PDA

View Full Version : βοηθεια με το gps του καρου μου...


mitsaras
27-02-2013, 15:11
λοιπον!εχω ενα ford c-max 1.6 diesel, ειναι η εκδοση φουλ εξτρα και εχει το εργοστασιακο gps.αλλα εγω ο π@π@ρ@ς καταφερα και εχασα την καρτα SD με τους χαρτες...:u60:...η απορια μου ειναι αν μπορω να παρω μια καρτα SD και της φορτωσω χαρτες, θα κανει δουλεια λετε?
θα μου πεις, γιατι δεν το κανεις?απλα οταν το πηρα ειχε το κουτακι της καρτας και ειδα οτι ειναι της BLAUPUNKT. ξερει κανεις απο που μπορω να κατεβασω χαρτες τις δωρεαν και ακομα καλυτερα τις BLAUPUNKT για να κανω δοκιμη?
επισης οποιαδηποτε αλλαη λυση υπαρχει ειναι καλοδεχουμενη καθοτι τελειως ασχετος με το θεμα gps....ευχαριστω προκαταβολικα:ye02:

sterzam
27-02-2013, 19:37
gpsunderground.com

N4pSt3R
27-02-2013, 19:41
:ye31:

:ye33:

mitsaras
28-02-2013, 13:12
:confused::confused::confused:
:sm7::sm7: τωρα μπερδευτηκα περισσοτερο.πολυ ορολογια ρε παιδακι μου και εγω τελειως ασχετος...:o
θα το ψαξω, αλλα αν υπαρχει καμια πιο ευκολη λυση την ακουω!!!!ευχαριστω παντως και τους δυο σας:ye02::ye02:

Sierso
01-03-2013, 11:05
Καλημερα.
Ενα πραγμα ειναι η μαρκα του gps και ενα αλλο ,ποιας εταιρειας χαρτες χρησιμοποιει.Προσπαθησε να διαβασεις τις οδηγιες χρησης,να δεις την προελευση του χαρτη,χαρτων, για να μπορεσουμε κι`εμεις να σε βοηθησουμε.

mitsaras
01-03-2013, 16:01
Καλημερα.
Ενα πραγμα ειναι η μαρκα του gps και ενα αλλο ,ποιας εταιρειας χαρτες χρησιμοποιει.Προσπαθησε να διαβασεις τις οδηγιες χρησης,να δεις την προελευση του χαρτη,χαρτων, για να μπορεσουμε κι`εμεις να σε βοηθησουμε.

εχω το κουτι της καρτας και ειναι απο την BLAUPUNKT οι χαρτες, οσων αφορα το gps του αμαξιου δεν μπορω να μαθω ποιο μοντελο ειναι.ουτε στο βιβλιο του το γραφει δυστυχως ουτε απο την αντιπροσωπεια μπορω να μαθω....
ειναι αυτο παντως....