PDA

View Full Version : ΠΩΛΕΙΤΑΙ R850RT TOY '00


makis888
03-03-2013, 10:27
Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΦΟΥΛ ΕΞΤΡΑ ΤΑ ΧΛΜ ΕΙΝΑΙ 55000 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΜΕ GS ANDVENTURE...
ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ

panagiotis.farmer
03-03-2013, 11:18
Καλοπουλητη η μοτο αλλα πρωτο μηνυμα και πωληση???:cool:

VDR
03-03-2013, 11:31
Καλοπουλητη η μοτο αλλα πρωτο μηνυμα και πωληση???:cool:

Είπα να μην το σχολιάσω αλλά...δεν βαριέσαι..καλοπουλητο..

panagiotis.farmer
03-03-2013, 11:48
Είπα να μην το σχολιάσω αλλά...δεν βαριέσαι..καλοπουλητο..
Το forum εχει κανονες...;)

VDR
03-03-2013, 12:14
Το forum εχει κανονες...;)

Ρε φίλε, μας έχουν περάσει για σάιτ αγγελιών!Αλλά...τι να πώ:wha13:
Να γίνω κακός?..

Fuji
03-03-2013, 12:43
Τα πράγματα είναι απλά, από τη στιγμή που υπάρχουν κανόνες στο φόρουμ, και οι αγγελίες διέπονται από αυτούς, ας ακολουθείται η προβλεπόμενη διαδικασία.

Μιχάλης 1988
03-03-2013, 14:06
Οντως χτυπάει άσχημα και στο μάτι!!

aeriko
03-03-2013, 20:44
........φώτο αποστέλλεται σε όποιον ενδιαφέρεται:wha13::wha13::wha13:

mitsaras
04-03-2013, 11:13
και σε οποιον ενδιαφερεται του λεει και τιμη...:confused::confused::confused:

makis888
04-03-2013, 16:45
κατα αρχην καλησπερα σε ολους ....
ονομαζομαι Μακης και μετα απο 25 χρονια με διαφορες μηχανες ειχα αποφασισει να μην ξαναμπλεξω με club λογω κακων εμπειριων...Παρολα αυτα χθες ειδα το φορουμ και αποφασισα να κανω μια αλλαγη στις ιδεες μου και να γραφτω σε αυτο το forum ιδεων, απαντησεων,προτασεων ,βελτιωσεων κλπ..
πριν μπω στο πνευμα σας, ειδα μια κατηγορια "Αγγελιες Πωλησεις μοτοσυκλετων" και ειπα οτι μια και σκεφτομαι να την πουλησω ,οτι δεν ειναι κακο να αναρτησω την αγγελια μου...και ειδικα σε συγκεκριμενο μερος που εσεις δημιουργησατε...και παλι να ειστε καλα για τα καλα σας λογια :re25:

makis888
04-03-2013, 16:49
δυστηχως δεν εχω τον χρονο να απαντησω στον καθενα ξεχωριστα οπως ισως θα επρεπε ...οποτε θα χαρω να διαβασουν ολοι την απαντηση μου ...και παλι να ειστε ολοι καλα....

ortho
04-03-2013, 23:36
Φίλε Μάκη στα 2 από τα 3 πρώτα ποστ σου και θεωρείς ότι είναι καλό να ειρωνευτείς όσους σχολίασαν;! Λες ότι είδες την ενότητα αγγελιών αλλά δε μπήκες καν στον κόπο να διαβάσεις πως είναι καλό να μπει μιά αγγελία. Δεν έγραψες τι μοντέλο είναι, τι εξοπλισμό έχει, ποιά είναι η τιμή της, έστω μία φωτό!

και να σε είχε βρίσει και κανείς.... τέλος πάντων! Καλοπούλητη η μοτό.

Billy-Bo
05-03-2013, 00:08
Φίλε Μάκη στα 2 από τα 3 πρώτα ποστ σου και θεωρείς ότι είναι καλό να ειρωνευτείς όσους σχολίασαν;! Λες ότι είδες την ενότητα αγγελιών αλλά δε μπήκες καν στον κόπο να διαβάσεις πως είναι καλό να μπει μιά αγγελία. Δεν έγραψες τι μοντέλο είναι, τι εξοπλισμό έχει, ποιά είναι η τιμή της, έστω μία φωτό!

και να σε είχε βρίσει και κανείς.... τέλος πάντων! Καλοπούλητη η μοτό.


:wha06: :ye31:

makis888
05-03-2013, 09:35
φιλε μου καμια ειρωνια σε κανεναν απλα εξηγω σε ολους οτι δεν εγινε κατι σκοπιμα και δεν μπηκα στο φορουμ μονο για να βαλω την αγγελια μου...απλα ειναι καλο οταν μπαινει καποιος σε καποιο ¨μαγαζι ¨να τον καλοσωριζουν και να του εξηγουν τον τροπο που λειτουργει ....χωρις ειρωνιες και αρνητικα σχολια ..ηταν προτιμοτερο να μου εξηγησει καποιος τον τροπο απο το να σχολιαζει ανωνυμα και να κρινει...και παλι συγνωμη που σας χαλασα την ηρεμια σας ...αν δεν σας κανει κοπο μπορειτε να αποσυρεται και την αγγελια μου ...ευχαριστω πολυ Μακης Σεραφειμιδης

alekni
05-03-2013, 09:55
Θα συμφωνησω και εγω με τον makis888 και μου δινεται η ευκαιρια να σχολιασω και το εξης:

και εμενα δεν μου αρεσει το πρωτο post να ειναι αγγελια ειδικα αν δεν εχεις διαβασει τους κανονες, αλλα παλι πιστευω μερικες φορες, οτι το forum εχει ακροβολισμενους "ελευθερους σκοπευτες"* που περιμενουν να χτυπησουν αυτον που θα πεσει σε αυτο το σφάλμα, και κατα την προσωπικη μου άποψη ειναι το ίδιο "κακό".

προτείνω για τα καινουργια μέλη, η δυνατότητα ανάρτησης αγγελίας να δίδεται μετά απο κάποιο χρονικο διάστημα, και όχι αμέσως, έτσι ωστε να προλαβαίνουν να μάθουν τις λειτουργίες του forum.

*με τον χαρακτηρισμό "ελεύθεροι σκοπευτές" μιλάω γενικά και όχι συγκεκριμένα.

Capitain
05-03-2013, 11:11
Θα συμφωνησω και εγω με τον makis888 και μου δινεται η ευκαιρια να σχολιασω και το εξης:

και εμενα δεν μου αρεσει το πρωτο post να ειναι αγγελια ειδικα αν δεν εχεις διαβασει τους κανονες, αλλα παλι πιστευω μερικες φορες, οτι το forum εχει ακροβολισμενους "ελευθερους σκοπευτες"* που περιμενουν να χτυπησουν αυτον που θα πεσει σε αυτο το σφάλμα, και κατα την προσωπικη μου άποψη ειναι το ίδιο "κακό".

προτείνω για τα καινουργια μέλη, η δυνατότητα ανάρτησης αγγελίας να δίδεται μετά απο κάποιο χρονικο διάστημα, και όχι αμέσως, έτσι ωστε να προλαβαίνουν να μάθουν τις λειτουργίες του forum.

*με τον χαρακτηρισμό "ελεύθεροι σκοπευτές" μιλάω γενικά και όχι συγκεκριμένα.
:re25:
Καλοπουλητο το 850 φίλε μου, βάλε φωτο και τιμη.

jtnakos
05-03-2013, 11:34
Ας περασουμε την πρωτη ψυχρολουσια και να μας συμπαθας κιόλας Μακη :):).

Να σε καλοσορισουμε λοιπον στην παρεα μας και ευχομαι να ονειρευτεις μαζι μας και να ταξιδεψεις ισως σε καποιες απο αυτες...Λαμβανοντας γνωσεις απο εμας ηη δινοντας γνωσεις σε εμας...:wh13::wh13::wh13:


Μην σε απογοητευει η πρωτη επαφη με το forum και εμεις εχουμε δει αρκετα...


Καλοταξιδο το μΑχανακι σου με ΠΑΝΤΑ ορθια χιλιομετρα και ευχομαι γρηγορη αντικατασταση με την χοντρη που επιθυμείς..:ye33:

ortho
05-03-2013, 14:17
Επειδή έχει γίνει κάμποσες φορές η συζήτηση για το συγκεκριμένο θέμα.... ο νέος φίλος μας έβαλε σαν πρώτο ποστ μιά αγγελία, κι από πάνω ελλειπή. Αν φίλε είχες βάλει τουλάχιστον κάποιες λεπτομέρειες ίσως είχε ήδη εκδηλωθεί κι ενδιαφέρον ( μπορεί και να έχει γίνει ). Αντ'αυτού συζητάμε πάλι για το αν πρέπει να τηρούνται κάποιοι κανόνες ή όχι. Και θα συμφωνήσω με το Γιάννη από πάνω, κι εμείς έχουμε δει αρκετά....

Βάλε τα στοιχεία που χρειάζονται για να γίνει μιά όμορφη συζήτηση! :)

makis888
05-03-2013, 17:28
η αρχικη μου προθεση ηταν να μην χρησιμοποιησω το forum σαν το car.gr, γιαυτο και δεν εβαλα ποτε φωτο και τιμη,αλλα σαν μια συζητηση με καποιους που εχουν κοινα ενδειαφεροντα , μηπως και καποιος εχει καποιο ενδειαφερον για την μηχανη ...οπου θα τα λεγαμε και πιο προσωπικα...
απο το '94 που ταξιδευω σε ευρωπη και ελλαδα παντα συναντουσα ανοιχτομυαλους ανθρωπους και ευγενικους ανθρωπους....και εντυπωσιαστηκα με την συμπεριφορα καποιων που θελουν λα λεγονται μηχανοβιοι...
ζητω και παλη συγνωμη που παρασυρθηκα και δεν διαβασα τους κανονισμους αλλα θα προτιμουσα τον admin να κατεβασει την αγγελια μου....
θα παρακολουθω τα νεα σας ,,,και καλα χιλιομετρα σε ολους...:ye32:

ortho
05-03-2013, 19:03
Αν "χαζέψεις" λίγο εδώ μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ θα διαπιστώσεις ότι είμαστε σα μιά μεγάλη οικογένεια, με τις καλές και κακές μας στιγμές, με τις φιλοφρονήσεις και τους διαπληκτισμούς. Μόλις προχθές επιστρέψαμε από την κοπή της πίττας όπου 400 και βάλε άτομα περάσαμε φανταστικά. Μην προσπαθείς να μας σφάξεις με το γάντι! Το κάνουμε και μόνοι μας!:)

Μείνε εδώ και γνώρισε τα άτομα, υπάρχουν ανοιχτόμυαλοι κι ευγενικοί άνθρωποι μέσα στα χιλιάδες μέλη του φόρουμ.

Η αρχική σου πρόθεση ήταν σωστή!:ye02:

ARGI
05-03-2013, 23:29
Αν και το θέμα ξεκίνησε στραβά,
δεν πειράζει, άνθρωποι είμαστε και σφάλματα κάνουμε !;):)
Να σε καλοσωρίσω και εγώ (έστω από εδώ),
και καλοπούλητη η μηχανή σου ...
Ευχαρίστως να σε βοηθήσω όπου χρειαστείς,
ήτε να αναρτήσεις κάποια φωτογραφία ή ότι άλλο χρειάζεσαι...
Στείλε μου pm ή τηλ. είναι στο προφίλ !
Και πάλι Welcome on Board...
:wh13:
:);):)

makis888
08-03-2013, 00:43
η αληθεια ειναι οτι με ανδρομο ερμη ηταν δυσκολο να συνεννοηθούμε και να τα πουμε οπως επρεπε......λοιπον παμε παλι απο την αρχη ....
λογω ελειψης χρονου παρεκαμψα τις οδηγιες "οδηγιες χρησης" του forum και μπηκα και εβαλα μια αγγελια κατευθειαν χωρις να ειναι καθαρα η προθεση μου να βαλω μια αγγελια και να φυγω...
παρολα αυτα, οδηγω απο το 1987 ,διαφορες μηχανες και τα τελευται 13 χρονια μονο BMW...τα υπολοιπα θα τα πουμε εν καιρο με τον ελαχιστο χρονο που ολοι διαθετουμε....
ειναι χαρα και τιμη μου να συμμετεχω σε τετοια forum .....οταν αυτα εκπρωσοπουνται απο σημαντικα και αξιολογα ατομα σαν τον Κυριο(Λεοντοκαρδο) που μιλησα..... την καλησπερα μου σε ολους...

Υ.Γ με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω φωτο της μηχανης και αναλυτικα στοιχεια

βασιλης
08-03-2013, 00:53
η αληθεια ειναι οτι με ανδρομο ερμη ηταν δυσκολο να συνεννοηθούμε και να τα πουμε οπως επρεπε......λοιπον παμε παλι απο την αρχη ....
λογω ελειψης χρονου παρεκαμψα τις οδηγιες "οδηγιες χρησης" του forum και μπηκα και εβαλα μια αγγελια κατευθειαν χωρις να ειναι καθαρα η προθεση μου να βαλω μια αγγελια και να φυγω...
παρολα αυτα, οδηγω απο το 1987 ,διαφορες μηχανες και τα τελευται 13 χρονια μονο BMW...τα υπολοιπα θα τα πουμε εν καιρο με τον ελαχιστο χρονο που ολοι διαθετουμε....
ειναι χαρα και τιμη μου να συμμετεχω σε τετοια forum .....οταν αυτα εκπρωσοπουνται απο σημαντικα και αξιολογα ατομα σαν τον Κυριο (Λεοντοκαρδο) που μιλησα..... την καλησπερα μου σε ολους...

Υ.Γ με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω φωτο της μηχανης και αναλυτικα στοιχεια

:re25::re25::re25: