PDA

View Full Version : Εξοπλισμός αναβάτη (LIDL)


panos_funduro
25-02-2013, 12:51
Καλημέρα,

Έβγαλε το lidl κάποια προϊόντα για μοτοσυκλέτα.
(http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/xchg//lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=30203&idcheck=true&ar2=&id=116&country=GR&zipcode=54633&city=Olympiados&district=Thessaloniki&street=Olympiados&ar=310&nf=True)Πήρα το μπλουζάκι και το κολάν και τα γάντια και νομίζω οτι είναι αρκετα καλη η ποιότητα τους.

:ye33:

dim orestiada
25-02-2013, 17:18
πηρα κ εγω τα εσωθερμικα κ ειναι πολυ καλα. γαντια κ ζωνη δεν μου γεμισαν το ματι...

asotosios
25-02-2013, 17:30
τα ισοθερμικα τα εχω απο περυσι...σε αρκετες δοκιμες ακομα και με Μπιλοζηρια - Below Zero (υπο το μηδεν στην διαλεκτος των Ελληνων της Νεας Υορκης) περυσι που τα δοκιμασα σε κοντινη βολτα εθνικη κανα 200αρι χλμ πηγαινε ελα...εχουν δειξει οτι κανουν δουλεια...

Arkas
25-02-2013, 18:10
Γεια σου ρε Ευγένιε με τα "μπιλοζήρια" !!! :D


Sent by Arkas via Tapatalk !

asotosios
25-02-2013, 18:22
Γεια σου ρε Ευγένιε με τα "μπιλοζήρια" !!! :D


Sent by Arkas via Tapatalk !

σορρυ για το σπαμ...

φριζιασανε τα λεκια και δεν μουβαρουνε τα σιπια...
(Παγωσε η θαλασσα (λιμνη) και δεν μπορουν να κουνηθουν τα καραβια)...:D

myrtos
25-02-2013, 19:02
τα ισοθερμικα τα εχω απο περυσι...σε αρκετες δοκιμες ακομα και με Μπιλοζηρια - Below Zero (υπο το μηδεν στην διαλεκτος των Ελληνων της Νεας Υορκης) περυσι που τα δοκιμασα σε κοντινη βολτα εθνικη κανα 200αρι χλμ πηγαινε ελα...εχουν δειξει οτι κανουν δουλεια...

Δεν μυρίζει ο ιδρώτας;;; Συγνώμη για την αϊδία, αλλά είναι σημαντικό:o:o

BOXER
26-02-2013, 01:56
Εκτός του ότι έχει προβλέψει ο κατασκευαστής (ράφτης ή "ράφτρα" :D) να μπορείς να τα πλυνεις, ένα ακόμα συν είναι ότι, συνήθως με τα "μπιλοζιρια" :sm7:, όχι μόνο δεν ιδρωνεις, αλλα μπορείς να αντεξεις και τέσσερις μέρες χωρίς νερό πάνω στην μηχανη :lo20:!!!

Orfeus
26-02-2013, 04:45
Δεν μυρίζει ο ιδρώτας;;; Συγνώμη για την αϊδία, αλλά είναι σημαντικό:o:o

έχουν ειδικη υφανση που επιτρεπουν την αναπνοη.δοκιμασμενο.

Sent from the dark side of the moon.

asotosios
26-02-2013, 13:59
"μπιλοζιρια" :sm7::lo20:!!!

τι δουλεια εκανες εκει ρε

Ρουφας μου λεει...

τι ειναι αυτο...???

εφτιαχνα σκεπες (roof αρα αυτος που φτιαχνει τις σκεπες roofας:eek::D:D)...τι δεν καταλαβαινεις...???

έχουν ειδικη υφανση που επιτρεπουν την αναπνοη.δοκιμασμενο.

Sent from the dark side of the moon.

ακριβως...εχει τυχει να τα φορεσω με μπιλοζηρια (σχεδον:D:D:D)...και στον δρομο να βρω κανα 15αρι θερμοκρασια και παρολα αυτα δεν πολυ ιδρωσα...οποτε δεν εχουν θεμα...απο την αλλη μπορεις να τα πλενεις οσο συχνα θελεις...

napgeo
27-02-2013, 10:56
Τα συγκεκριμένα προιόντα είναι επιεικώς απαράδεκτα.
Αλλά επειδή είναι Γερμανικά πρέπει να τα πάρουμε. Και προσωπικά έχω μια συμπάθεια σε αυτούς……………..

Orfeus
27-02-2013, 19:25
Γιατι ειναι απαραδεκτα;

Sent from the dark side of the moon.

gentleman
27-02-2013, 19:36
Απο την δευτερα ειμαι και εγω κατοχος των γαντιων και της ζωνης συνολικο κοστος 27€ σχεση ποιοτητα /τιμη ειναι πολυ αξιολογα ! :ye32:

napgeo
28-02-2013, 00:00
Γιατι ειναι απαραδεκτα;

Sent from the dark side of the moon.


Κάνε την αγορά και το ξανασυζητάμε. Πέρυσι πήρα τα γάντια και στη βδομάδα τα πέταξα.
Και δεν είναι και φτηνά............

Orfeus
28-02-2013, 02:43
Προσωπικα εχω αγορασει τα ισοθερμικα που με βγαλαν ασπροπροσωπο σε θερμοκρασιες -30 καθωτι ναυτικος.Επισης γνωριζω πολυ καλα την αγορα μοτο ειδων κ σε πληροφορω οτι χειμερινο γαντι με κοκκαλο,δερμα,επενδυση αδιαβροχοποιηση κ ψηλο μακρυ δν παιζει στα 20€.Μπορει να σε πουλησε η αδιαβροχοποιηση αλλα αυτο συνεβη κ με dainese των 140€.Οι αδιαβροχοποιησεις γενικα στα γαντια ειναι επιφοβες.Επισης εχουν εγγυηση κ επιστροφη χρηματων.Εχω επιστρεψει κατεστραμμενα αντικειμενα κ εχω παρει τα χρηματα μου πισω.Δν εχουν το"φερτα κ βλεπουμε"του ελληνα εμπορακου.Mονα επωνυμα καπως φτηνα γαντια με αξιολογη αποδοση τα COLORI.

Sent from the dark side of the moon.

Orfeus
28-02-2013, 02:44
Μπορει να ετυχες σε προβληματικο κομματι.

Sent from the dark side of the moon.

Melisokomos47
28-02-2013, 13:12
και τα γάντια και τα μπουφάν και τα ισοθερμικά είναι πολύ καλά δοκιμασμένα και από μένα.