PDA

View Full Version : ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ


προδρομος
29-10-2012, 17:39
Καλησπερα!
Μηπως μπορει καποιος να μου θυμησει το ονομα η το λινκ του μαγαζιου που βρισκετε στα Χανια και πουλα ανταλακτικα και αξεσουαρ?
Ευχαριστω:)

Giannme
29-10-2012, 17:50
Καλησπερα!
Μηπως μπορει καποιος να μου θυμησει το ονομα η το λινκ του μαγαζιου που βρισκετε στα Χανια και πουλα ανταλακτικα και αξεσουαρ?
Ευχαριστω:)
Motoselection Ltd (http://motoselection.car.gr/parts/)

προδρομος
29-10-2012, 18:00
Ευχαριστω πολυ!
Εισαι πολλη γρηγορος.:ye02::re26:

paschalis
29-10-2012, 18:04
Καλησπερα!
Μηπως μπορει καποιος να μου θυμησει το ονομα η το λινκ του μαγαζιου που βρισκετε στα Χανια και πουλα ανταλακτικα και αξεσουαρ?
Ευχαριστω:)
Φιλε δες κι εδω τις εμπειριες μας:D
http://www.gsforum.gr/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%84%CF%85%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%95%CF%85%CE%BA%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-84/%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%84%CF%85%CE%B1%CE%BA%CF%8C-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%B1%CE%B6%CE%AF-%CE%A7%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%AC-32527/

Giannme
29-10-2012, 18:07
Ευχαριστω πολυ!
Εισαι πολλη γρηγορος.:ye02::re26:
Να είσαι καλά αδερφάκι, καλές αγορές σου εύχομαι.. Λίγο πρόσεξε το χρόνο παράδοσης που θα σου υποσχεθεί, γιατί έχουν υπάρξει κάποια κρούσματα καθυστερήσεων στο παρελθόν..

siraxanz
30-10-2012, 00:45
Απλά μην προπληρώσεις τπτ...μονο αντικαταβολη!!!

jarhead
30-10-2012, 13:19
Δες τι θες μπας και το βρουμε ποιο φθηνα απο εξω!!!:ye33:

Nec.
30-10-2012, 14:02
Εγω παντως το καλοκαιρι πηρα ολη την τριπλετα του adventure και ο τυπος ηταν συνεπεστατος, βεβαια μεχρι να παραλαβω ειχα λιγο αγχος...

kwstas
02-11-2012, 10:37
Εγω παντως το καλοκαιρι πηρα ολη την τριπλετα του adventure και ο τυπος ηταν συνεπεστατος, βεβαια μεχρι να παραλαβω ειχα λιγο αγχος...

Ποσο σου κοστισε?
Με βασεις την πηρες ή μονο τις βαλιτσες?

BOXER
10-11-2012, 02:28
Να είσαι καλά αδερφάκι, καλές αγορές σου εύχομαι.. Λίγο πρόσεξε το χρόνο παράδοσης που θα σου υποσχεθεί, γιατί έχουν υπάρξει κάποια κρούσματα καθυστερήσεων στο παρελθόν..

Αυτα γινονται συνεχεια και με ολους.
Πχ, του εχω παραγγειλει (τρεχει αυτη η παραγγελια τωρα που γραφω) κατι πραγματα του Δημου, τα οποια και περιμενω απο την Τριτη, λογο ομως απεργιων δεν εχουν φυγει καν απο Κρητη. Αυτος φταει;
Πχ, απο αγορες εξωτερικου, ποτε απεργιες των ΕΛΤΑ, ποτε των τελωνειακων, ποτε των λιμανιων....... Παντου παιζει καθυστερηση συνηθως :cool:!!!

Απλά μην προπληρώσεις τπτ...μονο αντικαταβολη!!!

Αυτο στο λεει μονος του ;)! "Παρελαβε, και μου στελνεις τα λεφτα".

nivam
30-12-2012, 17:51
Αυτα γινονται συνεχεια και με ολους.
Πχ, του εχω παραγγειλει (τρεχει αυτη η παραγγελια τωρα που γραφω) κατι πραγματα του Δημου, τα οποια και περιμενω απο την Τριτη, λογο ομως απεργιων δεν εχουν φυγει καν απο Κρητη. Αυτος φταει;
Πχ, απο αγορες εξωτερικου, ποτε απεργιες των ΕΛΤΑ, ποτε των τελωνειακων, ποτε των λιμανιων....... Παντου παιζει καθυστερηση συνηθως :cool:!!!



Αυτο στο λεει μονος του ;)! "Παρελαβε, και μου στελνεις τα λεφτα".

Εμένα δεν μου είπε κάτι τέτοιο, αντίθετα μου ζήτησε τραπεζική κατάθεση.
Κατέθεσα τα χρήματα στις 13/12, μέχρι τις 18 δεν τα είχε στείλει και μου είπε οτι τα έστειλε στις 19. Για tracking number, ούτε κουβέντα.

jtnakos
31-12-2012, 03:05
Παιδια ΟΤΙ και να λεμε ο τυπος ειναι ΜΕΓΑΣ αντιεπαγγελματιας να μην τον χαρακτηρίσω καπως αλλιώς....


του εχω καταθέσει χρηματα εδω και εναμιση μηνα περιπου για ενα σταντ κεντρικο και ΑΚΟΜΑ με δουλέυει ...

Αγανάκτησα και του ειπα να μου βαλει τα χρηματα πισω .....ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ εβδομαδα....εεεε οσο τα ειδατε εσεις τα ειδα και εγω..

συν της άλλης μου ειπε και κανα δυο φορες οτι το σταντ μου το έστειλε και οταν τον ρωτησα να μου πει μεταφορικη μου τα μασουσε...

Του εδωσα περιθωριο μεχρι της 5 του Γεναρη ΑΝ λεω ΑΝ δεν μου τα καταθεσει μεχρι τοτε ...μετα θα του κανω καταγγελία....



ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ...

squad
31-12-2012, 22:18
που να δεις και τον χωρο εργασιας του..

jmar
31-12-2012, 22:37
που να δεις και τον χωρο εργασιας του..

:eek: :p :u60: :lo19:

jarhead
01-01-2013, 02:23
Παιδια ΟΤΙ και να λεμε ο τυπος ειναι ΜΕΓΑΣ αντιεπαγγελματιας να μην τον χαρακτηρίσω καπως αλλιώς....


του εχω καταθέσει χρηματα εδω και εναμιση μηνα περιπου για ενα σταντ κεντρικο και ΑΚΟΜΑ με δουλέυει ...

Αγανάκτησα και του ειπα να μου βαλει τα χρηματα πισω .....ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ εβδομαδα....εεεε οσο τα ειδατε εσεις τα ειδα και εγω..

συν της άλλης μου ειπε και κανα δυο φορες οτι το σταντ μου το έστειλε και οταν τον ρωτησα να μου πει μεταφορικη μου τα μασουσε...

Του εδωσα περιθωριο μεχρι της 5 του Γεναρη ΑΝ λεω ΑΝ δεν μου τα καταθεσει μεχρι τοτε ...μετα θα του κανω καταγγελία....



ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ...

Αλλη φορα να με ρωτας πρωτα!!!:u58::u60: