PDA

View Full Version : Εχουμε κανενα μεσα στην FORD???


jarhead
20-12-2012, 01:28
Γεια χαρα σε ολους....Αγορασα ενα μεταχειρησμενο FORD FOCUS και το ραδιοκασετοφωνο ειναι κλειδωμενο και ο κωδικος πουθενα.Εψαξα στο Ιντερνετ για σπαστηρια αλλα βρηκα μονο για την σειρα Μ το δικο μου ειναι V.Yπαρχει καποιος συμφορουμιτης εδω που εργαζεται σε επισημο αντιπροσωπο της Ford να του δωσω το s/n για να με δωσει τον κωδικο? Εδω με ζητησαν 20 ευρω...Μας τους λεω εδω ειναι το s/n οριστε και το τιμολογιο αγορας κλπ...Οχι θα το φερεις να το ανοιξουμε εμεις να κανουμε reset και παπαριες...Αντε καλα τους ειπα και εφυγα...Βοηθεια χωριανοι:re26:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-12-2012, 03:38
Το δικό μου - KENWOOD - έχει ένα κοντρολάκι,

που το βάζεις μπροστά του κ του στέλνει κωδικούς ...

Εσένα δεν έχει κάτι τέτοιο ???

Πώς τους περνάς τους κωδικούς ???




.

jarhead
20-12-2012, 12:36
Το δικό μου - KENWOOD - έχει ένα κοντρολάκι,

που το βάζεις μπροστά του κ του στέλνει κωδικούς ...

Εσένα δεν έχει κάτι τέτοιο ???

Πώς τους περνάς τους κωδικούς ???




.
Καλημερα Νικολα...Χειροκινητα:)

vasorfa
20-12-2012, 17:41
Αν δεν βρεις κανένα στειλε μου να πάω σε εναν επίσημο να δώ τί μπορώ να κάνω;)

gandreas
20-12-2012, 17:59
Αν δεν βρεις κανένα στειλε μου να πάω σε εναν επίσημο να δώ τί μπορώ να κάνω;)

παιδι για τα πάντα;)

Giof
20-12-2012, 18:20
Θα πάρω ένα τηλέφωνο και θα σε ενημερώσω .

Giof
20-12-2012, 18:26
Σε παίρνω τηλέφωνο

jarhead
20-12-2012, 21:36
Problem solved. Eυχαριστω και απο εδω τον GIOF για την καλοσυνη του να με παρει τηλ.

Χιλια ευχαριστω!!!

υ.γ

Πατερ εσενα σε θελω για τις τσιμουχες...φαινεται οτι του Μουτρου ειναι ακομη στην θεση της οποτε "δουλευει":ha16:

vasorfa
20-12-2012, 22:00
Problem solved. Eυχαριστω και απο εδω τον GIOF για την καλοσυνη του να με παρει τηλ.

Χιλια ευχαριστω!!!

υ.γ

Πατερ εσενα σε θελω για τις τσιμουχες...φαινεται οτι του Μουτρου ειναι ακομη στην θεση της οποτε "δουλευει":ha16:
Σου έχω ευχαριστα Νεα!!

βρήκα την αντιπροσωπεια τους στο χουριο σου!!!(θα επανελθω αυριο για λεπτομερειες!)

jarhead
20-12-2012, 22:05
:ye02::re26::ye32:Σου έχω ευχαριστα Νεα!!

βρήκα την αντιπροσωπεια τους στο χουριο σου!!!(θα επανελθω αυριο για λεπτομερειες!)

vasorfa
21-12-2012, 04:59
Ο Πατερ ειναι κατι σαν τον τσακ νορις...δεν κοιματε ποτε:rolleyes::sm7::sm7:



Το αυριο ηρθε!!!ο θειος λογος επεστρεψε με την γνωση για το ποιμνιο στα βορεια προαστεια!






ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΑΕΒΕ


Κωλεττη και Καβαλας (χαλαροφραππππππεδουπολη!!!)
2310520397




Και για να μην χρειαστειτε να εχετε και δειγμα....


Ζητάτε τσιμουχα 60x75x8:ye33:






Ευλογησοοοοοοον!!!!!!!:hi45:

jarhead
21-12-2012, 16:26
Ο Πατερ ειναι κατι σαν τον τσακ νορις...δεν κοιματε ποτε:rolleyes::sm7::sm7:



Το αυριο ηρθε!!!ο θειος λογος επεστρεψε με την γνωση για το ποιμνιο στα βορεια προαστεια!






ΡΟΥΛΕΜΑΝ ΑΕΒΕ


Κωλεττη και Καβαλας (χαλαροφραππππππεδουπολη!!!)
2310520397




Και για να μην χρειαστειτε να εχετε και δειγμα....


Ζητάτε τσιμουχα 60x75x8:ye33:






Ευλογησοοοοοοον!!!!!!!:hi45:
Eκει καθε βραδυ μαζευουν τις ποιο κακασχημες ιεροδουλες απο αρχης του κοσμου....Που πηγες και μας εμπλεξες παλι???:u58::u58::u58:

vasorfa
21-12-2012, 17:31
Eκει καθε βραδυ μαζευουν τις ποιο κακασχημες ιεροδουλες απο αρχης του κοσμου....Που πηγες και μας εμπλεξες παλι???:u58::u58::u58:




Το τερπνόν μετα του Ωφελίμου:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

siraxanz
21-12-2012, 20:21
Πελοπόννησος rulez :D:)

:re25: @ Giof :ye02:

jarhead
21-12-2012, 20:50
Πελοπόννησος rulez :D:)

:re25: @ Giof :ye02:
Τωρα με βγηκε αλλο....Η κυρα επειδη εχει ενα θεματακι με τους μηνισκους, και επειδη το πατωμα του Focus ειναι εντελως απαραδεκτο οσο αναφορα αν ειναι επιπεδο(περναει απο αριστερα ο αεραγωγος για τα πισω καθισματα) με αποτελεσμα να υπαρχει μια διαφορα υψους αναμεσα στα ποδια...<το αριστερο παταει ποιο ψηλα απο το δεξι> ακουω προτασεις για να το φερω στα ισια...Πανελ πολυουρεθανης η κατι αλλο? Καλα δεν μιλαμε για την αλλαγη του καθισματος...:u57::u57::u57::u56:

vasorfa
21-12-2012, 20:51
:sm3::sm3:Τωρα με βγηκε αλλο....Η κυρα επειδη εχει ενα θεματακι με τους μηνισκους, και επειδη το πατωμα του Focus ειναι εντελως απαραδεκτο οσο αναφορα αν ειναι επιπεδο(περναει απο αριστερα ο αεραγωγος για τα πισω καθισματα) με αποτελεσμα να υπαρχει μια διαφορα υψους αναμεσα στα ποδια...<το αριστερο παταει ποιο ψηλα απο το δεξι> ακουω προτασεις για να το φερω στα ισια...Πανελ πολυουρεθανης η κατι αλλο? Καλα δεν μιλαμε για την αλλαγη του καθισματος...:u57::u57::u57::u56:


να αλλάξεις κυρά:p:p:p:sm3:

siraxanz
21-12-2012, 21:17
:sm3::sm3:


να αλλάξεις κυρά:p:p:p:sm3:

Εκτός από αυτή την φανερά απόλυτη λύση:lo20: .....

Τωρα με βγηκε αλλο....Η κυρα επειδη εχει ενα θεματακι με τους μηνισκους, και επειδη το πατωμα του Focus ειναι εντελως απαραδεκτο οσο αναφορα αν ειναι επιπεδο(περναει απο αριστερα ο αεραγωγος για τα πισω καθισματα) με αποτελεσμα να υπαρχει μια διαφορα υψους αναμεσα στα ποδια...<το αριστερο παταει ποιο ψηλα απο το δεξι> ακουω προτασεις για να το φερω στα ισια...Πανελ πολυουρεθανης η κατι αλλο? Καλα δεν μιλαμε για την αλλαγη του καθισματος...:u57::u57::u57::u56:

......Πανελ πολυουρεθανης

η ακόμη καλύτερα κάτι λιγότερο σκληρό από την πολυουρεθάνη...

Πετροβάμβακα ίσως??? υπάρχουν και κάτι κετσέδες πάχους εκατοστού, ίσως και με αυτά (υλικά για ταπετσαρίες κλπ)

jarhead
21-12-2012, 22:13
Εκτός από αυτή την φανερά απόλυτη λύση:lo20: .....



......Πανελ πολυουρεθανης

η ακόμη καλύτερα κάτι λιγότερο σκληρό από την πολυουρεθάνη...

Πετροβάμβακα ίσως??? υπάρχουν και κάτι κετσέδες πάχους εκατοστού, ίσως και με αυτά (υλικά για ταπετσαρίες κλπ)

Eιναι τουλαχιστον 4 εκ...θελει μελετη...Μαλλον θα παρω και ενα καθισμα οδηγου απο Αγγλια για να μπορω να εχω και την καθ'υψος λειτουργια.