PDA

View Full Version : Πωλειται ζευγαρι προβολακια ομιχλης Hella


giamil
02-03-2013, 02:58
Πωλειται ζευγαρι προβολακια ομιχλης Hella μαζι με μαυρα προστατευτικα καλυμματα και κομπλε καλωδιωση με διακοπτη

τιμη 130ευρω

φωτο σε λιγο

giamil
02-03-2013, 03:00
17182

17183

sent from my galaxy S2

chriscarver
02-03-2013, 03:03
Δηλώνω ενδιαφέρον κατ αρχάς. Τα καλύμματα τι μάρκα είναι;

giamil
02-03-2013, 03:08
Δεν γνωριζω.τα ειχα παρει απο καποιον συμφορουμιτη με κατι αλλα πραγματα μαζι και μου εχουν μεινει.δεν τα εχω βαλει ποτε στην μηχανη μου.δοκιμασμενα ομως και δουλευουν κανονικα. οπως τα πηρα περσυ το καλοκαιρι, ετσι εχουν μεινει σε μια σακουλα.

white angel
02-03-2013, 16:27
Για του 2004 το Gs κάνουν;
Αν ναι ερχωμε τώρα

white angel
02-03-2013, 19:28
Για του 2004 το Gs κάνουν;
Αν ναι ερχωμε τώρα

άκυρο απο εμένα :th11:

xenos
18-03-2013, 18:50
κάνουν για μοντέλο του 06??

giamil
18-03-2013, 20:17
Για ολα τα μοντελα κ για ολεςτις μηχανες κανουν απ την στιγμη που θα βαλεις τις καταλληλες βασεις για να τα τοποθετησεις

sent from my galaxy S2

giamil
18-03-2013, 20:25
Η αγγελια περιγραφει ακριβως αυτο που πωλειται...προβολακια.καλλυματα.καλωδιωση κομπλε.διακοπτης......ουτε μοντελα αναφερει ουτε τιποτα...λειπουν οι βασεις προσαρμογης.βαζεις λοιπον την αναλογη βαση κ τα προσαρμοζεις σε οποιδηποτε μηχανακι θελεις....!!!!
Πιο απλα δεν μπορω να το εκφρασω..!!!

sent from my galaxy S2

GO.
20-03-2013, 09:50
..Φιλαρακο χωρις να θελω να σου χαλασω την αγγελια,και κανοντας απλα μια διευκρινηση,τα εν λογω προβολακια hella micro de,τα αγορασαμε για εναν φιλο πριν 1 εβδομαδα περιπου,στην τιμη των 70€ και η συσκευασια περιελαμβανε προβολεα αρ-δε,καλωδιωση,ρελιε,διακοπτη αδιαβροχο,βασεις για τα καγκελα...
Μηπως κανεις καποιο λαθος?Εκτος κι αν κανω εγω λαθος,και ειναι καποια αλλη σειρα της hella...:ye33:

siraxanz
20-03-2013, 10:30
Αν προσέξεις στην φωτό, διακόπτες κλπ του giamil πρέπει να είναι τα μαμα

που κοστίζουν πάνω απο 250 ευρω

Αυτή είναι η διαφορά....

Από που τα βρήκες 70? γιατι εδω στο Αργος τα ζητανε 80-90...

Σπυρου Πάτση?

giamil
20-03-2013, 11:23
..Φιλαρακο χωρις να θελω να σου χαλασω την αγγελια,και κανοντας απλα μια διευκρινηση,τα εν λογω προβολακια hella micro de,τα αγορασαμε για εναν φιλο πριν 1 εβδομαδα περιπου,στην τιμη των 70€ και η συσκευασια περιελαμβανε προβολεα αρ-δε,καλωδιωση,ρελιε,διακοπτη αδιαβροχο,βασεις για τα καγκελα...
Μηπως κανεις καποιο λαθος?Εκτος κι αν κανω εγω λαθος,και ειναι καποια αλλη σειρα της hella...:ye33:


70 ευρω μπορει να χεις πληρωσει μονο για τα 2 ΗΕLLA γυμνα χωρις τιποτα αλλο στην καλυτερη των περιπτωσεων!

Κ αν ειχες κανει τον κοπο να κοιταξεις κ σε καμια Touratech η στην Motoraid που τα πουλανε με την μονη διαφορα οτι δινουν και την αναλογη βαση για να πιασουν στο GS η σε οποιο αλλο μηχανακι....θα διαπιστωνες ποσο κατω ειναι η τιμη που τα δινω..

αντιγραφη απ τον καταλογο της ΜΑΚΑΝ παρακατω!
135ευρω το ενα σκετο με καλλυμα και βασουλα!
Για βαλτα επι δυο τωρα και προσθεσε κ κοστος καλωδιωσης με ρελε ασφαλειες και εξτρα τον διακοπτη....κανε την σουμα...και μην παραπληροφορεις τον κοσμο οτι τα πηρες ολα 70 ευρω....φιλαρακο!


Προβολέας Ομίχλης Δεξιός BMW R1200GS/ADV 08' (http://www.makan.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1273&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=el)01-040-2015-0 €135,00 http://www.makan.gr/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=Thumb_01-040-2015-0_I_01.jpg&newxsize=90&newysize=90&fileout= (http://www.makan.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1273&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=el)Προβολέας Ομίχλης Δεξιός BMW R1200GS/ADV 08'



:ye33::ye33::ye33:

GO.
20-03-2013, 19:08
70 ευρω μπορει να χεις πληρωσει μονο για τα 2 ΗΕLLA γυμνα χωρις τιποτα αλλο στην καλυτερη των περιπτωσεων!

Κ αν ειχες κανει τον κοπο να κοιταξεις κ σε καμια Touratech η στην Motoraid που τα πουλανε με την μονη διαφορα οτι δινουν και την αναλογη βαση για να πιασουν στο GS η σε οποιο αλλο μηχανακι....θα διαπιστωνες ποσο κατω ειναι η τιμη που τα δινω..

αντιγραφη απ τον καταλογο της ΜΑΚΑΝ παρακατω!
135ευρω το ενα σκετο με καλλυμα και βασουλα!
Για βαλτα επι δυο τωρα και προσθεσε κ κοστος καλωδιωσης με ρελε ασφαλειες και εξτρα τον διακοπτη....κανε την σουμα...και μην παραπληροφορεις τον κοσμο οτι τα πηρες ολα 70 ευρω....φιλαρακο!


Προβολέας Ομίχλης Δεξιός BMW R1200GS/ADV 08' (http://www.makan.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1273&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=el)01-040-2015-0 €135,00 http://www.makan.gr/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=Thumb_01-040-2015-0_I_01.jpg&newxsize=90&newysize=90&fileout= (http://www.makan.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1273&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=el)Προβολέας Ομίχλης Δεξιός BMW R1200GS/ADV 08'



:ye33::ye33::ye33:




1ον ημουν ευγενικος μαζι σου και οχι επιθετικος..Δεν με ξερεις δεν σε ξερω,που παει να πει οτι θα μου μιλας καλυτερα,γιατι δημιουργεις αντιπαθειες χωρις καν να σε ξερω!!Και επειδη το στυλακι σου ειναι εριστικο και δεν μου αρεσει ο τροπος σου,σ αρεσει δεν σου αρεσει,70€ hella micro de με καλωδιωση,ρελιε,αδιαβροχο διακοπτη,και βαση με τα καγκελα,οχι touratech..Να προσθεσω επισης στους φιλους που ισως τα θελουν,οτι τα προβολακια ειχαν αρχικη τιμη 90€ και λογω γνωριμιας η τιμη ειναι 70€.Για να μην κανω διαφημιση οποιος φιλος τα θελει,ευχαριστως να τον εξυπηρετησω!
ολοι αλλωστε την εχουμε ''πατησει''σε καποια αγορα μας!

anegis
20-03-2013, 19:32
Εχετε δίκιο και όλη δυο. Κι εγώ έχω αγοράσει απο την Σπύρου Πατση τη σετακι της Hella μα προβολακια, καλώδια, διακόπτη και βάσεις 70 ευρώ. Οι βάσεις μάλιστα χρειάζεται να έχεις κάγκελα της Hepco Becker για να τα βάλεις στο απλό GS. Στο Adve δεν ξέρω τι παίζει...
Ομως τα καλώδια και ο διακοπτης ειναι της πλάκας σε σχέση με αυτά που έχει το σετ του Γιάννη. Και δεν αναφέρομαι στα καλύμματα που ειναι ποιοτικά.
Ειναι εύκολο να γίνει παρεξήγηση πίσω απο μια άψυχη και ψυχρή οθόνη..

siraxanz
20-03-2013, 19:33
..Φιλαρακο χωρις να θελω να σου χαλασω την αγγελια,και κανοντας απλα μια διευκρινηση,τα εν λογω προβολακια hella micro de,τα αγορασαμε για εναν φιλο πριν 1 εβδομαδα περιπου,στην τιμη των 70€ και η συσκευασια περιελαμβανε προβολεα αρ-δε,καλωδιωση,ρελιε,διακοπτη αδιαβροχο,βασεις για τα καγκελα...
Μηπως κανεις καποιο λαθος?Εκτος κι αν κανω εγω λαθος,και ειναι καποια αλλη σειρα της hella...:ye33:



Αν προσέξεις στην φωτό, διακόπτες κλπ του giamil πρέπει να είναι τα μαμα

που κοστίζουν πάνω απο 250 ευρω

Αυτή είναι η διαφορά....

Από που τα βρήκες 70? γιατι εδω στο Αργος τα ζητανε 80-90...

Σπυρου Πάτση?

1ον ημουν ευγενικος μαζι σου και οχι επιθετικος..Δεν με ξερεις δεν σε ξερω,που παει να πει οτι θα μου μιλας καλυτερα,γιατι δημιουργεις αντιπαθειες χωρις καν να σε ξερω!!Και επειδη το στυλακι σου ειναι εριστικο και δεν μου αρεσει ο τροπος σου,σ αρεσει δεν σου αρεσει,70€ hella micro de με καλωδιωση,ρελιε,αδιαβροχο διακοπτη,και βαση με τα καγκελα,οχι touratech..Να προσθεσω επισης στους φιλους που ισως τα θελουν,οτι τα προβολακια ειχαν αρχικη τιμη 90€ και λογω γνωριμιας η τιμη ειναι 70€.Για να μην κανω διαφημιση οποιος φιλος τα θελει,ευχαριστως να τον εξυπηρετησω!
ολοι αλλωστε την εχουμε ''πατησει''σε καποια αγορα μας!


Τελικά όχι μόνο την χάλασες την αγγελία με την παρέμβαση σου,

αλλά και στην δική μου παρέμβαση δεν απάντησες....

Συγκρίνεις δύο διαφορετικά πράγματα, καταλαβέ το...

Τα δικά σου δεν είναι touratech, θα μου πεις ναι αλλά είναι ίδια

Ε αφού δεν είναι ίδια, στην προσπάθεια σου να μας δείξεις μιά τιμή ευκαιρίας

ακυρώνεις την αγγελία του συνφορουμίτη...

Ο πωλητής εξηγεί ακριβώς τι πουλάει και πουλάει τα touratech



http://www.makan.gr/components/com_virtuemart/shop_image/product/01-040-2015-0_I_01.jpg


Που έρχονται με τα προστατευτικά κλπ που τα δικά σου δεν τα έχουν...

Πρέπει να προσέχουμε όταν γράφουμε σε αγγελίες άλλων.


Αφού βρήκες μια ευκαιρία, μπράβο σου!

Άνοιξε ένα δικό σου νήμα και κάνε μας μια παρουσίαση.

Όποιος θέλει θα σε ρωτήσει να εξυπηρετηθεί!

frits
20-03-2013, 19:44
Φίλε, θέλω να τα δω και αν μου κάνουν τα πέρνω εγώ....:)

forester
20-03-2013, 20:04
Tι τσακώνετσε σε ξένο αχυρώνα?????
Τα προβολάκια έκλεισαν στην πίτα (πριν φτάσουμε εκεί για την ακρίβεια) και σήμερα πλερώνω και παραλαμβάνω στον καφέ:cool2:




Σταύρο μου σόρρυ ρε φίλε, δεν το έγραψα έγκαιρα εδώ, γιατί είχε ατονίσει το ενδιαφέρον:(

anegis
20-03-2013, 20:15
Μόνο καβαλα στη μηχανή είσαι γρηγορος ρε Θοδωρή...


Sent from my iPad using Tapatalk HD

babisadve
20-03-2013, 20:20
Χάρη , σίγουρα είναι τα touratech?

forester
20-03-2013, 20:35
Μόνο καβαλα στη μηχανή είσαι γρηγορος ρε Θοδωρή...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Μόνο εκεί χρειάζεται:cool2:
:ha16::ha16::ha16::ha16::ha16::ha16:

forester
20-03-2013, 20:36
Χάρη , σίγουρα είναι τα touratech?



Ότι και 'ναι, μια χαρά μου κάνουν:cool2:

frits
20-03-2013, 20:42
Tι τσακώνετσε σε ξένο αχυρώνα?????

Σταύρο μου σόρρυ ρε φίλε, δεν το έγραψα έγκαιρα εδώ, γιατί είχε ατονίσει το ενδιαφέρον:(


Λοιπόν, θα περιμένω να το κάνεις και εσύ ADVE για να τα πουλήσεις....:sm7:

Καλοφόρετα....:)

forester
20-03-2013, 21:55
Λοιπόν, θα περιμένω να το κάνεις και εσύ ADVE για να τα πουλήσεις....:sm7:

Καλοφόρετα....:)
Με την καμία, που λένε και τα πιτσι στις μέρες μας:ye33:

Αν ήθελα adve, θα το έπαιρνα εξ αρχής. Απλά υπάρχουν κάποια πράγματα του adve που είναι πιο λεοτουργικά και χρήσιμα.:)

giamil
21-03-2013, 03:19
Τα προβολακια πουληθηκαν ...ευχαριστω το φορουμ για την φιλοξενια!

παρακαλω να κλειδωσει η αγγελια!