PDA

View Full Version : ΝΑ ΜΗΝ ΕΊΜΑΣΤΕ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ - «Κάθε κόρη Ελληνα είναι καλό να πάει με έναν μαύρο»


endy72
04-09-2012, 12:33
«Κάθε κόρη Ελληνα είναι καλό να πάει με έναν μαύρο»

Η κυρία Λένα Κιτσοπούλου δεν προκαλεί μόνο με το έργο της (http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-39/%CE%A3%CE%BF%CF%85%CE%B2%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%B6%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%AC%CF%82-%CE%AE%CF%84%CE%B1%CE%BD-%CE%BF-%CE%91%CE%98%CE%91%CE%9D%CE%91%CE%A3%CE%99%CE%9F%CE%A3-%CE%94%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A3-34232/), αλλά και με τις αιρετικές της δηλώσεις που σχολιάζονται ποικιλοτρόπως στα ιστολόγια και τα κοινωνικά δίκτυα. Σε άρθρο της στο «Κοντέινερ» χαρακτήρισε τους Ελληνες «ρατσιστές» επειδή δεν θέλουν οι κόρες τους να παντρεύονται έγχρωμους, προκειμένου να παραμείνει καθαρή η φυλή.

«Οι Ελληνες μοιάζουν μεταξύ τους, επειδή ακόμα δεν μάθανε να ανακατεύονται με άλλες φυλές. Είναι ακόμα ρατσιστές και θέλουν να διαιωνιστεί η δική τους φάτσα, ο δικός τους κ…ς, κι ας είναι δύο επί δύο, δεν έχει σκεφτεί ποτέ ο Ελληνας πατέρας “μακάρι την κόρη μου να τη γ…ε ένας ωραίος μαύρος, να βγει και το εγγονάκι μου ωραίο”. Οοοχι. Προτιμάει να διαιωνίσει τη φάτσα του, προτιμάει το εγγονάκι του να γίνει 1,50 μ. στο ύψος, αλλά να του μοιάζει. Στ’ α…α του αν το εγγονάκι δεν θα παίξει ποτέ στην ομάδα μπάσκετ του σχολείου, αρκεί να του μοιάζει. Να πάρει και το όνομά του. Δεν πα να τον λένε και Παπάρα. Δεν έχει σημασία. Και το εγγόνι θα λέγεται Παπάρας. Οι Παπάρηδες πρέπει να διαιωνίζονται». Σχολιάζοντας τη σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα, στη «LIFO», η ίδια έκανε λόγο ευθέως για «χούντα» και το πως να ζεις στην Ελλάδα του 2012 μοιάζει «με το να πεθαίνεις, μ’ έναν τρόπο, κάθε μέρα».

«Ετσι κι αλλιώς πεθαίνεις μ’ έναν τρόπο, κάθε μέρα. Πόσο μάλλον σε μία χώρα η οποία σου τρώει το όνειρο. Αυτό δεν συμβαίνει τώρα, συνέβαινε ανέκαθεν σε αυτή τη χώρα, από τότε τουλάχιστον που θυμάμαι εγώ τον εαυτό μου. Η Ελλάδα σαν χώρα μισεί την πρόοδο, μισεί τα νιάτα. Ο,τι καλό έχω καταφέρει στη ζωή μου το οφείλω στο σπίτι που γεννήθηκα και στην προσωπική μου προσπάθεια να “σπουδάζω” αυτά που αγαπάω. Το σύστημα Παιδείας στην Ελλάδα είναι ικανό μόνο να δημιουργεί άρρωστους και ανελεύθερους ανθρώπους. Αυτή τη στιγμή, όπως ξέρετε, έχουμε χούντα, οπότε για την Ελλάδα του ’12 δεν έχω κάποιο άλλο πολιτικό σχόλιο», κατέληξε.

Οσον αφορά στα όσα κατά καιρούς γράφουν διάφοροι εναντίον της στο Facebook, σχολιάζει: «Δεν ασχολούμαι με το Facebook καθόλου, δεν ξέρω ούτε καν τι λένε για μένα. Τώρα, πάντως, που μου το λες χαίρομαι που αυτοί οι άνθρωποι με θεωρούν γελοία. Το τρομακτικό θα ήταν να με θεωρούν σαν κι αυτούς. Υποθέτω ότι είναι πολύ υψηλού επιπέδου άνθρωποι για να με θεωρούν αντίθετη από αυτούς. Μπράβο τους».
www.protothema.gr (http://www.protothema.gr)

:cr14::cr14::cr14:

ortho
04-09-2012, 12:47
Εγώ πάλι γιατί θεωρώ τις Ελληνίδες ...ουνάρες;! Η κυρία Κουτσοπούλου έχει ταξιδεψει κατά εξωτερικό μεριά να δει ομορφιές; Γιατί δεν κάνει το σπίτι της ξενώνα για έγχρωμους; Να το ευχαριστιέται, να κάνει κι όμορφα παιδιά!

Δεν πάει να μαμηθεί η κάθε στερημένη τσούλα;

Στα υπόλοιπα δεν έχει κι άδικο, αλλά καλά θα κάνει η κρατικοδίαιτη κυρία να προσέχει τι λέει.... Ακου ένα μύριο για μερικές παραστάσεις! Η Ρεπούση ενέκρινε το κονδύλι;

Alkinoos
04-09-2012, 12:56
Εμένα ο πατερουλης μου ο καημενος έβγαλε 3 αγόρια που παίζουμε στα 100 κιλά ο καθένας κ ύψος 1,85 έκαστος.
Αν ήταν μαύρος θα είχα βγει πιο ωραίος;;;

Άηντε με τη καφε στερημενη...

MARK
04-09-2012, 14:44
Εμένα ο πατερουλης μου ο καημενος έβγαλε 3 αγόρια που παίζουμε στα 100 κιλά ο καθένας κ ύψος 1,85 έκαστος.
Αν ήταν μαύρος θα είχα βγει πιο ωραίος;;;

Άηντε με τη καφε στερημενη...

:lo19::ye02::lo19:

commander
04-09-2012, 17:00
έχει παιδί αυτή η γυναίκα.....??????? Κόρη ).......:mad:δεν είμαι ρατσιστής........

nivo
04-09-2012, 17:02
έχει παιδί αυτή η γυναίκα.....??????? Κόρη ).......:mad:
κορη μπορει να μην εχει ,αλλα θα εχει εμπειρια και γνωσεις στο θεμα με τους μαυρους ...:rolleyes:

ckk
04-09-2012, 17:03
έχει παιδί αυτή η γυναίκα.....??????? Κόρη ).......:δεν είμαι ρατσιστής........

Όχιιιι... οι άλλοι είναι αράπηδες. :sm3:

commander
04-09-2012, 17:07
κορη μπορει να μην εχει ,αλλα θα εχει εμπειρια και γνωσεις στο θεμα με τους μαυρους ...:rolleyes:

εκει πάει ο νους μου...........:D:D