PDA

View Full Version : ΠΟΣΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ;;;


fidemporas
08-07-2009, 22:51
Μολις πριν μια ωρα επεστρεψα απο μια εκδρομη στην Χαλκιδικη.
Θα γραψω για την εκδρομη αργοτερα στο αντιστοιχο thead... ομως αυτο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι η γκαντεμια μου....

Ολα αρχισαν πολυ ωραια την περασμενη Πεμπτη το απογευμα οπου και ξεκινησαμε για Χαλκιδικη.

Καπου στην μεση της διαδρομης και χωρις να γινει κατι ιδιαιτερο καιγεται το δεξι ηχειο απο το ΒΤ2 Midland της συσκευης μου.

Αμεσως μετα το Τιβο αρχισε να σβυνει μονο του και μαλιστα στα σημεια που αρχισα να το χρειαζομαι...

Πηγαινουμε στα Μουδανια, πηγαινουμε στην Αμμουλιανη.
Σημερα κατα την επιστροφη ....
Το Τιβο δεν δουλεψε ουτε μια ωρα απο τις συνολικα 7 ωρες ταξιδιου...

Καπου εκει στην περιοχη του Ολυμπου εξαφανιζεται μπροστα απο τα ματια μου ο δεξιος καθρεφτης την μηχανης ( RT 1150 )... πηγαινα με 150 ... εγινε κομματια ... ουτε που σταματησα ... ευτυχως απο πισω μου δεν ειχε αλλο οχημα...

Μονοκαθρεφτος και ολο νευρα συνεχιζω και εκει κοντα στην Λαμια διαπιστωνω οτι η εξωτερικη συσκευη του Βτ2 κρεμεται στον αερα και κρατιεται μονο απο το καλωδιο ....

Σκεφτομαι ... εδωσα πανω απο 500 ευρω και δεν εχω ουτε gps ουτε ενδοεπικοινωνια ....καλη καρδια ...

Εφτασα στην Αθηνα .... επλυνα την μηχανη και φορεσα τον εξτρα καθρεφτη που ειχα προσφατα αγορασει... και ΒΛΕΠΩ οτι δεν εχει κατοπτρο .....
Και την Κυριακη φευγω για Ολανδια ...

Τρεχα τωρα να βρεις κατοπτρο...

Την ΓΚαντεμια μου μεσα...

yannis
08-07-2009, 23:03
Βαγγέλη υπομονή, φταίει η έκλειψη. Δεν μας λες πάντως 43 νούμερα στο Λόττο να παίξουμε τ' άλλα 6 να κερδίσουμε?!!?:sm7:
Λοιπόν όπως είπαμε κουράγιο. Σχετικά με το ΒΤ2 είχα κι' εγώ κατά καιρούς προβλήματα, έφταιγε όμως η "άτσαλη" χρήση και το βάλε-βγάλε που έκανα στα κράνη. Απ' ότι κατάλαβα, μάλλον βραχυκύκλωσε το καλώδιο από το ακουστικό και "έφαγε" την μπαταρία ή μπλοκάρισε τον ήχο. Μην κολλάς, αν δεν έχεις τεχνικές δεξιότητες, πήγαινε μιά βόλτα από τον Γιώργο τον Σαββίδη και στην χειρότερη αν δεν φτιάχνεται παίρνεις ένα σετάκι ακουστικά με 20 ευρώ και κάνεις δουλειά σου. Αυτή που σου είπα είναι η χειρότερη λύση. Είμαι σίγουρος πως ο Γιώργος θα έχει κάποια καλύτερη!!!! :)

georgekostas
08-07-2009, 23:12
Μηπως εχετε καμμια συγγενεια;:sm7:
http://i627.photobucket.com/albums/tt357/georgekostas/776ae97e.jpg

yannis
08-07-2009, 23:15
Μηπως εχετε καμμια συγγενεια;:sm7:
http://i627.photobucket.com/albums/tt357/georgekostas/776ae97e.jpg




Καλά φοβερή φωτο, λες να την βάλω στο προφίλ μου?!?!?!?!:sm7::sm7::sm7:

georgekostas
08-07-2009, 23:17
Καλά φοβερή φωτο, λες να την βάλω στο προφίλ μου?!?!?!?!:sm7::sm7::sm7:

Δε θα στο συνιστουσα.:sm7::sm7:

nek21
08-07-2009, 23:32
Μολις πριν μια ωρα επεστρεψα απο μια εκδρομη στην Χαλκιδικη.
Θα γραψω για την εκδρομη αργοτερα στο αντιστοιχο thead... ομως αυτο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι η γκαντεμια μου....

Ολα αρχισαν πολυ ωραια την περασμενη Πεμπτη το απογευμα οπου και ξεκινησαμε για Χαλκιδικη.

Καπου στην μεση της διαδρομης και χωρις να γινει κατι ιδιαιτερο καιγεται το δεξι ηχειο απο το ΒΤ2 Midland της συσκευης μου.

Αμεσως μετα το Τιβο αρχισε να σβυνει μονο του και μαλιστα στα σημεια που αρχισα να το χρειαζομαι...

Πηγαινουμε στα Μουδανια, πηγαινουμε στην Αμμουλιανη.
Σημερα κατα την επιστροφη ....
Το Τιβο δεν δουλεψε ουτε μια ωρα απο τις συνολικα 7 ωρες ταξιδιου...

Καπου εκει στην περιοχη του Ολυμπου εξαφανιζεται μπροστα απο τα ματια μου ο δεξιος καθρεφτης την μηχανης ( RT 1150 )... πηγαινα με 150 ... εγινε κομματια ... ουτε που σταματησα ... ευτυχως απο πισω μου δεν ειχε αλλο οχημα...

Μονοκαθρεφτος και ολο νευρα συνεχιζω και εκει κοντα στην Λαμια διαπιστωνω οτι η εξωτερικη συσκευη του Βτ2 κρεμεται στον αερα και κρατιεται μονο απο το καλωδιο ....

Σκεφτομαι ... εδωσα πανω απο 500 ευρω και δεν εχω ουτε gps ουτε ενδοεπικοινωνια ....καλη καρδια ...

Εφτασα στην Αθηνα .... επλυνα την μηχανη και φορεσα τον εξτρα καθρεφτη που ειχα προσφατα αγορασει... και ΒΛΕΠΩ οτι δεν εχει κατοπτρο .....
Και την Κυριακη φευγω για Ολανδια ...

Τρεχα τωρα να βρεις κατοπτρο...

Την ΓΚαντεμια μου μεσα...
φιλαρακι ελπιζω να ειναι τα τελευταια που σου συμβαινουν στο δρομο,παντως την επομενη φορα που θα ανεβεις παρε ενα τηλ να σε φιλεψουμε και να παμε παρεα για καμια βουτια.:)

kostas_366
08-07-2009, 23:51
Βαγγέλη, μην μασάς :), και μάλλον ξέρω τι έγινε.
Στον δρόμο, κοντά στον Όλυμπο, σε είδαν οι 12 θεοί του Ολύμπου και είπαν: Βρε τι πάθαμε, ήρθε ο Βαγγέλης ρε σεις με την μπάμπα του, ο κάμακας και θα μας φάει όλες τις γυναίκες τώρα και τι θα κάνουμε???? (το έχουν πάθει και άλλοι αυτό).
Πήγαν που λες στον Δία, άλλο λαμόγιο και αυτός γιατί του την ψιλοκάνει και η Ήρα, έτσι ακούγετε, του το είπαν και αυτός πέταξε κανά 2 κεραυνούς, που σου πέρασαν φάλτσα και πήραν τον καθρέπτη και το tibo.
Αλλά ξέρω από πηγές που δεν μπορώ να πω (έκφραση Ελληνική έτσι:p) ότι του έβαλε χέρι και η Αφροδίτη και του είπε αν ξαναπειράξεις τον Βαγγέλα, μόνο επί πληρωμή θα το ....ξαναδείς:hmmm:.
Οπότε όλα καλά. Μην σκας, όλα υπό έλεγχο. Τώρα δεν ξέρω με τους Θεούς της Ολλανδίας τι θα γίνει:yz.
Αλλά γνώμη μου, πάτα δυό γκαζιές και θα τους ξεφύγεις... Και έλα και να σου δώσω και λίγο λάδι περιοχής (0,4 οξέα) να τους δώσεις γιατί τους έχει ``κόψει`` το ηλιέλαιον εκεί και κάνουν κρα για Ελληνικό λαδάκι:D. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Υστ.
Συγγραφέας Αριστοφάνης
Σκηνοθέτης 366

georgekostas
09-07-2009, 00:01
Βαγγέλη, μην μασάς :), και μάλλον ξέρω τι έγινε.
Στον δρόμο, κοντά στον Όλυμπο, σε είδαν οι 12 θεοί του Ολύμπου και είπαν: Βρε τι πάθαμε, ήρθε ο Βαγγέλης ρε σεις με την μπάμπα του, ο κάμακας και θα μας φάει όλες τις γυναίκες τώρα και τι θα κάνουμε???? (το έχουν πάθει και άλλοι αυτό).
Πήγαν που λες στον Δία, άλλο λαμόγιο και αυτός γιατί του την ψιλοκάνει και η Ήρα, έτσι ακούγετε, του το είπαν και αυτός πέταξε κανά 2 κεραυνούς, που σου πέρασαν φάλτσα και πήραν τον καθρέπτη και το tibo.
Αλλά ξέρω από πηγές που δεν μπορώ να πω (έκφραση Ελληνική έτσι:p) ότι του έβαλε χέρι και η Αφροδίτη και του είπε αν ξαναπειράξεις τον Βαγγέλα, μόνο επί πληρωμή θα το ....ξαναδείς:hmmm:.
Οπότε όλα καλά. Μην σκας, όλα υπό έλεγχο. Τώρα δεν ξέρω με τους Θεούς της Ολλανδίας τι θα γίνει:yz.
Αλλά γνώμη μου, πάτα δυό γκαζιές και θα τους ξεφύγεις... Και έλα και να σου δώσω και λίγο λάδι περιοχής (0,4 οξέα) να τους δώσεις γιατί τους έχει ``κόψει`` το ηλιέλαιον εκεί και κάνουν κρα για Ελληνικό λαδάκι:D. Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Υστ.
Συγγραφέας Αριστοφάνης
Σκηνοθέτης 366

Κωστα αμα σε παρει γραμμη ο Φωσκολος θα σε κυνηγαει να του γραψεις τη συνεχεια της Λαμψης...:sm7:

yannis
09-07-2009, 00:09
Κώστα πάλι μπόμπες σε ποτίσανε?!!?!?!?!:sm7:

fidemporas
09-07-2009, 00:24
Κωστα .. απο σημερα βαρδια στο ταμειο κατω...

Στο θεατρο απαγορευεται να ανεβεις για 6 μηνες...
:sm7::sm7::sm7:

fidemporas
09-07-2009, 01:22
Μηπως εχετε καμμια συγγενεια;:sm7:
http://i627.photobucket.com/albums/tt357/georgekostas/776ae97e.jpg


ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkas
09-07-2009, 02:22
Περαστικά Βαγγέλη και να είναι τα τελευταία...

edmark
09-07-2009, 03:33
Μηπως εχετε καμμια συγγενεια;:sm7:
http://i627.photobucket.com/albums/tt357/georgekostas/776ae97e.jpg


:sm3::sm3::sm3::sm3::sm3: Καλα μ'εστειλες.....
αλλα φανταζεσαι να κοιταζες απ'τον καθρεφτη και να εβλεπες αυτο......
http://img265.imageshack.us/img265/5376/dorabakogianni1.jpg

kostas_366
09-07-2009, 06:45
Κωστα .. απο σημερα βαρδια στο ταμειο κατω...

Στο θεατρο απαγορευεται να ανεβεις για 6 μηνες...
:sm7::sm7::sm7:
Bαγγέλη, έτσι έεε :p:p:p
Για το ταμείο κατευθείαν...
Καλά, μην πάει και κανένας στον χώρο σας να κάνει κάτι, αμέσως ταμείο :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
09-07-2009, 07:43
καν'ευχέλαιο να κάνεις.

Μιλάμε για συμπηκνωμένη γκατεμιά.

ntinopoulos
09-07-2009, 10:08
:hmmm::hmmm::hmmm:
βαγγελη δεν αρχιζεις να σκεφτεσαι τη λυση των κτελ?;)
δε πιστευω να σου ευχηθηκε καλο ταξιδι ο μητσοτακης 366?:sm7:

konstantinos
09-07-2009, 11:25
εγω φιλε μου θα ελεγα οτι εισαι τυχερος γιατι εξαντληθηκε η <<γκαντεμια>>σου σε μικρες καταστασεις που μπορει να πονανε λιγο αλλα διορθωνονται

kostas_366
09-07-2009, 13:44
δε πιστευω να σου ευχηθηκε καλο ταξιδι ο μητσοτακης 366?:sm7:
Ντινόπουλε τι λες στον άνθρωπο ρε συ. Εγώ την άλλη φορά που έκανα χειραψία σε άνθρωπο, μόλις πήρα το χέρι μου του έπεσε από ψηλά ένα ...``τούβλο`` ευρώ περίπου στις 5,000(τώρα μην αρχίσετε όλοι να με ....χαιρετάτε:p).

fidemporas
09-07-2009, 14:12
:sm3::sm3::sm3::sm3::sm3: Καλα μ'εστειλες.....
αλλα φανταζεσαι να κοιταζες απ'τον καθρεφτη και να εβλεπες αυτο......
http://img265.imageshack.us/img265/5376/dorabakogianni1.jpg

Παναγία μου .....

και να δειτε ρε παιδια οτι μια μερα θα γινει και πρωθυπουργος ...
:(:(

fidemporas
09-07-2009, 14:13
:hmmm::hmmm::hmmm:
βαγγελη δεν αρχιζεις να σκεφτεσαι τη λυση των κτελ?;)
δε πιστευω να σου ευχηθηκε καλο ταξιδι ο μητσοτακης 366?:sm7:

Λεςς ;;;;;
:D:D:D

yannis
09-07-2009, 14:42
Παναγία μου .....

και να δειτε ρε παιδια οτι μια μερα θα γινει και πρωθυπουργος ...
:(:(


Έναν παγοκόφτη γρήγοραααααα!!!!!!!:sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
09-07-2009, 20:18
Ευτυχώς ....

"τρίτωσε" το κακό ....:D

Κάνε και κανένα ..... http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF68.gif http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF68.gif http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF68.gif




.