PDA

View Full Version : Θέλουν να μπουν και στην ΕΕ


jmavgs
28-12-2012, 12:59
Η κοπέλα πήγε με φούστα λίγο πάνω από το γόνατο στο ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ και την ανάγκασαν να φορέσει ένα τραπεζομάντηλο για να συνεχίσει η εκπομπή.


CANLI YAYINDA KISA ETEK KRİZİ - YouTube

zandesiro
28-12-2012, 19:43
:u60::u60:

napgeo
28-12-2012, 20:51
:Απορία:Σοβαροί Άνθρωποι. Διαφορετική κουλτούρα. Σε όποιους αρέσει..............

Dionisis
28-12-2012, 21:01
δεν μ αρεσει :u05:

giclas
28-12-2012, 21:02
ενω αν πηγεναι στην Ανητα Μπανια ?? :sm3::sm3:

kwstas
10-02-2013, 00:20
Μονο αυτο.....οσο θεωρουν τη γυναικα κατωτερη και και επιβαλουν μαντηλες κτλ, ειναι πολυ δυσκολο να μπουν, αν και δεν μας συμφερει με τιποτα γιατι θα παρουν μεγαλο ποσοστο των κονδυλιων απο την Ε.Ε.
Αυτο ομως φανταζει πολυ μακρυνο, μεχρι να γινουν πιο ''προοδευτικοι'' αμφιβαλλω αν υπαρχει Ε.Ε.

paschalis
11-02-2013, 20:59
Με φουστα η χωρις οι γειτονοι ειναι ηδη στην ΕΕ πουλανε και παραγουν για αυτην και χωρις την ευρωπετρα στο λαιμο..
Ξυπνατε χωριανοι!!!

LakisGS
11-02-2013, 23:00
Με φουστα η χωρις οι γειτονοι ειναι ηδη στην ΕΕ πουλανε και παραγουν για αυτην και χωρις την ευρωπετρα στο λαιμο..
Ξυπνατε χωριανοι!!!

Πέστα..!! ;)

+1200...

gs77
11-02-2013, 23:11
Με φουστα η χωρις οι γειτονοι ειναι ηδη στην ΕΕ πουλανε και παραγουν για αυτην και χωρις την ευρωπετρα στο λαιμο..
Ξυπνατε χωριανοι!!!

:ye02::ye02:

commander
11-02-2013, 23:14
Με φουστα η χωρις οι γειτονοι ειναι ηδη στην ΕΕ πουλανε και παραγουν για αυτην και χωρις την ευρωπετρα στο λαιμο..
Ξυπνατε χωριανοι!!!

Πέστα..!! ;)

+1200...

καλα μην τρελαινεστε.........Ξερετε τη φτώχεια εχει μεσα??????


αφήστε τα.....Ολα τα λεφτά εχουν μαζευτει μπροστά ......μεσα στην ενδοχώρα ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ........

ckalfas
11-02-2013, 23:20
Τα κάρα πάνε κι έρχονται...

LakisGS
11-02-2013, 23:26
καλα μην τρελαινεστε.........Ξερετε τη φτώχεια εχει μεσα??????


αφήστε τα.....Ολα τα λεφτά εχουν μαζευτει μπροστά ......μεσα στην ενδοχώρα ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ........

Είδες τα πανεπιστήμια τους? Είδες τα "ανοιχτά" δημοτικά γυμναστήρια και κολυμβητήρια? Τα γήπεδα, τα μικρά μουσεία στα χωριουδάκια, την τουριστική τους υποδομή, τα έργα στην οδοποιία και όχι μόνο, σε όλη την Τουρκία? Τις μαρίνες τους στο Αιγαίο? Την υποδομή τους για καταδυτικό τουρισμό. Την οργάνωση του κράτους γενικά? κλπ, κλπ... Σαφώς και υπάρχει κόσμος φτωχός, αλλά παίζει ρόλο και η γενική πολιτικό θρησκευτική κατάσταση που επικρατεί ακόμη εκεί. Εχουν κάνει όμως ΑΛΜΑΤΑ τα τελευταία χρόνια προς τα εμπρός, ενώ εμείς προς τα πίσω δυστυχώς...


Sent from my kibariko iPhone using Tapatalk

panagiotis.farmer
11-02-2013, 23:34
Με φουστα η χωρις οι γειτονοι ειναι ηδη στην ΕΕ πουλανε και παραγουν για αυτην και χωρις την ευρωπετρα στο λαιμο..
Ξυπνατε χωριανοι!!!
:ye02:

commander
11-02-2013, 23:41
Λακη δεν αντιλέγω σε αυτα που λες, αλλα το ξαναλεω ειναι απίστευτα φρωχη χωρα μεσα........Ταξιδευαμε και τους βλεπαμε στην ακρη του δρομου να κάθονται σε ομαδες ........το χαλι που ειχαν τα σπιτια ηταν απίστευτο φαβελες κανονικα......Γι αυτο τους φτιαξανε ( εργατικές) τελος πάντων εχουν κανει και βηματα μπροστά αλλα οχι και σε τοσο μεγαλο βαθμο που μας το παρουσιαζουν....

LakisGS
11-02-2013, 23:43
Και μη ξεχάσω το βασικό μια πού είναι "φρέσκο"... Στο final four στην Πόλη, ένας Τούρκος άναψε καπνογόνο και οι υπόλοιποι Τούρκοι φίλαθλοι τον γιουχάρανε και του την πέσανε... Χθες όλοι τα είδαμε τα δικά μας...
Ακόμη και η φιλοσοφία τους αλλάζει με γρήγορο ρυθμό...


Sent from my kibariko iPhone using Tapatalk

LakisGS
12-02-2013, 02:17
Μία εξήγηση για να μη παρεξηγηθώ, ιδιαίτερα από τα νεότερα μέλη. Πολλές φορές γίνομαι αρκετά σκληρός με την χώρα μου, την Ελλάδα. Αυτό φυσικά το κάνω λόγω της μεγάλης μου αγάπης γι' αυτήν. Δεν θα σταματήσω να την κρίνω, αναγνωρίζοντας πως και εγώ ο ίδιος έβαλα ένα λιθαράκι στο να γίνει αυτό το "έκτρωμα " που είναι στις μέρες μας... Εννοείται πως άλλο τόσο σκληρός είμαι και με τον εαυτό μου. Δεν θα ησυχάσω εάν δεν δώ κάτι ν' αλλάζει προς το καλύτερο. Ελπίζω και εύχομαι το γρηγορότερο. Δεν απολογούμαι φυσικά για κάτι, απλώς εξηγούμαι. Εάν δεν με ενδιέφερε η πατρίδα μου δεν θα είμουν τόσο σκληρός. Είμαι σίγουρος ότι σκέφτεστε κι εσείς τα ίδια... Οι περισσότεροι τουλάχιστον, σίγουρα.

kwstas
12-02-2013, 02:37
Στην δουλεια μου ως κατασκευαστης (αν θελετε σας λεω και το προιον) ο κυριως ανταγωνισμος -εκτος απο Κινα- ειναι η Ιταλια και η Τουρκια.

Λογω του οτι ειμαστε κοντα στην Κων/πολη και πηγαινουμε σε αρκετες εκθεσεις μηχανηματων, μαλιστα εχουμε παρει και 2 μηχανηματα γιατι τα Ευρωπαικα ειναι απλησιαστα...αν μαθετε τι επιδωτησεις δινουν στους κατασκευαστες θα παθετε πλακα, πως δεν θα πανε μπροστα!!!

Μειωμενη φορολογια λοιπον, 30% επιδωτηση για τους κατασκευαστες και για να ειναι ανταγωνιστικοι 45% οταν προκειτε για εξαγωγη!!!
Εμεις εχουμε συνεταιρο το κρατος με φορο το 1/4 της αξιας και οχι μονο ειναι δυνατον να παμε μπροστα???Γιαυτο φυγανε ολα τα εργοστασια εξω!

Το λεω εδω και καιρο, αν και ειμαι 30χρονων με πολυ μελλον μπροστα στη δουλεια, μονο με κλεψιμο επιβιωνεις ή πας μπροστα πλεον!