PDA

View Full Version : Μικρές και έξυπνες αττάκες


Adrian
21-02-2013, 13:49
Και επειδή η Ελλάδα έδωσε τα Φώτα σε ολόκληρο τον κόσμο ήταν ανάγκη να της στείλουν το λογαριασμό 2500 χρόνια μετά;;;



Το πρωί μου χτύπησαν το κουδούνι:
-Γειά σας, είμαστε από τον έρανο υπερ των φτωχών
-Δεν μου κάνετε πλάκα? Και πόσα λεφτά θα μου δώσετε?



Η Γερμανια είπε: "Η Ελλάδα είναι η ντροπή της Ευρώπης."
Ναι ΟΚ, μίλησε ο λαός που φοράει πέδιλο με κάλτσα.



Θα ηχογραφήσω τον ήχο από το καζανάκι και θα το βάλω ringtone, να χτυπά σε όσους με καλούν και τους έχω χ**μένους...!!!



Η αγαπημένη μου άσκηση γιόγκα είναι αυτή που ξαπλώνεις, τεντώνεις τα πόδια...
Και κλείνεις τα μάτια για κάνα οκτάωρο...



Ρε σεις τους μ@λ@κες μη τους στέλνετε να παν να γ***θούν ... πολλαπλασιάζονται !!!!!!!!!!



Άντρας και γυναίκα μπορούν να είναι φίλοι...
Ναι....και αν είσαι καλό παιδί δεν αποκλείεται μια μέρα να συναντήσεις ένα στρουμφάκι..



Πρωϊ πρωϊ έχασα 800 θερμίδες....
Αγόρασα μπουγάτσα με κρέμα και την ξέχασα στο ταξί...!!



Ωραίο το τζάκι, γλιτώνεις και κάτι απο το πετρέλαιο, αλλά δίνεις τα διπλά σε λουκάνικα και μπύρες.



-Εισιτήριο έχετε;
-Υγεία να έχουμε κι όλα τ'άλλα έρχονται κύριε ελεγκτά μου!



Τελικά δεν είναι τυχαίο που ο έρωτας είναι αρσενικό, η αγάπη θηλυκό, και το σεξ ουδέτερο..!



Λόγω συνεχόμενων αεροψεκασμών δεν θυμάμαι Αν έχουμε Χριστούγεννα,ή Πάσχα... Γι'αυτό Δεν ξέρω αν σουβλίσετε δέντρο...Η αν στολίσετε Αρνί...Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό...! Καλό δεκαπενταύγουστο....



Το ''άντε γ***σου'' δεν πληγώνει και τόσο μια γυναίκα...
Το ''άντε ζυγίσου'' όμως...!!!



Γυναίκα είναι αυτή που δίνει 357 ευρω για προϊόντα περιποίησης προσώπου και στον άντρα της παίρνει το σαμπουάν απ'τα Lidl γιατί λέει το βρήκε σε προσφορά !!!!



Ενα μήλο την ημέρα, τους κάνει όλους πέρα!!! ...
Αρκεί βέβαια, να το πετάξεις με αρκετή δύναμη!!



Πρέπει να είμαστε το μόνο κράτος στον πλανήτη, που οι δημόσιες υπηρεσίες χρειάζονται αποδείξεις ότι γεννηθηκες!!!!!.



- Ποια είναι η πρωτεύουσα του Πακιστάν???
- Η Ομόνοια.!!



Χτες στα μπουζούκια μέθυσα τόσο που όταν σηκώθηκα να πάω τουαλέτα κέρδισα διαγωνισμό καλύτερης ζεμπεκιάς.



Έβγαλα το Δημοτικό.. Έβγαλα το Γυμνάσιο και το Λύκειο.. Έβγαλα ΚΑΙ το Πανεπιστήμιο...Και τώρα για να βρω δουλειά πρέπει να βγάλω ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ!

mitsaras
25-02-2013, 14:11
:sm7::sm7::sm7:
:re26::re26::re26::lo19::lo19::lo19:

gs77
25-02-2013, 18:50
:lo19::lo19:

zervas
25-02-2013, 19:01
:lo19::lo19::lo19::lo19:

Πανέξυπνα όλα

SenseiG
25-02-2013, 19:28
:lo19::lo19:

MARK
25-02-2013, 20:03
:lo19::sm7::lo19: