PDA

View Full Version : Να γιατί ΔΕΝ χαλάνε ποτέ τα SAMSUNG


corei7
27-12-2012, 23:49
삼성전자 스마트폰을 금속으로 긁고, 깔고 앉은 실험 결과는-! - YouTube

mimisgs
28-12-2012, 00:03
Τα αϊφόνια όμως είναι σαν τα μερτσεντόνια.ΤΟΡ κατηγορία:ye33:

bogart
28-12-2012, 00:39
Αν πιάσεις το Note 2 στα χέρια σου θα το πετάξεις στην θάλασσα! :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

taksidiotis
28-12-2012, 06:19
Τα αϊφόνια όμως είναι σαν τα μερτσεντόνια.ΤΟΡ κατηγορία:ye33:

Πολυ θα το θελες αυτο......κι απο Κίνα μεριά?δε νομιζω


Sent from my new iPad 4g 64gb using Tapatalk HD

napgeo
28-12-2012, 11:38
Μου θυμίζει τις δοκιμές της Honda. Για το λόγω αυτό οι Άνθρωποι βγάζουν επιτυχημένα προιόντα και πάνω απ όλα ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ..............

LakisGS
28-12-2012, 12:48
Μου θυμίζει τις δοκιμές της Honda. Για το λόγω αυτό οι Άνθρωποι βγάζουν επιτυχημένα προιόντα και πάνω απ όλα ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ..............

Ναπούλη, χρόνια πολλά! Το κουκλί της φωτογραφίας στο avatar σου, είναι όλα τα λεφτά!!

mimisgs
28-12-2012, 12:51
Πολυ θα το θελες αυτο......κι απο Κίνα μεριά?δε νομιζω


Sent from my new iPad 4g 64gb using Tapatalk HD

Υπάρχει κινέζικο και κινεζιά.:ye33:

Vagos
03-01-2013, 15:12
Samsung galaxy. s2..s3 τα καλύτερα smart fone τής αγοράς με διαφορά ....από τής π.....ιες. και τής αμερικανιες. τής apple :ye33::ye33:

gsmaniac
03-01-2013, 16:14
μετα από δύο χρόνια με apple 4 και 4s........άλλαξα στρατόπεδο και γαλαξία με το s3:cool2:

η διαφορά βρίσκεται στην μεγάλη οθόνη του s3........ για τον μέσο χρήστη των σμαρτφον, οι δύο εταιρείες δεν έχουν μεγάλες διάφορες χρήσης στο μενού
εμένα με βόλεψε η μεγάλη οθόνη και μόνο αυτή

το αιφονι είναι καλύτερη επιλογή για κάποιον που μπαίνει για πρώτη φορά στον κόσμο των έξυπνων τηλεφώνων.....είναι πανεύκολο στην χρήση
το γκαλαξυ. ....σίγουρα είναι για κάποιους που γνωρίζουν από τεχνολογία και χακαρουν:cool2:

ortho
03-01-2013, 17:23
μετα από δύο χρόνια με apple 4 και 4s........άλλαξα στρατόπεδο και γαλαξία με το s3:cool2:

η διαφορά βρίσκεται στην μεγάλη οθόνη του s3........ για τον μέσο χρήστη των σμαρτφον, οι δύο εταιρείες δεν έχουν μεγάλες διάφορες χρήσης στο μενού
εμένα με βόλεψε η μεγάλη οθόνη και μόνο αυτή

το αιφονι είναι καλύτερη επιλογή για κάποιον που μπαίνει για πρώτη φορά στον κόσμο των έξυπνων τηλεφώνων.....είναι πανεύκολο στην χρήση
το γκαλαξυ. ....σίγουρα είναι για κάποιους που γνωρίζουν από τεχνολογία και χακαρουν:cool2:

ποπό! σφαλιάρα! καλή χρονιά Κώστα!

gsmaniac
03-01-2013, 21:18
ποπό! σφαλιάρα! καλή χρονιά Κώστα!


επισης φιλαρακι..........:)
αυτο με τα τηλεφωνα ειναι απο τα θεματα που............λεμε καμμια μακακια για να περναει η ωρα:cool2:

frits
03-01-2013, 23:49
μετα από δύο χρόνια με apple 4 και 4s........άλλαξα στρατόπεδο και γαλαξία με το s3:cool2:

η διαφορά βρίσκεται στην μεγάλη οθόνη του s3........ για τον μέσο χρήστη των σμαρτφον, οι δύο εταιρείες δεν έχουν μεγάλες διάφορες χρήσης στο μενού
εμένα με βόλεψε η μεγάλη οθόνη και μόνο αυτή

το αιφονι είναι καλύτερη επιλογή για κάποιον που μπαίνει για πρώτη φορά στον κόσμο των έξυπνων τηλεφώνων.....είναι πανεύκολο στην χρήση
το γκαλαξυ. ....σίγουρα είναι για κάποιους που γνωρίζουν από τεχνολογία και χακαρουν:cool2:

Στην ηλικία σου είναι και η πρεσβυωπία προχωρημένη...:D

Δες και αυτό...

Smartphones για ηλικιωμένα άτομα (http://www.inews.gr/109/Fujitsu-fernei-prosita-Android-smartphones-gia-ilikiomena-atoma.htm)

commander
03-01-2013, 23:56
Στην ηλικία σου είναι και η πρεσβυωπία προχωρημένη...:D

Δες και αυτό...

Smartphones για ηλικιωμένα άτομα (http://www.inews.gr/109/Fujitsu-fernei-prosita-Android-smartphones-gia-ilikiomena-atoma.htm)

ρε φιλαράκι έχεις γίνει πολύ ωμός τώρα τελευταία.........:D:D

frits
04-01-2013, 00:06
ρε φιλαράκι έχεις γίνει πολύ ωμός τώρα τελευταία.........:D:D

Τι να κάνω με τέτοια πάσα που έδωσε...:o

gemara
04-01-2013, 00:51
Στην ηλικία σου είναι και η πρεσβυωπία προχωρημένη...:D

Δες και αυτό...

Smartphones για ηλικιωμένα άτομα (http://www.inews.gr/109/Fujitsu-fernei-prosita-Android-smartphones-gia-ilikiomena-atoma.htm)

Δε σε προλαβαίνω ρε Σταύρο. Μου κλέβεις τις ατάκες. Πάντως όταν του κάνεις reply, καλό θα είναι να του γράφεις σε μεγαλύτερο font γιατί το λέει και ο ίδιος, θέλει μεγαλύτερη οθόνη και δε βλέπει...

gsmaniac
04-01-2013, 02:38
Στην ηλικία σου είναι και η πρεσβυωπία προχωρημένη...:D

Δες και αυτό...

Smartphones για ηλικιωμένα άτομα (http://www.inews.gr/109/Fujitsu-fernei-prosita-Android-smartphones-gia-ilikiomena-atoma.htm)

Δε σε προλαβαίνω ρε Σταύρο. Μου κλέβεις τις ατάκες. Πάντως όταν του κάνεις reply, καλό θα είναι να του γράφεις σε μεγαλύτερο font γιατί το λέει και ο ίδιος, θέλει μεγαλύτερη οθόνη και δε βλέπει...


πηγα πριν ενα χρονο τον γιο μου στην οφθαλμιατρο και με την ευκαιρια κοιταξα και τα δικα μου ματακια...............:rolleyes:
το αποτελεσμα ηταν, στα 44 χρονια μου.....0.5 μυωπια :wo20:
η πρεσβυωπια θα ειναι κατι αγνωστο για εμενα, μετα απο αυτο......:ha16::ha16::ha16:
χυστε την χολη σας αφοβα................:ye30:

Sierso
04-01-2013, 13:03
πηγα πριν ενα χρονο τον γιο μου στην οφθαλμιατρο και με την ευκαιρια κοιταξα και τα δικα μου ματακια...............:rolleyes:
το αποτελεσμα ηταν, στα 44 χρονια μου.....0.5 μυωπια :wo20:
η πρεσβυωπια θα ειναι κατι αγνωστο για εμενα, μετα απο αυτο......:ha16::ha16::ha16:
χυστε την χολη σας αφοβα................:ye30:

Η πρεσβυωπία μετριέται σε διόπτριες, οι τιμές των οποίων είναι σχεδόν ίδιες σε όλους τους ανθρώπους. Έτσι, μέχρι την ηλικία των 45 ετών οι βαθμοί είναι 0,50, μέχρι την ηλικία των 50 είναι 1,50, μέχρι τα 55 φτάνει τους 2 βαθμούς, μέχρι τα 60 οι βαθμοί γίνονται 2,50 και μετά τα 60 έτη τους 3 βαθμούς.....
Καπως ετσι ειναι οι κατηγοριες...δυστυχως για ολους μας! Αισιως εγω λογω των 56 μου,παιζω μεταξυ +1,5 και +2,0...εξαρταται εαν ειμαι μπροστα στον υπολογιστη η διαβαζω ενα βιβλιο.Και ...ασχετο,με τους πολυεστιακους φακους εχω λυσει το προβλημα.Αυτα οσον αφορα τα κοντα...για μακρυα δεν το συζηταμε...ξουραφι! Καλημερα