PDA

View Full Version : Αναζήτηση στο forum!


alx_k
13-03-2013, 19:54
Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με την λειτουργία "αναζήτηση" στο φόρουμ?

Πριν από κάμποσο καιρό λειτουργούσε, όποτε την χρειάστηκα.
Τώρα, πατάω μια λέξη κλειδί και τα αποτελέσματα της (αν εμφανίσει αποτελέσματα) είναι εντελώς άκυρα. :(
Στην ουσία δεν λειτουργεί! :u55:
Τι μπορει να φταιει?

Ευχαριστώ! :)

kostas_366
13-03-2013, 20:14
Ακριβως έτσι και με εμένα.

siraxanz
13-03-2013, 20:19
Η εξήγηση που έχει δωθεί, είναι σε σχέση με την πλατφόρμα που είναι στημένο το φορουμ το vBulletin

Όταν γινετε στήσιμο σε αλλη γλώσσα από τα Αγγλικά, η αναζήτηση τρελαίνετε...

Αυτό είχα διαβάσει από συνφορουμίτη του φορουμ πριν λιγο καιρό;)

alx_k
13-03-2013, 20:22
Η εξήγηση που έχει δωθεί, είναι σε σχέση με την πλατφόρμα που είναι στημένο το φορουμ το vBulletin

Όταν γινετε στήσιμο σε αλλη γλώσσα από τα Αγγλικά, η αναζήτηση τρελαίνετε...

Αυτό είχα διαβάσει από συνφορουμίτη του φορουμ πριν λιγο καιρό;)


Σε λέξεις-κλειδιά στα αγγλικά φαίνεται να λειτουργεί κάπως...:hmmm:

ortho
14-03-2013, 16:16
Σε αναζήτηση σου δίνει ως απάντηση όλα τα νήματα που υπάρχουν, τηρώντας σειρά βάσει ημερομηνίας. Κι αν κάνω την αναζήτηση με αγγλικές λέξεις τι αποτέλεσμα θα δώσει;!:eek:

N4pSt3R
14-03-2013, 16:25
Φαντάζομαι ότι όσο ποιο σιγκεκριμένη είναι η αναζήτηση τόσο περισσότερα και ποιο έγκιρα αποτελέσματα θα λάβουμε!!!

Αλλιώς πιάνετε με τις λέξει και βγάζει όλα τα θέματα!!Αυτό γίνεται και σε αγγλικά fora με αναζητήσεις στα αγγλικά!!!

ortho
14-03-2013, 17:48
Εγώ νομίζω ότι σε αυτό το θέμα είναι μάπα το καρπούζι. Ακόμη και δικά μου παλιά νήματα να θέλω να βρω και να θυμάμαι τίτλο δεν τα βρίσκω. Πάω στο περίπου τελικά με τις ημερομηνίες. Αλλά εδώ που τα λέμε δεν είναι και τρομερό!

alx_k
14-03-2013, 22:01
Φαντάζομαι ότι όσο ποιο σιγκεκριμένη είναι η αναζήτηση τόσο περισσότερα και ποιο έγκιρα αποτελέσματα θα λάβουμε!!!

Αλλιώς πιάνετε με τις λέξει και βγάζει όλα τα θέματα!!Αυτό γίνεται και σε αγγλικά fora με αναζητήσεις στα αγγλικά!!!


Μπαααα....:u05:

Δοκίμασα και μονολεκτικά να αναζητήσω θέμα και δεν ανταποκρίνεται.

Όπως λέει και ο ortho "μάπα το καρπούζι"