PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ !!!!!!!!


G650X
23-10-2012, 11:22
ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ !!!!!!!!

R 1200 GS ADV

ΧΡΩΜΑ ΛΕΥΚΟ

7/2009

ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΒΚΒ 353


http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/DIAFORA%20CC/P8110283_resize2.jpg

white angel
23-10-2012, 11:24
:cr13::cr13:

kornlaz
23-10-2012, 11:34
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

ahileb
23-10-2012, 11:34
Όχι πάλι :u55:

Albatros
23-10-2012, 11:43
Απροστάτευτοι όλοι μας, είναι να μη σου την βάλουν στο μάτι...
:mad::mad::mad:

1200GS
23-10-2012, 11:44
αντε παλι.....:cr13:

Space
23-10-2012, 13:03
:cr13:

Ν.Ιωνια??
Κοντα ειμαστε ρε φιλε!!!
Τα ιδια καθικια θα ειναι..ΝεύραΝεύρα
Ελπιζω να βρεθει!!
:cr13:

morfeas
23-10-2012, 13:26
Ti γίνεται ρε γμτ....τα έχουν μαδήσει τα GS στο Π. Φάληρο...

Εύχομαι να βρεθεί...

βασιλης
23-10-2012, 13:27
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα:u55::u55::u55::u55::u55:

MARK
23-10-2012, 13:28
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ
:u59::u59::u59:

kwstas
23-10-2012, 13:33
ΝεύραΝεύραΝεύραΝεύραΝεύρα

Aντε παλι με τα adve......:u55::u55:

Εχουνε και γουστο τα τομαρια!!!Ποιος θα ειναι ο τυχερος να τον πιασουν επ αυτοφωρο!!!

DoctorAbo
23-10-2012, 13:40
Τελικά τα κλεφτρόνια προτιμάνε τα adventure.
Εάν βγει κανείς στη πιάτσα ζητώντας "μεταχειρισμένο" ντεπόζιτο adventure (και καλά για να το βάλει στην απλή), έχει ελπίδες να πέσει στο δικό του.

Νομίζω πως "στο τσιγγέλι" πάνε όλα τα adve.

Patel
23-10-2012, 13:55
Λυπάμαι! Ελπίζω να βρεθεί. Θα έχουμε όλοι το νού μας...

Arkas
23-10-2012, 13:58
R 1200 GS ADV

ΛΕΥΚΟ

2009

ΒΚΒ 353


Θα έχουμε το νου μας !

siraxanz
23-10-2012, 13:58
κρίμα...:(

pkar
23-10-2012, 14:10
Οχι παλι ρε παιδιά !!!!
Θα το έχουμε υπόψιν ....

Με το καλό να βρεθεί και η μηχανή και τα τσουτσέκια που την πήρανε !!!

FONGEORGE
23-10-2012, 14:14
ΚΡΙΜΑ....ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ....ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ....ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ GPS TRACKER ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΑ @@ΔΙΑ ΑΥΤΑ ,ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΞΥΛΟ...ΘΑ ΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ...ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΕΛΙΑ....Νεύρα

gandreas
23-10-2012, 14:25
Κρίμα φίλε, για πες μας όμως από πού και πώς την έκλεψαν, είχε συναγερμό, λουκέτο…?
Για να προσέχουμε και εμείς τις παρόμοιες περιπτώσεις

kilulu
23-10-2012, 14:27
Κρίμα γιατί πρόκειται για σπυρα. Να ψάξετε στα τρακαρισμενα και αυτοί αυτοί που κάνουν πλειστηριασμούς μοτο. Και να προσέχετε στα συνεργεία που άνοιξαν.

fmalo
23-10-2012, 14:38
Με το καλό να βρεθεί αδερφέ:(

fmalo
23-10-2012, 14:39
Νομίζω πως "στο τσιγγέλι" πάνε όλα τα adve.

Τί σημαίνει τσιγκέλι:confused:

Nikosone
23-10-2012, 15:04
:cr13:

sain
23-10-2012, 15:05
Να τους κοπούν τα χέρια:u55:

AKIS_21
23-10-2012, 15:08
Και άλλο ,όχι ####τω Νεύρα

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-10-2012, 15:16
http://i928.photobucket.com/albums/ad126/gsforum2/DIAFORA%20CC/P8110283_resize2.jpg

tolhs
23-10-2012, 15:22
:u55::u55::u55::u55:

nanoshophellas
23-10-2012, 15:28
Αντε παλι τα ιδια.......Ρε ###### μου που πανε ολα αυτα τα adve; Και ολα 1,2 αντε το πολυ 3 ετων. Εναν δεν μπορουμε να πιασουμε; Στους γιατρους να τα φανε οσα παρουν

lykos27
23-10-2012, 15:39
....ορέ "χρυσή αυγή" που τους χρειάζεται.....!!!
.... πέρα απ τα αστεία ευχομαι ολύψυχα στον αδερφό μας να την βρει σύντομα...
θα έχουμε όλοι τα μάτια μας ανοιχτά...!!!
... και με την ευκαιρία ίσως θα πρέπει να επεξεργαστούμε στο μυαλό μας μια πρόταση που μου έχει έρθει καιρό τώρα αδέρφια μου...: μαζική αγορά για σύστημα εντοπισμού gps...!!...όχι τον ακριβότερο ίσως, αλλά κάποιον τουλάχιστον που να μας εξασφαλίζει ένα μίνιμουμ απαιτήσεων...!!!(τουλάχιστον για μοτοσυκλέτες μεγάλου κυβισμού... με μεγάλη αξία...και όχι μόνο βέβαια - χωρίς να αποκλείσουμαι κανέναν...!!!)

MARK
23-10-2012, 15:45
ΚΡΙΜΑ....ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ....ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ....ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ GPS TRACKER ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΑ @@ΔΙΑ ΑΥΤΑ ,ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΞΥΛΟ...ΘΑ ΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ...ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΕΛΙΑ....Νεύρα

:ye31:

TASOS GS
23-10-2012, 17:00
....ορέ "χρυσή αυγή" που τους χρειάζεται.....!!!
.... πέρα απ τα αστεία ευχομαι ολύψυχα στον αδερφό μας να την βρει σύντομα...
θα έχουμε όλοι τα μάτια μας ανοιχτά...!!!
... και με την ευκαιρία ίσως θα πρέπει να επεξεργαστούμε στο μυαλό μας μια πρόταση που μου έχει έρθει καιρό τώρα αδέρφια μου...: μαζική αγορά για σύστημα εντοπισμού gps...!!...όχι τον ακριβότερο ίσως, αλλά κάποιον τουλάχιστον που να μας εξασφαλίζει ένα μίνιμουμ απαιτήσεων...!!!(τουλάχιστον για μοτοσυκλέτες μεγάλου κυβισμού... με μεγάλη αξία...και όχι μόνο βέβαια - χωρίς να αποκλείσουμαι κανέναν...!!!)

απο το κυριοτερο αξεσουαρ κατα την γνωμη μου...

με το καλο να την βρεις αδερφε..

ntinos72
23-10-2012, 17:08
Τι τις κάνουν ρε παιδιά τις κλεμένες;;;; Τις κυκλοφορούν με άλλες πινακίδες από σκούτερ;;;;;
Η τους χτυπάνε άλλους αρ. πλαισίου;;;;;;

GEO_K
23-10-2012, 17:22
ΝεύραΝεύραΝεύρα

nanoshophellas
23-10-2012, 17:47
Τι τις κάνουν ρε παιδιά τις κλεμένες;;;; Τις κυκλοφορούν με άλλες πινακίδες από σκούτερ;;;;;
Η τους χτυπάνε άλλους αρ. πλαισίου;;;;;;
1) Αρκετες απο αυτες πανε αλβανια (υπαρχει ενα χωριο που εχουν καταργησει το φυλακιο) και απο εκει περνανε τα παντα.
2) Αλλες μενουν στην ελλαδα και ειναι (παραγγελιες)

Κατα την γνωμη μου τα gs που κλεβουν ειναι ολα 2-4 ετων και με πολυ λιγα χλμ. Αρα αυτοι που το κανουν ξερουν πολυ καλα τι κανουν δεν ειναι (πιτσιρικια). Αν δεις αυτες που εχουν παρει ολες μα ολες (για την αθηνα λεω) απεχουν το πολυ 15χλμ μεταξυ τους.
Ψαξε λιγο στο νετ και θα δεις οτι εχουν πολλα κοινα η μια μοτο με την αλλη.
Αν δεις στα sites αγγελιων (ειναι κατι που το κανω πολυ συχνα) θα παρατηρησεις οτι ΔΥΣΤΥΧΩΣ υπαρχουν αγγελιες-φωτοβολιδες:u55:

labros
23-10-2012, 17:48
Τι τις κάνουν ρε παιδιά τις κλεμένες;;;; Τις κυκλοφορούν με άλλες πινακίδες από σκούτερ;;;;;
Η τους χτυπάνε άλλους αρ. πλαισίου;;;;;;

Η γίνονται ανταλακτικά για εσωτερική κατανάλωση, λόγω χαλεπών καιρών. Η φεύγουν εξωτερικό ολόκληρες ως παραγγελίες.
Ας μην γράψω περισσότερα στο θέμα του ανθρώπου γιατί η ελπίδα πάντα υπάρχει.

ntinos72
23-10-2012, 20:48
1) 2) Αλλες μενουν στην ελλαδα και ειναι (παραγγελιες)

:u55:

Βρε φίλε μου, δεν θέλω να σε πληγώσω.Αλλά αυτά που λες δεν γίνονται.:cr14:
Δηλαδή σου δίνω μια παραγγελία για μια μηχανή και μου την φέρνεις. Οκ. Και μετά εγώ πως την κυκλοφορώ;;;Με τι άδεια κυκλοφορίας;;;;;:wha13::wha13::wha13:

nanoshophellas
23-10-2012, 21:54
Βρε φίλε μου, δεν θέλω να σε πληγώσω.Αλλά αυτά που λες δεν γίνονται.:cr14:
Δηλαδή σου δίνω μια παραγγελία για μια μηχανή και μου την φέρνεις. Οκ. Και μετά εγώ πως την κυκλοφορώ;;;Με τι άδεια κυκλοφορίας;;;;;:wha13::wha13::wha13:
Aδερφε για να βαλουμε τα πραγματα σε ταξη.......Σε εμενα δεν δινεις τιποτα. Οταν θα πας μια βολτα σε χωρες που αυτου του ειδους το εμποριο εχει τον 1 λογο θα μαθεις και (πως την κυκλοφορεις). Το θεμα μας δεν ειναι σου πω πως γινετε το θεμα ειναι οτι αλλος ενας εχασε την μηχανη του γιατι καποιος τσογλ@νος την εβαλε στο ματι

Alkinoos
23-10-2012, 21:59
Με την δικιά σου.
Αν είσαι τρομπας κ για κάποιο λόγο έκανες τούρτα την δικια σου κ δεν συμφέρει η επισκευη της, βρίσκεις ενα καλο παιδί που δέχεται παραγγελίες να σου την φέρει.
Βάσεις το δικό σου μαρτζαφλαρι που εχει τα νούμερα (δε ξερω πως λέγεται) κ κυκλοφορεις νομότυπα (οχι νόμιμα, νομότυπα).
Εδω στο ελλαντα όλα γίνονται.

Κ μη ξεχνάτε πως στο Μενιδι, στα Ανω λιοσια, στο Ζεφυρι, στο καποτά κ στα πέριξ, ειναι εμπόλεμη ζώνη μωλις πέσει το σκοτάδι. Πιτσιρίκια 12 κ 14 χρόνων κυκλοφορούν με ποδήλατα (ναι, με ποδήλατα!!!) κ κλέβουν παπακια κυριολεκτικά για πλάκα!!!

Δεν υπάρχει λύση στο πρόβλημα ούτε προστασία. Μονάχα προφυλάξεις μπορούμε να πάρουμε. Συναγερμους περιμετρικους, αλυσίδες, γκαράζ κλειστά κ ότι άλλο μπορει να κάνει ο καθένας μας.
Κ πάνω απ´ολα ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν αφήνουμε την μηχανη μας μονη της δίχως επίβλεψη η σε μέρος που οι ίδιοι δεν τη βλέπουμε.

ntinos72
23-10-2012, 22:04
Aδερφε για να βαλουμε τα πραγματα σε ταξη.......Σε εμενα δεν δινεις τιποτα.

Ενοείται οτι δεν ενουόσα εσένα προσωπικά. Ο τρόπος του λέγειν είναι σου δίνω παραγγελία.
Και σε ξαναρωτάω. Δίνεις σε κάποιο τσογλάνι παραγγελία και στην φέρνει σπίτι σου. Μετά εσύ πως την κυκλοφορείς;;; Με πλαστά χαρτιά;;;

nanoshophellas
23-10-2012, 22:13
Μετά εσύ πως την κυκλοφορείς;;; Με πλαστά χαρτιά;;;

Την απαντηση που ψαχνεις σου την εδωσε ο Αλκινοος...Επειδη μενω στο καποτα που λεει ο Αλκινοος ειναι ακριβως οπως σου τα γραφει απο πανω. ΑΛΛΑ ξανα λεω τα gs δεν τα περνουν πιτσιρικια
Απο αλου τα χανουν-με.

nanoshophellas
23-10-2012, 22:19
Κ πάνω απ´ολα ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν αφήνουμε την μηχανη μας μονη της δίχως επίβλεψη η σε μέρος που οι ίδιοι δεν τη βλέπουμε.

+1200

Alkinoos
23-10-2012, 23:11
Πραγματικά στεναχωριεμαι όταν διαβάζω για κλεμμενες μηχανές...
Εγω πρωσωπικα δεν πάω πουθενά με την μηχανη εάν δε ξερω απο πριν ότι εκει που θα πάω, ητε θα την βλέπω, ητε θα υπάρχει κάποιος φύλακας, ητε θα ειναι σε πάρκινγκ.
Αν δεν υπάρχει τέτοια προϋπόθεση ητε θα πάω με το παπι ητε με το αμάξι.
Μια φορα είχα παει κάπου που δεν αισθανόμουν κ πολυ καλα να την αφήσω μονη της. Περνάγε ένας πιτσιρικάς κ του είπα.
-θες να βγάλεις 10 Ευρω για μια ωριτσα;
Κ τον έβαλα να προσέχει την μηχανη μεχρη να γυρίσω!!!

BOXER
23-10-2012, 23:58
Είναι τραγικά τα πράγματα, δυστυχώς :u55:!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-10-2012, 04:18
Πραγματικά στεναχωριεμαι όταν διαβάζω για κλεμμενες μηχανές...
Εγω πρωσωπικα δεν πάω πουθενά με την μηχανη εάν δε ξερω απο πριν ότι εκει που θα πάω, ητε θα την βλέπω, ητε θα υπάρχει κάποιος φύλακας, ητε θα ειναι σε πάρκινγκ.
Αν δεν υπάρχει τέτοια προϋπόθεση ητε θα πάω με το παπι ητε με το αμάξι.
Μια φορα είχα παει κάπου που δεν αισθανόμουν κ πολυ καλα να την αφήσω μονη της. Περνάγε ένας πιτσιρικάς κ του είπα.
-θες να βγάλεις 10 Ευρω για μια ωριτσα;
Κ τον έβαλα να προσέχει την μηχανη μεχρη να γυρίσω!!!





Καλά ... δεν παίζεσαι Αλκίνοε ... :)


.

commander
24-10-2012, 09:15
Και να φανταστειτε στην διπλανη χωρα (την τουρκια) δεν νιώσαμε πουθενα οτι υπήρχε προβλημα ........εδω σε μια πολη μας βαζουν εξω απο την εισοδο τις μηχανες πανω στο δρομο και του λεω εδω θα μηνουν?????(Ναι)-και δεν εχουνε φοβο? ??(ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΔΩ) μου απανταει......



Μακαρι να βρεθει.....

ADV
24-10-2012, 10:16
Καλημέρα!

Εύχομαι να την βρείς φίλε.

Θές να μας πείς λεπτομέρειες σχετικά με την κλοπή?


π.χ. αν είχες μέτρα προστασίας?
αν την πήραν απο τον δρόμο ή απο γκαράζ?
την είχες ασφαλισμένη?
κλπ

Ακιs
24-10-2012, 11:02
Τον τελευταιο μηνα με εχουν σταματησει στον δρομο 3 φορες τα παιδια της ΔΙΑΣ.Και τις 3 φορες μου ζητησαν μονο ταυτοτητα και αδεια κυκλοφοριας [ουτε διπλωμα,ουτε ασφαλεια].Αυτο μου εκανε εντυπωση και την τριτη φορα τους ρωτησα γιατι δεν ζητανε και τα υπολοιπα.Στην αρχη δεν μου απαντουσαν αλλα μετα μου ειπαν οτι ουσιαστικα ελεγχουν για κλεμμενα gs,γιατι υπαρχει εξαρση.....:(

Μακαρι να εχει καποιο καλο νεο ο φιλος μας...

ADV
24-10-2012, 11:05
Τον τελευταιο μηνα με εχουν σταματησει στον δρομο 3 φορες τα παιδια της ΔΙΑΣ.Και τις 3 φορες μου ζητησαν μονο ταυτοτητα και αδεια κυκλοφοριας [ουτε διπλωμα,ουτε ασφαλεια].Αυτο μου εκανε εντυπωση και την τριτη φορα τους ρωτησα γιατι δεν ζητανε και τα υπολοιπα.Στην αρχη δεν μου απαντουσαν αλλα μετα μου ειπαν οτι ουσιαστικα ελεγχουν για κλεμμενα gs,γιατι υπαρχει εξαρση.....:(

Μακαρι να εχει καποιο καλο νεο ο φιλος μας...

Ισχύει.
Και σε εμένα έχει συμβεί. Μακάρι να τα βρούν τα τσογλάνιαΝεύρα

kwstas
24-10-2012, 11:11
Σιγα μη βολταρουν στους δρομους με κλεμμενο μηχανακι???Αν δεν βρεθει επ αυτοφωρο ή σε μια-δυο μερες εχει γινει βιδες ή εχει πουληθει σε εμπορο να ειστε σιγουροι!

Το μυαλο αυτων ειναι ξεκουραστο και απροβληματιστο και να σηκωσεις adve θελει καποια οργανωση και εξοπλισμο, οποτε οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες και γνωστες 100%!

TIME
24-10-2012, 11:22
Μήπως λέω μήπως να αρχίσουμε να ζητάμε πέρισσότερες πληροφορίες για τυχόν αγορές μεταχειρισμένων ανταλλακτικών;
Είναι δύσκολες εποχές και όλοι ζητούμε την καλύτερη δυνατή προσφορά σε ανταλλακτικά και το καταλαβαίνω , αλλά μην ξεχνάμε πως μπορεί να μας χτυπήσει την πόρτα κι εμάς το φαινόμενο της κλοπής.
Παίδες το σπίτι μου διέριξαν πριν 2 περίπου χρόνια με ζημιά 2000 ευρώ και δεν μπορώ να το χωνέψω από τότε.Πραγματικά με πόνεσε.Πόσο μάλλον για την καψούρα μας δηλαδή.Ούτε να το φαντάστω δεν θέλω.
Οπότε αυστηρός έλεγχος και ναζητάμε στοιχεία των μεταχειρισμένων ανταλλακτικών.

Φίλοι μου πραγματικά λυπάμαι για τους ατυχείς..:cr13:

Sierso
24-10-2012, 13:00
Ευχομαι,ολοψυχα,να την βρεις.

stiris
24-10-2012, 13:04
Μήπως λέω μήπως να αρχίσουμε να ζητάμε πέρισσότερες πληροφορίες για τυχόν αγορές μεταχειρισμένων ανταλλακτικών;

:ye36:
και απόδειξη !!!!!!!!!!!!!

forester
24-10-2012, 16:00
Χαχα
Καλο αυτο με την αποδειξη!!!!
Ποσες θες να σου δωσω , για ενα μπροστινο απο gs, ας πουμε;;;;
Δεν εχετε καταλαβει τιποτα γι αυτους που ασχολουνται με το θεμα..... ;)


Αποτοαιφονιμεταπατοκναομμμμ
;)

vasorfa
24-10-2012, 16:35
Την απαντηση που ψαχνεις σου την εδωσε ο Αλκινοος...Επειδη μενω στο καποτα που λεει ο Αλκινοος ειναι ακριβως οπως σου τα γραφει απο πανω. ΑΛΛΑ ξανα λεω τα gs δεν τα περνουν πιτσιρικια
Απο αλου τα χανουν-με.



Προφανώς γνωρίζεις κάτι παραπάνω-αν μπορεις θα ήθελα να το μοιραστείς μαζί μας (αν δεν μπορεις απο εδώ υπάρχουν και τα pm)



Eυχαριστώ

vasorfa
24-10-2012, 16:39
Παρτε το χαμπάρι συνκαβαλάρηδες:eek::eek::eek::eek::eek:



κλοπές υπάρχουν γιατί ΕΜΕΙΣ ψαχνουμε φτηνά ανταλλακτικα ή γενικότερα όπως λέει και ο Αλκινοος ψάχνουμε να την βγάλουμε φτηνα.....



Γενικότερα να ξέρεται τον κανόνα...αν αγοράζετε απο τα <<φθηνα>> μπαίνετε στον....Κύκλο....

σε λίγο καιρό κάποιος θα αγοράζει και τα ΔΙΚΑ σου ανταλλακτικα φθηνα:eek::eek::eek:





Μακάρι να την βρείς φίλε μου,,,;)



ειναι τυχαίο οτι πολλες απο τις κλοπες διαδραματίζοναται στο Φαληρο??:Απορία::hmmm:

λέω εγω τώρα:(:(:(

f1shf1nder33
24-10-2012, 17:18
Προφανώς γνωρίζεις κάτι παραπάνω-αν μπορεις θα ήθελα να το μοιραστείς μαζί μας (αν δεν μπορεις απο εδώ υπάρχουν και τα pm)



Eυχαριστώ


θα ηθελα και εγω να μας πεις αν ξερεις οντως κατι παραπανω γιατι ενω στο πρωτο ποστ που κανεις στο νημα αναρωτιεσε που πανε τοσα adve μετα μας κανεις και αναλυση,χωρια χωρις φυλακια,παραγγελειες,πως κυκλοφορουν οι κλεμμενες κτλ.

γνωριζεις κατι οντως η σου ειπαν που ακουσες που ειδαν και τελικα αεορολογιες!

εδω μιλαμε για περιουσιες χορια την καψουρα που χανετε.



Μακαρι να βρεθει το μηχανακι του φιλου.

vasorfa
24-10-2012, 17:29
θα ηθελα και εγω να μας πεις αν ξερεις οντως κατι παραπανω γιατι ενω στο πρωτο ποστ που κανεις στο νημα αναρωτιεσε που πανε τοσα adve μετα μας κανεις και αναλυση,χωρια χωρις φυλακια,παραγγελειες,πως κυκλοφορουν οι κλεμμενες κτλ.

γνωριζεις κατι οντως η σου ειπαν που ακουσες που ειδαν και τελικα αεορολογιες!

εδω μιλαμε για περιουσιες χορια την καψουρα που χανετε.



Μακαρι να βρεθει το μηχανακι του φιλου.



Εγώ ντεν ξέρει και γιαυτό ρωτάει:rolleyes::rolleyes:


:oπροφανώς εννοείς το ..... (http://www.gsforum.gr/783203-post39.html) :rolleyes:


κάτι δέν σου κάθισε΄καλά στο quoting;)

f1shf1nder33
24-10-2012, 17:42
Εγώ ντεν ξέρει και γιαυτό ρωτάει:rolleyes::rolleyes:


:oπροφανώς εννοείς το ..... (http://www.gsforum.gr/783203-post39.html) :rolleyes:


κάτι δέν σου κάθισε΄καλά στο quoting;)


Οχι Βασιλη δεν αναφερομαι στο δικο σου post μαλλον ετσι φανηκε και ζητω συγνωμη,



Αναφερομαι στα post του nanoshophellas.

krien
25-10-2012, 01:12
Να τους κοπούν τα χέρια αυτών που τις κλέβουν, αυτών που τις διαλύουν και τις καλοπουλάνε, αλλά και αυτών που αγοράζουν τα μαύρα.:u55::u55::u55:

Kimwnas
25-10-2012, 19:41
Θα έχουμε το νού μας.... τι να πω, μακάρι να βρεθεί!!!
:u55:

1200GS
26-10-2012, 00:28
Πριν λιγο με σταματησαν απο τη Διας και μου ειπαν προσεχε το μηχανακι σου φιλε γιατι εχει γινει χαμος με τις adventure. Ειναι δηλαδη γνωστο πλεον και τους ψαχνουν .:u55:

petros1200gs
26-10-2012, 10:15
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ Η ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ ΣΟΥ :ye02:

GregoryGS
26-10-2012, 13:26
Ελπίζω, δεδομένου ότι έχουν αποθρασυνθεί τα κλεφτρόνια, σύντομα να πάρουν το δρόμο που τους αξίζει. :u55:
Να τους κοπούν τα χέρια που κλέβουν κάτι που εκτός από την συναισθηματική αξία που έχει για τους περισσότερους από εμάς είναι και κόπος χρόνων δουλειάς.
Μιας και έχουν ανοίξει διάφορες συζητήσεις για μέτρα προστασίας τα οποία κατά την γνώμη μου μπορούν να αποθαρρύνουν αλλά όχι να αποτρέψουν το κακό μιας και ακόμα και τα GPS tracker πιστεύω ότι εύκολα εντοπίζονται και απενεργοποιούνται (ελπίζω να κάνω λάθος), ήθελα να εκφράσω έναν προβληματισμό, καθώς σε ερώτηση στον ασφαλιστή μου για κάλυψη κλοπής μου είπε ότι οι εταιρίες δεν ασφαλίζουν πια μεταχειρισμένες μηχανές… Γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό;



Ελπίζω να βρεθεί και σύντομα τι να πω…

forester
26-10-2012, 23:27
Ελπίζω, δεδομένου ότι έχουν αποθρασυνθεί τα κλεφτρόνια, σύντομα να πάρουν το δρόμο που τους αξίζει. :u55:
Να τους κοπούν τα χέρια που κλέβουν κάτι που εκτός από την συναισθηματική αξία που έχει για τους περισσότερους από εμάς είναι και κόπος χρόνων δουλειάς.
Μιας και έχουν ανοίξει διάφορες συζητήσεις για μέτρα προστασίας τα οποία κατά την γνώμη μου μπορούν να αποθαρρύνουν αλλά όχι να αποτρέψουν το κακό μιας και ακόμα και τα GPS tracker πιστεύω ότι εύκολα εντοπίζονται και απενεργοποιούνται (ελπίζω να κάνω λάθος), ήθελα να εκφράσω έναν προβληματισμό, καθώς σε ερώτηση στον ασφαλιστή μου για κάλυψη κλοπής μου είπε ότι οι εταιρίες δεν ασφαλίζουν πια μεταχειρισμένες μηχανές… Γνωρίζει κάποιος κάτι πάνω σε αυτό;



Ελπίζω να βρεθεί και σύντομα τι να πω…

Ρώτα σε chartis & interamerican.
Περισσότερα αν δε σε καλύψουν αυτές, κάνε υπομονή μέχρι αύριο.

petergs
26-10-2012, 23:28
Μακάρι να βρεθεί αδερφέ:(

stavrospj
01-11-2012, 23:34
Νεύρα

thimios8663
15-11-2012, 03:38
Φαληρο μου εφαγαν και μενα το σμαρτακι πριν 4 μερες παιδια...Εχει παραγινει το κακο με Αντβε,και σμαρτ...τι τα κλειδωνεις τι οχι,πρεπει να κοιμασαι πανω/μεσα πλεον...