PDA

View Full Version : Ενημέρωση μόνο.


napgeo
16-12-2012, 19:05
Για να είναι οι φίλοι πάντα μέσα στην ενημέρωση.
Από αύριο Δευτέρα εκδίδεται ένταλμα σύλληψης πρώην υπουργού οικονομικών που είχε σχέση με τον Παπά του χωριού μου Κωνσταντίνου.
Και από σήμερα το πρωί πρώην Πρωθυπουργός είναι υπό κράτηση στο σπίτι του αναμένοντας επίσημα το ένταλμα σύλληψης.
Για τον Χαμογελαστό Γιάννο το έχουμε αναφέρει. Θα έχει μόνιμες διακοπές στην Δυτική Αθήνα……………

siraxanz
16-12-2012, 22:00
Για να είναι οι φίλοι πάντα μέσα στην ενημέρωση.
Από αύριο Δευτέρα εκδίδεται ένταλμα σύλληψης πρώην υπουργού οικονομικών που είχε σχέση με τον Παπά του χωριού μου Κωνσταντίνου.
Και από σήμερα το πρωί πρώην Πρωθυπουργός είναι υπό κράτηση στο σπίτι του αναμένοντας επίσημα το ένταλμα σύλληψης.
Για τον Χαμογελαστό Γιάννο το έχουμε αναφέρει. Θα έχει μόνιμες διακοπές στην Δυτική Αθήνα……………



Όλα τα πρώην φιλαράκια μας:rolleyes: ........ κρίμα:(:D

PITS
17-12-2012, 03:31
καθολου κριμα:):)

vaska
17-12-2012, 09:19
Για να είναι οι φίλοι πάντα μέσα στην ενημέρωση.
Από αύριο Δευτέρα εκδίδεται ένταλμα σύλληψης πρώην υπουργού οικονομικών που είχε σχέση με τον Παπά του χωριού μου Κωνσταντίνου.
Και από σήμερα το πρωί πρώην Πρωθυπουργός είναι υπό κράτηση στο σπίτι του αναμένοντας επίσημα το ένταλμα σύλληψης.
Για τον Χαμογελαστό Γιάννο το έχουμε αναφέρει. Θα έχει μόνιμες διακοπές στην Δυτική Αθήνα……………


Ασύλληπτος τρόπος γραφής, από χθες που το διάβασα γελάω (άκου με τον Παπά του χωριού μου)
:lo19::lo19::lo19::lo19:

Μακάρι πάντως όλα αυτά τα εντάλματα να οδηγήσουν κάπου, να βγει μια άκρη, να τιμωρηθεί κάποιος να δημευθεί η περιουσία του αν έκλεψε, κάτι βρε αδερφέ, αλλά δεν το βλέπω. Τον άλλο τον λεβέντη τον Ωραίο ντε, τον χαϊδεύουν φιλικά στην πλάτη ακόμα.

vpentza
17-12-2012, 09:22
κ.Ναπολέων, είναι εντυπωσιακές οι προβλέψεις σου και μέχρι τώρα είσαι 100% μέσα......εν αναμονή της ευτυχούς επιβεβαίωσης των πληροφοριών σου...

vasorfa
17-12-2012, 18:08
Γεια σου Ρε Ναπο!!!

θες να μου πεις και τα 6 νούμερα του Λοττο:ye33:

skippybi
17-12-2012, 18:28
δεν πρόκειτε για προβλέψεις, απλά για έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση...

Fuji
17-12-2012, 21:46
Άντε, να υπάρξει έστω μια ηθική δικαίωση. Όχι ότι θα γυρίσουν πίσω τα φαγωμένα, δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση, ούτε φυσικά θα τους κατασχέσουν τίποτα. Αλλά, δε θα 'ταν ωραία, να τους έπεφτε το σαπούνι στο ντουζ της φυλακής;;;

asotosios
18-12-2012, 14:28
Οι κλεφτες απο παππου προς παππου ξερουν να καλυπτουν τα νωτα τους...!!!

kathimerini.gr - Δεν υπάρχουν στοιχεία στο ΥΠΟΙΚ για συναντήσεις Παπανδρέου, Παπακωνσταντίνου το 2011 στην Ελβετία (http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_18/12/2012_474960)

Δεν υπάρχουν στοιχεία στο ΥΠΟΙΚ για συναντήσεις Παπανδρέου, Παπακωνσταντίνου το 2011 στην Ελβετία

Δεν υπάρχουν στα αρχεία του υπουργείου Οικονομικών, έγγραφα σχετικά με τις επίσημες συναντήσεις του πρώην πρωθυπουργού Γιώργου Παπανδρέου και του πρώην υπουργού Οικονομικών Γιώργου Παπακωνσταντίνου με τους επικεφαλής διεθνών τραπεζικών ιδρυμάτων, τον Ιανουάριο του 2011, στο Νταβός, στο πλαίσιο της Συνόδου του Παγκόσμιου Οικονομικού Φόρουμ στο Νταβός της Ελβετίας.
Τα παραπάνω προκύπτουν από έγγραφο του υπουργού Οικονομικών Ιωάννη Στουρνάρα, το οποίο διαβιβάστηκε στη Βουλή μετά από αίτηση κατάθεσης εγγράφων της βουλευτού του ΣΥΡΙΖΑ Ζωής Κωνσταντοπούλου προς στο υπουργείο Οικονομικών.
Η κ. Κωνσταντοπούλου ζητούσε να κατατεθούν και γνωστοποιηθούν έγγραφα σχετιζόμενα με τις συναντήσεις των Γ. Παπανδρέου και Γ. Παπακωνσταντίνου με τους επικεφαλής των τραπεζικών ιδρυμάτων του εξωτερικού, μεταξύ των οποίων και οι διοικητές των τραπεζών HSBC και UBS και ειδικότερα, πρακτικά συναντήσεων, απολογιστικές εκθέσεις και κάθε άλλο σχετιζόμενο έγγραφο, που να αφορά στο περιεχόμενο των συναντήσεων καθώς και στοιχεία για τη διαλεύκανση της «λίστας Λαγκάρντ».

AKIS_21
19-12-2012, 18:22
Προφητεία για τις 21/12 ξέρεις η να περιμένω να συλλάβουν όσους λες:sm7::sm7::lo19:

aeriko
19-12-2012, 19:34
Εν αναμονή, αν και δεν πιστεύω να γίνει κάτι.

vpentza
19-12-2012, 19:38
Ο κ.Ναπολέων μας έχει υποσχεθεί (και) θείον βρέφος αλλά φευ....

aeriko
19-12-2012, 19:41
Ο κ.Ναπολέων μας έχει υποσχεθεί (και) θείον βρέφος αλλά φευ....
Ερχονται Χριστούγεννα, τα ¨θεία βρέφη" είναι στις φάτνες τους και όχι σε VIP κελλιά.

DoctorAbo
20-12-2012, 01:48
Για τον πρώην Πρωθυπουρό είμαι σε μεγάλο μυστήριο. Νάπο βάλε μας κάνα αντίστοιχο υπονοούμενο να καταλάβουμε :)

napgeo
22-12-2012, 00:53
Γιατί βιάζεστε. Το θέμα θα ανοίξει μετά την ανακοίρηξη της ΑΟΖ και αφού πάρουν μερικούς βουλευτές απο τον Καμμένο. τα στοιχεία είναι στο τραπέζι. να έρθει και επίσημα η λίστα που ζήτησαν απο τη Γαλία για να ξαποστείλουν μια και καλή τον Πάπα και τόν Σημαδεμένο. πάντως ο Ανδρίκος αδερφός του Γιωργάκη δύσκολα θα τη βγάλει καθαρή. Η κατηγορία είναι πληροφορία απο μέσα και για κρατικό μυστικό κοκ.
μπορεί ο Σαμαράς να έχει πολλά μέτωπα αυτή τη στιγμή αλλά την προεκλογική του υπόσχεση θα την κρατήσει. Διαφορετικά δεν έχει μέλλον και γιατί οι άλλοι είναι ίδη καμμένα χαρτιά..........

skippybi
22-12-2012, 10:47
Νάπος εγγύηση!!!!

aeriko
22-12-2012, 10:58
Ανακήρυξη ΑΟΖ, πότε και με ποιούς, θα μας αφήσουν; Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλι. Γι αυτό λέω ότι δεν πρόκειται να γίνει κάτι.