PDA

View Full Version : Ε όχι και αυτό


AKIS_21
14-04-2013, 23:00
Τι άλλο γαμ...θα ζήσω απο τη μια στην άλλη ,η μεγάλη μου αγάπη η Α.Ε.Κ πλέον άλλαξε σελίδα στην ιστορία της και έπεσε ένα μεγάλο μαύρο κενό ................................................................:cr14:

lepanto
14-04-2013, 23:03
Υπομονή

ortho
14-04-2013, 23:35
Τώρα είδα τι έγινε...καλά έκανε ο διαιτητής και διέκοψε οριστικά και δεν υπέκυψε στα παρακάλια του Δέλλα. Κάποια στιγμή να εφαρμοστούν οι κανονισμοί μπας κι αλλάξει ποτέ τίποτε. Κι ελπίζω τώρα στη Β εθνική να λακίσουν τα λαμόγια!!!!


ΑΕΚάρα δε θα πεθάνεις, τώρα μπορεί να αρχίσω να ξαναπηγαίνω στο γήπεδο!

AKIS_21
14-04-2013, 23:58
Τώρα είδα τι έγινε...καλά έκανε ο διαιτητής και διέκοψε οριστικά και δεν υπέκυψε στα παρακάλια του Δέλλα. Κάποια στιγμή να εφαρμοστούν οι κανονισμοί μπας κι αλλάξει ποτέ τίποτε. Κι ελπίζω τώρα στη Β εθνική να λακίσουν τα λαμόγια!!!!


ΑΕΚάρα δε θα πεθάνεις, τώρα μπορεί να αρχίσω να ξαναπηγαίνω στο γήπεδο!

Πως γίνεται πάντα να έχω διαφορετικη απόψε μαζί σου :wha13::wha13:τελικά καλα να πάθουμε και σου εύχομαι να χερεσαι την ομάδα μας στην γ εθνική (γιατί εκεί πας όταν πτωχευεις) α και πάρε και διάρκειας

ortho
15-04-2013, 10:43
Δηλαδή οι κανονισμοί δεν πρέπει να εφαρμόζονται ποτέ;! Ετσι θα πάμε μπροστά;! Υποτίθεται ότι το 2004 η ΑΕΚ μπήκε στο άρθρο 44 για να εξυγειανθεί, τις τελευταίες μέρες προσαγάγουν όσους έχουν διατελέσει πρόεδροι της ομάδας. Από τότε έλεγα ότι θα ήταν καλύτερα η ΑΕΚ να είχε πτωχεύσει και να πήγαινε στην Δ κατηγορία, ίσως σήμερα να είχαμε μιά ομάδα για την οποία θα χαιρόμαστε. Μπορεί κι όχι βέβαια, κανείς δε θα το μάθει.
Αλλά και τα τελευταία χρόνια δύο ευκαιρίες που είχαμε για πρωτάθλημα τις πετάξαμε. Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι πλέον με το κυάλι βρίσκεις νέους οπαδούς της ΑΕΚ. Εχουμε μείνει με τους ανεγκέφαλους κι είδαμε τι έγινε χθες. Εξαιτίας κι αυτών πάμε σούμπιτοι κάτω! Θα κινηθεί η ΑΕΚ εναντίον τους ή θα πει αυτούς έχουμε, αυτούς θέλουμε;!
Αυτό που βλέπω εγώ τα τελευταία χρόνια είναι διαρκής απαξίωση και δε φταίω εγώ για αυτό.

Τώρα για το σχόλιο περί συμφωνίας, έχει κανένα νόημα;! Κι εγώ δε σε ειρωνεύτηκα, δεν είναι ανάγκη να το κάνεις ούτε εσύ.

vpentza
15-04-2013, 10:53
Η ομάδα φυτοζωεί, βολοδέρνει και ζει εδώ και χρόνια μια άρρωστη κατάσταση.....Ας πιάσει πάτο, να μηδενίσει το κοντέρ και όλα σε 3-4 χρόνια θα είναι όπως παλιά (πολύ παλιά)
Υπομονή, εξάλλου δεν είναι και τρομερός ο ανταγωνισμός, ούτε καν στη 1η κατηγορία...γρήγορα θα επανέλθει η ΑΕΚ και τότε οι Καραγκιόζηδες θα την έχουν παρατήσει εφόσον δεν θα μυρίζει πλέον εύκολο χρήμα η διαδικασία....

Για την ιστορία...είμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ :re26:

napgeo
15-04-2013, 11:03
Από την αρχή της χρονιάς γράφαμε για υποβιβασμό. Κάποτε επιτέλους πρέπει να εφαρμοστούν οι κανονισμοί σε αυτή τη χώρα.
Ο χώρος των γηπέδων προσωπικά δεν με εκφράζει . Με πληγώνουν όμως σαν Έλληνα να βλέπω όλα αυτά τα καθάρματα να διαλύουν τη χώρα .
Μακάρι να ξεκαθαρίσει η ΑΕΚ και να φύγουν από μέσα της όλα αυτά τα καθίκια που την κατέστρεψαν και την οδήγησαν εκεί ...........

Astakos82
15-04-2013, 11:07
................... Αλητεια.... Η ΑΕΚ δεν ειναι αλητεια... η ΑΕΚ ηταν χαρα,γιορτη .... ΙΔΕΑ... οταν για πρωτη φορα με πηγε ο πατερας μου (βαζελος) γηπεδο (5 χρονων μεναμε Αθηνα στους Αγ. Αναργυρους) με πηγε να δω την ΑΕΚΑΡΑ στη Φιλαδελφεια... δεν καταλαβαινα πολλα αλλα καταλαβαινα οτι ηταν γιορτη, κατι το μοναδικο ... ο κοσμος χαιροταν... απο τοτε αυτη η ομαδα ηταν ,ειναι και θα ειναι κατι το μοναδικο στη ζωη μου... Η ΑΕΚ δεν ειναι ΑΛΗΤΕΙΑ και δεν θα γινει ποτε...

ΑΕΚΑΡΑ γεννιεσαι.... Αλητης γινεσαι ...

AKIS_21
15-04-2013, 16:53
Το πρόβλημα ειναι όντως στη κερκίδα αλλα στα επίσημα εκεί που άλλοι βλέπουν την αγάπη τους και το πάθος τους άλλοι έβλεπαν λεφτά και δόξα τελικά πάλι οι παλιάς κενοί και πονεμενοι θα την πληρώσουν και οι πραγματικοί αίτιοι φεύγουν απο το γήπεδο στο 75'φιλια σε όλους που μπορούν τοσο εύκολα να βλέπουν δένδρα και χάνουν δάσος

tolhs
15-04-2013, 16:59
Τι άλλο γαμ...θα ζήσω απο τη μια στην άλλη ,η μεγάλη μου αγάπη η Α.Ε.Κ πλέον άλλαξε σελίδα στην ιστορία της και έπεσε ένα μεγάλο μαύρο κενό ................................................................:cr14:

Ευκαιρια να γινεις Βαζελος...:ha16:

kostas-volos
15-04-2013, 17:17
Ευκαιρια να γινεις Βαζελος...:ha16:
EIΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ :ha16::ha16::ha16:

AKIS_21
15-04-2013, 17:59
Ευκαιρια να γινεις Βαζελος...:ha16:

Ελπίζω να ξέρεις την απάντηση χωρίς να χρειαστεί να σου απαντήσω :ha16::ha16::ha16::u60::u60::u60: