PDA

View Full Version : παραβιαση top case στον πειραια


vangelis
30-10-2012, 01:18
2 το μεσημερι εχω διπλοπαρκαρει στη Γρ.Λαμπρακη στον πειραια και μπαινω στο φαρμακειο που ειναι διπλα.μεσα σε 1,5 με 2 λεπτα που εκανα μεσα στο φαρμακειο μου ειχαν παραβιασει το top case και πηραν διαφορα αχρηστα εγγραφα γι αυτους,απλυτα απο το γυμναστηριο και το 1 ΓΑΝΤΙ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ

ester
30-10-2012, 01:34
Να τους κοπούν τα χέρια. Τι μάρκα είναι η βαλίτσα σου:confused:

vangelis
30-10-2012, 01:47
η μαμα vario

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
30-10-2012, 01:55
Τί είπες τώρα ???

Σου έσπασαν/χάλασαν την κλειδαριά ???:)



.

jmar
30-10-2012, 01:57
η μαμα vario

:eek: Ωχ πως εγινε?? :(

vangelis
30-10-2012, 02:02
βαζω το κλειδι και κολλαει,θελει δυναμη για να γυρισει.η κλειδαρια μαλλον εχει παραβιαστει με κατσαβιδι ετσι δειχνει εξωτερικα.θα περασω απο το βαγιανελη να το δουν και να την αλλαξουν μαλλον

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
30-10-2012, 02:08
Μην ξεχάσεις, να σου προσαρμόσουν το κλειδί σου στη νέα κλειδαριά ... ;)



.

kostas_366
30-10-2012, 07:10
Μιας και εχω δει άπειρα ανοίγματα από κάμερα (της δουλειάς στον Κεραμικό), στα περισσότερα γίνεται το εξής:
Συνήθως έχει ποδήλατο (εύκολο βλέπεται στην μεταλίνηση) ο τύπος και φορά καπέλο. Μέσα στο μανίκι του έχει ένα μεγάλο κατσαβίδι. Περιμένει και με το που σταματάς, έχει τουλάχιστον 5 λεπτά χρόνο (σε ότι και να κάνεις και τσιγάρα να πάρεις που λέει ο λόγος) μέχρι να ξαναέρθεις. Πλησιάζει με το ποδήλατο, βγάζει το κατσαβίδι σαν προέκταση του μανικιού (δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου) και με την μία σπάει η κλειδαριά, Το μεγάλο κατσαβίδι λειτουργεί σαν μοχλός και ανοίγει-σπάει πολύ εύκολα την κλειδαριά. Χαλαρά τσουλάει το ποδήλατο και φε'υγει.
Στα περισσότερα έγινε ακριβώς το ίδιο.
Εύχομαι να είναι το τελευταίο.

dj-xatzi
30-10-2012, 10:22
Τι αλλο θα δουμε παιδια;;;;;


Το στελνω απο το νεο iphone 6!!!

Albatros
30-10-2012, 10:30
join the club...
:(

ckk
30-10-2012, 10:58
Μιας και εχω δει άπειρα ανοίγματα από κάμερα (της δουλειάς στον Κεραμικό), στα περισσότερα γίνεται το εξής:
Συνήθως έχει ποδήλατο (εύκολο βλέπεται στην μεταλίνηση) ο τύπος και φορά καπέλο. Μέσα στο μανίκι του έχει ένα μεγάλο κατσαβίδι. Περιμένει και με το που σταματάς, έχει τουλάχιστον 5 λεπτά χρόνο (σε ότι και να κάνεις και τσιγάρα να πάρεις που λέει ο λόγος) μέχρι να ξαναέρθεις. Πλησιάζει με το ποδήλατο, βγάζει το κατσαβίδι σαν προέκταση του μανικιού (δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου) και με την μία σπάει η κλειδαριά, Το μεγάλο κατσαβίδι λειτουργεί σαν μοχλός και ανοίγει-σπάει πολύ εύκολα την κλειδαριά. Χαλαρά τσουλάει το ποδήλατο και φε'υγει.
Στα περισσότερα έγινε ακριβώς το ίδιο.
Εύχομαι να είναι το τελευταίο.

:th11: