεσέ της μπροστινής του πόρτας , εγώ και η κοπελιά κάτι αμιχές στα καλάμια και εγώ έναν μικρό πόνο στην βουβονίκη χώρα αλλά όλα ΟΚ έμεινα και δύο μέρες προληπτικά στο νοσοκομείο και όλα καλά , γιατί σας ζαλίζω με όλα αυτά ? γιατί το μπροστινό σύστημα του ADV καταστράφηκε , με την δικηγόρο μου καταφέραμε μετά από πάρα μα πάρα πολλές κουβέντες να το πάμε για ολική και μετά από 8 μήνες πήρα τα χρήματα μου , την μηχανή όμως την πήρε η ασφαλιστική και από ότι κατάλαβα θα την φτιάξει με πιο φτηνά ανταλλακτικά και ίσως κάποια να τα επισκευάσει (όπως ο μπροστινός τρόχος) , απλά ήθελα να σας ενημερώσω οτι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ Adventure του 2009 με αριθμό πινακίδας ΝΜΥ 065 έίναι τρακαρισμένο άσχημα και ασφαληστική εταιρία είναι η EVIMA . Σας ευχαριστω που με ακούσατε και συγγνωμη αν σας ζάλισα πρωί πρωί . Να έχουμε όλοι όμορφα και ατρακάριστα χιλιόμετρα .

Arkas
08-07-2012, 10:01
Πολύ καλή κίνηση Τέλη !
Αν θέλεις, γράψε και τον αριθμό πλαισίου !


Sent by Arkas via Tapatalk !

renos
08-07-2012, 11:23
Πολύ καλή κίνηση Τέλη !
Αν θέλεις, γράψε και τον αριθμό πλαισίου !


Sent by Arkas via Tapatalk !

Πολύ σωστά.Γιατί αυτοί θα δηλώσουν μια απώλεια πινακίδας και θα βγάλουν άλλη με 30Ε. Ίσως και Αθηναϊκή.Οπότε μετά άντε να βρεις άκρη.

MARK
08-07-2012, 12:42
Πολύ καλημέρα σας , πρίν από λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα με το ADV μου
στην Εγνατία στην Θεσσαλονίκη , μπροστά από το πανεπιστήμιο Μακεδονία έκανε ο μπάρμπας επιτόπου αναστροφή και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και τον χτύπησα στον μεντεσέ της μπροστινής του πόρτας , εγώ και η κοπελιά κάτι αμιχές στα καλάμια και εγώ έναν μικρό πόνο στην βουβονίκη χώρα αλλά όλα ΟΚ έμεινα και δύο μέρες προληπτικά στο νοσοκομείο και όλα καλά , γιατί σας ζαλίζω με όλα αυτά ? γιατί το μπροστινό σύστημα του ADV καταστράφηκε , με την δικηγόρο μου καταφέραμε μετά από πάρα μα πάρα πολλές κουβέντες να το πάμε για ολική και μετά από 8 μήνες πήρα τα χρήματα μου , την μηχανή όμως την πήρε η ασφαλιστική και από ότι κατάλαβα θα την φτιάξει με πιο φτηνά ανταλλακτικά και ίσως κάποια να τα επισκευάσει (όπως ο μπροστινός τρόχος) , απλά ήθελα να σας ενημερώσω οτι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ Adventure του 2009 με αριθμό πινακίδας ΝΜΥ 065 έίναι τρακαρισμένο άσχημα και ασφαληστική εταιρία είναι η EVIMA . Σας ευχαριστω που με ακούσατε και συγγνωμη αν σας ζάλισα πρωί πρωί . Να έχουμε όλοι όμορφα και ατρακάριστα χιλιόμετρα .


:ye02:

vasorfa
08-07-2012, 12:48
φιλε μακαρι να ειχαν και άλλοιτο μυαλο σου!!


σε ευχαριστουμε!,

αν.....και....πολλα απο αυτα τα μοτορια...τα κόβουν για ανταλακτικα....κσι αμα λαχει....βρισκουν και τιμολογια......τα ματια σας 400:ye36:

paschalis
09-07-2012, 07:21
Μπραβο φιλε μου!!
ΕΕυχαριστουμε για την ενημερωση!!

asotosios
09-07-2012, 09:31
Πολυ καλα εκανες και μας ενημερωνεις...ειναι κριμα καποιος να παρει εν αγνοια του μια μηχανη τρακαρισμενη και ΙΣΩΣ κακος επισκευασμενη μιας και δεν νομιζω οτι η ασφαλιστικη θα κοπτεται και πολυ να την σενιαρει πριν την πουλησει...!!!

Ευχαριστουμε...

Aggelos-Syros
17-07-2012, 13:38
:ye02::ye02:

alex68
17-07-2012, 14:02
Πολύ καλημέρα σας , πρίν από λίγο καιρό είχα ένα ατύχημα με το ADV μου
στην Εγνατία στην Θεσσαλονίκη , μπροστά από το πανεπιστήμιο Μακεδονία έκανε ο μπάρμπας επιτόπου αναστροφή και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και τον χτύπησα στον μεντεσέ της μπροστινής του πόρτας , εγώ και η κοπελιά κάτι αμιχές στα καλάμια και εγώ έναν μικρό πόνο στην βουβονίκη χώρα αλλά όλα ΟΚ έμεινα και δύο μέρες προληπτικά στο νοσοκομείο και όλα καλά , γιατί σας ζαλίζω με όλα αυτά ? γιατί το μπροστινό σύστημα του ADV καταστράφηκε , με την δικηγόρο μου καταφέραμε μετά από πάρα μα πάρα πολλές κουβέντες να το πάμε για ολική και μετά από 8 μήνες πήρα τα χρήματα μου , την μηχανή όμως την πήρε η ασφαλιστική και από ότι κατάλαβα θα την φτιάξει με πιο φτηνά ανταλλακτικά και ίσως κάποια να τα επισκευάσει (όπως ο μπροστινός τρόχος) , απλά ήθελα να σας ενημερώσω οτι ένα ΚΟΚΚΙΝΟ Adventure του 2009 με αριθμό πινακίδας ΝΜΥ 065 έίναι τρακαρισμένο άσχημα και ασφαληστική εταιρία είναι η EVIMA . Σας ευχαριστω που με ακούσατε και συγγνωμη αν σας ζάλισα πρωί πρωί . Να έχουμε όλοι όμορφα και ατρακάριστα χιλιόμετρα .


:ye36:

DoctorAbo
17-07-2012, 15:29
Τέλη είσαι σωστόοοοοςςςςς :ye02:

egefalikos
17-07-2012, 15:53
:re25:Μπράβο Τέλη, καλά χιλιόμετρα να έχεις φίλε μου!:ye33:

NLS
17-07-2012, 16:02
Κάνουν τέτοια οι ασφαλιστικές;