PDA

View Full Version : ΠΩΛΕΙΤΑΙ INTERHONE F5 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!!


GO.
10-08-2012, 10:04
Όπως λέει και ο τίτλος..πωλείται η συσκευή της interphone F5 με όλα τα παρελκόμενα που έχει η συσκευασία! Προέρχεται από συσκευασία διπλή και επειδή η δεύτερη δεν θα χρησιμοποιηθεί τελικά πωλείται! Όπως λέει και το θέμα..η συσκευή είναι καινούρια και επίσης η συσκευή είναι ενός φίλου.

Η τιμή της συσκευής είναι 200 ευρώ!

http://img10.imageshack.us/img10/4641/interphonef52.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/10/interphonef52.jpg/)


Τηλέφωνο επικοινωνίας 6947942624
Κώστας.

GO.
26-08-2012, 12:50
up1...και η νέα τιμή στα 190 ευρώ..!! Άντε να φεύγει γτ κάθεται άδικα!

forester
27-08-2012, 07:25
interphone f5=230€
interphone f5, ζεύγος =380€
Τιμές καινούριων.
Αν κάποιος πάρει τη μια από εσένα και τη 2η από το μαγαζί, θα του βγει 190+230=420€:D:D:D

Αρα απευθύσεσαι σε κάποιους που πιθανόν έχουν ήδη μια, ή που θέλουν μόνο μια....Γιατί άραγε;;;; Μόνο για σύνδεση με κινητό, gps κλπ;
Η ενδοεπικοινωνία δεν είναι για να μιλάμε 2:confused::confused::confused::wha13:
Εναν απλό συλλογισμό έκανα....
Μη με παρεξηγείς!:)

GO.
27-08-2012, 09:58
Μπορεί να υπάρχουν χρήστες που θέλουν μόνο μία συσκευή μόνο και μόνο για να μιλάνε όπως είπες πολύ σωστά, να ακούνε μουσική, ράδιο ή ότι άλλο θέλουν! Η ενδοεπικοινωνία δεν απευθύνεται μόνο σε χρήστες που ταξιδεύουνε δικάβαλο..!!

Εξάλλου αν απευθυνόντανε σε τέτοιου είδους χρήστες, η ίδια η interphone που τα παράγει δεν θα έβγαζε και μονή και διπλή συσκευή...θα έβγαζε μόνο διπλή..! Η ενδοεπικοινωνία δεν είναι μόνο για να μιλάμε με τον συνεπιβάτη μας..! Είναι ένα αξεσουαρ που απευθύνεται ΠΡΩΤΙΣΤΟΣ στον οδηγό και μετά στον συνοδηγό!

Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί έχεις τέτοιον προβληματισμό..! Το "Γιατί άραγε;;;" που είπες δεν το καταλαβαίνω..! Τι εννοείς? :confused:

Αν πάρει την μία από εμένα και την άλλη την μονή συσκευή από το μαγαζί θα του βγει τόσο όσο είπες...! Αλλά γτ να το κάνει αυτό και να μην πάρει μία διπλή που θα του βγει 400 ευρω??? Πάλι δεν κατάλαβα...! :confused::confused:

forester
27-08-2012, 19:06
Μπορεί να υπάρχουν χρήστες που θέλουν μόνο μία συσκευή μόνο και μόνο για να μιλάνε όπως είπες πολύ σωστά, να ακούνε μουσική, ράδιο ή ότι άλλο θέλουν! Η ενδοεπικοινωνία δεν απευθύνεται μόνο σε χρήστες που ταξιδεύουνε δικάβαλο..!!

Σωστό!

Εξάλλου αν απευθυνόντανε σε τέτοιου είδους χρήστες, η ίδια η interphone που τα παράγει δεν θα έβγαζε και μονή και διπλή συσκευή...θα έβγαζε μόνο διπλή..! Η ενδοεπικοινωνία δεν είναι μόνο για να μιλάμε με τον συνεπιβάτη μας..! Είναι ένα αξεσουαρ που απευθύνεται ΠΡΩΤΙΣΤΟΣ στον οδηγό και μετά στον συνοδηγό!

Κι αυτό σωστό , απλά εγώ δε θα έπερνα μια συσκευή για μένα:D
Ένας ακόμα λόγος μπορεί να είναι η δυνατότητα αντικατάστασης μιας χαλασμένης.

Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί έχεις τέτοιον προβληματισμό..! Το "Γιατί άραγε;;;" που είπες δεν το καταλαβαίνω..! Τι εννοείς? :confused:

...πάντα προσωπικά μιλώντας.

Αν πάρει την μία από εμένα και την άλλη την μονή συσκευή από το μαγαζί θα του βγει τόσο όσο είπες...! Αλλά γτ να το κάνει αυτό και να μην πάρει μία διπλή που θα του βγει 400 ευρω??? Πάλι δεν κατάλαβα...! :confused::confused:

Τι δεν κατάλαβες απ' αυτό; Αν τις πάρει ζεύγος, βγαίνουν 40€ πιο φθηνές!


Έγραψα έναν προβληματισμό, όπως έχω το δικαίωμα, αφού βρισκόμαστε σε φόρουμ. Σε site αγγελιών, δεν σχολιάζουμε έτσι κι αλλιώς...
Σου δίνω και μια ιδέα για ποιο λόγο είναι ακόμα απούλητη....
Μήπως δεν είναι είδος αναγκαίο;;;
Κουβέντα να γίνεται στην τελική... Δεν υπάρχει λόγος για παρεξηγήσεις.
Κρατάμε και την αγγελία live;)

Καλοπούλητη!!!!:)

GO.
28-08-2012, 10:07
Έγραψα έναν προβληματισμό, όπως έχω το δικαίωμα, αφού βρισκόμαστε σε φόρουμ. Σε site αγγελιών, δεν σχολιάζουμε έτσι κι αλλιώς...
Σου δίνω και μια ιδέα για ποιο λόγο είναι ακόμα απούλητη....
Μήπως δεν είναι είδος αναγκαίο;;;
Κουβέντα να γίνεται στην τελική... Δεν υπάρχει λόγος για παρεξηγήσεις.
Κρατάμε και την αγγελία live;)

Καλοπούλητη!!!!:)

Φίλε μου εννοείτε ότι γίνεται κουβέντα...!! Ποιες παρεξηγήσεις?? Εγώ δεν παρεξηγήθηκα με αυτά που μου είπες!! ΕΣΥ???:ye33:
Δεν το συζητάμε αυτό και επίσης παραθέτω την άποψή μου και εγώ...

Αν πάρει την μία από εμένα και την άλλη την μονή συσκευή από το μαγαζί θα του βγει τόσο όσο είπες...! Αλλά γτ να το κάνει αυτό και να μην πάρει μία διπλή που θα του βγει 400 ευρω??? Πάλι δεν κατάλαβα...!

Τι δεν κατάλαβες απ' αυτό; Αν τις πάρει ζεύγος, βγαίνουν 40€ πιο φθηνές!

Μα αυτό σου εξηγώ και εγώ..αν θέλει κάποιος ας πάρει ζεύγος! Κοίτα να δεις φίλε μου...όποιος έχει interphone ας είναι και παλιότερο μοντέλο είναι απόλυτα συμβατό με όλα...και αν έχεις και ένα bluetooth PMR τότε ακόμα καλύτερα γιατί είναι συμβατό με όλους!!! Είτε είναι Midland είτε είναι όποιο άλλο μοντέλο κυκλοφορεί έξω..!! Οπότε δεν απευθύνεται μόνο σε όσους θέλουν να αντικαταστήσουν την παλιά τους ή μια χαλασμένη...μπορεί κάποιος να έχει μία συσκευή Interphone 4 ή 3 οπότε αγοράζοντας την 5 μπορεί και μιλάει άνετα με όλες!

Φιλικά

blast
28-08-2012, 10:52
Ενημερωτικά αυτή η συσκευή θα ήταν πολύ χρήσιμη κ στον τρίτο της παρέας :ye36:

GO.
28-08-2012, 14:04
Ενημερωτικά αυτή η συσκευή θα ήταν πολύ χρήσιμη κ στον τρίτο της παρέας :ye36:

Σωστά αφού μπορεί να συνδεθεί μέχρι και 6 συσκευές....

Σε ευχαριστώ για την σημείωση!

forester
28-08-2012, 18:01
Φίλε μου εννοείτε ότι γίνεται κουβέντα...!! Ποιες παρεξηγήσεις?? Εγώ δεν παρεξηγήθηκα με αυτά που μου είπες!! ΕΣΥ???:ye33:
Δεν το συζητάμε αυτό και επίσης παραθέτω την άποψή μου και εγώ...

Αν πάρει την μία από εμένα και την άλλη την μονή συσκευή από το μαγαζί θα του βγει τόσο όσο είπες...! Αλλά γτ να το κάνει αυτό και να μην πάρει μία διπλή που θα του βγει 400 ευρω??? Πάλι δεν κατάλαβα...!

Τι δεν κατάλαβες απ' αυτό; Αν τις πάρει ζεύγος, βγαίνουν 40€ πιο φθηνές!

Μα αυτό σου εξηγώ και εγώ..αν θέλει κάποιος ας πάρει ζεύγος! Κοίτα να δεις φίλε μου...όποιος έχει interphone ας είναι και παλιότερο μοντέλο είναι απόλυτα συμβατό με όλα...και αν έχεις και ένα bluetooth PMR τότε ακόμα καλύτερα γιατί είναι συμβατό με όλους!!! Είτε είναι Midland είτε είναι όποιο άλλο μοντέλο κυκλοφορεί έξω..!! Οπότε δεν απευθύνεται μόνο σε όσους θέλουν να αντικαταστήσουν την παλιά τους ή μια χαλασμένη...μπορεί κάποιος να έχει μία συσκευή Interphone 4 ή 3 οπότε αγοράζοντας την 5 μπορεί και μιλάει άνετα με όλες!

Φιλικά


Τώρα μάλιστα! Αφού είναι έτσι, υπάρχει νόημα!
Και πάλι καλοπούλητη:);)

GO.
26-09-2012, 17:02
up 2

georgios
26-09-2012, 23:40
Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο; Αφού είναι από το σετ, με το φορτιστή τι παίζει; Ο φορτιστής στη διπλή συσκευασία είναι ένας που καταλήγει σε καλώδιο με δυο (2) ακροδέκτες-βύσματα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση τι γίνεται; Θα πρέπει ο καινούριος κάτοχος της συσκευής να αγοράσει και φορτιστή έξτρα ή θα πάρει και το φοριστή;

kosta12gs
27-09-2012, 09:44
Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο; Αφού είναι από το σετ, με το φορτιστή τι παίζει; Ο φορτιστής στη διπλή συσκευασία είναι ένας που καταλήγει σε καλώδιο με δυο (2) ακροδέκτες-βύσματα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση τι γίνεται; Θα πρέπει ο καινούριος κάτοχος της συσκευής να αγοράσει και φορτιστή έξτρα ή θα πάρει και το φοριστή;


Πόσα ξέρεις;














Βοήθεια Νίκο

GO.
08-10-2012, 11:51
Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο; Αφού είναι από το σετ, με το φορτιστή τι παίζει; Ο φορτιστής στη διπλή συσκευασία είναι ένας που καταλήγει σε καλώδιο με δυο (2) ακροδέκτες-βύσματα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση τι γίνεται; Θα πρέπει ο καινούριος κάτοχος της συσκευής να αγοράσει και φορτιστή έξτρα ή θα πάρει και το φοριστή;

Συγγνώμη για την αργοπορία της απάντησης!!

Δίνεται μαζί ο φορτιστής ο διπλος..! Δεν θα χρειαστεί ο αγοραστής να αγοράσει τίποτα...:ye33:

GO.
22-10-2012, 16:52
Παρακαλώ να κλειδώσει! Πουλήθηκε σε φίλο εκτός forum!

Σας ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία της αγγελίας!! Να είστε καλά..

GO.
31-12-2012, 22:54
Παρακαλώ να κλειδώσει! Πουλήθηκε σε φίλο εκτός forum!

Σας ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία της αγγελίας!! Να είστε καλά..
Παιδες λουκετο!Εχει πουληθει εδω και καιρο!