PDA

View Full Version : Iphone .... φορτιστης


nikosgs
02-11-2012, 04:07
χαριζεται ο αυθεντικος φορτιστης του iphone σε αριστη κατασταση. αιωνια του η μνημη :(:(:(
χερι με χερι αθηνα...για αλλη περιοχη θα βρουμε λυση :D

MARK
02-11-2012, 11:05
:ye02:
Ωραίος.Ο δικός μου τείνει να διαλυθεί.Αν δεν βρεθεί άλλος θα τον ήθελα
:th11:

gio
02-11-2012, 16:51
χα χα καλο και τουτο. απο τον νικο (giare) εχω παρει βαλιτσακι και απο τον γιαννη (mark) εχω παρει ζελατινα. Απο καταπληκτικο ιδιοκτητη (μπραβο) θα παει σε εξαιρετικο νεο κατοχο (συγχαρητηρια). ευκαιρια ετουτος ο τοπος (αγγελια ) να σας πω ενα γεια σας ρε παιδες. και νικο σε ευχαριστω και δημοσια για την εξυπηρετηση με τις κλειδαριες.

MARK
02-11-2012, 17:26
χα χα καλο και τουτο. απο τον νικο (giare) εχω παρει βαλιτσακι και απο τον γιαννη (mark) εχω παρει ζελατινα. Απο καταπληκτικο ιδιοκτητη (μπραβο) θα παει σε εξαιρετικο νεο κατοχο (συγχαρητηρια). ευκαιρια ετουτος ο τοπος (αγγελια ) να σας πω ενα γεια σας ρε παιδες. και νικο σε ευχαριστω και δημοσια για την εξυπηρετηση με τις κλειδαριες.

Γειά σου φίλε
:)

nikosgs
02-11-2012, 20:25
:ye02:
Ωραίος.Ο δικός μου τείνει να διαλυθεί.Αν δεν βρεθεί άλλος θα τον ήθελα
:th11:

παρε με αυριο αν θες που ρεπαρω να βρεθουμε να στο δωσω. να πω οτι με πηρε τηλ ετερο μελος του φορουμ στις 12 το πρωι και νομιζοντας οτι εχει ποσταρει εδω του ειπα να του το δωσω. δεν ειχα δει οτι μου εγραψες νωριτερα και θεωρω σωστο να το δωσω σε αυτον που μου το ζητησε πρωτος, εσενα δηλαδη.

MARK
02-11-2012, 20:34
παρε με αυριο αν θες που ρεπαρω να βρεθουμε να στο δωσω. να πω οτι με πηρε τηλ ετερο μελος του φορουμ στις 12 το πρωι και νομιζοντας οτι εχει ποσταρει εδω του ειπα να του το δωσω. δεν ειχα δει οτι μου εγραψες νωριτερα και θεωρω σωστο να το δωσω σε αυτον που μου το ζητησε πρωτος, εσενα δηλαδη.

Νίκο να είσαι καλά.Αφου ενδιαφέρθηκε και άλλος συμφορουμίτης δεν πειράζει του παραχωρώ την σειρά μου και εγώ,να τον πάρει εκείνος.Να είσαι και πάλι καλά.
:ye02:

Gasgs
03-11-2012, 00:02
Νίκο να είσαι καλά.Αφου ενδιαφέρθηκε και άλλος συμφορουμίτης δεν πειράζει του παραχωρώ την σειρά μου και εγώ,να τον πάρει εκείνος.Να είσαι και πάλι καλά.
:ye02:

Γιάννη περίμενε να δω γιατί νομίζω ότι έχω κι εγω ένα από το iPhone που μου κλέψανε . Θα σου πω τη Δευτέρα ;)

nikosgs
03-11-2012, 03:49
χα χα καλο και τουτο. απο τον νικο (giare) εχω παρει βαλιτσακι και απο τον γιαννη (mark) εχω παρει ζελατινα. Απο καταπληκτικο ιδιοκτητη (μπραβο) θα παει σε εξαιρετικο νεο κατοχο (συγχαρητηρια). ευκαιρια ετουτος ο τοπος (αγγελια ) να σας πω ενα γεια σας ρε παιδες. και νικο σε ευχαριστω και δημοσια για την εξυπηρετηση με τις κλειδαριες.

μας εχεις κατακλεψει ολους !!!:p:p:p αστειευομαι φυσικα!ελπιζω να εβγαλες ακρη με τη βαση. γιατι εγω ακομα βαλιτσες δεν εχω παρει!!! :lo20:

gandreas
03-11-2012, 11:02
Όλα έχουν micro usb τι iphone το δικό του:(:D

Ωραίος φίλε;)
Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

gio
03-11-2012, 20:33
μας εχεις κατακλεψει ολους !!!:p:p:p αστειευομαι φυσικα!ελπιζω να εβγαλες ακρη με τη βαση. γιατι εγω ακομα βαλιτσες δεν εχω παρει!!! :lo20:

NIKO ακομα δεν εχω βρει βαση. το ψαχνω ομως. καινουργια παντως δεν πλησιαζω με τιποτα..εχω βαλει αγγελια στην ζητηση. θα την κανω up αυτες τις μερες.

THANOSEOD
04-11-2012, 19:06
Υπάρχει και άλλος περίσσευμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:yz