PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ GS ADVENTURE από το Σύνταγμα !!!


Arkas
25-04-2013, 20:04
Δυστυχώς η συμμορία των adve, ξαναχτύπησε !!! :mad: :( :mad:

Αυτή τη φορά,
θύμα της έπεσε το μέλος μας Νίκος (NikosNN),

την περασμένη Δευτέρα 22 Απριλίου,

μεταξύ 20:00 ~ 22:30,

από τη Λεωφόρο Αμαλίας 46.

Το adve είναι μοντέλο του 2008

και ο αριθμός κυκλοφορίας είναι

ΟΑΧ 966


.

Arkas
25-04-2013, 20:05
http://img.tapatalk.com/d/13/04/26/8u5yge8a.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/04/26/3yhaputy.jpg



.

Arkas
25-04-2013, 20:08
Το ίδιο βράδυ,
κατά πληροφορίες,
εκλάπησαν συνολικά 5 adventure !!!!

To συγκεκριμένο,
ένα από το Γέρακα,
ένα από την Κηφισιά,
και δύο από την Ηλιούπολη !!!

.

gentleman
25-04-2013, 20:12
:u57::u57::u60::u60::u59::u59:

mck
25-04-2013, 20:28
Μιλάμε για οργανωμένο έγκλημα στην κυριολεξία ... :(

squad
25-04-2013, 20:31
ευχομαι να την βρεις φιλε μου!:(

vaska
25-04-2013, 20:34
Γαμw την καταδίκη μου μέσα, μάστιγα είναι οι αλήτες που να τους κοπούν τα χέρια και τα πόδια από τη ρίζα.

Slane
25-04-2013, 21:05
Πάνω στη λεωφόρο Αμαλίας ήταν ;
Λεπτομέρειες ;

giclas
25-04-2013, 21:08
που να τους κοπου τα χερια τους αχρηστους !


τωρα μεταξιμας φτεμε ολοι , γιατι ? διοτι οταν θελωμε ενα ανταλακτηκο ψαχουμε για μεταχηρησμενα κε φτηνα .
που θα το βρουμε ?
στο κολητο μας που εχει σηνεργειο .
αυτος θα παρη μερηκα τηλ.sms ,το εμαθε η πιατσα
μετα η πιατσα τον περνει τηλ ,ελα ρε Νικο τη γινεται εισαι καλα πλα πλα ,εχω κε ενα asventure που το εφερα για ανταλακτικα απο Αυστρια λιπουν οι ροδες κε η μηχανη κε δεν ξερω τη να το κανο
-α τοτε φερμουτω να βοηθησω το Θαναση που θελει διαφορηκο κε ESAP

τα υποληπα θα τα πουλησει σε καπιο αλλο μαστορα με την ιδια ιστορια κε παει λεγοντας

αυτο το κυκλομα το γνωρηζεται ολοι κε μαληστα πηνεται κε κφεδες μαζη αλλα φωβαστε να το πητε

φυληκα ο φυλοσας giclas


καποτε ηθελα μερηκα κοματια απο φεαρη γιαμαχα κε μου φερανε ολο το fjr ψυχουλα

SenseiG
25-04-2013, 21:10
:(:(Μακαρι να το βρουμε ρε παιδια θα εχουμε τον νου μας!

gandreas
25-04-2013, 21:14
Κρίμα , μακάρι να το βρεις και μακάρι να μην χρειαστεί κανείς να ψωνίζει μεταχειρισμένα για να μην τους δίνουμε τροφή:mad:,
φυσικά αν χρειαστούμε θα ξεχάσουμε ότι μπορεί να είναι ανταλλακτικά του φίλου μας:o :( :rolleyes:

vasorfa
25-04-2013, 22:24
:u59::u59::u59::u59::u59:ΝεύραΝεύραΝεύρα

Α ρε νικολα......:(:(:(:(:(:(



Συντροχοι.....θυμηθειτε ....



Α)ποσα τραβεστι aventure θα βγουν σε λογο στο δρομο.....:eek:

Β)οι μηχανες χανονται γιατι ΔΥΣΤΥΧΩΣ καποιοι απο εμας......θελουμε.....τετοια ανταλλακτικα....





Οσο υπαρχει ζητηση...
Θα υπαρχουν και αυτα τα φαινομενα.....:mad::mad::mad:






Συγχωρηστε μου την πυρινη γλωσσα και το παθος.....αλλα ετυχε την 966 να την εχω παρεα σε αρκετα χιλιομετρα........







Οσο για τα καλοπαιδα......



Να τους πεσει η poutsa και να παθουν καρκινο.......

Και μακαρι να τους βγουν τα αντερα:mad::mad:





Και παλι συγχωρεστε με:(

Papadopaidi
26-04-2013, 00:49
:u59::u59::u59::u59::u59:ΝεύραΝεύραΝεύραΑ ρε νικολα......:(:(:(:(:(:(
Συντροχοι.....θυμηθειτε ....
Α)ποσα τραβεστι aventure θα βγουν σε λογο στο δρομο.....:eek:
Β)οι μηχανες χανονται γιατι ΔΥΣΤΥΧΩΣ καποιοι απο εμας......θελουμε.....τετοια ανταλλακτικα....
Οσο υπαρχει ζητηση...
Θα υπαρχουν και αυτα τα φαινομενα.....:mad::mad::mad:Συγχωρηστε μου την πυρινη γλωσσα και το παθος.....αλλα ετυχε την 966 να την εχω παρεα σε αρκετα χιλιομετρα........
Οσο για τα καλοπαιδα......
Να τους πεσει η poutsa και να παθουν καρκινο.......Και μακαρι να τους βγουν τα αντερα:mad::mad:
Και παλι συγχωρεστε με:(

http://digilander.libero.it/iomaria2006/religione5.gif

Papadopaidi
26-04-2013, 00:53
Ξέχωρα από όλα τα άλλα το αίσθημα δικαίου σε
πνίγει κ θες να τα σαρώσεις όλα.
Φίλε δεν σε γνωρίζω αλλά συμπάσχω μαζί σου
γιατί είναι η αγαπημένη σου κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ξέρεις ότι
θα την βιάσουν κ θα την "ξεσκίσουν", θα την πετσοκόψουν
κ θα πουλήσουν τα όργανά της.
ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
:u59::u57:Νεύρα:u01::u19::u40::u54::u52:

kostas_366
26-04-2013, 00:55
Νικόλα, εύχομαι να βρεθεί γρήγορα, υπομονή.

GO.
26-04-2013, 07:56
..Eυχομαι πραγματικα απ την καρδια μου,να βρεθει κ συντομα!!!Νιωθω απολυτα το συναισθημα που νιωθεις,μιας και μου ειχαν κλεψει το πρωτο μου varadero 8 μολις μηνες απο την αγορα του...:oΕυτηχως για εμενα το βρηκα μονος μου μετα απο 12 ωρες περιπου!!Τι ιδιο ευχομαι να συμβει και σενα!!!Ας εχουμε ολοι το νου μας!

forester
26-04-2013, 08:06
Πρέπει να μπει tracker στις μηχανές μας......:cool:
Στην τρώει ο γάτος για πλάκα και τραβάς τα μαλλιά σου:mad:
Τουλάχιστον αν βρεις κάτι, θα βγάλουν πολλοί το άχτι τους:cool2:

GEO_K
26-04-2013, 08:06
ΝεύραΝεύραΝεύρα

GO.
26-04-2013, 08:16
Πρέπει να μπει tracker στις μηχανές μας......:cool:
Στην τρώει ο γάτος για πλάκα και τραβάς τα μαλλιά σου:mad:
Τουλάχιστον αν βρεις κάτι, θα βγάλουν πολλοί το άχτι τους:cool2:
Πολυ σωστος..Ηδη το ψαχνω...Δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβο,κ η τοποθετηση του σχετικα ευκολη..Το κακο ειναι οτι σε περιπτωση που μπει σε κλειστο υπογειο χωρο δεν ειναι δυνατον ο εντοπισμος του...Το θεμα ειναι να μην σου τυχει κατι τετοιο...

peterv
26-04-2013, 08:19
Άμα βρεις καμία άκρη για tracker ενημέρωσε μας....


Sent from my iPad using Tapatalk HD

forester
26-04-2013, 08:25
Άμα βρεις καμία άκρη για tracker ενημέρωσε μας....


Sent from my iPad using Tapatalk HD



Θα γίνει και άμεσα.
Μόνο μη σπαμάρουμε εδώ, σ' αυτό το θέμα.
Ότι θέτε με πμ, μέχρι να τοποθετήσω και να παρουσιάσω ολοκληρωμένη λύση.

jmar
26-04-2013, 08:27
:( :( έχει καταντήσει μάστιγα πια... :u59:

Ότι καλύτερο εύχομαι...:(

MARK
26-04-2013, 08:57
Έλεος πια
:u59:ΝεύραΝεύρα:u55::u55::u59:

asotosios
26-04-2013, 09:45
Κριμα...!!!

alpe
26-04-2013, 11:46
Το ίδιο βράδυ,
κατά πληροφορίες,
εκλάπησαν συνολικά 5 adventure !!!!

To συγκεκριμένο,
ένα από το Γέρακα,
ένα από την Κηφισιά,
και δύο από την Ηλιούπολη !!!

.

:u55::u55::u55::u55::u59::u59:

gelasios
01-05-2013, 00:20
Κανένα νεο έχουμε?

Nikosnn
24-05-2013, 18:20
Παιδια σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και και ιδιαιτερα τον Δημητρη για το αρχικο ποσταρισμα....δεν υπαρχει κανενα ευχαριστο νεο δυστυχως.... αντιθετως εμαθα για την κλοπη της μοτο του Αχιλλεα σημερα με τον οποιο επικοινωνησα τηλεφωνικως...!!! Συγνωμη που δεν ποσταρα νωριτερα αλλα μολις πριν λιγο ειδα τις συγεκριμενες δημοσιευσεις για την δικη μου μοτο ....επειδη συνηθως κοιταζα για τις αλλες κλεμμενες σε αλλο thread ....!!!

Djvolis
24-05-2013, 18:48
που να τους κοπου τα χερια τους αχρηστους !


τωρα μεταξιμας φτεμε ολοι , γιατι ? διοτι οταν θελωμε ενα ανταλακτηκο ψαχουμε για μεταχηρησμενα κε φτηνα .
που θα το βρουμε ?
στο κολητο μας που εχει σηνεργειο .
αυτος θα παρη μερηκα τηλ.sms ,το εμαθε η πιατσα
μετα η πιατσα τον περνει τηλ ,ελα ρε Νικο τη γινεται εισαι καλα πλα πλα ,εχω κε ενα asventure που το εφερα για ανταλακτικα απο Αυστρια λιπουν οι ροδες κε η μηχανη κε δεν ξερω τη να το κανο
-α τοτε φερμουτω να βοηθησω το Θαναση που θελει διαφορηκο κε ESAP

τα υποληπα θα τα πουλησει σε καπιο αλλο μαστορα με την ιδια ιστορια κε παει λεγοντας

αυτο το κυκλομα το γνωρηζεται ολοι κε μαληστα πηνεται κε κφεδες μαζη αλλα φωβαστε να το πητε

φυληκα ο φυλοσας giclas


καποτε ηθελα μερηκα κοματια απο φεαρη γιαμαχα κε μου φερανε ολο το fjr ψυχουλα
αν και το μυνημα βγαζει ματι δυστηχως ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα...ακριβως ομως... αν υπαρχει ζητηση τοτε ερχεται και η "προσφορα"..
αρα ολα αυτα ξεκινουν απο μας.

Djvolis
24-05-2013, 18:51
Θα γίνει και άμεσα.
Μόνο μη σπαμάρουμε εδώ, σ' αυτό το θέμα.
Ότι θέτε με πμ, μέχρι να τοποθετήσω και να παρουσιάσω ολοκληρωμένη λύση.
δεν ειναι λυση και αυτο.. και σε αλλο κλαμπ που μαι γραμμενος ακολουθουσαν ακριβως τις ιδιες κινησεις.. η μονη "λυση" ειναι η ασφαλεια κλοπης..και δυστηχως ειναι ασυμφορη

ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
24-05-2013, 18:55
:u55::u55::u55::u55::u59::u59:
Οταν ολοι εμεις με τα gs, τωρα που εγινε μοδα, ψαχνουμε για ακτινωτες ζαντες, που θα τις βρουμε? Οχι να κανουμε και οτι δεν καταλαβαινουμε τι γινεται. Γιατι η προσφορα δυστυχως εχει να κανει με την ζητηση.

siraxanz
25-05-2013, 01:58
Δεν μπορώ ναπαρακολουθήσω την λογική των κλοπών για ανταλακτικά....

Την στιγμή που ότι χρειαστεί κάποιος υπάρχει στο αγγλικό κ στο γερμανικό ebay....

kαι μάλιστα βρίσκεις καταπληκτικές τιμές ορισμένες φορές....

Η δική μου εντύπωση είναι ότι τα κλεμμένα μηχανάκια αφού τα μαιμουδιάσουν πάνε για κυκλοφορία.....

nanoshophellas
27-05-2013, 11:13
Δεν μπορώ ναπαρακολουθήσω την λογική των κλοπών για ανταλακτικά....

Την στιγμή που ότι χρειαστεί κάποιος υπάρχει στο αγγλικό κ στο γερμανικό ebay....


Xαρη μην πας πολυ μακρια αν ψαξεις στο ελληνικο site θα δεις (ενα εμπειρο ματι) οτι στην Αθηνα μονο, ειναι 4-5 που κατι δεν παει καλα με τις αγγελιες τους:u55:

Giof
27-05-2013, 12:26
Xαρη μην πας πολυ μακρια αν ψαξεις στο ελληνικο site θα δεις (ενα εμπειρο ματι) οτι στην Αθηνα μονο, ειναι 4-5 που κατι δεν παει καλα με τις αγγελιες τους:u55:

Μου έχει κάνει και εμένα εντύπωση αυτό.

vpentza
27-05-2013, 14:08
Xαρη μην πας πολυ μακρια αν ψαξεις στο ελληνικο site θα δεις (ενα εμπειρο ματι) οτι στην Αθηνα μονο, ειναι 4-5 που κατι δεν παει καλα με τις αγγελιες τους:u55:

Μου έχει κάνει και εμένα εντύπωση αυτό.

σε συνέχεια άλλου thread, άιντε προχωρείστε σε καταγγελία στην δ/νση ηλεκτρονικού εγκλήματος ...:)

nanoshophellas
27-05-2013, 15:25
σε συνέχεια άλλου thread, άιντε προχωρείστε σε καταγγελία στην δ/νση ηλεκτρονικού εγκλήματος ...:)

Βασιλη αυτα που λεω στο post μου ειναι καθαρα προσωπικη γνωμη.....Δεν μπορω να το αποδειξω.

AlexCorfu
27-05-2013, 16:11
Καλησπέρα το ανέφερα και σε άλλο θέμα θα το αναφέρω και εδώ . Όσοι απο εμάς χρησιμοποιουμαι μεταχειρισμένα ανταλλακτικά ας ζητάμε απόδειξη η τιμολόγιο παροχής υπηρεσιών . Αν αρχίσουμε να μπαίνουμε στην λογική μα να γλύτωσε το ΦΠΑ και τα λοιπά γνωστά λυπάμαι για αυτο που θα πω αλλα είμαστε συνένοχοι . Και αν κάποιοι επικαλεσθουν την κρίση ε τι να κάνουμε βρε παιδιά όλοι ξέραμε ότι αγορασαμε μηχανάκια μα κάποιο Α κοστολόγιο συντήρησης , δεν ειναι ανάγκη να τα φόρτο ούτε έξτρα καλού δια άγνωστης προέλευσης η ακόμα και χρειαζουμενα ανταλλακτικα χωρις παραστατικά και ενδεχομένως άθελα μας να ακούμε κάποιους να κλαίνε τον κόπο τους και κάποιους ασυνηδητους κλέφτες πλούσιους .

AKIS_21
27-05-2013, 16:58
Καλησπέρα το ανέφερα και σε άλλο θέμα θα το αναφέρω και εδώ . Όσοι απο εμάς χρησιμοποιουμαι μεταχειρισμένα ανταλλακτικά ας ζητάμε απόδειξη η τιμολόγιο παροχής υπηρεσιών . Αν αρχίσουμε να μπαίνουμε στην λογική μα να γλύτωσε το ΦΠΑ και τα λοιπά γνωστά λυπάμαι για αυτο που θα πω αλλα είμαστε συνένοχοι . Και αν κάποιοι επικαλεσθουν την κρίση ε τι να κάνουμε βρε παιδιά όλοι ξέραμε ότι αγορασαμε μηχανάκια μα κάποιο Α κοστολόγιο συντήρησης , δεν ειναι ανάγκη να τα φόρτο ούτε έξτρα καλού δια άγνωστης προέλευσης η ακόμα και χρειαζουμενα ανταλλακτικα χωρις παραστατικά και ενδεχομένως άθελα μας να ακούμε κάποιους να κλαίνε τον κόπο τους και κάποιους ασυνηδητους κλέφτες πλούσιους .

Συμφωνώ απόλυτος με όσα λες αλλα όταν πάθει κάποιος ζημιά τότε μπαίνει στη μέση η τσέπη και ψάχνει το φθηνότερο δε παει να ειναι και κλεμμένο άλλωστε ,ποιος θα το μάθει :u55:

vpentza
27-05-2013, 17:07
Βασιλη αυτα που λεω στο post μου ειναι καθαρα προσωπικη γνωμη.....Δεν μπορω να το αποδειξω.


Καταγγελία να κάνεις, όχι μήνυση. Αν ασχοληθούν θα μαζέψουν αυτοί τις αποδείξεις. Σίγουρα θα έχουν υπόψην τους τέτοιες δραστηριότητες....

forester
30-05-2013, 01:33
δεν ειναι λυση και αυτο.. και σε αλλο κλαμπ που μαι γραμμενος ακολουθουσαν ακριβως τις ιδιες κινησεις.. η μονη "λυση" ειναι η ασφαλεια κλοπης..και δυστηχως ειναι ασυμφορη


Εννοείται ότι υπάρχει από την 1η μέρα αγοράς!
Δεν είναι καθόλου ασύμφορη, αν σκεφτείς πόσα χάνεις......