PDA

View Full Version : ΝΕΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ - BMWART SERVICE


southern
12-07-2012, 11:05
Ο γνωστός μας (ειδικά στους Νότιους) αρχιμηχανικός και υπεύθηνος συνεργείου της Motogenesis επί 13 χρόνια Νίκος Κατρίνης δημιούργησε το δικό του συνεργείο μοτοσυκλετών BMW.
Το συνεργείο βρίσκεται στην οδό Χαμοστέρνας 6 και ονομάζεται BMW ART SERVICE. Το επισκέφτηκα και ομολογώ ότι είναι πλήρως εξοπλισμένο με όλα τα ειδικά εργαλεία, και στημένο με πολύ μεράκι και πολύ προσωπική εργασία. Ένας τέλειος χώρος φροντίδας των μοτοσυκλετών μας. Φωτογραφίες που έβγαλα θα ακολουθήσουν σύντομα.
Καλή επιτυχία φίλε Νίκο σου εύχομαι από καρδιάς γιατί το αξίζεις. :ye02::ye02::ye02:

george-k1
12-07-2012, 16:32
ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.
Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΕΣΤΑΤΟΣ..!!!

dskazan
12-07-2012, 17:12
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ :confused:,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.;)




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια

:ye33:

NLS
12-07-2012, 17:26
Α ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ! ΈΧΕΙΣ Γ' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ!

Καλές δουλειές στον Νίκο και χαιρετίσματα από το Σαρδελιάνο αν πάει κανείς σας.

dskazan
12-07-2012, 17:28
Α ΣΕ ΕΠΙΑΣΑ! ΈΧΕΙΣ Γ' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ!

Καλές δουλειές στον Νίκο και χαιρετίσματα από το Σαρδελιάνο αν πάει κανείς σας.
lol:lo19:

staga1200
12-07-2012, 18:31
Nικόλα καλές δουλειές !!!
Τις καλύτερες ευχές μου για ένα καινούριο ξεκίνημα !!!! :)

commander
12-07-2012, 19:16
Από ότι βλέπω κατέβασαν τις φωτογραφίες και το link μου γιατί φοβούμενοι, έκαναν παρατήρηση στο φόρουμ ότι διαφημίζει κάποιο κατάστημα.

Λυπάμαι για την μικρότητα που δείχνουν άλλη μία φορά εμείς οι ΕΛΛΗΝΕΣ :confused:,

αλλά παράλληλα αν άθελα μου παραβίασα κάποιους από του όρους του φόρουμ, ζητώ συγνώμη από το διαχειριστή και το φόρουμ για αυτό, αφού δεν υπήρχε τέτοια πρόθεση από εμένα.

Ναι όντως το μαγαζί αφορά το νέο εγχείρημα του μηχανικού Νίκου Κατρίνη.
Από τους πιο έμπειρους & εκπαιδευμένους, πιστοποιημένος μηχανικός της BMW.
Από όσο λίγο προσωπικά τον γνωρίζω μπορώ να πω πως σαν άνθρωπος πάντα σεμνός στη δουλειά του, ειλικρινής, τίμιος οικογενειάρχης με 2 παιδιά.

Αφού λοιπόν όλοι μας γνωρίζουμε την αγορά, ξέρουμε πως υπάρχει πάντα χώρος για όλους & για όλα τα γούστα.
Η αγορά πιστεύω πως έχει πολλά περιθώρια για νέα καταστήματα με εκπαιδευμένο προσωπικό, μετά τις πολύ επιτυχημένες πωλήσεις της BMW τα τελευταία χρόνια.


Επίσης θα ήθελα να παραθέσω πως δεν ονομάζομαι Νίκος Κατρίνης και είμαι στην διάθεση οποιουδήποτε θέλει, να επικοινωνήσει μαζί μου για να του το επιβεβαιώσω.;)




ΥΓ ούτε κάποιου Α’ ή Β’ βαθμού συγγένεια

:ye33:





Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.






Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........

LOUKASECON
12-07-2012, 22:16
Νικόλα σου εύχομαι κάθε επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα!!!
Σίγουρα η οικονομική κατάσταση σήμερα δεν είναι και η καλύτερη δυνατή, αλλά είμαι σίγουρος οτι ο επαγγελματισμός και οι γνώσεις που διαθέτεις πάνω στο αντικείμενο, θα στέψουν με επιτυχία την προσπάθειά σου αυτή!!!
Γερά και καλές δουλειές!!!

frits
12-07-2012, 22:27
Και ήταν ένα απο τα ποιο ήσυχο κατέβασμα θέματος που έγινε ποτέ,και κάτι ακόμα σε είδα απο το πρώτο λεπτό δεν κάνανε κατι λάθος και στο λέω αυτό γιατί ΡΕ ΣΥΝΤΟΠΊΤΗ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ........Και αυτά τα λέω γιατί η πρώτη παράγραφος δεν χρειαζόταν.

Να έχει καλές δουλειά το παλικάρι ........

:ye02:

Ο χρόνος θα δείξει τις προθέσεις του νέου φίλου μας...:)

Καλές Δουλειές και Καλή Τύχη στον Νίκο..

siraxanz
12-07-2012, 23:33
Καλές δουλειές!:)

katsab
13-07-2012, 16:10
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ.

squad
13-07-2012, 16:23
Θέλει μεγάλο κεφάλαιο,για να ανοίξεις δικό σου συνεργειο,καλές δουλειές,στο παλικαρι!!

gsmaniac
13-07-2012, 17:00
Καλές δουλειές....αν και τα BMW, δεν χαλανε:D

lepanto
13-07-2012, 18:55
Καλές δουλειές κ καλη επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα

Major_Goose
13-07-2012, 22:11
Καλές δουλειές....αν και τα BMW, δεν χαλανε:D

Γιαυτό τα ανταλλακτικά έχουν τιμές χρυσού, επειδή είναι ...αχρείαστα !:sm7::sm7::sm7::sm3::sm3::sm3::sm3::lo19::lo19:

NLS
14-07-2012, 00:41
διαφωνώ χήνα μου

της Honda είναι ΑΙΣΘΗΤΑ ακριβότερα

(όντας κάτοχος και από εκεί...)

afias
14-07-2012, 10:08
Καλες δουλειες στο παλικαρι.

kostaskyriakos
14-07-2012, 11:06
καλες δουλειες κ καλο ξεκινημα!!!

dskazan
14-07-2012, 18:56
Καλή επιτυχία!:sm2:

Major_Goose
14-07-2012, 23:16
διαφωνώ χήνα μου

της Honda είναι ΑΙΣΘΗΤΑ ακριβότερα

(όντας κάτοχος και από εκεί...)

φιλέ μου δεν ξέρω ειλικρινά, γιατί όσα Honda είχα δεν πάθανε κάτι οπότε δεν χρειάστηκα ποτέ ανταλλακτικά (δεν θεωρώ τα αναλώσιμα ανταλλακτικά), απλά απ ότι ακούω απο τα παιδιά το είπα ...ελπίζω να μην χρειαστεί να το διαπιστώσω. Και το 1200 adve βεβαια που χα δεν μου βγαλε τίποτα μια χαρά ήταν , για να είμαστε ειλικρινείς !!!!:ye33:

NLS
15-07-2012, 02:37
σημείωση και εγώ δεν θεωρώ τα αναλώσιμα ανταλλακτικά

όπως ΠΧ. ΚΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ

bmwgogagis
15-07-2012, 20:18
καλες δουλειες :ye33:

southern
16-07-2012, 15:42
Μερικές φωτογραφίες από το συνεργείο που είχα υποσχεθεί.
http://desmond.imageshack.us/Himg841/scaled.php?server=841&filename=img2779g.jpg&res=crop

http://desmond.imageshack.us/Himg29/scaled.php?server=29&filename=img2793u.jpg&res=crop

Καλές δουλείες Νίκο.



http://desmond.imageshack.us/Himg254/scaled.php?server=254&filename=img2788p.jpg&res=crop

NLS
16-07-2012, 15:56
Λίγο πιο μικρές βάλε γιατί αυτές είναι τεράστιες.

tsmets
16-07-2012, 15:58
Δύσκολες εποχές για τέτοια ανοίγματα:cool:

phoenix
17-07-2012, 17:13
Δύσκολες εποχές για τέτοια ανοίγματα:cool:
για ολους ξημερωνει η μερα καθε πρωι
καλη δυναμη στον ανθρωπο

jmar
17-07-2012, 17:14
Λίγο πιο μικρές βάλε γιατί αυτές είναι τεράστιες.

:lo19:

Καλες δουλειες στα παιδια!! :ye02:

dionysisgs
17-07-2012, 20:29
ΝΙΚΟΛΑ σου ευχομαι τα καλυτερα. Καλη αρχη φικαρακι....

stukas
20-07-2012, 08:03
εμενα δεν ξερω πως,μου ηρθε στο κινητο μου ενα διαφημιστικο μηνυμα απο το εν λογω νεο συνεργειο.Καλες δουλεις να εχεις φιλε κ αν με διαβαζεις κ θες πες μου ετσι περιληπτικα ποσο θα πηγαινε μια αλλαγη λαδιων,φιλτρου,μπουζι κ ρυθμιση βαλβιδων κ συγχρονισμος πεταλουδων στα σωματα ψεκασμου αν θες.Ευχαριστω,stukas.

NLS
20-07-2012, 10:10
Και εμένα μου ήρθε μήνυμα.
Ο Νίκος προφανώς πήρε τα στοιχεία πελατολογίου της Motogenesis (που κανονικά δεν έπρεπε να "κυκλοφορούν").
Λίιιιγο προσοχή σε τέτοια θέματα Νίκο μην βγεις εκτεθειμένος πριν καν αρχίσεις.

adventure
20-07-2012, 11:13
Καλές Δουλειές.

:ye02: :ye02:

dionysisgs
20-07-2012, 11:16
Και εμένα μου ήρθε μήνυμα.
Ο Νίκος προφανώς πήρε τα στοιχεία πελατολογίου της Motogenesis (που κανονικά δεν έπρεπε να "κυκλοφορούν").
Λίιιιγο προσοχή σε τέτοια θέματα Νίκο μην βγεις εκτεθειμένος πριν καν αρχίσεις.

Στα πλαίσια του αθέμιτου ανταγωνισμού, αλλά και ως γνώστης περί αυτού, ο κ. Κατρίνης έχει καταλήξει σε συμφωνία με τον πρώην "εργοδότη" του.;)

NLS
20-07-2012, 11:34
Ναι το φαντάζομαι, καλό που διευκρινίζεται.

Πάντως αν πάμε και πιάσουμε το πράγμα στην ουσία του, τα στοιχεία μας (πχ. εμένα η motogenesis έχει το ΑΦΜ μου, τη διεύθυνση σπιτιού μου κλπ.) ΔΕΝ έπρεπε να κυκλοφορούν (και απαγορεύεται δηλαδή) ΑΚΟΜΑ και με συμφωνία τέτοια.

Βέβαια εγώ (πχ.) δεν ενοχλήθηκα από το θέμα (έχουμε πολύ χειρότερα φακελώματα), αλλά παραμένει ότι θέλει προσοχή αυτό, γιατί κάποιος άλλος μπορεί (και έχει και νομική βάση) να ενοχληθεί.

Αφού έχεις επαφή καλό είναι να του το μεταφέρεις (μαζί με τα χαιρετίσματα που έλεγα πιο πάνω).

King C.
20-07-2012, 11:42
και γιατι να κατεβεί το θέμα και οι φωτογραφιες λεω γω; δε μπορει να πιγαινει ο καθενας σε οπιο συνεργιο θελει; υπαρχει γραμη για αλλου;

King C.
20-07-2012, 11:44
καλες δουλειες ευχομαι.

frits
20-07-2012, 12:14
και γιατι να κατεβεί το θέμα και οι φωτογραφιες λεω γω; δε μπορει να πιγαινει ο καθενας σε οπιο συνεργιο θελει; υπαρχει γραμη για αλλου;

Το ότι το θέμα υπάρχει και γράφεις σε αυτό νομίζω δίνει την απάντηση στο ερώτημά σου.

Είναι τουλάχιστον άκομψο να μπαίνει κανείς στο φόρουμ και για πρώτο μήνυμα να κάνει διαφήμιση...

dionysisgs
20-07-2012, 13:37
Ναι το φαντάζομαι, καλό που διευκρινίζεται.

Πάντως αν πάμε και πιάσουμε το πράγμα στην ουσία του, τα στοιχεία μας (πχ. εμένα η motogenesis έχει το ΑΦΜ μου, τη διεύθυνση σπιτιού μου κλπ.) ΔΕΝ έπρεπε να κυκλοφορούν (και απαγορεύεται δηλαδή) ΑΚΟΜΑ και με συμφωνία τέτοια.

Βέβαια εγώ (πχ.) δεν ενοχλήθηκα από το θέμα (έχουμε πολύ χειρότερα φακελώματα), αλλά παραμένει ότι θέλει προσοχή αυτό, γιατί κάποιος άλλος μπορεί (και έχει και νομική βάση) να ενοχληθεί.

Αφού έχεις επαφή καλό είναι να του το μεταφέρεις (μαζί με τα χαιρετίσματα που έλεγα πιο πάνω).

Νίκολα (NLS) το έκανα όπως είπες....Ο κ. Κατρίνης δεν διαθέτει δημογραφικά ούτε εφοριακά στοιχεία όπως ΑΦΜ, παρά μόνο τηλέφωνα δικων του πελατών (που γνωρίζουν μόνο αυτόν και οχι την πρωην εταιρεία - απλά ο άνθρωπος δουλευε εκεί),..Ελπίζω να σας έχω καλύψει...όπως σε όλους τους μηχανικούς που ασχολούνται με τις BMW μηχανές μας, έτσι και σε αυτόν του ευχόμαστε καλές δουλειές!!!:ye33:

dionysisgs
20-07-2012, 13:40
Το ότι το θέμα υπάρχει και γράφεις σε αυτό νομίζω δίνει την απάντηση στο ερώτημά σου.

Είναι τουλάχιστον άκομψο να μπαίνει κανείς στο φόρουμ και για πρώτο μήνυμα να κάνει διαφήμιση...


Απόλυτα σωστό. Η ίδια συνταγή έχει ακολουθηθεί με όλους τους μηχανικούς ..καλή συνέχεια σε όλους..:ye33:

dionysisgs
20-07-2012, 14:03
:ye33::ye35::):sm7:

phoenix
20-07-2012, 18:09
και γιατι να κατεβεί το θέμα και οι φωτογραφιες λεω γω; δε μπορει να πιγαινει ο καθενας σε οπιο συνεργιο θελει; υπαρχει γραμη για αλλου;
αγαπητε φιλε οι ανθρωποι που οδηγουν bmw μονο οταν πηγαινουν πολλοι μαζι μπαινουν στην ασφαλη γραμμη πορειας (χιαστη) και σε καμια αλλη
απλα οπως ολες οι ανοιχτες οικογενειες ετσι και το φορουμ μας εχει ενα πνευμα και εναν ρυθμο πολυ ελαστικο που με οργανωμενο τροπο βοηθαει και μεσοπροθεζμα αλλα και μακροπροθεζμα σε πολλους τομεις της μοτοσυκλετικης καθημερινοτητας και μη

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ GS FORUM

trimer
30-07-2012, 16:04
Καλές δουλειές:ye02:

BOXER
01-08-2012, 19:48
Τι προσωπικά στοιχεία και χαζομαρες :rolleyes: ,
Έμενα με "ανακάλυψαν" στο σπίτι μου :p!

Βρήκα καρτουλα πάνω στην σελα μου :D!

Καλές δουλειές και απο εμένα παιδιά :ye35:!

ntinopoulos
02-08-2012, 13:34
καλες δουλειες νικο:)

phoenix
03-08-2012, 11:03
καλες δουλειες νικο:)
βρε!!!!!
που εισαι εσυ!!!!!!!
παλιοπαιδο!!!!!!!

TARKAS
04-08-2012, 23:06
Ενα απο τα σοβαροτερα πραγματα που με απασχολει τα τελευταια χρονια και οπως εχω μιλησει και αλλους γειτονες ειναι η απαξιωση της μαμας εταιριας προς τα Νοτια προαστια και ειδικοτερ τα περιξ Πειραια μαζι με τα νησια. Γνωριζω τον Νικολα μιας και φροντιζε τα GS μου για αρκετα χρονια οπως εκτιμω το ιδιο και τον τωρινο μηχανικο Θαναση. Αυτο που θελω να πω ομως ελατε ρε παιδια και προς Πειραια. Ειναι πολυ θετικο παντως που ο Νικολας το ανοιξε στην Καλιθεα αρκετα χιλιομετρα λιγοτερα για τους Περαιωτες και ειλικρινα ευχομαι και εγω καλες δουλειες και συνεχεια.

NLS
05-08-2012, 14:56
Τον Νίκο τον εκτιμώ πολύ ως μάστορα (όπως και τον Θανάση). Όμως εκείνος είναι που μου είχε γκρινιάξει επειδή είχε σκάσει το μπροστινό μου αμορτισέρ επειδή... πήγα χώμα (!!!) και ότι δεν ξέρει αν μου ξανασυμβεί αν θα το καλύψει (τότε) η εγγύηση. Ο Δουνάκης (τότε αφεντικό του) είπε βέβαια ότι και 10 φορές να το έσκαγα 10 φορές θα το άλλαζαν.

Να τα λέμε όλα. Σαν μηχανικό ξαναλέω τον πάω.

Καλές δουλειές του εύχομαι, εύχομαι να πάρει και επίσημου σέρβις "ετικέτα", απλά να θυμάται να είναι ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ πρώτα (από εκεί παίρνει τα λεφτά του) και μετά δίπλα στην εταιρία.

arnhths
05-08-2012, 17:15
Τον Νίκο τον εκτιμώ πολύ ως μάστορα (όπως και τον Θανάση). Όμως εκείνος είναι που μου είχε γκρινιάξει επειδή είχε σκάσει το μπροστινό μου αμορτισέρ επειδή... πήγα χώμα (!!!) και ότι δεν ξέρει αν μου ξανασυμβεί αν θα το καλύψει (τότε) η εγγύηση. Ο Δουνάκης (τότε αφεντικό του) είπε βέβαια ότι και 10 φορές να το έσκαγα 10 φορές θα το άλλαζαν.

Να τα λέμε όλα. Σαν μηχανικό ξαναλέω τον πάω.

Καλές δουλειές του εύχομαι, εύχομαι να πάρει και επίσημου σέρβις "ετικέτα", απλά να θυμάται να είναι ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ πρώτα (από εκεί παίρνει τα λεφτά του) και μετά δίπλα στην εταιρία.

Μη σου φαίνεται παράξενο... Προσωπικά επειδή την αγόρασα στο Βέλγιο (όχι BMW κατάστημα) μετά τη συμπλήρωση ενός ερωτηματολογίου όπου κατέγραφε τη χρήση που θα κάνω, κατέληξε ο computer στο R 1200 GS. Υπόψη ότι είχα δηλώσει και επιβεβαιώσει ότι πάνω από 3 χλμ. που πιθανόν θα τύχουν στο ταξίδι μου δεν σκοπεύω να τη χρησιμοποιήσω για χωμάτινες αποδράσεις.

Μετά, όταν στα ταξίδια μου στην Ευρώπη (ασφάλτινα φυσικά), είδα αποκλειστικά και μόνο απλές GS και μόνο 1 ADV στην Αυστρία στα τελευταία 5 χρ.,... με συνενοχή σκέφτηκα ότι το ίδιο ερωτηματολόγιο είχαν συμπληρώσει. :D

Άλλα έχουμε εμείς στο μυαλό μας (όταν ερχόμαστε εδώ και θέλουμε να πάμε trainnig με το Μανιάτη)....... και άλλα το εργοστάσιο ;)

NLS
05-08-2012, 18:33
Το GS πάει χώμα και το ξέρει μια χαρά και ο κατασκευαστής.

f800gs
09-08-2012, 16:28
Καλες δουλειες Νικόλα και σε ευχαριστω και δημόσια γιατι έμεινα απο μπαταρια πριν 15 μέρες στη Συγκρου στο fix και μετα απο τηλεφωνο μου..... ήρθες μέσα σε 20 λεπτα και μου άλλαξες καινουργια μπαταρία .
Και ξανά ευχαριστώ σε εκτιμώ και σαν άνθρωπο πρωτα απο ολα και μετα ολα τα άλλα.....................: Hi22:

phoenix
09-08-2012, 20:41
Πηγα το ειδα μου αρεσε και εκλεισα το σερβις των 80000km
νεοτερα και φωτο αυριο

phoenix
10-08-2012, 09:08
http://i1117.photobucket.com/albums/k587/Stergios_Kantouros/08911e47.jpg

phoenix
10-08-2012, 09:11
http://i1117.photobucket.com/albums/k587/Stergios_Kantouros/1c637225.jpg
http://i1117.photobucket.com/albums/k587/Stergios_Kantouros/413c39b2.jpg

phoenix
10-08-2012, 10:29
Εγω καφεδάκι και ο φοίνικας στο πάγκο
http://i1117.photobucket.com/albums/k587/Stergios_Kantouros/b43f188c.jpg

phoenix
10-08-2012, 15:27
ρυθμιζμα βαλβιδων
αλλαγη μπουζι
αλλαγη ιμαντα
τσεκ μηχανης στον εγκεφαλο
ρυθμιζμα των μποξερ
ελεχγος διαφορικου και αξονα
90 ευρω
και θελω και αμπραγιαζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

καλο παιδι, οικογενειαρχης!!!!!!! και με εμπειρια στα bmw!!!!!!!!!!
μια οικογενειακη επειχηρηση αφου και τα δυο παιδια του δουλευουν μαζι του
εγω προσωπικα εμεινα οικανοποιημενος
ακομα θα ηθελα να αναφερω οτι υπαρχει και μηχανη εξυπηρετησης η οποια μου διετεθηκε

Arkas
10-08-2012, 15:29
Καλά χιλιόμετρα Στέργιε !!!

phoenix
10-08-2012, 15:49
Καλά χιλιόμετρα Στέργιε !!!
να εισαι καλα αρκα και ηδη εχω πεθυμησει τους καφεδες της τεταρτης

gsmaniac
10-08-2012, 15:52
να εισαι καλα αρκα και ηδη εχω πεθυμησει τους καφεδες της τεταρτης

εισαι αθηνα??????

Kimwnas
11-08-2012, 13:02
Καλές δουλειές! Από τιμές πως πάει? όχι τίποτ' άλλο αλλά είναι κυριολεκτικά 10 λεπτά απο εκεί που μένω! ;)

f800gs
11-08-2012, 20:08
Καμία σχέση οι τιμές με αλλα δυο συνεργεια που ειχα παει για service.........:ha16:

killer
17-08-2012, 09:15
Ο κ. Κατρίνης δεν διαθέτει δημογραφικά ούτε εφοριακά στοιχεία όπως ΑΦΜ, παρά μόνο τηλέφωνα δικων του πελατών (που γνωρίζουν μόνο αυτόν και οχι την πρωην εταιρεία - απλά ο άνθρωπος δουλευε εκεί),..Ελπίζω να σας έχω καλύψει...όπως σε όλους τους μηχανικούς που ασχολούνται με τις BMW μηχανές μας, έτσι και σε αυτόν του ευχόμαστε καλές δουλειές!!!:ye33:

Καταρχην ευχομαι απο καρδίας ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!! Τετοιες κινησεις ειναι ευπροσδεκτες σε τετοιες εποχες! Ετσι να "ανοιγει" η αγορα..:re25:
Φιλε dionysisgs εμενα προσωπικα δεν με καλυψες...:rolleyes: Απλα επειδη εθιξες το θεμα, ουδεποτε υπηρξα πελατης του κ. Κατρινη και ουδεποτε πηγα την μοτοσικλετα μου για συντηρηση στη Motogenesis.:cool: Το παρακατω μν απο που το ελαβα:wha13: Μηπως απο τη μαμα BMW που εχει τα στοιχεια μου και ξερει οτι ειμαι κατοχος GS...:wha13:

phoenix
18-10-2012, 01:47
Θέλω να ευχαριστήσω το bmwartservice και τον κύριο κατρινη για την άψογη μηχανική υποστήριξη που μου προσφέρει καθώς και τις πολύ λογικές τιμές δείγμα της συναισθησης της οικονομικής κατάστασης όλων μας χωρίς εκπτώσεις στην ποιότητα της εργασίας του

dreamergr
22-10-2012, 15:34
Αλλαγή μπαταρίας με Ιαπωνική, τακακια πλωρα, και λαδια 35000 χλμ σε BMW650, 145 ευρώ.
Εμεινα πολυ ικανοποιημένος, ειναι και κοντα στην περιοχη μου...
Αυτα :cool:

sotosg
22-10-2012, 15:42
καλες δουλειεσ φιλε

giamil
22-10-2012, 16:28
Νικο σ ευχαριστω για τα φλασακια κ σου ευχομαι καλες δουλειες!

:th11: