PDA

View Full Version : καταστημα στο Λονδινο?


ansakellariou
08-09-2012, 12:28
Γεια σας και παλι!
Μηπως καποιος απο το φορουμ τυχαινει να γνωριζει καποιο καταστημα στο λονδινο με ειδη ενδυσης για μοτοσυκλετες.Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για μπουφαν καθως αρχιζω και νιωθω τη ψυχρουλα απο τωρα ιδιως το βραδυ.Ενδιαφερομαι διοτι εδω στο νησι δεν υπαρχει ποικιλια και εχει προγραμματιστει ενα ταξιδι (χωρις σταση στην αθηνα) τις επομενες ημερες.Googlαροντας το δεν εχω βρει πολλα πραγματα μεσα στο λονδινο.

gepol
08-09-2012, 14:06
Motorcycle Clothing in London - Yell.com local business listings (http://www.yell.com/s/motorcycle+clothing-london.html)

siraxanz
08-09-2012, 16:00
Motorcycle Clothing�in�London - Yell.com local business listings (http://www.yell.com/s/motorcycle+clothing-london.html)

:re25::ye02:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
08-09-2012, 19:35
Είχα ψωνίσει στο Λονδίνο πριν 3,4 χρόνια,

ένα φοβερό δερμάτινο μπουφάν, επενδύσεις, γάντια κ.λ.π,

από το Lewis Leather.

Δεν θυμάμαι διεύθυνση, αλλά το βρήκα εύκολα ψάχνοντας κοντά στην Oxford street ...

Ίσως να έχω ακόμη κάποια απόδειξή τους,

για να σου δώσω ακριβή διεύθυνση ... ;)


.

gepol
09-09-2012, 10:21
Είχα ψωνίσει στο Λονδίνο πριν 3,4 χρόνια,

ένα φοβερό δερμάτινο μπουφάν, επενδύσεις, γάντια κ.λ.π,

από το Lewis Leather.

Δεν θυμάμαι διεύθυνση, αλλά το βρήκα εύκολα ψάχνοντας κοντά στην Oxford street ...

Ίσως να έχω ακόμη κάποια απόδειξή τους,

για να σου δώσω ακριβή διεύθυνση ... ;)


.

Lewis Leathers - Motor Cycle Scooter and Motor Clothing - WHERE TO FIND US (http://www.lewisleathers.com/WHERE-TO-FIND-US.html)

kithnos
13-09-2012, 13:02
Ενημέρωσέ μας όταν θα πας για το τι βρήκες:ye33:

asotosios
13-09-2012, 13:13
ενδιαφερον καταστημα αλλα για βαρυα πορτοφολια...!!!

ansakellariou
14-09-2012, 12:33
Εγω προς το παρον αυτο που βρηκα πιο ενδιαφερον ειναι το "infinity motorcycles" το οποιο φαινεται να εχει μεγαλη ποικιλια δυστυχως ομως οχι σε revit.Γενικα οι τιμές +- στα ίδια πλαισια με της ελλαδας κινουνται αλλα θα ρωτησω και καποιους γνωστους αγγλουσ που εχω μηπως ξερουν κατι.Θα ενημερωσω για νεωτερα.

ansakellariou
26-09-2012, 00:13
Λοιπον παιδες οι αγορες εγιναν.Το μοναδικο μαγαζι αξιολογο που βρηκα και μην σας φαινεται περιεργο ειναι το ινφινιτι.Ποικιλια αρκετη,οχι ρεβιτ ,τιμες παρομοιες με ελλαδος.Ψωνισα απο εκει το μπουφαν της κοπελας μου.Εγω αγορασα το δικο μου (tourshell-ειχα επι δυο ωρες μπαμπα αδερφο και κοπελα μεσα στο μαγαζι να περιμενουν να διαλεξω μεταξυ αυτου και του υπεροχου rally3-οι λογοι που δεν το πηρα δεν θα αναλυθουν τωρα να μην σας κουρασω-)απο την bmw το οποιο εκτος του οτι εκανα πολλη ωρα να το βρω, η εξυπηρετηση ηταν μετρια και υπηρχε μονο ενα μαγαζι (το 1/10 του παναγιωτοπουλου)σε ολο το λονδινο.Υπαρχει ομως ενας και μοναδικος λογος τελικα να αγορασει κανεις απο το λονδινο(φανταζομαι και απο αλλες χωρες της ευρωπης) , εκτος του οτι οι τιμες στην εταιρια ειναι ελαφρα χαμηλοτερες απο την ελλαδα,οτι με μια σφραγιδα στο αεροδρομιο σου επιστρεφουν το 20% (φορος) της αξιας του αντικειμενου που αγορασες...!!!Τα συμπερασματα δικα σας...(για περισσοτερες πληροφοριες,ελευθερα)
Καλο βραδυ!

ansakellariou
27-09-2012, 05:08
ΝΑ Διόρθωσω λέγοντας ΟΤΙ ΟΠΩΣ αποδείχτηκε στο αεροδρόμιο το -20% δεν Ισχύει για τις χώρες της ε.ε. Παραπληροφόρηση ΑΠΟ την υπάλληλο του καταστήματος της BMW καθώς ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ που της ρώτησα επανελλημενως.ΟΥΤΩΣ η ΑΛΛΩΣ ΕΓΩ θα το αγοραζα:)