PDA

View Full Version : ΑΧΑΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΙΠΟΣ


kokovatanen
20-12-2012, 21:04
Μιπος δεν υπαρχει αχαικο φορουμ και εδιαφερον εστο για ενα καφε γιατι αυτο συμβαινη μονω στην ΠΑΤΡΑ ολα τα φορουμ ειναι δεμενα μονο εμεις ημαστε μην πω

mario
20-12-2012, 21:08
Ολα στην ώρα τους μην βιάζεσαι!;)

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

Grs1
20-12-2012, 21:44
Γιαννο δεν εχει να κανει με αυτο. Εγω προσωπικα λογω του πενθους για ενα τριμηνο ειπα οτι δεν θα συμμετεχω ενεργα πουθενα. ΕΚτος αυτού λογω δουλειας Νοεμβριο & Δεκεμβριο φευγω απο το πρωι στις 7 και γυρναω σπιτι καθε μερα μετα τις οκτω γιατι ετσι ειναι η φυση της δουλειας μου αυτους τους δυο μήνες και μαλιστα τον Δεκεμβριο πηγαινω 6 ωρες και το Σαββατο στην Υπηρεσια μου και δεν εχω πλεον και την μανα μου που μου φυλαγε το παιδι οτι ωρα χρειαζομουν. Απο κει και περα ολα θα επανελθουν σε φυσιολογικους ρυθμους ελπιζω μετα τις γιορτες. Οπως εχεις δει και στις συγκεντρωσεις που καναμε μεχρι τον ιουλιου μια χαρα περναμε και δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτα τελος παντων ολα ειναι οκ τουλαχιστον απο την δικη μου μερια. Αυτα προς το παρον καλες γιορτες και με υγεια σε ολους μας :)

mario
20-12-2012, 22:07
Ολα στην ώρα τους μην βιάζεσαι!;)

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

..και αφου οπως ειπε και ο Γρηγόρης θα επανέλθουμε και όντως έτσι είναι,να πω και απο την πλευρά μου πως αν δεν ηταν το tapatalk δεν θα έγραφα συχνά, ο λόγος..οι καιροί που βαδίζουμε. Παντα ο χειμώνας ήταν δύσκολος,αυτο ομως φετος δεν παλεύετε. Απο το πρωι ως το βράδυ στο μαγαζί με μειωμένο προσωπικό για να την βγάλουμε. Χρόνος ελεύθερος μηδέν. Η όρεξη και διάθεση να υπάρχει και αν οχι με την ιδια παλαιότερη ένταση αλλά πιο αραιά θα βρεθούμε και το Αχαϊκο καφεδάκι θα ζωντανέψει.:)

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

gsmaniac
20-12-2012, 22:33
..και αφου οπως ειπε και ο Γρηγόρης θα επανέλθουμε και όντως έτσι είναι,να πω και απο την πλευρά μου πως αν δεν ηταν το tapatalk δεν θα έγραφα συχνά, ο λόγος..οι καιροί που βαδίζουμε. Παντα ο χειμώνας ήταν δύσκολος,αυτο ομως φετος δεν παλεύετε. Απο το πρωι ως το βράδυ στο μαγαζί με μειωμένο προσωπικό για να την βγάλουμε. Χρόνος ελεύθερος μηδέν. Η όρεξη και διάθεση να υπάρχει και αν οχι με την ιδια παλαιότερη ένταση αλλά πιο αραιά θα βρεθούμε και το Αχαϊκο καφεδάκι θα ζωντανέψει.:)

Στάλθηκε απο μένα βρε!!


μπορα ειναι και θα περασει............κουραγιο φιλαρακια:)

spade ace
20-12-2012, 23:27
Μπορεί να είναι μακρυά ή κοντά αλλά μη βιάζεστε για συμπεράσματα για τα παιδιά της Πάτρας ...κι εγώ απέχω δυστυχως για πολλούς προσωπικούς λόγους , η αγάπη όμως και τα κοινά μας θέλω που μας ενώνουν ως μοτοσυκλετιστές δεν ξεθωριάζουν...Καλές γιορτές με την ευκαιρία σε όλους! Φιλιά Μαριο!!!

mario
20-12-2012, 23:34
Μπορεί να είναι μακρυά ή κοντά αλλά μη βιάζεστε για συμπεράσματα για τα παιδιά της Πάτρας ...κι εγώ απέχω δυστυχως για πολλούς προσωπικούς λόγους , η αγάπη όμως και τα κοινά μας θέλω που μας ενώνουν ως μοτοσυκλετιστές δεν ξεθωριάζουν...Καλές γιορτές με την ευκαιρία σε όλους! Φιλιά Μαριο!!!

:)
Αντε βρε φιλε ποτε θ'ανταμωσουμε!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

spade ace
20-12-2012, 23:44
:)
Αντε βρε φιλε ποτε θ'ανταμωσουμε!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

Φίλε...εκεί πριν την πρωτοχρονιά...θα είμαι εκεί!:cool2:

skippybi
21-12-2012, 01:19
Αχαικό φόρουμ όντως δεν υπάρχει. Το φόρουμ είναι ένα και η παρέα μία και μοναδική. Ο Αχαικός καφές υπάρχει απο το 2008 και συνεχίζεται κανονικά. Ενδιαφέρον υπάρχει και καλή διάθεση επίσης. Επειδή όμως πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι και στη ζωή μας συμβαίνουν διάφορα πχ θάνατοι γεννήσεις και αντιμετοπίζουμε και άλλα προβλήματα στην καθημερινότητά μας με τις δουλειές μας και με την υγεία μας έτυχε αυτότον καιρό η εβδομαδιαία μας συνάντηση να ατονίσει. κάποια στιγμή θα τα ξαναπούμε. Η αφορμή λείπει. Το στέκι είναι εκεί και περιμένει. Ο οικοδεσπότης επίσης έτοιμος να μας εξυπηρετήσει όπως πάντα. Πρόσκληση ιδιαίτερη δεν χρειαζόμαστε. Άντε και καλές γιορτές με υγεία σε όλους μας.

angpass
21-12-2012, 11:28
Θέλω Αχαίκό καφέ με τον Skippy ντυμένο Αι Βασίλη !!!

ARGI
21-12-2012, 12:05
Αχαικό φόρουμ όντως δεν υπάρχει. Το φόρουμ είναι ένα και η παρέα μία και μοναδική. Ο Αχαικός καφές υπάρχει απο το 2008 και συνεχίζεται κανονικά. Ενδιαφέρον υπάρχει και καλή διάθεση επίσης. Επειδή όμως πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι και στη ζωή μας συμβαίνουν διάφορα πχ θάνατοι γεννήσεις και αντιμετοπίζουμε και άλλα προβλήματα στην καθημερινότητά μας με τις δουλειές μας και με την υγεία μας έτυχε αυτότον καιρό η εβδομαδιαία μας συνάντηση να ατονίσει. κάποια στιγμή θα τα ξαναπούμε. Η αφορμή λείπει. Το στέκι είναι εκεί και περιμένει. Ο οικοδεσπότης επίσης έτοιμος να μας εξυπηρετήσει όπως πάντα. Πρόσκληση ιδιαίτερη δεν χρειαζόμαστε. Άντε και καλές γιορτές με υγεία σε όλους μας.


:re25::re25::re25::re25::re25:
:ye31::ye31:

theo
21-12-2012, 12:21
Το πρόβλημα ξεκίνησε από την στιγμή που πόνεσε η μέση του Οθωνα .
Καλές γιορτές να έχετε με υγειά σε σάς και στης οικογένειες σας .

ARGI
21-12-2012, 12:28
Θέλω Αχαίκό καφέ με τον Skippy ντυμένο Αι Βασίλη !!!

Και εγώ θέλω να το δω αυτό!
:sm3::sm3::sm3:

Giga-poster, με τον Μπιλλάκο Αγιο Βασίλη....
Γουστάρω...

:ha15::ha15::ha15:

skippybi
21-12-2012, 13:04
έχει και του χρόνου Χριστούγεννα...