PDA

View Full Version : Το ακούσαμε και αυτό… (γελοίος τυπάκος σε απόγνωση)


Vakalos
01-01-2009, 15:44
Δεν ήθελα σε καμιά περίπτωση να ασχοληθώ με άτομα και πρακτικές που δεν συνάδουν με τον χαρακτήρα ενός σοβαρού και παρείστικου forum όπως είναι αυτό που δημιούργησαν τα παιδιά (στην ουσία για να περνάμε εμείς καλά) αλλά άκουσα το απίστευτο!!!
Φίλος ο οποίος μετά από παρότρυνσή μου γράφτηκε στο παρών forum, δεν πρόλαβε να ανεβάσει ούτε καν ένα μήνυμα, αφού μόλις λίγα λεπτά μετά την εγγραφή του, ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ από τον admin του άλλου forum και του έλεγε ξεκάθαρα ότι φίλε ή εδώ θα μείνεις σε μένα ή αλλιώς θα πάρεις πόδι…. (εμ πως σου λέει, εγώ τώρα που θα πουλάω μπλούζες και αυτοκόλλητα, και θα μου κάνουν τα έξοδα για να τους βγάλω καμιά εκδρομή?)
Τουλάχιστον αυτό αποδεικνύει περίτρανα ότι ο τυπάκος (για να μην αποκαλέσω αλλιώς) είναι πάνω από την σελίδα του νέου forum αντί να πάει να βρει καμιά δουλειά.

Τα σχόλια φίλοι μου δικά σας….

yannis
01-01-2009, 17:07
http://i482.photobucket.com/albums/rr185/yianspyr/stalin.jpg

Άσε τους νεκρούς να προχωρούν...:p:p:p

Anax
01-01-2009, 17:34
Εγώ είμαι μέλος σε τρία forum και δεν με ενόχλησε κανείς .....

adventure
03-01-2009, 00:29
Ο κάθε ένας από εμάς νομίζω ότι έχει τη δική του μοναδική προσωπικότητα και είναι ελεύθερος να κάνει τη κάθε επιλογή του και να μην επηρεάζεται από πράξεις κάποιον .

Πολλές φορές γίνονται πράγματα για εμάς χωρίς εμάς αλλά πιστεύω ότι δεν χρίζουν σημασίας για μένα .

Είμαι ήμουν και θα είμαι ελεύθερο πνεύμα και άνθρωπος με ανοιχτό μυαλό .

.

droggitiszak
03-01-2009, 12:56
ευτυχώς δεν είχα καταχωρήσει mob στον μακαρίτη και γλύτωσα την σύγχιση που θα μου προκαλούσε ένα τέτοιο αλήτικο τηλεφώνημα.

μα συγγνώμη ... υπάρχει κανείς που θα υπέκυπτε σε τέτοιον εκβιασμό ?

VILLY
03-01-2009, 19:12
Πάντως και λίγα να γνωρίζει από μοτοfora φθάνουν για να κααλάβεις ποιός admin είναι αυτός.
Και για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους... μήπως το μικρό του όνομα αρχίζει από Γ ..............




...............και τελειώνει σε Γιώργος....?:Γελάω::Γελάω:


Προτείνω στο τυπάκο που ξέρω ότι διαβάζει αυτό το forum ... να βρει καμιά δουλειά. Τα forum είναι χώροι παρέας και αναψυχής και όχι μαγαζιά.
Του τα έλεγα τότε - του τα λέω και τώρα.

epimelitisf
09-01-2009, 11:28
Περιμένω...

...από ανθρώπους που δεν σέβονται την ελευθερία "κινήσεων"...

...αφού είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ του κάθενός...

...και για να μην θεωρείται μονομερής ο εκβιασμός...

...να αποσύρει όλα μου τα μυνήματα από το "μαγαζί του"...

...τουλάχιστον αυτά που αφορούν εντελώς "προσωπικά δεδομένα", όπως π.χ. φωτό...

...για να μην προβώ και εγώ σε "εκβιαστικές" πρακτικές...

...αφού οι δικές μου, δεν θα "κρυφτούν" πίσω από ένα τηλεφώνημα, αλλά θα έχουν άλλη "όψη" και προπάντων θα πάρουν άλλη "τροπή"...



Επειδή λοιπόν...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ...


...ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!


Διαφορετικά...λυπάμαι...αλλά μετά το πέρας ευλόγου χρονικού διαστήματος...θα επακολουθήσουν τα "δέοντα"...


Και για όσους πιθανώς να κατάλαβαν λάθος...

...η δήλωση μου, πηγάζει από τα δικαιώματα που έχω σαν απλός χρήστης του διαδικτύου...
και δεν είναι απάντηση, σε μεμψίμοιρες, ιδιοτελείς και ανήθικες πρακτικές, που το μόνο αποτέλεσμά τους, είναι η απέχθεια που μπορούν να σου προκαλέσουν...
Αυτές...κρίνονται και θα κριθούν στον χρόνο...!

yannis
09-01-2009, 18:51
Περιμένω...

...από ανθρώπους που δεν σέβονται την ελευθερία "κινήσεων"...

...αφού είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ του κάθενός...

...και για να μην θεωρείται μονομερής ο εκβιασμός...

...να αποσύρει όλα μου τα μυνήματα από το "μαγαζί του"...

...τουλάχιστον αυτά που αφορούν εντελώς "προσωπικά δεδομένα", όπως π.χ. φωτό...

...για να μην προβώ και εγώ σε "εκβιαστικές" πρακτικές...

...αφού οι δικές μου, δεν θα "κρυφτούν" πίσω από ένα τηλεφώνημα, αλλά θα έχουν άλλη "όψη" και προπάντων θα πάρουν άλλη "τροπή"...



Επειδή λοιπόν...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ...


...ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!


Διαφορετικά...λυπάμαι...αλλά μετά το πέρας ευλόγου χρονικού διαστήματος...θα επακολουθήσουν τα "δέοντα"...


Και για όσους πιθανώς να κατάλαβαν λάθος...

...η δήλωση μου, πηγάζει από τα δικαιώματα που έχω σαν απλός χρήστης του διαδικτύου...
και δεν είναι απάντηση, σε μεμψίμοιρες, ιδιοτελείς και ανήθικες πρακτικές, που το μόνο αποτέλεσμά τους, είναι η απέχθεια που μπορούν να σου προκαλέσουν...
Αυτές...κρίνονται και θα κριθούν στον χρόνο...!

Συμφωνώ με τον Φώτη σε όλα και περιμένω...ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

skippybi
09-01-2009, 20:34
Περιμένω...

...από ανθρώπους που δεν σέβονται την ελευθερία "κινήσεων"...

...αφού είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ του κάθενός...

...και για να μην θεωρείται μονομερής ο εκβιασμός...

...να αποσύρει όλα μου τα μυνήματα από το "μαγαζί του"...

...τουλάχιστον αυτά που αφορούν εντελώς "προσωπικά δεδομένα", όπως π.χ. φωτό...

...για να μην προβώ και εγώ σε "εκβιαστικές" πρακτικές...

...αφού οι δικές μου, δεν θα "κρυφτούν" πίσω από ένα τηλεφώνημα, αλλά θα έχουν άλλη "όψη" και προπάντων θα πάρουν άλλη "τροπή"...



Επειδή λοιπόν...ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ...


...ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!


Διαφορετικά...λυπάμαι...αλλά μετά το πέρας ευλόγου χρονικού διαστήματος...θα επακολουθήσουν τα "δέοντα"...


Και για όσους πιθανώς να κατάλαβαν λάθος...

...η δήλωση μου, πηγάζει από τα δικαιώματα που έχω σαν απλός χρήστης του διαδικτύου...
και δεν είναι απάντηση, σε μεμψίμοιρες, ιδιοτελείς και ανήθικες πρακτικές, που το μόνο αποτέλεσμά τους, είναι η απέχθεια που μπορούν να σου προκαλέσουν...
Αυτές...κρίνονται και θα κριθούν στον χρόνο...!


Συμφωνώ και εγώ για όλα τα μηνύματα και φωτό και βίντεο, και ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!

BATIGOL
10-01-2009, 00:02
ευτυχώς δεν είχα καταχωρήσει mob στον μακαρίτη και γλύτωσα την σύγχιση που θα μου προκαλούσε ένα τέτοιο αλήτικο τηλεφώνημα.

μα συγγνώμη ... υπάρχει κανείς που θα υπέκυπτε σε τέτοιον εκβιασμό ?


Υπαρχει....υπαρχει..

gzpainter
01-08-2009, 12:45
και φυσικα και υπαρχουν ατομα που θα δεκτουν τον εκβιασμο...απο την στιγμη που υπαρχουν ατομα που το κανουν και στελνουν τετοια μηνυματα....
μπορει το παιδι να μπαινει πρωτη φορα στο forum και να μην γνωριζει τα κατατοποια..να τον πετυχει σε λαθος στιγμη που δεν εχει καθαρο το μυαλο του....ποτε δεν ξερεις...
Παντως εγω προτεινω να γινει γνωστο το ονομα του....ωστε ολοι μας να τον γνωριζουμε και να του "κοβουμε" τον αερα αμεσως..

και για να κανουμε το κλιμα λιγο ποιο χαρουμενο....
οποιος ΦΥΓΕΙ απο αυτο το forum...του οποιου εχω τα νομιμα δικαιωματα...μετοχες...τραπεζικους λογαριασμους..και τα λοιπα..θα πληρωσει σε εμενα και ΜΟΝΟ εμενα 10000000λιρες ως ψυχικη αποζημιωση που θα μεινω μονος..και δεν 8α εχω που να πουλαω κοκοψινια....:sm7:
(PS:αν και υποθηκε το ονομα Γιωργος και Γιωργος ειναι το ονομα μου...δεν ειμαι εγω ο 'κολλημενος'...πλακα κανω για τα παραπανω...)

gsmaniac
01-08-2009, 13:28
ΝΤΑΒΑΤΖΗ σε forum πρωτη φορα ακουω:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

NLS
01-08-2009, 14:26
γιατί ξεθάψατε τον βλακούλη τώρα;

SenseiG
01-08-2009, 17:43
Δεν ειναι αναγκη να ασχολουμαστε με τον συγκεκριμενο κυριο .Το οτι ειμαστε ολοι εδω τα λεει ολα....

Bolero
02-08-2009, 11:47
και φυσικα και υπαρχουν ατομα που θα δεκτουν τον εκβιασμο...απο την στιγμη που υπαρχουν ατομα που το κανουν και στελνουν τετοια μηνυματα....
μπορει το παιδι να μπαινει πρωτη φορα στο forum και να μην γνωριζει τα κατατοποια..να τον πετυχει σε λαθος στιγμη που δεν εχει καθαρο το μυαλο του....ποτε δεν ξερεις...
Παντως εγω προτεινω να γινει γνωστο το ονομα του....ωστε ολοι μας να τον γνωριζουμε και να του "κοβουμε" τον αερα αμεσως..

και για να κανουμε το κλιμα λιγο ποιο χαρουμενο....
οποιος ΦΥΓΕΙ απο αυτο το forum...του οποιου εχω τα νομιμα δικαιωματα...μετοχες...τραπεζικους λογαριασμους..και τα λοιπα..θα πληρωσει σε εμενα και ΜΟΝΟ εμενα 10000000λιρες ως ψυχικη αποζημιωση που θα μεινω μονος..και δεν 8α εχω που να πουλαω κοκοψινια....:sm7:
(PS:αν και υποθηκε το ονομα Γιωργος και Γιωργος ειναι το ονομα μου...δεν ειμαι εγω ο 'κολλημενος'...πλακα κανω για τα παραπανω...)

ΝΤΑΒΑΤΖΗ σε forum πρωτη φορα ακουω:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:

γιατί ξεθάψατε τον βλακούλη τώρα;




Ποιόν ξεθάψαμε και ποιόν νταβατζή λέμε ;;;;:sm1:

Albatros
02-08-2009, 12:00
παιδιά εάν δεν υπάρχει άλλο τέτοιο περιστατικό ας είμαστε επιφυλακτικοί ότι μπορεί να έγινε κάποιο λάθος συνενόησης,εγώ προσωπικά είμαι σε 4 φόρουμ και δεν με ενόχλησε κανείς που είναι και το λογικό.
:hmmm:

vellos
02-08-2009, 12:11
Δεν ήθελα σε καμιά περίπτωση να ασχοληθώ με άτομα και πρακτικές που δεν συνάδουν με τον χαρακτήρα ενός σοβαρού και παρείστικου forum όπως είναι αυτό που δημιούργησαν τα παιδιά (στην ουσία για να περνάμε εμείς καλά) αλλά άκουσα το απίστευτο!!!
Φίλος ο οποίος μετά από παρότρυνσή μου γράφτηκε στο παρών forum, δεν πρόλαβε να ανεβάσει ούτε καν ένα μήνυμα, αφού μόλις λίγα λεπτά μετά την εγγραφή του, ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ από τον admin του άλλου forum και του έλεγε ξεκάθαρα ότι φίλε ή εδώ θα μείνεις σε μένα ή αλλιώς θα πάρεις πόδι…. (εμ πως σου λέει, εγώ τώρα που θα πουλάω μπλούζες και αυτοκόλλητα, και θα μου κάνουν τα έξοδα για να τους βγάλω καμιά εκδρομή?)
Τουλάχιστον αυτό αποδεικνύει περίτρανα ότι ο τυπάκος (για να μην αποκαλέσω αλλιώς) είναι πάνω από την σελίδα του νέου forum αντί να πάει να βρει καμιά δουλειά.

Τα σχόλια φίλοι μου δικά σας….


Και εγώ που δεν έχω παραγγείλει μπλούζες θα φάω πόρτα ??????????????
Με όλο το σεβασμό στο ιστοχώρο που μας φιλοξενει, γιαυτό παντού πουλάνε μπλουζες????????Αν είναι έτσι να δίνουμε όλοι μια συνδρομή.1Ε,5Ε,10Ε....όση μας πούνε....:hmmm:

NLS
03-08-2009, 10:50
παιδιά εάν δεν υπάρχει άλλο τέτοιο περιστατικό ας είμαστε επιφυλακτικοί ότι μπορεί να έγινε κάποιο λάθος συνενόησης,εγώ προσωπικά είμαι σε 4 φόρουμ και δεν με ενόχλησε κανείς που είναι και το λογικό.
:hmmm:

άστο δεν είναι πρώτο ούτε δεύτερο περιστατικό

Gazi
03-08-2009, 16:03
Ηρεμία....Ζούμε σε περίοδο Δημοκρατίας!!!Ο καθένας μπορεί να είναι πάντοτε σε νόμιμα πλαίσια,σε όλες τις νόμιμες πράξεις του αστικού δικαίου που διέπει την ελευθερία των πολιτών καθώς και των απόψεων ,χωρίς να υποθάλπτει την ελευθερία των άλλων.
Για αυτό λοιπόν,υπάρχουν και άλλοι δημοκρατικοί τρόποι επίλυσης προβλημάτων.....
Και για να μην μακρυγορώ.......Δεν σου αρέσει???Αντε γεια!!!!Προσωπικές απειλές face to face????Ασφαλισικά μέτρα!!!Δέχεσαι τηλεφωνικές απειλές???Ασχολούνται άλλοι επι του θέματος (Δικοιγόροι,κτλ κτλ τκλ) !!!Εαν έχετε το κεφάλι σας καθαρό..μην φοβάστε τίποτα!!Πάνω από όλα ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

platon
03-08-2009, 16:30
Νομίζω πως ο καθένας πρέπει να σχηματίσει την δικιά του άποψη, όποιες και αν είναι οι απόψεις των άλλων.

Προσωπικά ακόμη θυμάμαι στην πρώτη εκδρομή, μετά το φαγητό το "ο λογαριασμός είναι 34 ευρώ το άτομο, αφήστε 35 για να βγάλω και εγώ τα έξοδα μου που ήρθα και είδα το μέρος πριν"

Εμένα αυτό μου έφτασε για να μην ασχοληθώ ξανά με τον κύριο. Όχι ότι δεν μπαίνω στο φόρουμ, αλλά δεν το έχω με καλό μάτι...

NLS
03-08-2009, 16:45
:sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7::sm7:
τώρα αν πω "γύφτος" προσβάλω τους γύφτους;...

Gazi
03-08-2009, 18:41
Προσωπικά ακόμη θυμάμαι στην πρώτη εκδρομή, μετά το φαγητό το "ο λογαριασμός είναι 34 ευρώ το άτομο, αφήστε 35 για να βγάλω και εγώ τα έξοδα μου που ήρθα και είδα το μέρος πριν"

...

Πλάκα κάνεις έτσι????

platon
03-08-2009, 19:45
Καθόλου πλάκα... μπορούν να το επιβεβαιώσουν και άλλοι που ήταν στην συγκεκριμένη εκδρομή...

gsmaniac
03-08-2009, 20:20
Ηρεμία....Ζούμε σε περίοδο Δημοκρατίας!!!Ο καθένας μπορεί να είναι πάντοτε σε νόμιμα πλαίσια,σε όλες τις νόμιμες πράξεις του αστικού δικαίου που διέπει την ελευθερία των πολιτών καθώς και των απόψεων ,χωρίς να υποθάλπτει την ελευθερία των άλλων.
Για αυτό λοιπόν,υπάρχουν και άλλοι δημοκρατικοί τρόποι επίλυσης προβλημάτων.....
Και για να μην μακρυγορώ.......Δεν σου αρέσει???Αντε γεια!!!!Προσωπικές απειλές face to face????Ασφαλισικά μέτρα!!!Δέχεσαι τηλεφωνικές απειλές???Ασχολούνται άλλοι επι του θέματος (Δικοιγόροι,κτλ κτλ τκλ) !!!Εαν έχετε το κεφάλι σας καθαρό..μην φοβάστε τίποτα!!Πάνω από όλα ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
και εγω αυτης της πολιτισμενης αποψης ειμαι:sm7::sm7:

gb1200
04-08-2009, 01:13
και εγω αυτης της πολιτισμενης αποψης ειμαι:sm7::sm7:


http://www.gsforum.gr/attachment.php?attachmentid=860&d=1249320033 (http://www.gsforum.gr/attachment.php?attachmentid=860&d=1249320033)







:sm7::sm7::sm7:

γιαγια αρκουδα
05-08-2009, 08:03
ρε δεν παμε καλα μου φενετε:mad: για να γραφτουμε σε φορουμ που κανουμε κεφι η να πουμε με τους φιλους μας στο καθε φορουμ κατι εστω και μ****** μεταξυ φιλων θα πρεπει αν περνουμε αδεια με αριθμο προτοκολου για να μας επιτρεπουν να γραφτουμε σε αλλο φορουμ, η να πουμε κατι και να κανουμε λιγο χαβαλε να χριαζομαστε και νομικο συμβουλο?......
εμενα παντος αν καποιος με παρει τιλεφωνο και μου πει οτι γιατι εκανες αυτο η το αλλο..... θα του πω να παει στην συγκρου να κανει καμια αλλι δουλια να τα κομοισει και να μην ασχολιτε μαζι μου.
ειμαι γραμενοσ σε πανω απο 20 μοτοφορουμ και ποτε κανεισ δεν μου ειπε γιατι γραφτικες σε αλλο φορουμ ποτε. και δεν θα ανεχτο ποτε να μου βαλουν παροπιδες που θα γραφω και που δεν θα γραφω. αν σας παρει κανεις θα προτινε να του πειτε και εσεις το ιδιο.
αρκετα λουρια μας εχουν βαλει με την πολιτηκη, της ομαδες ,κλπ. αν τους αφησουμε σε λιγο θα μας οριζουν και το που θα κατουραμε και ποτε.....
ρε δεν πανε καλα μου φενετε......
καλα λενε οι παλιοι οτι στην ελλαδα αν πεταξεις πετρα η σκυλο η προεδρο θα πετηχεις.... μονο που τωρα μου φενετε οτι οι προεδροι ειναι καβαλα στο καλαμι.....
υγ. δνεν με εχει παρει κανεις ποτε και δεν νομιζο οτι θα το κανει ποτε κανεις απο οσους ξερω . ισως γιατι ξερουν οτι θα τους κραξω αγρια, σε ολλα τα φορουμ, και ας μου κανουν αγωγη μετα ....:sm7:

NLS
05-08-2009, 10:10
είσαι και μαθημένος με τα δικαστήρια εσύ ;)
:sm7:

EOD-K9
05-08-2009, 16:51
Ηρεμία....Ζούμε σε περίοδο Δημοκρατίας!!!Ο καθένας μπορεί να είναι πάντοτε σε νόμιμα πλαίσια,σε όλες τις νόμιμες πράξεις του αστικού δικαίου που διέπει την ελευθερία των πολιτών καθώς και των απόψεων ,χωρίς να υποθάλπτει την ελευθερία των άλλων.
Για αυτό λοιπόν,υπάρχουν και άλλοι δημοκρατικοί τρόποι επίλυσης προβλημάτων.....
Και για να μην μακρυγορώ.......Δεν σου αρέσει???Αντε γεια!!!!Προσωπικές απειλές face to face????Ασφαλισικά μέτρα!!!Δέχεσαι τηλεφωνικές απειλές???Ασχολούνται άλλοι επι του θέματος (Δικοιγόροι,κτλ κτλ τκλ) !!!Εαν έχετε το κεφάλι σας καθαρό..μην φοβάστε τίποτα!!Πάνω από όλα ΗΡΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

:Απορία::Απορία::Απορία:

Στέλιο κόψε τις παρτίδες με την δικηγόρο αρχίζεις και ξεφευγεις .......
.....Ασε που θα σε πάρει χαμπάρι και ο σάρακας και τότε γα......................τα

falcon
06-08-2009, 07:34
Αααααααααχχχχ παλιες καλες ιστοριες που θυμωντας τις να κλαις :yz

zitsos
06-08-2009, 10:51
Εγώ πιστεύω ότι γινόμαστε πικρόχολοι κάτι άλλο ήθελε να πει στο παλικάρι και ακούστηκε έτσι !!!αν ει σε προκατειλημμένος τα ακούς όπως θέλεις, πρέπει να να μην ήμαστε αρνητική άπλα να δεχτούμε την διαφορετικότητα του αλου και να την δουμε με την δικη του πλευρα ......για την φουκαριαρα την μανα μου ρε παιδια το κανω!!!!!Χωρις να ξερω για ποιον μηλαμε -λεμε τωρα- θα ηθελα να αναφερω οτι οταν γραφεσε σε ενα φωρουμ οπως και να λεγετε πρεπει να ρηχνεις και μια ματια στους κανωνες του οσο χαζο και να κουγετε.Παρτε για παραδηγμα το φειζ μπουκ που ενω γραφεσε δεν μπωρεις να ξεχραφτεις με τιποτα και τα στοιχια σου εχει δικαιομα να τα χρισιμοποιησει η σελιδα χωρις να σε ρωτησει-εχουν αποληθει για αυτο-.Επισης στο φορουμ του ακατανωμαστου μου ειχανε διαγραψει καπια ποστ που λεει δεν εφαρμωζαν στο στιλ και στους κανονες του φωρουμ ..Εψαξα τους κανωνες που δεν εγραφαν κατι τετειο αλλα εγραφε οτι αναπασα στηγμη μπορουνε να σου σβισουν οτιδηποτε χωρις νασε ρωτησουν, εγω με την εγραφη μου σημφωνησα σε αυτο ετσι μπορουσαν να το κανουν.ΕΜΕΝΑ δεν μου αρεσε και δεν ξαναγραψα!!!Βεβαια αν ελεγε καπου οτι πρεπει να εισαι μονοφορουμιακος και συμφωνουσες με την εγραφη σου και δεν το εφαρμωσεις τοτε εχεις αδικο αλλα να που δεν το γρφει του διεφιγε.
Προσεχτε λοιπον τη σηφνωνητε και που γραφεστε λοιπον!!!:sm7:

yannis
06-08-2009, 11:56
....

Επισης στο φορουμ του ακατανωμαστου .....

:sm7:

Καλά ποιό είναι αυτό το φλόρουμ και ποιός ο ακατανόμαστος?!!?!?!?!?!?:D

Μην τρελαθούμε βρε παιδιά!!!!!!!!!!!!:p

ΥΓ. Ήμουν και εγώ σ' αυτή την εκδρομή!!!!!!!:sm7:

gzpainter
07-08-2009, 10:40
κοινως....οπως ελεγε και ο παππους μου....

την υπογραφή σου και το π......ί σου προσεχε που το βαζεις...