PDA

View Full Version : ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΜΗΛΟ


wet & dirty
12-06-2009, 10:08
επιδη οι διακοπές μου θα ειναι στην μηλο μηπως καποιος απο εδω έχει παει και γνωρίζει τιποτα καλα δωματια σε λογικές τιμες και γενικά πληροφορίες????:D:D

ευχαριστώ;)

ckalfas
12-06-2009, 13:40
Έχω πάει εγώ και είμαι σίγουρος ότι θα περάσεις υπέροχα!
Θα ψάξω και θα σου πώ αργότερα, αλλά σε γενικές γραμμές, πιο όμορφα είναι στην χώρα, αλλά φθηνότερα και πρακτικότερα είναι στον Αδάμαντα.
αν θα πάρεις και το θηρίο μαζί, θα ευχαριστηθείς χωμάτινες διαδρομές!
Ααα! Και κάτι άλλο... την πρώτη μέρα θα πάθεις ένα σοκ, θα λες που ήρθα, γιατί ήρθα; Το νησί είναι γεμάτο φορτηγά και ορυχεία που κατατρώνε το νησί, αλλά όσο θα ανακαλύπτεις το νησί, τόσο θα ξετρελαίνεσαι...

wet & dirty
12-06-2009, 14:48
Έχω πάει εγώ και είμαι σίγουρος ότι θα περάσεις υπέροχα!
Θα ψάξω και θα σου πώ αργότερα, αλλά σε γενικές γραμμές, πιο όμορφα είναι στην χώρα, αλλά φθηνότερα και πρακτικότερα είναι στον Αδάμαντα.
αν θα πάρεις και το θηρίο μαζί, θα ευχαριστηθείς χωμάτινες διαδρομές!
Ααα! Και κάτι άλλο... την πρώτη μέρα θα πάθεις ένα σοκ, θα λες που ήρθα, γιατί ήρθα; Το νησί είναι γεμάτο φορτηγά και ορυχεία που κατατρώνε το νησί, αλλά όσο θα ανακαλύπτεις το νησί, τόσο θα ξετρελαίνεσαι...


thks Bro!!!περιμένω...:D:D

ckalfas
12-06-2009, 15:05
Έχεις π.μ.

wet & dirty
12-06-2009, 15:26
Έχεις π.μ.


Χρησταρα εισαι πρωτος!!!

σε ευχαριστώ πολύ:D:D:D

DIOGO
12-06-2009, 15:32
Εχεις p.m:D

wet & dirty
12-06-2009, 17:47
Εχεις p.m:D


κωστα σε ευχαριστώ πολυ φιλε να εισαι καλα θα παρω τηλ.:D:cool:;):p

Arkas
12-06-2009, 17:49
Τάκη, πήγα στη Μήλο πριν από 10 χρόνια!
Τότε ήταν φανταστικά και πολύ φθηνά!
Απ' ότι μαθαίνω και τώρα είναι πολύ όμορφα αλλά οι τιμές, κυρίως σε θέματα διατροφής, έχουν ξεφύγει.

wet & dirty
12-06-2009, 17:54
Τάκη, πήγα στη Μήλο πριν από 10 χρόνια!
Τότε ήταν φανταστικά και πολύ φθηνά!
Απ' ότι μαθαίνω και τώρα είναι πολύ όμορφα αλλά οι τιμές, κυρίως σε θέματα διατροφής, έχουν ξεφύγει.


Δημητρη μου εχω παει και μου άρεσε αλλα ο υπνος ηταν στο φουσωτο(εποχες απατσι) και δεν ξερω απο δωματια...αλλα ρε φιλε οπου και να πας τα εχουν μαμιση οικονομικα:hmmm:

vtheo
12-06-2009, 21:10
Φιλαράκι για Μήλο δε ξέρω αλλά αν θες έχω 2 φιλαράκια που είναι και μέλη εδώ pisokolitos & Lempoi.Είναι Μυκονιάτες και οι δύο αν θες να σου πουν πληροφορίες για Μύκονο!

nek21
12-06-2009, 21:47
επιδη οι διακοπές μου θα ειναι στην μηλο μηπως καποιος απο εδω έχει παει και γνωρίζει τιποτα καλα δωματια σε λογικές τιμες και γενικά πληροφορίες????:D:D

ευχαριστώ;)
παρε τηλ να σου πω για δωματια για φαγητο ,παραλιες τα παντα ολα.

wet & dirty
13-06-2009, 01:16
παρε τηλ να σου πω για δωματια για φαγητο ,παραλιες τα παντα ολα.


ετσι αγορι μου και μετα την μηλο χαλκιδική;););););)

edmark
13-06-2009, 01:31
Φιλαράκι για Μήλο δε ξέρω αλλά αν θες έχω 2 φιλαράκια που είναι και μέλη εδώ pisokolitos & Lempoi.Είναι Μυκονιάτες και οι δύο αν θες να σου πουν πληροφορίες για Μύκονο!


Ελα Τακη και εγω εχω εναν φιλο στην Νιγερια (τον Black&Dirty)αν θες να σου πει πληροφορίες για την Αφρικη.......:yz:yz:yz

lol :hmmm:WTF????

nek21
13-06-2009, 09:21
ετσι αγορι μου και μετα την μηλο χαλκιδική;););););)
εγω περιμενω φιλαρακι.

Κύρος Γρανάζης
13-06-2009, 10:22
Καλά να περάσεις φίλε