PDA

View Full Version : Χούφτες Touratech (Acerbis) για r1150gs


teo_gs
02-02-2013, 17:14
Χαίρεται! Πωλούνται ή (κατά προτίμηση) ανταλλάσσονται με τις γνήσιες. Για τιμή δεν ξέρω, δεκτές προσφορές... Thanks!!

http://i302.photobucket.com/albums/nn100/Teo_gp/Photo2-2-13151946.jpg
http://i302.photobucket.com/albums/nn100/Teo_gp/Photo2-2-13152009.jpg

-DHMHTRHS-
02-02-2013, 18:40
Αδελφε καλησπερα πρωτο μηνημα και κατευθιαν στις αγγελιες δεν παει ετσι στο forum
Περνα πρωτα απο το Καλως ηρθατε και μετα περνα και απο τις αγγελιες.
Α επισεις βαλε και μια τιμη γιατι δεν ειναι ουτε ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ διαβασε τους κανονες του Forum

panagiotis.farmer
02-02-2013, 18:42
Αδελφε καλησπερα πρωτο μηνημα και κατευθιαν στις αγγελιες δεν παει ετσι στο forum
Περνα πρωτα απο το Καλως ηρθατε και μετα περνα και απο τις αγγελιες.
Α επισεις βαλε και μια τιμη γιατι δεν ειναι ουτε ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ διαβασε τους κανονες του Forum
:ye02:

teo_gs
02-02-2013, 18:51
My bad!! Μόλις πάω σπίτι...

teo_gs
02-02-2013, 20:13
Τιμή ας πούμε ένα πενηντάρικο. Και, επειδή καταλαβαίνω το λάθος μου, μπορεί να διαγραφεί η αγγελία και να την ανεβάσω εκ νέου στο μέλλον :ye33::ye33:

siraxanz
03-02-2013, 01:07
Τιμή ας πούμε ένα πενηντάρικο. Και, επειδή καταλαβαίνω το λάθος μου, μπορεί να διαγραφεί η αγγελία και να την ανεβάσω εκ νέου στο μέλλον :ye33::ye33:


Τεό είμαστε σκληροί αλλά όχι τόσο:D

ώστε να χρειαστείς αυτό που περιγράφεις;):)

Καλή επιτυχία με την αγγελία σου,

μια συμβουλή να το ξανασκεφτεις....

δεν παιζονται οι τουρα;)

teo_gs
03-02-2013, 01:18
Τεό είμαστε σκληροί αλλά όχι τόσο:D

ώστε να χρειαστείς αυτό που περιγράφεις;):)

Καλή επιτυχία με την αγγελία σου,

μια συμβουλή να το ξανασκεφτεις....

δεν παιζονται οι τουρα;)


Χαχαχα ό,τι και να λέμε έσφαλα... Ευχαριστώ!

-DHMHTRHS-
03-02-2013, 18:49
Τιμή ας πούμε ένα πενηντάρικο. Και, επειδή καταλαβαίνω το λάθος μου, μπορεί να διαγραφεί η αγγελία και να την ανεβάσω εκ νέου στο μέλλον :ye33::ye33:

Τεό είμαστε σκληροί αλλά όχι τόσο:D

ώστε να χρειαστείς αυτό που περιγράφεις;):)

Καλή επιτυχία με την αγγελία σου,

μια συμβουλή να το ξανασκεφτεις....

δεν παιζονται οι τουρα;)

Χαχαχα ό,τι και να λέμε έσφαλα... Ευχαριστώ!


Τεο οπως καταλαβες ουτε εχω κατι μαζι σου αλλα ουτε με κανεναν εδω μεσα ισα-ισα το κλιμα ειναι τοσο ωραιο που ο καθενας εχει κανει φιλιες που εχουν αντεξη στον χρονο και αυτο θελουμε να προστατεψουμε εδω.Ειμαστε ολοι φιλοι και αυτο θελουμε κρατησουμε .Ολοι μαζι μια παρεα ελπιζω να σε αρεσει και εσενα να μπεις στην παρεα μας.Καλη πωληση φιλε και ελπιζω να ανταμωσουμε στην κοπη τις πιτας.

teo_gs
03-02-2013, 20:15
Τεο οπως καταλαβες ουτε εχω κατι μαζι σου αλλα ουτε με κανεναν εδω μεσα ισα-ισα το κλιμα ειναι τοσο ωραιο που ο καθενας εχει κανει φιλιες που εχουν αντεξη στον χρονο και αυτο θελουμε να προστατεψουμε εδω.Ειμαστε ολοι φιλοι και αυτο θελουμε κρατησουμε .Ολοι μαζι μια παρεα ελπιζω να σε αρεσει και εσενα να μπεις στην παρεα μας.Καλη πωληση φιλε και ελπιζω να ανταμωσουμε στην κοπη τις πιτας.

Πίστεψέ με φίλε ήταν καθαρά μια κίνηση από κεκτημένη ταχύτητα... Είμαι ενεργό μέλος σε αρκετά φόρουμ και μόλις το είδα πιο καθαρά κατάλαβα την γκάφα μου... Και φυσικά δεν υπάρχει κανένα απολύτως θέμα παρεξήγησης κλπ, είμαστε εδώ για να περνάμε καλά και χαίρομαι ειλικρινά που μέσα από τις συζητήσεις και τα θέματα που έχω παρακολουθήσει βλέπω πως υπάρχει ένα πολύ ωραίο κλίμα μεταξύ σας. Ελπίζω κι εγώ σιγά σιγά να μπω στην παρέα :ye33:

teo_gs
05-02-2013, 17:52
Η αγγελία μπορεί να κλειδωθεί, ευχαριστώ :ye02: