PDA

View Full Version : Ζάντες 1200 adv.


N.GS
16-03-2013, 14:59
Βάζω την αγγελία για λογαριασμό φίλου,ο οποίος πουλάει καινούριες ζάντες απο 1200 Gs adventure της οποίες είχε αγοράσει για να τις βάλει στο δικό του το οποίο ήταν απλό αλλά δυστυχώς λόγω κρίσης αναγκάστηκε να το δώσει και έτσι του έμειναν η ζάντες.
Και η τιμή τους στα 500€
Μας ευχαριστεί για την φιλοξενία.

N.GS
16-03-2013, 15:04
http://i1257.photobucket.com/albums/ii517/adventuregs/1C714B30-2662-4C3A-B4A9-8A14E01E9F9A-5230-00000A519A2F316C.jpg
Τηλ.6972040082 Βαγγέλης

paraligo
16-03-2013, 15:05
Καλημέρα αν είναι μαύρες της θέλω
Και σε καλή κατάσταση φυσικά!!

NIKOS PAPADOPOULOS
16-03-2013, 16:07
Παίρνω σειρά και εγω

N.GS
16-03-2013, 16:17
Καλημέρα αν είναι μαύρες της θέλω
Και σε καλή κατάσταση φυσικά!!

Να ξανά πω ότι είναι καινούριες!

jmar
16-03-2013, 16:18
Κι εγώ σειρά!


Sent from my Hand using Fingers

gsmaniac
16-03-2013, 16:22
Κι εγώ σειρά!


Sent from my Hand using Fingers

Θα το κανεις αντβε??????:sm7:

Σορυ για το σπαμ.....δεν αντεξα:o
Καλοπουλητες......

AlexCorfu
16-03-2013, 16:55
Ενδιαφερομαι , όταν έλθει και αν έλθει η σειρά μου παρακαλω τηλ 6974603323 ευχαριστω

jmar
16-03-2013, 18:04
Θα το κανεις αντβε??????:sm7:

Σορυ για το σπαμ.....δεν αντεξα:o
Καλοπουλητες......

Ποτέ!! Μόνο το λελικο ζαντικο ζαχαρωνω :D


Sent from my Hand using Fingers

gelasios
16-03-2013, 19:45
Αν δεν τα βρείτε όλοι οι παραπάνω, τις θέλω και εγώ...

HECTOR
16-03-2013, 20:17
Αν δεν τα βρείτε όλοι οι παραπάνω, τις θέλω και εγώ...:ye33::ye33:




Καλοπουλητες !

Μιχάλης 1988
16-03-2013, 22:54
Και εγω στη σειρά!! Ετσι για το γμτ:D

dream
17-03-2013, 18:51
καλησπερα αν τυχον μεινει κατι πειτε μου

commander
17-03-2013, 18:54
καλησπερα αν τυχον μεινει κατι πειτε μου

καλο........ κανα ρουλεμαν ας πουμε εεεεε.....:D:D

dream
17-03-2013, 19:00
ετσι !!!:sm7:

dream
17-03-2013, 19:03
εχουμε κανενα νεο ,ισως τον τυχερο...:sm2:

commander
17-03-2013, 19:08
εχουμε κανενα νεο ,ισως τον τυχερο...:sm2:

αυτος....... εαν δεν κανει βολτα επανω τους σιγουρα θα εχει χασει τον υπνο του.......:D:D

N.GS
17-03-2013, 19:44
Κάποιος επικοινώνησε με τον φίλο προκειμένου να της δει την Τρίτη και αν του κάνουν,καλό είναι να γράψει ποιος είναι για να παίρνουν σειρά και οι υπόλοιποι σε περίπτωση που δεν του κάνουν.....και για να του πούμε τα καλό ριζικά!!!!!:D:D:D

paraligo
17-03-2013, 21:04
Εγώ έχω κανονίσει αλλά για την Τετάρτη και όχι για την Τρίτη……..:ye02:

IOTH1X
17-03-2013, 21:29
Βάζω την αγγελία για λογαριασμό φίλου,ο οποίος πουλάει καινούριες ζάντες απο 1200 Gs adventure της οποίες είχε αγοράσει για να τις βάλει στο δικό του το οποίο ήταν απλό αλλά δυστυχώς λόγω κρίσης αναγκάστηκε να το δώσει και έτσι του έμειναν η ζάντες.
Και η τιμή τους στα 500€
Μας ευχαριστεί για την φιλοξενία.

http://i1257.photobucket.com/albums/ii517/adventuregs/1C714B30-2662-4C3A-B4A9-8A14E01E9F9A-5230-00000A519A2F316C.jpg
Τηλ.6972040082 Βαγγέλης

Δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία αλλά εγώ άλλα βλέπω ρε παιδιά

Η υπερβολικά χαμηλή τιμή ας μείνει ασχολίαστη

Βλέπω κατ' αρχάς βαρίδια ζυγοστάθμισης στις ζάντες που σημαίνει ότι δεν είναι καινούριες.
Επίσης βλέπω χούφτα και καθρέφτη από GS (ADVENTURE) που σημαίνει ότι δεν είναι το απλό και δεν το έχει δώσει ακόμα (οκ μπορεί να είναι παλιά η φωτο).
Αυτό όμως που με προβληματίζει περισσότερο είναι ότι βλέπω (εκτός και αν κάνω λάθος) αριστερά από τις ζάντες, εισαγωγές κυλίνδρων και κολάρα.......

Τα συμπεράσματα του καθενός

η δυστυχία του άλλου δεν είναι ευκαιρία

xurxes
17-03-2013, 21:31
No comments...

paschalis
17-03-2013, 21:39
:confused::confused::confused:
Οταν εχεις αγορασει καινουργιους
τροχους εχεις πληρωσει 1800 ευρω ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!
Θεωρω πως μια φωτο του δελτιου αγορας θα εκανε
πιο δυνατη την αγγελια και το προιον:)

IOTH1X
17-03-2013, 21:43
:confused::confused::confused:
Οταν εχεις αγορασει καινουργιους
τροχους εχεις πληρωσει 1800 ευρω ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!!
Θεωρω πως μια φωτο του δελτιου αγορας θα εκανε
πιο δυνατη την αγγελια και το προιον:)

Ψιλά γράμματα

εδώ έχει λίστα αναμονής :u57:

commander
17-03-2013, 21:51
Δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία αλλά εγώ άλλα βλέπω ρε παιδιά

Η υπερβολικά χαμηλή τιμή ας μείνει ασχολίαστη

Βλέπω κατ' αρχάς βαρίδια ζυγοστάθμισης στις ζάντες που σημαίνει ότι δεν είναι καινούριες.
Επίσης βλέπω χούφτα και καθρέφτη από GS (ADVENTURE) που σημαίνει ότι δεν είναι το απλό και δεν το έχει δώσει ακόμα (οκ μπορεί να είναι παλιά η φωτο).
Αυτό όμως που με προβληματίζει περισσότερο είναι ότι βλέπω (εκτός και αν κάνω λάθος) αριστερά από τις ζάντες, εισαγωγές κυλίνδρων και κολάρα.......

Τα συμπεράσματα του καθενός

η δυστυχία του άλλου δεν είναι ευκαιρία
χωρις να ξερω τον ανθρωπο αλλα με μια φωτο και μονο εχεις σκεφτεί κατι που μπορεί να σε μπλεξει ανεπανόρθωτα, σου λεω αυτο......Τα σωματα που βλεπεις ειναι απο 1150 καμια σχε σειι με τις ζαντες....... 2τερον το τιμονι που φαίνεται ειναι απο 1150 μαζι και ο καθρέπτης. ..και το λεω γιατι η χουφτα του 1150 αγκαλιαζει την βιδα ενω το 1200 ειναι φλατ.......τωρα οσο αφορα τα βαριδια αυτο δεν σημαίνει τπτ......Θα πρέπει να ειμαστε καπως ποιο προσεκτικοί σε οσα γραφουμε ......

commander
17-03-2013, 21:53
βεβαια γνωρίζω το παλικαρι που ανεβασε την αγγελια...........

teo71
17-03-2013, 21:55
Παιδιά από τα γραφόμενα σας υποννοούνται σοβαρές κατηγορίες, οι οποίες αγγίζουν τα όρια του ποινικού δικαίου.

Θα σας παρακαλούσα να σταματήσετε να γράφετε και να περιμένουμε την απάντηση του πωλητή..

Ευχαριστώ..

N4pSt3R
17-03-2013, 22:08
Δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία αλλά εγώ άλλα βλέπω ρε παιδιά

Η υπερβολικά χαμηλή τιμή ας μείνει ασχολίαστη

Βλέπω κατ' αρχάς βαρίδια ζυγοστάθμισης στις ζάντες που σημαίνει ότι δεν είναι καινούριες.
Επίσης βλέπω χούφτα και καθρέφτη από GS (ADVENTURE) που σημαίνει ότι δεν είναι το απλό και δεν το έχει δώσει ακόμα (οκ μπορεί να είναι παλιά η φωτο).
Αυτό όμως που με προβληματίζει περισσότερο είναι ότι βλέπω (εκτός και αν κάνω λάθος) αριστερά από τις ζάντες, εισαγωγές κυλίνδρων και κολάρα.......

Τα συμπεράσματα του καθενός

η δυστυχία του άλλου δεν είναι ευκαιρία



Τα βαρύδια είναι τον 60gr από την εταιρία τοποθετιμένα και είναι απέναντι από την βαλβίδα που έχει σύστημα για να βλέπεις την πίεση στο καντράν!!!Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη!!!

N.GS
17-03-2013, 22:20
Ψιλά γράμματα

εδώ έχει λίστα αναμονής :u57:

Φίλε μου καλησπέρα το Φορουμ που μας φιλοξενεί όλους εμάς είναι μια μικρή κοινωνία που αποτελείται απο διαφόρων ειδών ανθρώπους καλό είναι να προσέχουμε τι λέμε και τι γράφουμε χωρίς να γνωρίζουμε ανθρώπους,πράγματα και κατάστασης γιατί εκτός ότι προσβαλουμε στο τέλος μπορεί να βγούμε εκτεθειμένοι και εμείς οι ιδιοι.
Οσον αφορά τις ζάντες θέλω να ζητήσω συγνώμη ήταν παρανόηση δική μου μου είπε σαν καινούριες και εγώ παρανοησα,γι αυτό ας είμαστε όλοι λίγο πιο προσεκτικοί για να μην βρεθούμε αντιμέτωποι με πράγματα τα οποία δεν είναι ωραία.

IOTH1X
17-03-2013, 22:23
χωρις να ξερω τον ανθρωπο αλλα με μια φωτο και μονο εχεις σκεφτεί κατι που μπορεί να σε μπλεξει ανεπανόρθωτα, σου λεω αυτο......Τα σωματα που βλεπεις ειναι απο 1150 καμια σχε σειι με τις ζαντες....... 2τερον το τιμονι που φαίνεται ειναι απο 1150 μαζι και ο καθρέπτης. ..και το λεω γιατι η χουφτα του 1150 αγκαλιαζει την βιδα ενω το 1200 ειναι φλατ.......τωρα οσο αφορα τα βαριδια αυτο δεν σημαίνει τπτ......Θα πρέπει να ειμαστε καπως ποιο προσεκτικοί σε οσα γραφουμε ......

Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί

IOTH1X
17-03-2013, 22:31
Φίλε μου καλησπέρα το Φορουμ που μας φιλοξενεί όλους εμάς είναι μια μικρή κοινωνία που αποτελείται απο διαφόρων ειδών ανθρώπους καλό είναι να προσέχουμε τι λέμε και τι γράφουμε χωρίς να γνωρίζουμε ανθρώπους,πράγματα και κατάστασης γιατί εκτός ότι προσβαλουμε στο τέλος μπορεί να βγούμε εκτεθειμένοι και εμείς οι ιδιοι.
Οσον αφορά τις ζάντες θέλω να ζητήσω συγνώμη ήταν παρανόηση δική μου μου είπε σαν καινούριες και εγώ παρανοησα,γι αυτό ας είμαστε όλοι λίγο πιο προσεκτικοί για να μην βρεθούμε αντιμέτωποι με πράγματα τα οποία δεν είναι ωραία.

Δεν διαφωνώ με όσα γράφεις. Για την ακρίβεια συμφωνώ απόλυτα.

Στο παρόν. Οι ζάντες σωστά παρατήρησα ότι δεν είναι καινούργιες.
Δίπλα σε αυτές υπάρχουν εισαγωγές κυλίνδρων και ρακορ.
Θέλεις να μου πεις εσύ που διαφωνείς μαζί μου.

Τα βαρύδια είναι τον 60gr από την εταιρία τοποθετιμένα και είναι απέναντι από την βαλβίδα που έχει σύστημα για να βλέπεις την πίεση στο καντράν!!!Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη!!!


Μάλλον από τον λαστιχά είναι

N.GS
17-03-2013, 22:33
Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί

Καλό είναι να ζητήσεις ένα συγνώμη πάντως.

teo71
17-03-2013, 22:41
Καλό είναι να ζητήσεις ένα συγνώμη πάντως.

Δεν χρειάζεται να ζητήσει καμμία συγνώμη. Είδε κάτι και το είπε. Αλλωστε το λάθος το έκανες εσύ που είπες ότι είναι καινούριες ενώ δεν ήταν.. Απο εκεί ξεκίνησαν όλα..

Τέλος πάντων το θέμα να θεωρηθεί λήξαν..

commander
17-03-2013, 22:45
υπερβολικος εεεεε......... τελος παντων σταματω γιατι σέβομαι τον υπεύθυνο που ανεβασε το θεμα......Ας μην γινόμαστε υπερβολικοί

βασιλης
17-03-2013, 22:47
Δεν χρειάζεται να ζητήσει καμμία συγνώμη. Είδε κάτι και το είπε. Αλλωστε το λάθος το έκανες εσύ που είπες ότι είναι καινούριες ενώ δεν ήταν.. Απο εκεί ξεκίνησαν όλα..

Τέλος πάντων το θέμα να θεωρηθεί λήξαν..
:ye02::ye02::ye02:

IOTH1X
17-03-2013, 22:53
υπερβολικος εεεεε......... τελος παντων σταματω γιατι σέβομαι τον υπεύθυνο που ανεβασε το θεμα......

Εγώ να σου πω την αλήθεια, πιο πολύ σέβομαι εσένα από τα μέχρι σήμερα γραφόμενα σου (συνολικά) :ye33:

frits
17-03-2013, 23:01
Αγαπητέ ΙΟΤΗ1Χ, δεν μπορούμε να κατηγορούμε κανένα χωρίς αποδείξεις και συγνώμη αλλά η φωτό και η ερμηνεία που αυθαίρετα της δίνεις δεν είναι απόδειξη.

Θα έπρεπε από την στιγμή που έχεις την όποια υποψία, να απευθυνθείς σε κάποιο moderator και να γίνει ένας έλεγχος της αγγελίας και του προσώπου που την ανέρτησε.

IOTH1X
17-03-2013, 23:15
Αγαπητέ ΙΟΤΗ1Χ, δεν μπορούμε να κατηγορούμε κανένα χωρίς αποδείξεις και συγνώμη αλλά η φωτό και η ερμηνεία που αυθαίρετα της δίνεις δεν είναι απόδειξη.

Θα έπρεπε από την στιγμή που έχεις την όποια υποψία, να απευθυνθείς σε κάποιο moderator και να γίνει ένας έλεγχος της αγγελίας και του προσώπου που την ανέρτησε.

Το σενάριο ότι 'τις αγόρασε για να το κάνει adve από απλό αλλά τελικά πούλησε τη μηχανή λόγω δυσκολιών' πήγε περίπατο από τον ίδιο τον πωλητή.


Οι εισαγωγές και τα ρακόρ δεν είναι ερμηνεία. Ως διαπίστωση το έγραψα.

Για μένα δεν υπάρχει καμία υποψία. Μου είναι ξεκάθαρο αυτό που βλέπω και τα συμπεράσματα τα κράτησα για τον εαυτό μου αποφεύγοντας στραβοπατήματα.

Αυτοί πάλι που πίστεψαν ότι θα αγοράσουν ζάντες από €1800 μόλις €500.

Οι αγγελίες όλες θα πρέπει αυτόματα να ελέγχονται από τους Moderator προς αποφυγή

N.GS
18-03-2013, 17:55
Επειδή γράφτηκαν πράγματα τα οποία δεν έπρεπε καν να αναρτηθούν και πόσο μάλλον απο ανθρώπους τους οποίους ούτε καν τους ενδιεφερε,για μην έχει περαιτέρω συνέχεια το θέμα και επειδή έχω βρεθεί στη θέση του αγοραστή βρίσκοντας μια ευκαιρία,γι αυτό λοιπόν το ραντεβου που έχω κλεισει [SIZE="5"]στον χώρο τον οποίο βρίσκονται η ζάντες ισχύει κανονικα.(ραντεβού με τον paraligo) εάν η συμφωνία δεν κλείσει,η αγγελία ακυρώνεται.

IOTH1X
18-03-2013, 20:36
Επειδή γράφτηκαν πράγματα τα οποία δεν έπρεπε καν να αναρτηθούν και πόσο μάλλον απο ανθρώπους τους οποίους ούτε καν τους ενδιεφερε,για μην έχει περαιτέρω συνέχεια το θέμα και επειδή έχω βρεθεί στη θέση του αγοραστή βρίσκοντας μια ευκαιρία,γι αυτό λοιπόν το ραντεβου που έχω κλεισει [SIZE="5"]στον χώρο τον οποίο βρίσκονται η ζάντες ισχύει κανονικα.(ραντεβού με τον paraligo) εάν η συμφωνία δεν κλείσει,η αγγελία ακυρώνεται.

Επειδή κάποιοι έχουν gs πλέον σε card postal, ανεβάζεις το τιμολόγιο αγοράς τους μέχρι τις 23:59 (σύμφωνα με την αγγελία αγοράστηκαν για να αναβαθμίσουν απλό GS) στις πληρώνω και της παίρνει ο PARALIGO

αυτά με την αγγελία

Skyhigh
18-03-2013, 20:43
Επειδή κάποιοι έχουν gs πλέον σε card postal, ανεβάζεις το τιμολόγιο αγοράς τους μέχρι τις 23:59 (σύμφωνα με την αγγελία αγοράστηκαν για να αναβαθμίσουν απλό GS) στις πληρώνω και της παίρνει ο PARALIGO

αυτά με την αγγελία

Σωστός.......

τιμολόγιο = ξεκαθάρισμα παρεξηγησης....


Sent from my iPad using Tapatalk HD

vagg
18-03-2013, 22:45
Καλησπερα ειμαι ο βαγγελης φιλος του N.GS. Επειδη πολυ "θεμα" εγινε με την αγγελια που αφορα τις ζαντες αναγκαστηκα και εγω σημερα να μαθω να γραφω στο forum. οι ζαντες ειναι δικες μου τις πουλαω οσο θελω... και το θεμα θεωρειται ληξαν. Και οποιος εξακολουθει να ισχυριζεται οτι οι ζαντες δεν ειναι ιδιοκτησια μου, μπορει να κινησει το θεμα νομικα. το τηλεφωνο μου βρισκεται στο προφιλ μου. καλη σαρακωστη!!!

teo71
18-03-2013, 22:57
Μία ξεκάθαρη απάντηση, είναι και αυτή που δηλώνει ότι δεν έχω τίποτε να πω..

Νομίζω, ότι όποιος αισθάνεται θιγμένος από την παραπάνω αγγελία, ο πωλητής έδωσε τον τρόπο που πρέπει να κινηθεί..