PDA

View Full Version : Μια ασχημη εμπειρεια!!


xeli
24-08-2012, 00:01
Βρισκομουν στο bar que στην Αμοργο.ενα υπεροχο cafe bar με 30 χρονια ιστορια! ολοι στο bar ειμασταν μια παρεα και παροτι θεωρω οτι εχω ταξιδεψει αρκετα δεν εχω ξαναβρει αυτη τη θετικη και φιλικη αυρα του νησιου και του συγκεκριμενου bar!! ετσι λοιπον και εγω χαλαρωσα αρκετα και συζητουσα με τους καινουργιους φιλους μου αφηνοντας ανα διαστηματα το σακο μου με ολα μου τα πραγματα μονο του.ετσι λοιπον καποια στιγμη βρεθηκα στο νησι μονο με το μαγιο.καποιος ...... μου τα πηρε ολα!!!!
με την βοηθεια ολων των φιλων καταφερα και γυρισα πισω.
προσοχη λοιπον συμφοριτες μου.οσο και σιγουροι να εισαστε για τους ανθρωπους που εχετε γυρω σας παντα μπορει να υπαρχει και ενα φιδι!!!!!

BOXER
24-08-2012, 00:07
Αν ειχες μόνο ρούχα κτλ, μικρο το κακό!
Αν είχες ταυτότητες και αλλα παρόμοια (που είναι και το πιο πιθανο), εκει είναι το... ζόρι!!!
Δυστυχώς, εμπιστοσύνη ούτε στον κολ.. σου πλεον:cool:!!!

siraxanz
24-08-2012, 00:08
:(

vasorfa
24-08-2012, 00:29
:( γιατι ομως εχω την εντυπωση οτι σε..κυνηγαει η καντεμια:eek:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-08-2012, 00:55
Σου τα πήραν όλαααα ??? :eek:

Ας είναι το τελευταίο ... :)

adventure
24-08-2012, 11:14
:( :( :(

:u59: :u59:

Arkas
24-08-2012, 11:38
Δυστυχώς οι επιτήδειοι,
μια στιγμή χαλάρωσής μας περιμένουν ....

Ας σου είναι το τελευταίο δυσάρεστο !

manro
24-08-2012, 11:45
ΝεύραΝεύραΝεύρα

xeli
24-08-2012, 11:52
ναι ειχα τα παντα μεσα,μονο το μαγιο μου εμεινε,αλλα ειδα την αλληλεγγυη που υπαρχει σ αυτο το νησι!! προσπαθησαν να βοηθησουν ολοι.δεν πειραζει,ποτε δεν ημουν μοιρολατρης,μου επεσαν στραβες μαζαμενες,αλλα περιμενω τωρα τις καλες......

aeriko
24-08-2012, 11:57
ναι ειχα τα παντα μεσα,μονο το μαγιο μου εμεινε,αλλα ειδα την αλληλεγγυη που υπαρχει σ αυτο το νησι!! προσπαθησαν να βοηθησουν ολοι.δεν πειραζει,ποτε δεν ημουν μοιρολατρης,μου επεσαν στραβες μαζαμενες,αλλα περιμενω τωρα τις καλες......
Φίλε να είσαι καλά, το ρεζουμέ είναι αυτό που έγραψες "περιμένω τώρα τις καλές.......", να σου πώ ότι με ανέβασε η κουβέντα σου γιατί κι εγώ από την αρχή του χρόνου έχω φάει τιιιιιις στραβές

xeli
24-08-2012, 16:29
Φίλε να είσαι καλά, το ρεζουμέ είναι αυτό που έγραψες "περιμένω τώρα τις καλές.......", να σου πώ ότι με ανέβασε η κουβέντα σου γιατί κι εγώ από την αρχή του χρόνου έχω φάει τιιιιιις στραβές

οι καλες αρχισαν απο την επιστροφη στο καραβι... μην τα λεω δημοσιως... και συνεχιζονται man!! εχθες μου χαριστικαν ενα ζευγαρι λαστιχα απο τον συμφοριτη dimag7 απο κερκυρα!!! υπομονη και επιμονη θελει φιλε μου!!!!