PDA

View Full Version : KLOPH Smart IEK-1799


thimios8663
15-11-2012, 17:33
Εκλαπη την Πεμπτη το Smartaki μου στο πλεον ασφαλες , Φαληρο ,κατω απο το σπιτι , στην οδο Φαληρεως,πανω ακριβως απο τα γραφεια του ΣΚΑΙ .. Το χρωμα ειναι μπλε ασημι,μοντελο passion, και οι πινακιδες ΙΕΚ - 1799 .. Για οποιαδηποτε ενημερωση καλεστε στο 6993-981-506 . Θυμιος .

ΥΓ: Ευχαριστω πολυ τον Νικο (ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟ) για το ενδιαφερον .

Albatros
15-11-2012, 18:49
Ελπίζω να βρεθεί,
και ΣΜΑΡΤ κλέβουνε???
:(

MARK
15-11-2012, 18:51
:u59:

spongy
15-11-2012, 18:52
Να τους κοπούν τα χέρια στα κwλόπαιδα.:u55::u55::u55::u55::u55:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
15-11-2012, 18:53
Μακάρι να βρεθεί φίλε Θύμιο ... :(




http://www.gsforum.gr/attachment.php?attachmentid=16206&d=1352989674 (http://www.gsforum.gr/attachment.php?attachmentid=16206&d=1352989674)



.

thimios8663
15-11-2012, 18:56
Ελπίζω να βρεθεί,
και ΣΜΑΡΤ κλέβουνε???
:(

Εδω και καιρο..Εκτος απο τα παραβιαζουν καθημερινα,εχουν αρχισει και να τα σηκωνουν..Και απο'τι ακουσα απο ασφαλιστη (ισως ειναι και αερολογια),πλεον δεν ασφαλιζονται ευκολα για ολικη κλοπη ! Αν γνωριζει καποιος ας με διαφωτισει .. Το μονο παρηγορο ειναι πως το ειχα ασφαλισμενο για κλοπη, οποτε θα περιμενω για καποια αποζημιωση .

Albatros
15-11-2012, 19:27
Εδω και καιρο..Εκτος απο τα παραβιαζουν καθημερινα,εχουν αρχισει και να τα σηκωνουν..Και απο'τι ακουσα απο ασφαλιστη (ισως ειναι και αερολογια),πλεον δεν ασφαλιζονται ευκολα για ολικη κλοπη ! Αν γνωριζει καποιος ας με διαφωτισει .. Το μονο παρηγορο ειναι πως το ειχα ασφαλισμενο για κλοπη, οποτε θα περιμενω για καποια αποζημιωση .

Ελπίζω σε αξιόπιστη ασφαλιστική, προχτές βρήκα σπασμένο στο δικό το τριγωνικό τζαμάκι δίπλα στην πόρτα χωρίς να λείπει κάτι, ίσως τους διέκοψαν...
:(

Ακιs
15-11-2012, 19:39
Ελπίζω να βρεθεί,
και ΣΜΑΡΤ κλέβουνε???
:(
Εχει καταντησει μαστιγγα.....τα τελευταια 2 χρονια ειναι το πιο επικαιρο αυτοκινητο στις κλοπες.Ανοιγει πανευκολα,για ευνοητους λογους δεν θα περιγραψω πως,αλλα οσοι εχουν να προσπαθησουν να μπλοκαρουν με καθε τροπο την προσβαση απο πισω.Ευκολο επισης ειναι να κλαπει γιατι δεν κλειδωνει το τιμονι.Οποιος λοιπον μπει μεσα,κατεβασε χειροφρενο,κι εφυγε....:(

Μακαρι να βρεθει το smart του φιλου....

giamil
15-11-2012, 20:16
Εχει καταντησει μαστιγγα.....τα τελευταια 2 χρονια ειναι το πιο επικαιρο αυτοκινητο στις κλοπες.Ανοιγει πανευκολα,για ευνοητους λογους δεν θα περιγραψω πως,αλλα οσοι εχουν να προσπαθησουν να μπλοκαρουν με καθε τροπο την προσβαση απο πισω.Ευκολο επισης ειναι να κλαπει γιατι δεν κλειδωνει το τιμονι.Οποιος λοιπον μπει μεσα,κατεβασε χειροφρενο,κι εφυγε....:(

Μακαρι να βρεθει το smart του φιλου....


Γι αυτο φιλε μου...
παντα οπισθεν οταν το σβηνεις, ενα μπαστουνακι στο τιμονι, ποτε καλυμα στην εταζιερα να φαινεται το πορτμπαγκαζ αδειο...ανοιχτα ντουλαπακια ταμπλο και οδηγου να φαινονται αδεια....και μια ασφαλεια κλοπης!

ετσι μειωνεις τις πιθανοτητες να σου το σπασουν και να σου κανουν ζημια οταν δεν εχεις κατι μεσα...δεν μπορει να το παρει το οποιοδηποτε κλεφτρονακι...και στην τελικη αμα το σηκωσουν ολο και το παρουν....χαλαλι τους κι ας μην βρεθει να παρεις την ασφαλεια που ετσι κι αλλιως την πληρωνεις!

αυτα εφαρμοζω σε καμπριο κιολας 2 χρονια τωρα που ειναι παρκαρισμενο στο δρομο...και ακομα δεν μου το χουν πειραξει!
;)




ευχομαι να μην βρεθει φιλε μου αφου ειχες κλοπης...που δεν θα βρεθει μαλλον γιατι θα εχει γινει ανταλκτικα μεχρι τωρα!

BOXER
20-11-2012, 03:46
Εχει καταντησει μαστιγγα.....τα τελευταια 2 χρονια ειναι το πιο επικαιρο αυτοκινητο στις κλοπες.Ανοιγει πανευκολα,για ευνοητους λογους δεν θα περιγραψω πως,αλλα οσοι εχουν να προσπαθησουν να μπλοκαρουν με καθε τροπο την προσβαση απο πισω.Ευκολο επισης ειναι να κλαπει γιατι δεν κλειδωνει το τιμονι.Οποιος λοιπον μπει μεσα,κατεβασε χειροφρενο,κι εφυγε....:(

Μακαρι να βρεθει το smart του φιλου....


Απο smart ξερω. Μιλας για πισω! Να δεις ποσο απλα ανοιγουν οι πορτες :cool:!!! Ποσο υπερβολικα απλα θα ελεγα...
Το αυτοκινητο αυτο, "μπαζει" απο παντου :mad:!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-11-2012, 04:12
Απο smart ξερω. Μιλας για πισω! Να δεις ποσο απλα ανοιγουν οι πορτες :cool:!!! Ποσο υπερβολικα απλα θα ελεγα...
Το αυτοκινητο αυτο, "μπαζει" απο παντου :mad:!


... γι' αυτό το πουλάς το δικό σου Νικόλα ???

Πριν στο πάρουν ??? :D

BOXER
20-11-2012, 04:31
... γι' αυτό το πουλάς το δικό σου Νικόλα ???

Πριν στο πάρουν ??? :D

Ποσα αυτοκινητα να εχω ;);

Ασε που εχω λαβει τα μετρα μου :cool:. ΕΞΤΡΑ προστασιες... παντου και στα παντα!!!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-11-2012, 04:40
Ποσα αυτοκινητα να εχω ;);

Ασε που εχω λαβει τα μετρα μου :cool:. ΕΞΤΡΑ προστασιες... παντου και στα παντα!!!

... δεν αμφιβάλω καθόλου ... http://yoursmiles.org/tsmile/yes/t2711.gif

thimios8663
23-11-2012, 02:04
Κανενα νεο παιδια απο το smartaki και πλεον περιμενω να περασει το 3μηνο για να ξεκαθαρισει το τοπιο με την ασφαλιστικη και να παρω τα χρηματα της αποζημιωσης..Πιστευω πως ηρθε η ωρα να κινηθω σε 2 ροδες,και θα ηθελα σιγα-σιγα τη βοηθεια σας !! :th11: