PDA

View Full Version : ενδοεπικοινωνια Midland BT2 οδηγού-συνεπιβάτη


theofilos
06-08-2012, 19:32
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Επικοινωνία οδηγού-συνεπιβάτη.
- Η συσκευή του οδηγού και του συνεπιβάτη μπορεί να συνδεθεί μέσω bluetooth (εκτός της σύνδεσης με την άλλη μονάδα) με κινητά τηλέφωνα ή πλοηγούς GPS χωρίς να εμποδίζεται η λειτουργία intercom (ενδοεπικοινωνίας) , ενώ ακόμα μπορεί παράλληλα να έχει και μια είσοδο μουσικής με Bluetooth. (σύνολο 3 συσκευές,1 για τον συνεπιβάτη και 2 ακόμα)
- Και οι δύο μονάδες διαθέτουν υποδοχή που επιτρέπει την ενσύρματη σύνδεση με iPod / MP 3 player ή πομποδέκτες PMR 446.
- Οι δύο μονάδες μπορούν να λειτουργήσουν ΚΑΙ εντός απόστασης 300 μ. που σημαίνει ότι το σετ μπορεί να χρησιμοποιηθεί από δύο διαφορετικές μοτοσυκλέτες
- Διαθέτει λειτουργία AGC που ελέγχει αυτόματα την ένταση της φωνής σε σχέση με τους εξωτερικούς θορύβους.
- 100% αδιάβροχή.
-Ελληνικης αντιπροσωπειας, με Ελληνικο manual.


Την εχει μονο 3 μηνες, εχει χρησιμοποιηθει ελαχιστα και ειναι σε αριστη κατασταση.
Εννοειται υπαρχει το κουτι μαζι με ολα τα παρελκομενα.

Τιμη: 200 ευρω.


η αγγελια μπαινει για λογαριασμο φιλου

squad
06-08-2012, 21:41
εγω νομιζω οτι εσυ,και καποιοι αλλοι εδω μεσα,μπαινετε ποσταρετε αγγελιες,για λογαριασμο φιλου σας,για λογαριασμο δικο σας,νομιζετε οτι το φορουμ ειναι forum αγοραπωλησιων?εχεις κανει μονο 6 ποστ,δεν εχεις μπει στην ενοτητα να πεις μια καλησπερα,να σε καλοσωρισουμε,και αρχιζεις να ποσταρεις αγγελιες.ΝεύραΝεύρα:u55::u55:

Eftixis
06-08-2012, 21:43
εγω νομιζω οτι εσυ,και καποιοι αλλοι εδω μεσα,μπαινετε ποσταρετε αγγελιες,για λογαριασμο φιλου σας,για λογαριασμο δικο σας,νομιζετε οτι το φορουμ ειναι forum αγοραπωλησιων?εχεις κανει μονο 6 ποστ,δεν εχεις μπει στην ενοτητα να πεις μια καλησπερα,να σε καλοσωρισουμε,και αρχιζεις να ποσταρεις αγγελιες.ΝεύραΝεύρα:u55::u55:

Σωστός :ye33:

-DHMHTRHS-
06-08-2012, 23:24
Σωστός :ye33:



:ye02::ye02::re25::re25:

kwstas
07-08-2012, 09:44
εγω νομιζω οτι εσυ,και καποιοι αλλοι εδω μεσα,μπαινετε ποσταρετε αγγελιες,για λογαριασμο φιλου σας,για λογαριασμο δικο σας,νομιζετε οτι το φορουμ ειναι forum αγοραπωλησιων?εχεις κανει μονο 6 ποστ,δεν εχεις μπει στην ενοτητα να πεις μια καλησπερα,να σε καλοσωρισουμε,και αρχιζεις να ποσταρεις αγγελιες.ΝεύραΝεύρα:u55::u55:

Eχεις δικιο Παυλο αλλα εφ οσον απο την εγγραφη χωρις ποστ ή καλωσορισμα ειναι ανοιχτες ολες η ενοτητες και υπαρχει η δυνατοτητα να βαλεις αγγελια δεν υπαρχει θεμα!

Σε αλλα forum εχεις δικαιωμα ποσταρισματος σε αγγελια ή δημιουργια αγγελιας μετα τα 50 ποστ, αν υπαρχει θεμα μπορουν να αλλαξουν οι ρυθμισεις για τα νεα μελη!

King C.
07-08-2012, 10:05
Eχεις δικιο Παυλο αλλα εφ οσον απο την εγγραφη χωρις ποστ ή καλωσορισμα ειναι ανοιχτες ολες η ενοτητες και υπαρχει η δυνατοτητα να βαλεις αγγελια δεν υπαρχει θεμα!

Σε αλλα forum εχεις δικαιωμα ποσταρισματος σε αγγελια ή δημιουργια αγγελιας μετα τα 50 ποστ, αν υπαρχει θεμα μπορουν να αλλαξουν οι ρυθμισεις για τα νεα μελη!

σωστό.

siraxanz
07-08-2012, 10:08
Χαλαρώστε βρε παιδιά,
το φόρουμ εκτός των άλλων φημίζετε για την φιλικότητα του,
μην τον παίρνετε από τα μούτρα τον άνθρωπο:o

Άλλωστε μέλος εδώ και ένα χρόνο ο Θεόφιλος;)

Αυτά που βλέπουμε σε άλλα φόρουμ και μας πιάνει μια θλίψη ας μην τα έχουμε εδώ...:):)

kwstas
07-08-2012, 13:39
Χαλαρώστε βρε παιδιά,
το φόρουμ εκτός των άλλων φημίζετε για την φιλικότητα του,
μην τον παίρνετε από τα μούτρα τον άνθρωπο:o

Άλλωστε μέλος εδώ και ένα χρόνο ο Θεόφιλος;)

Αυτά που βλέπουμε σε άλλα φόρουμ και μας πιάνει μια θλίψη ας μην τα έχουμε εδώ...:):)

:ye31:

theofilos
07-08-2012, 16:04
εγω νομιζω οτι εσυ,και καποιοι αλλοι εδω μεσα,μπαινετε ποσταρετε αγγελιες,για λογαριασμο φιλου σας,για λογαριασμο δικο σας,νομιζετε οτι το φορουμ ειναι forum αγοραπωλησιων?εχεις κανει μονο 6 ποστ,δεν εχεις μπει στην ενοτητα να πεις μια καλησπερα,να σε καλοσωρισουμε,και αρχιζεις να ποσταρεις αγγελιες.ΝεύραΝεύρα:u55::u55:


ειμαι μελος στο φορουμ πολυ καιρο πριν παρω την πρωτη μου μηχανη, η οποια θα ηθελα να ειναι GS αλλα λογο οικονομικων μου εκατσε καποια αλλη...

στο φορουμ εμπαινα και διαβαζα πολλα θεματα, αν θεωρεις οτι ο αριθμος των μηνυματων παιζει ρολο μπορω να απανταω σε ολα τα ανεκδοτα και να δεις 50+ μηνυματα στο λογαριασμο μου μεχρι το βραδυ:):) θα αλλαξει κατι?

επισης δε χρειαζεται να ''μου τη λες'' εσυ, υπαρχουν moderators γι αυτη τη δουλεια -εκτως αν πιστευεις οτι δεν κανουν σωστα τη δουλεια τους

και η αγγελια ειναι οντως για λογαριασμο φιλου, οποιος ενδιαφερθει δε θα μιλησει με εμενα:)

mario
08-08-2012, 00:45
Χαλαρώστε βρε παιδιά,
το φόρουμ εκτός των άλλων φημίζετε για την φιλικότητα του,
μην τον παίρνετε από τα μούτρα τον άνθρωπο:o

Άλλωστε μέλος εδώ και ένα χρόνο ο Θεόφιλος;)

Αυτά που βλέπουμε σε άλλα φόρουμ και μας πιάνει μια θλίψη ας μην τα έχουμε εδώ...:):)

+1200

Send from me vre!

gstudent
09-08-2012, 18:33
Θεωρώ οτι στο συγκεκριμένο φόρουμ-παρέα (εφόσον το ίδιο το φόρουμ και οι moderators το επιτρέπουν) ο κάθε ένας απο έμας έχει το δικαίωμα να κάνει τη χρήση που επιθυμεί. Άλλος για κουβεντα, άλλος για αγγελίες, άλλος για να πει ανέκδοτο. Ο συγκεκριμένος έχει επιλέξει μια συγκεκριμένη κατηγορία κ είναι δικαίωμα του. Ας είμαστε φιλόξενοι κ υπομονετικοι. Καλη πώληση εύχομαι και με συγχωρείτε για το εκτός θέματος.

geopoumid
09-08-2012, 19:10
Χαλαρώστε βρε παιδιά,
το φόρουμ εκτός των άλλων φημίζετε για την φιλικότητα του,
μην τον παίρνετε από τα μούτρα τον άνθρωπο:o

Άλλωστε μέλος εδώ και ένα χρόνο ο Θεόφιλος;)

Αυτά που βλέπουμε σε άλλα φόρουμ και μας πιάνει μια θλίψη ας μην τα έχουμε εδώ...:):)

:ye02::ye02::ye02::ye02::re25::re25:

theofilos
09-08-2012, 20:22
Ο συγκεκριμένος έχει επιλέξει μια συγκεκριμένη κατηγορία κ είναι δικαίωμα του.


ελεος ρε παιδια μια αγγελια εβαλα:lo20:


παρακαλω να κλειδωθει η αγγελια πουληθηκε χθες, ευχαριστω