PDA

View Full Version : Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next


tom
26-04-2013, 00:14
Πωλούνται λάστιχα Mezeler Next για 1200 με 1500χλμ τιμή:150€
τηλ.6936141321 Tom

forester
26-04-2013, 07:07
Καλοπούλητα Τομ:ye33:



Ρε φίλε , φαγωθήκατε να πουλάτε τώρα που τα δικά μου είναι στη μισή ζωή τους.
Το Νοέμβριο που θα θέλω λάστιχα, θα αγοράσω καινούρια και μια βδομάδα μετά κάποιος θα ξαναπουλάει:D:D:D:D:D
Καντεμογαμόσαυρος λέμε.........:cool2:

jmar
26-04-2013, 07:43
Δικαιωμα!! Παίρνω σειρά και θα σου απαντήσω εντός ολίγου :)


Sent from my Hand using Fingers

Lepanto ii
26-04-2013, 10:52
Καμία καλύτερη τιμη?

vpentza
26-04-2013, 19:08
Τα λάστιχα τα έχω ήδη φορέσει, άψογη συναλλαγή.
Σε ευχαριστώ πολύ, να έχεις καλούς δρόμους εκεί που σχεδιάζεις να ταξιδέψεις :ye02:

jmar
26-04-2013, 19:13
3 τηλέφωνα πήρα μιλούσε ο πωλητής και δεν πήρε πίσω...εκδηλωσα πρωτοσ ενδιαφέρον στο θέμα και τα λάστιχα πήγαν αλλου... :rolleyes: καλοφορετα οπως και να χει...


Sent from my Hand using Fingers

mario
26-04-2013, 20:46
Όντως λίγο άκομψο από τον πωλητή αφού ο Γιαννης είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον πρώτος. Πάντα μιλώντας επειδή τα λάστιχα πήγαν σε συμφορουμιτη γιατί ή ο Βασιλης δεν μπήκε στον κόπο να ποστάρει ή σας παρέκαμψε όλους και μίλησε με τηλέφωνο πριν ή μετά. Όπως και να'χει καλοφαγοτα.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

jmar
26-04-2013, 21:05
Όντως λίγο άκομψο από τον πωλητή αφού ο Γιαννης είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον πρώτος. Πάντα μιλώντας επειδή τα λάστιχα πήγαν σε συμφορουμιτη γιατί ή ο Βασιλης δεν μπήκε στον κόπο να ποστάρει ή σας παρέπεμψε όλους και μίλησε με τηλέφωνο πριν ή μετά. Όπως και να'χει καλοφαγοτα.

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

Μαριε να μίλησε πριν τις 07:40 το πρωι λίγο δύσκολο...πιο πολυ με ενόχλησε ο αγοραστής παρά ο πωλητής διότι ειναι και απο τα ενεργά μέλη και δεν θα έπρεπε να λειτουργήσει κατ αυτόν τον τροπο ''υπογειως''


Sent from my Hand using Fingers

vpentza
26-04-2013, 21:18
Επιτρέψτε στον "αγοραστή" να απαντήσει αύριο το πρωί γιατί τώρα είμαι εκτός...:)

PS.... Ο πωλητής πουλάει ΑΥΤΟΣ όπου θέλει, δεν πιέζει ο αγοραστής..κανέναν..:)

jmar
26-04-2013, 21:43
Επιτρέψτε στον "αγοραστή" να απαντήσει αύριο το πρωί γιατί τώρα είμαι εκτός...:)

PS.... Ο πωλητής πουλάει ΑΥΤΟΣ όπου θέλει, δεν πιέζει ο αγοραστής..κανέναν..:)

Δεν αντιλεγω ο πωλητής πουλάει όπου θέλει αλλα εάν έβλεπα εγω απο τη μεριά μου κάποιο άλλο μέλος και ειδικά ενεργό ή της παρέας σα να λέμε, θα ρωτουσα τον πωλητή και θα του έλεγα να μιλήσει πρώτα με αυτόν που εκδήλωσε ενδιαφέρον πρώτος...καθότι αυτο ειναι που λέμε οικογένεια το GsForum... ;)


Sent from my Hand using Fingers

siraxanz
26-04-2013, 21:50
Είναι μία πίκρα τέτοιες εξελίξεις, το έχω ζήσει :(

Θα έπρεπε να υπάρχει μιά προτεραιότητα.

Είναι συνηθισμένη συμπεριφορά Αθηναίων πωλητών,

που να τρέχω να στέλνω σου λέει ο άλλος...

Τουλάχιστον τα πήρε ενεργό μέλος. :)

jmar
26-04-2013, 22:06
Είναι μία πίκρα τέτοιες εξελίξεις, το έχω ζήσει :(

Θα έπρεπε να υπάρχει μιά προτεραιότητα.

Είναι συνιθισμένη συμπεριφορά Αθηναίων πωλητών,

που να τρέχω να στέλνω σου λέει ο άλλος...

Τουλάχιστον τα πήρε ενεργό μέλος. :)

Δεν φταίει μόνο ο πωλητής Χάρη φταίει κι ο αγοραστής ΚΑΤ εμε εφόσον ειχε δει ότι έχω εκδηλώσει ενδιαφέρον και εφόσον ενώ ειναι ενεργό μέλος ξερέι τις διαδικασίες για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις...το αν θα τα έπαιρνε ενεργό μέλος η μη δε νομίζω να παίζει ρόλο...

egefalikos
26-04-2013, 23:35
Δεν αντιλεγω ο πωλητής πουλάει όπου θέλει αλλα εάν έβλεπα εγω απο τη μεριά μου κάποιο άλλο μέλος και ειδικά ενεργό ή της παρέας σα να λέμε, θα ρωτουσα τον πωλητή και θα του έλεγα να μιλήσει πρώτα με αυτόν που εκδήλωσε ενδιαφέρον πρώτος...καθότι αυτο ειναι που λέμε οικογένεια το GsForum... ;)


Sent from my Hand using Fingers

Συμφωνώ μαζί σου Γιάννη, δυστυχώς καμιά φορά δεν σκεφτόμαστε όπως πολύ σωστά λες!!!:(

vpentza
27-04-2013, 00:40
Για την ιστορία, εγώ δεν πήρα κανέναν τηλέφωνο....:rolleyes:
Εκδήλωσα το ενδιαφέρον μέσω ΠΜ όπως ίσως και άλλοι πολλοί.
Το τηλέφωνό μου χτύπησε στις 17.00 και μάλιστα απάντησα μέσω CARDO όντας καθ οδόν.
Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο, ήταν ευγενικός, μου λέει "είναι στο τάδε μαγαζί", έτυχε να είμαι κοντά, συμφωνήσαμε, τα έβαλα....
Από το πρωί δεν υπήρχε καμία εξέλιξη στην αγγελία, ασχολήθηκα με τα προβολάκια μου(βλ.άλλο thread), θεώρησα οτι τα λάστιχα είχαν ήδη πωληθεί (όντας ευκαιρία), δεν ξανα ασχολήθηκα μέχρι να χτυπήσει το τηλέφωνό μου...
Ας είμαστε λίγο πιό συγκρατημένοι στους χαρακτηρισμούς μας...καταλαβαίνω τη πικρία της απώλειας αλλά δεν δέχομαι ότι φταίει ο αγοραστής..:eek: μη τρελαθούμε τελείως.....έπρεπε να πιάσω κουβέντα να του επιβάλλω να μιλήσει με το έτσι θέλω με όποιους πιθανόν είχαν γράψει κάτι από εχτές το βράδυ μέχρι τις 17.00 την επόμενη μέρα ? επιλογή του ήταν να διαλέξει όποιον ήθελε και αυτό έκανε, απλό ήταν, μη το κάνουμε ταινία της Μάρθα Βούρτση, μια ...ενεργή ...οικογένεια είμαστε...:)

forester
27-04-2013, 00:47
Αν αντί για πμ, έγραφες εδώ στο θέμα αυτό, κανείς δε θα μπορούσε να σου προσάψει το παραμικρό.
Το πμ, συνήθως ακολουθεί την δημόσια εκδήλωση ενδιαφέροντος.
Έτσι τηρείται η σειρά προτεραιότητας που λέμε....
Όταν δεν υπάρχει δήλωση ενδιαφέροντος δημόσια και τακτοποιηθεί το ζήτημα με προσωπικά μυνήματα, τότε ο καθένας μπορεί να υποθέτει οτιδήποτε και να λέει οτιδήποτε.
Όταν κάπου σφάλουμε, καλό είναι να το παραδεχόμαστε.;)

forester
27-04-2013, 00:53
http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%84%CF%8E%CE%BD-103/%CE%A0%CE%A1%CE%9F%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%A4%CE%95%CE%A5%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%91-%CE%A6%CE%A1%CE%95%CE%9D%CE%9F%CE%A5-%CE%A3%CE%A5%CE%9C%CE%A0%CE%9B%CE%95%CE%9A%CE%A4%CE%97-touratech-40151/#post885855




Παραθέτω το παραπάνω link, ως παράδειγμα.
Όχι για να κάνω τον καλό, έχω δηλώσει κακός εξάλλου:cool2:
Απλά με αυτόν τον τρόπο αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις. Σαφώς και υπήρξαν πμ, τηλέφωνα κλπ. Αλλά προηγήθηκε όλων, η δημόσια δήλωση ενδιαφέροντος.

vpentza
27-04-2013, 00:59
Σκέφτηκες ποτέ εάν για κάποιο δικό του λόγο ο αγοραστής δεν θα ήθελε να κοινοποιούνται οι αγοραπωλησίες του ?
Εγώ μπορώ να σου αναφέρω τουλάχιστον 2 ;)
Δεν έχω πρόβλημα να παραδεχθώ ένα λάθος, αλλά συνεχίζεις να μέμφεσαι τον αγοραστή ? λες να του πρότεινα να του δώσω περισσότερα για να με προτιμήσει ?
Εάν όλα ήταν εκ του πονηρού, όπως και εσύ forester υπονοείς, δεν θα έβγαινα να τον ευχαριστήσω δημόσια, θα το έκανα γαργάρα, σωστά ? :cool:

Ξέρεις πόσοι με πήραν τηλέφωνο ή με ΠΜ ζήτησαν στοιχεία για τα led προβολάκια ? σε όλους απάντησα και με tips να αποφύγουν τις κακοτοπιές, κάποιες πληροφορίες τις έχω ήδη κοινοποιήσει....
αυτό είναι, για εμένα, για το φτωχό μου μυαλό, η προσφορά στην "οικογένεια" που ευαγγελίζεται ο παραπάνω συνφορουμίτης, όλα τα υπόλοιπα είναι για να αυτοχρυσώνουμε το χάπι που χάθηκε η ευκαιρία...
Καλό βράδυ να δώσουμε και λίγο σημασία και στη δική μας...οικογένεια
Φιλικά
vpentza

jmar
27-04-2013, 01:11
Αν αντί για πμ, έγραφες εδώ στο θέμα αυτό, κανείς δε θα μπορούσε να σου προσάψει το παραμικρό.
Το πμ, συνήθως ακολουθεί την δημόσια εκδήλωση ενδιαφέροντος.
Έτσι τηρείται η σειρά προτεραιότητας που λέμε....

+1200

ως ενεργο μέλος Βασιλη θα έπρεπε να το ξέρεις...αλλα θα εχανες την...ευκαιρία οπως λες εσυ...

Σκέφτηκες ποτέ εάν για κάποιο δικό του λόγο ο αγοραστής δεν θα ήθελε να κοινοποιούνται οι αγοραπωλησίες του ?
Εγώ μπορώ να σου αναφέρω τουλάχιστον 2 ;)
Δεν έχω πρόβλημα να παραδεχθώ ένα λάθος, αλλά συνεχίζεις να μέμφεσαι τον αγοραστή ? λες να του πρότεινα να του δώσω περισσότερα για να με προτιμήσει ?
Εάν όλα ήταν εκ του πονηρού, όπως και εσύ forester υπονοείς, δεν θα έβγαινα να τον ευχαριστήσω δημόσια, θα το έκανα γαργάρα, σωστά ? :cool:

Ξέρεις πόσοι με πήραν τηλέφωνο ή με ΠΜ ζήτησαν στοιχεία για τα led προβολάκια ? σε όλους απάντησα και με tips να αποφύγουν τις κακοτοπιές, κάποιες πληροφορίες τις έχω ήδη κοινοποιήσει....
αυτό είναι, για εμένα, για το φτωχό μου μυαλό, η προσφορά στην "οικογένεια" που ευαγγελίζεται ο παραπάνω συνφορουμίτης, όλα τα υπόλοιπα είναι για να αυτοχρυσώνουμε το χάπι που χάθηκε η ευκαιρία...
Καλό βράδυ να δώσουμε και λίγο σημασία και στη δική μας...οικογένεια
Φιλικά
vpentza


Μάλλον εσυ το έκανες ταινία φιλαρακι... :rolleyes:

Μπράβο λοιπόν που την κερδίσες την ευκαιρία...

Πάντα φιλικά ;)




Sent from my Hand using Fingers

forester
27-04-2013, 01:11
Σκέφτηκες ποτέ εάν για κάποιο δικό του λόγο ο αγοραστής δεν θα ήθελε να κοινοποιούνται οι αγοραπωλησίες του ?
Εγώ μπορώ να σου αναφέρω τουλάχιστον 2 ;)
Δεν έχω πρόβλημα να παραδεχθώ ένα λάθος, αλλά συνεχίζεις να μέμφεσαι τον αγοραστή ? λες να του πρότεινα να του δώσω περισσότερα για να με προτιμήσει ?
Εάν όλα ήταν εκ του πονηρού, όπως και εσύ forester υπονοείς, δεν θα έβγαινα να τον ευχαριστήσω δημόσια, θα το έκανα γαργάρα, σωστά ? :cool:

Ξέρεις πόσοι με πήραν τηλέφωνο ή με ΠΜ ζήτησαν στοιχεία για τα led προβολάκια ? σε όλους απάντησα και με tips να αποφύγουν τις κακοτοπιές, κάποιες πληροφορίες τις έχω ήδη κοινοποιήσει....
αυτό είναι, για εμένα, για το φτωχό μου μυαλό, η προσφορά στην "οικογένεια" που ευαγγελίζεται ο παραπάνω συνφορουμίτης, όλα τα υπόλοιπα είναι για να αυτοχρυσώνουμε το χάπι που χάθηκε η ευκαιρία...
Καλό βράδυ να δώσουμε και λίγο σημασία και στη δική μας...οικογένεια
Φιλικά
vpentza



Δεν υπονοώ τίποτα!
Πάντα τα λέω όσο σαφέστερα και κατανοητά γίνεται.
Εαν έχεις λόγους να κρύβεις τις αγοραπωλησίες σου, δικαίωμά σου.
Εγώ δε μπορώ να σκεφτώ κανένα λόγο....:confused::confused::confused::confused:

Αν λειτουργείς όμως έτσι και δεν αντιλαμβάνεσαι το λάθος στο χειρισμό σου, τότε -όπως έχεις δικαίωμα να κάνεις ότι θες- και οι υπόλοιποι έχουν δικαίωμα να λένε ότι νομίζουν (συμπερασματικά από ότι φαίνεται δημόσια).


Το άλλο που λες για τα ledακια, άσχετο τελείως....
Πληροφορίες και βοήθεια όλοι έχουμε δώσει και όλοι έχουμε πάρει. Αλοίμονο!
Κι εγώ σου έγραψα σ' εκείνο το ποστ κάποιες πληροφορίες.
Δεν έχω κάτι απέναντί σου, ούτε σε μέμφομαι , όπως λες.
Το να λαμβάνει κανείς θέση απέναντι στα γεγονότα και στα δρώμενα, δε νομίζω ότι είναι μομφή.

Αν νοιώθεις έτσι, με γεια σου με χαρά σου. Εγώ εξακολουθώ να λέω ότι ο χειρισμός σου ήταν λάθος.
Πάντα φιλικά και χωρίς ίχνος ειρωνίας!

Translatoras
27-04-2013, 11:56
Πρώτα απ'όλα καλημέρα σε όλους.

Θεωρώ κρίμα μεγάλο να "βγαίνουν μαχαίρια', να "πετιούνται σπόντες" και άλλα πολιτισμένα.

Στο όνομα της κοινότητας θα έπρεπε όλες οι πλευρές να ρίχνουν νερό στο κρασάκι τους και να περιορίζονται ΙΣΩΣ σε ένα παραπονάκι και ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Θέλω να θυμίσω στο Γιάννη μια αντίστοιχη περίπτωση αγγελίας (τέλη Σεπτέμβρη 2011) για την Ακράποβίτς που αγόρασε http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%84%CF%8E%CE%BD-103/acrapovic-%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-1200-a-23991/.

Παρότι ήμουν πρώτος που δήλωσε ενδιαφέρον με ποστάρισμα και ταυτόχρονο τηλεφώνημα στον πωλητή,
παρότι διαβεβαιώθηκα ότι η εξάτμιση ήταν δική μου,
παρότι πήγα με τα λεφτά στην τσέπη και την πήρα στα χέρια μου

τελικά η Ακράπα κατέληξε στο Γιάννη, του οποίου το πρώτο ποστάρισμα στην αγγελία ήταν ένα απλό "Με γειά μου!" 20 ώρες μετά το "δικαίωμα" που κατοχύρωσα.

Και βέβαια στεναχωρήθηκα
και βέβαια ένιωσα ότι αδικήθηκα
και βέβαια "τα πήρα".

Ξέρω όμως ότι δεν αξίζει για για ένα κομμάτι μέταλλο ή 2 κομμάτια λάστιχο να χαλιέμαι και να πικραίνομαι.
Του ευχήθηκα καλορίζικη και πολύ αργότερα προσπάθησα να τον βοηθήσω με εκείνη την κασετίνα καρυδάκια που θυμόμουν ότι έψαχνε να αγοράσει.

Ας τα αφήσουμε λοιπόν πίσω μας όλα αυτά και ας δείξουμε μεγαλοψυχία διότι αυτό που δείχνουμε μας δείχνουν και αυτό που δίνουμε μας δίνουν.

Καλημέρα ξανά σε όλους.

lepanto
27-04-2013, 12:03
Είναι μία πίκρα τέτοιες εξελίξεις, το έχω ζήσει :(

Θα έπρεπε να υπάρχει μιά προτεραιότητα.

Είναι συνηθισμένη συμπεριφορά Αθηναίων πωλητών,

που να τρέχω να στέλνω σου λέει ο άλλος...

Τουλάχιστον τα πήρε ενεργό μέλος. :)

Χάρη ζητώ συγνώμη για την παρέμβαση ,μιας και γνωρίζω τον Τομ και το θεμα θα σου πω ότι δεν υπάρχουν όλα αυτά που γράφεις ,όχι απο εδώ αλλά τηλ μπορώ να σου πω τα πάντα ,μην κατηγορητε έτσι απλά

xurxes
27-04-2013, 14:08
τον πρώτο λόγο τον έχει πάντα ο πωλητής.-
αυτός κινείται με τους κανόνες του φόρουμ
εάν δεν υπάρχει συνεχή ενημερώσει στο thread...
δεν φταίει κάποιος που νε δεύτερος, τρίτος, τέταρτος στη λίστα
ούτε και είναι υποχρεωμένος ( ο κάθε δεύτερος-τριτος) να βγάλει το φίδι
απ την τρυπά γιατί επιλέχτηκε!!!!!

έχει συμβεί άπειρες φόρες εδώ μέσα να είναι τυχεροί δεύτεροι τρίτοι και όχι κάποιοι που κάναν την πρώτη κίνηση.....thats life!!!

@Γιάννη next time...αδερφέ;)
@Βασίλη καλοφόρετα;)

jmar
27-04-2013, 14:19
Πρώτα απ'όλα καλημέρα σε όλους.

Θεωρώ κρίμα μεγάλο να "βγαίνουν μαχαίρια', να "πετιούνται σπόντες" και άλλα πολιτισμένα.

Στο όνομα της κοινότητας θα έπρεπε όλες οι πλευρές να ρίχνουν νερό στο κρασάκι τους και να περιορίζονται ΙΣΩΣ σε ένα παραπονάκι και ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Θέλω να θυμίσω στο Γιάννη μια αντίστοιχη περίπτωση αγγελίας (τέλη Σεπτέμβρη 2011) για την Ακράποβίτς που αγόρασε http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%84%CF%8E%CE%BD-103/acrapovic-%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-1200-a-23991/.

Παρότι ήμουν πρώτος που δήλωσε ενδιαφέρον με ποστάρισμα και ταυτόχρονο τηλεφώνημα στον πωλητή,
παρότι διαβεβαιώθηκα ότι η εξάτμιση ήταν δική μου,
παρότι πήγα με τα λεφτά στην τσέπη και την πήρα στα χέρια μου

τελικά η Ακράπα κατέληξε στο Γιάννη, του οποίου το πρώτο ποστάρισμα στην αγγελία ήταν ένα απλό "Με γειά μου!" 20 ώρες μετά το "δικαίωμα" που κατοχύρωσα.

Και βέβαια στεναχωρήθηκα
και βέβαια ένιωσα ότι αδικήθηκα
και βέβαια "τα πήρα".

Ξέρω όμως ότι δεν αξίζει για για ένα κομμάτι μέταλλο ή 2 κομμάτια λάστιχο να χαλιέμαι και να πικραίνομαι.
Του ευχήθηκα καλορίζικη και πολύ αργότερα προσπάθησα να τον βοηθήσω με εκείνη την κασετίνα καρυδάκια που θυμόμουν ότι έψαχνε να αγοράσει.

Ας τα αφήσουμε λοιπόν πίσω μας όλα αυτά και ας δείξουμε μεγαλοψυχία διότι αυτό που δείχνουμε μας δείχνουν και αυτό που δίνουμε μας δίνουν.

Καλημέρα ξανά σε όλους.

Φίλε μου καλε καλα έκανες και βρηκες αυτήν την περίπτωση, να σου θυμίσω λοιπόν ότι είχα πάρει πρώτος τηλ τότε και παρολιγο εάν δεν έμπαινε και κάποιος άλλος στη μέση να βοηθήσει να πάθαινα το ίδιο πράγμα καθότι είμαι απο επαρχία ενώ εσυ πηγές επι τόπου!

Τότε έχεις δίκιο πήρα τηλ αμέσως και δεν έγραψα στο θέμα αλλα απο τότε έχουν περάσει 2 μιση χρονια και με την καλη παρέα που έχω κάνει εδώ έχω αναθεωρήσει πολλα πράγματα και σέβομαι πλέον αυτο (πρωτα ποσταρισμα και μετα επικοινωνια) στισ αγγελίες οπωσ κανουν πλεον ολα τα ενεργα εστω μελη τησ παρεασ για να μην υπάρχουν στεναχωριες!!

Ελπίζω να σε κάλυψα! :)


Sent from my Hand using Fingers

phoenix
27-04-2013, 14:44
αγορινες μην μαλωνετε:ye33:
τελος καλο ολα καλα :lo20:
και στις καλυτερες οικογενειες συμβαινουν!!!!!
γιαννη φιλε μου σου το λεω εγω!!!!αυτα τα λαστιχα δεν κανουν για σενα
θα παρεις τα ντανλοπ:ye33:

jmar
27-04-2013, 14:47
Φιλαράκια μου όλα καλα!! Κλειδωστε το θέμα και καλοφορετα να ειναι!! ;)


Sent from my Hand using Fingers

vpentza
27-04-2013, 18:07
Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι ο συνάδελφος που εξέφρασε τα μεγαλύτερα παράπονα, ο συνάδελφος που με εγκαλούσε στη τάξη για μη ηθική συμπεριφορά έναντι της "οικογένειας" είναι αυτός που χρησιμοποίησε την ίδια τακτική παλαιότερα και μάλιστα χωρίς καν να απολογηθεί τότε....τώρα, και μετά την ανακάλυψη της παλαιότερης συμπεριφοράς του, τα θεωρεί πλέον όλα καλά (τυχαίο ?) και καλεί τη διοίκισις να κλειδώσει το θέμα, έτσι απλά χωρίς αναφορά στη λάσπη που εκτόξευσε προς τον (επαναλαμβάνω) ΑΓΟΡΑΣΤΗ......
Ευτυχώς, αυτοί που έπρεπε να καταλάβουν, κατάλαβαν......:ye02:

Η "συντροφικότητα" αποδεικνύεται με πράξεις και όχι με επιφανειακά ευχολόγια για το honore :cool:
Πλείστα τόσα παραδείγματα υπάρχουν, που δεν έχουν κοινοποιηθεί από τακτ προς τους συναλασσόμενους ακόμα και που δεν είχαν σχέση με ιδίον μου όφελος, και αποδεικνύουν τη προσφορά μου στην μεγάλη "παρέα".
Δεν χρειάζομαι συστάσεις και υποδείξεις, και το καλύτερο που προτείνω φιλικά είναι να μη κρίνουμε ελαφρά τη καρδία κάποιον που δεν γνωρίζουμε γιατί εύκολα θα κριθούμε για τη παραμικρή μας ατασθαλία....

Τώρα λοιπόν όλα είναι ΟΚ, η αγγελία έχει κλείσει, τα λάστιχα έκαναν σήμερα μαζί μου τις πρώτες τους στροφές στα λιμανάκια....
Και πάλι εύχομαι καλούς δρόμους στον πρώην ιδιοκτήτη τους και δηλώνω ότι με μάγεψε η αναφορά στο κοντινό μελλοντικό του προορισμό :ye02:

Εφόσον επιθυμεί η διοίκισις, ας κλειδωθεί και πραγματικά για μένα no hard feelings προς τον οποιοδήποτε...ειλικρινά :)

forester
27-04-2013, 18:26
τον πρώτο λόγο τον έχει πάντα ο πωλητής.-
αυτός κινείται με τους κανόνες του φόρουμ
εάν δεν υπάρχει συνεχή ενημερώσει στο thread...
δεν φταίει κάποιος που νε δεύτερος, τρίτος, τέταρτος στη λίστα
ούτε και είναι υποχρεωμένος ( ο κάθε δεύτερος-τριτος) να βγάλει το φίδι
απ την τρυπά γιατί επιλέχτηκε!!!!!

έχει συμβεί άπειρες φόρες εδώ μέσα να είναι τυχεροί δεύτεροι τρίτοι και όχι κάποιοι που κάναν την πρώτη κίνηση.....thats life!!!

@Γιάννη next time...αδερφέ;)
@Βασίλη καλοφόρετα;)




Ο πωλητής για χίλιους δύο λόγους μπορεί να μην παρακολουθεί τα ποσταρίσματα. Τα πμ όμως με το που μπαίνει στο φόρουμ τα βλέπει μα τη μια και τα τηλέφωνα τα απαντάει...;)

Ειδικά εδώ κι επειδή γνωρίζω τον Τομ, αμφιβάλλω αν ξαναδιάβασε το θέμα από την ώρα που το ανέβασε. Δεν το 'χει και το γουστάρει το PC ο άνθρωπος:ye33:

Προσωπικά επιμένω στη συμπεριφορά των αγοραστών ή των υποψήφιων αγοραστών τέλος πάντων.
Αν ποστάρεις αρχικά κι έπειτα προβείς στις όποιες ιδιωτικές ενέργειες, κανείς δεν μπορεί να πει τίποτα. Η σειρά προτεραιότητας (με βάση τα ποσταρίσματα στο θέμα) είναι εμφανής και δεν αμφισβητείται.

Τέλος πάντων , η κουβέντα γίνεται για μελλοντικές συναλλαγές. Ότι έγινε, έγινε:)

jmar
27-04-2013, 18:27
Το ενδιαφέρον της υπόθεσης είναι ότι ο συνάδελφος που εξέφρασε τα μεγαλύτερα παράπονα, ο συνάδελφος που με εγκαλούσε στη τάξη για μη ηθική συμπεριφορά έναντι της "οικογένειας" είναι αυτός που χρησιμοποίησε την ίδια τακτική παλαιότερα και μάλιστα χωρίς καν να απολογηθεί τότε....τώρα, και μετά την ανακάλυψη της παλαιότερης συμπεριφοράς του, τα θεωρεί πλέον όλα καλά (τυχαίο ?) και καλεί τη διοίκισις να κλειδώσει το θέμα, έτσι απλά χωρίς αναφορά στη λάσπη που εκτόξευσε προς τον (επαναλαμβάνω) ΑΓΟΡΑΣΤΗ......
Ευτυχώς, αυτοί που έπρεπε να καταλάβουν, κατάλαβαν......:ye02:

Η "συντροφικότητα" αποδεικνύεται με πράξεις και όχι με επιφανειακά ευχολόγια για το honore :cool:
Πλείστα τόσα παραδείγματα υπάρχουν, που δεν έχουν κοινοποιηθεί από τακτ προς τους συναλασσόμενους ακόμα και που δεν είχαν σχέση με ιδίον μου όφελος, και αποδεικνύουν τη προσφορά μου στην μεγάλη "παρέα".
Δεν χρειάζομαι συστάσεις και υποδείξεις, και το καλύτερο που προτείνω φιλικά είναι να μη κρίνουμε ελαφρά τη καρδία κάποιον που δεν γνωρίζουμε γιατί εύκολα θα κριθούμε για τη παραμικρή μας ατασθαλία....

Τώρα λοιπόν όλα είναι ΟΚ, η αγγελία έχει κλείσει, τα λάστιχα έκαναν σήμερα μαζί μου τις πρώτες τους στροφές στα λιμανάκια....
Και πάλι εύχομαι καλούς δρόμους στον πρώην ιδιοκτήτη τους και δηλώνω ότι με μάγεψε η αναφορά στο κοντινό μελλοντικό του προορισμό :ye02:

Εφόσον επιθυμεί η διοίκισις, ας κλειδωθεί και πραγματικά για μένα no hard feelings προς τον οποιοδήποτε...ειλικρινά :)

Φίλε μου διαβασες τι έγραψα παραπάνω ή απλα το γράφεις έτσι απλα για να πεις κάτι;; Σε πληροφορώ λοιπόν ότι πολλοί κατάλαβαν και δεν θα συνεχίσω την αντιπαράθεση μαζι σου αν και συνεχιζεις εσυ...ε λοιπόν ΌΧΙ δεν ενήργησες σωστά ότι και να λες! Πολλοι με πήραν και μου το επιβεβαίωσαν οπως και εδώ στο νήμα , εγω εξηγησα τι έγινε πριν 2 μιση χρονια κι εσυ φυσικα το βρηκες πάτημα αλλα ξανά διάβασε το μπας και το καταλάβεις, στο τέλος είπα να το κλείσουν γιατι δεν υπάρχει νόημα να υπάρχουν τέτοιες αντιπαραθεσεις και τόσος ντορος που εσυ συνεχιζεις να τον δημιουργίες, εγω δεν έχω κανένα θέμα φυσικα να σου απαντήσω σε όλες τις απορίες σου...


Sent from my Hand using Fingers

nivo
27-04-2013, 18:44
ο πωλητης απο οσο γνωριζω αυτη τη στιγμη ειναι στα καπου στα βουνα,επισεις δεν ειναι ο ανθρωπος που ειναι ολη μερα μεσα στο φορουμ...

xurxes
27-04-2013, 19:49
φίλε forester
...το αν το χει ή δεν το χει ο πωλητης είναι θέμα καθαρα δικο του
κ αν δεν το χει καλα είναι να γνωρίζει ότι η συμπεριφορά-άγνοια του
μπορει να προκαλέσει προβλήματα!!!!

δλδ θα πρέπει ο κάθε δεύτερος-τρίτος να ρωτάει όλο το φόρουμ
για να πάρει σειρά.....:Απορία:

Αν παρακολουθούσε τι θέμα που σηκωσε δεν θα άφηνε σε κανέναν μας,
να πούμε κάτι εναντίον του, ή εναντίον του οποιοδήποτε αγοραστή...

ας μην ρίχνουμε ευθύνες, εύκολα σε κάποιον, χωρίς να ξέρουμε
ΤΙ παίχτηκε!!!!!!!

το ξαναλέω!!!!!!

τέλος καλο όλα καλα...

καβαληστε τα μωρά σας κ ξεχυθητε στους δρόμους κ τα βουνα

κ αφήστε αυτα τα "προβλήματα".......

frits
27-04-2013, 20:37
Χιλιοπαιγμένο το έργο με διαφορετικούς πρωταγωνιστές κάθε φορά.

Ο πωλητής έχει και το μαχαίρι και το καρπούζι από την στιγμή που ανεβάζει την αγγελία και αν ο ίδιος δεν έχει την εμπειρία να την διαχειριστεί, ας τον βοηθήσουν οι φίλοι του.

Το ζήτημα είναι όπως στην κοινωνία μας, κοιτάμε το σύνολο ή τον ευατό μας, δικαιολογίες και για τις 2 πλευρές χιλιάδες.

Καλοφόρετα Βασίλη, :)

Γιάννη αυτά δεν είναι για στριφτερούς, όσοι τα πήραν τα πουλάνε.:)

jmar
27-04-2013, 22:43
Γιάννη αυτά δεν είναι για στριφτερούς, όσοι τα πήραν τα πουλάνε.:)

Σταύρο μην λες τέτοια γιατι τα έχει βάλει και το στριφτερο φιλαρακι μου ο moby :D


Sent from my Hand using Fingers

frits
27-04-2013, 22:59
Σταύρο μην λες τέτοια γιατι τα έχει βάλει και το στριφτερο φιλαρακι μου ο moby :D


Sent from my Hand using Fingers

Αυτός είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα,

έτσι και αλλιώς ο Αντώνης στρίβει και με τις ζάντες, μην κοιτάς που δεν ακούγεται, σιγανό ποταμάκι...:D

moby_gr
27-04-2013, 23:02
Σταύρο μην λες τέτοια γιατι τα έχει βάλει και το στριφτερο φιλαρακι μου ο moby :D


Sent from my Hand using Fingers
:sm7:
Αυτός είναι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα,

έτσι και αλλιώς ο Αντώνης στρίβει και με τις ζάντες, μην κοιτάς που δεν ακούγεται, σιγανό ποταμάκι...:D
:ha16:

jmar
27-04-2013, 23:17
έτσι και αλλιώς ο Αντώνης στρίβει και με τις ζάντες, μην κοιτάς που δεν ακούγεται, σιγανό ποταμάκι...:D

ηθελα να βάλω τα ίδια για μην έχει δικαιολογία όταν τον περνάω, τώρα θα λέει ότι φταίνε τα λάστιχα :sm7:

:sm7:

:ha16:

Μη γελας εσυ σουπιά!!!

Τα βιντεακια κάηκαν οπότε όταν ανέβω καταλαβαίνεις...πρέπει να το ξανακάνουμε :D :ha16:

moby_gr
27-04-2013, 23:22
ηθελα να βάλω τα ίδια για μην έχει δικαιολογία όταν τον περνάω, τώρα θα λέει ότι φταίνε τα λάστιχα :sm7:

Φιλαράκι, το φιλοξενούμενο πάντα τον...προσέχουμε και του κάνουμε τα χατίρια, δε θα διαμαρτυρηθώ ποτέ :D:p:)




Μη γελας εσυ σουπιά!!!

Τα βιντεακια κάηκαν οπότε όταν ανέβω καταλαβαίνεις...πρέπει να το ξανακάνουμε :D :ha16:

Μέσα, ανέβα εσύ κι ότι θες! :)

spyrakos35
27-04-2013, 23:54
.............

Και βέβαια στεναχωρήθηκα
και βέβαια ένιωσα ότι αδικήθηκα
και βέβαια "τα πήρα".

...........

είσαι μεγαλη καρδιά τελικά ρε φιλαράκι........ :sm3:

aeriko
28-04-2013, 07:40
Κατά την προσωπική μου άποψη τα λάστιχα είναι καλά τόσο στις ευθείες όσο και στις στροφές, όπου η κλίση της μηχανής είναι ελεγχόμενη από τον αναβάτη.
Δεν έχουν την γρήγορη κορώνα που είχαν τα Michelin Pilot 3, αλλά δεν με εννοχλεί καθόλου, τα θεωρώ πιο προβλεπόμενα.
Βασίλη καλοτάξιδα.

tom
29-04-2013, 14:47
Καλημέρα για πάρουμε τα πράγματα από την αρχή έβαλα την αγγελία το έν λόγω βράδυ και επειδή δεν έχω το χρόνο όπως μερικοί αργόσχολοι έβαλα επιτηδες το κινητό μου στην αγγελία, το παλικάρι που ισχειριζεται οτι με πειρε τρεις φορές τηλέφωνο είναι πολύ λάθος διότι και να μιλάγα θα μου έρχονταν sms από τις κλήσεις του στις 17:00 όταν μπήκα στον υπολογιστή έλαβα ένα και μοναδικό μήνυμα όπου αμέσως επικοινώνησαν με τον Βασίλη και το παλικάρι πήγε στο κατάστημα που βρισκόντουσαν τα λάστιχα και τα πήρε. Ετσι απλά. Καλό φορέτα Βασίλη και σου συνιστώ ανθρώπους που μας κατηγορούν χωρίς να μας γνωρίζουν να τους γράψεις όπως και εγώ εκεί που δεν πιάνει μελάνι.--------

jmar
29-04-2013, 16:44
Καλημέρα για πάρουμε τα πράγματα από την αρχή έβαλα την αγγελία το έν λόγω βράδυ και επειδή δεν έχω το χρόνο όπως μερικοί αργόσχολοι έβαλα επιτηδες το κινητό μου στην αγγελία, το παλικάρι που ισχειριζεται οτι με πειρε τρεις φορές τηλέφωνο είναι πολύ λάθος διότι και να μιλάγα θα μου έρχονταν sms από τις κλήσεις του στις 17:00 όταν μπήκα στον υπολογιστή έλαβα ένα και μοναδικό μήνυμα όπου αμέσως επικοινώνησαν με τον Βασίλη και το παλικάρι πήγε στο κατάστημα που βρισκόντουσαν τα λάστιχα και τα πήρε. Ετσι απλά. Καλό φορέτα Βασίλη και σου συνιστώ ανθρώπους που μας κατηγορούν χωρίς να μας γνωρίζουν να τους γράψεις όπως και εγώ εκεί που δεν πιάνει μελάνι.--------

Θωμά δεν ξέρω τι κανεις τον χρόνο σου ούτε και με ενδιαφέρει άλλωστε αλλα δυστυχώς για σένα έχουν κρατηθεί οι κλήσεις (παραθέτω εικόνα) η τρίτη κλήση έγινε απο σταθερο οπότε η κάπου κανεις εσυ λάθος και ψευδεσαι ή πρέπει να μιλήσεις με τον πάροχο σου πριν με κατηγορησεις...άρα εγω δλδ σου έλεγα ψέματα και δημιουργησα θέμα απο το πουθενα.;; Την άλλη φορα να είσαι πιο προσεκτικός σε αυτα που λες... οριστε και οι αποδείξεις...

http://i1197.photobucket.com/albums/aa421/jmar1980/436F4118-4963-4F14-BFB6-39C2B83A8DDF-3081-000004073A7846D5_zpsd6e398cf.jpg

Η πλάκα ειναι ότι ενώ εγω το ξέχασα ήδη ξανά βγήκατε να με πείτε και ψεύτη ΕΛΕΟΣ...


Sent from my Hand using Fingers

silvestros
29-04-2013, 17:52
Καλημέρα για πάρουμε τα πράγματα από την αρχή έβαλα την αγγελία το έν λόγω βράδυ και επειδή δεν έχω το χρόνο όπως μερικοί αργόσχολοι έβαλα επιτηδες το κινητό μου στην αγγελία, το παλικάρι που ισχειριζεται οτι με πειρε τρεις φορές τηλέφωνο είναι πολύ λάθος διότι και να μιλάγα θα μου έρχονταν sms από τις κλήσεις του στις 17:00 όταν μπήκα στον υπολογιστή έλαβα ένα και μοναδικό μήνυμα όπου αμέσως επικοινώνησαν με τον Βασίλη και το παλικάρι πήγε στο κατάστημα που βρισκόντουσαν τα λάστιχα και τα πήρε. Ετσι απλά. Καλό φορέτα Βασίλη και σου συνιστώ ανθρώπους που μας κατηγορούν χωρίς να μας γνωρίζουν να τους γράψεις όπως και εγώ εκεί που δεν πιάνει μελάνι.--------


κάτι αργόσχολοι κάθονται ανεβάζουν εκδρομές , ταξιδιωτικά , τεχνικές συμβουλές , επισκευές, ιδέες, κοινωνικές εκδηλώσεις, σύσφίξεις σχέσεων χιλιάδες άλλες μικροπραγματάκια στον μεγάλο μικρόκοσμο του φόρουμ

Ακιs
29-04-2013, 18:45
κάτι αργόσχολοι κάθονται ανεβάζουν εκδρομές , ταξιδιωτικά , τεχνικές συμβουλές , επισκευές, ιδέες, κοινωνικές εκδηλώσεις, σύσφίξεις σχέσεων χιλιάδες άλλες μικροπραγματάκια στον μεγάλο μικρόκοσμο του φόρουμ
+1200000

Mεγαλο φαουλ ο χαρακτηρισμος σου φιλε Θωμα...;)

kornlaz
29-04-2013, 19:01
κάτι αργόσχολοι κάθονται ανεβάζουν εκδρομές , ταξιδιωτικά , τεχνικές συμβουλές , επισκευές, ιδέες, κοινωνικές εκδηλώσεις, σύσφίξεις σχέσεων χιλιάδες άλλες μικροπραγματάκια στον μεγάλο μικρόκοσμο του φόρουμ

:ye36::ye36::ye36::ye36::ye36:

aeriko
29-04-2013, 19:38
Τσάμπα γράφετε εσείς οι αργόσχολοι, ο Tom δεν προλαβαίνει να μπαίνει και να σας απαντάει. Πολύ άστοχη η απάντησή του.

paschalis
29-04-2013, 20:29
Γεια σου ρε Τομ πολυασχολε:mad:
Σε καλη μερια...

frits
29-04-2013, 20:36
:sm7::sm7::sm7:

Αυτό είναι που λένε Γιάννη "Εμ κερατάς, εμ δαρμένος".


Ένας αργόσχολος...:p

ilias vara
29-04-2013, 20:49
κάτι αργόσχολοι κάθονται ανεβάζουν εκδρομές , ταξιδιωτικά , τεχνικές συμβουλές , επισκευές, ιδέες, κοινωνικές εκδηλώσεις, σύσφίξεις σχέσεων χιλιάδες άλλες μικροπραγματάκια στον μεγάλο μικρόκοσμο του φόρουμ

κυριε σκηνοθετα μου .,.,.,.,εγρΑΨΕς!!!!!!!!:cool:


εγω λεω το συγκεκριμενο θεμα να το κανουμε σηριαλ..,..

οι αργοσχολοι οι πολυασχολοι.,.,.,.,.και τα λαστιχα!!!!!!!!!!

:ye30::ye30:

element
29-04-2013, 21:12
Για να καταλάβουμε έστω λίγο ποιος είναι σωστός και ποιος λάθος ας διαβάσουν οι ενδιαφερόμενοι γιατί μαλλον δεν το έκαναν εδώ
http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%84%CF%8E%CE%BD-103/%CE%9F%CE%A1%CE%99%CE%A3%CE%9C%CE%95%CE%9D%CE%9F%CE%99-%CE%91%CE%A0%CE%9B%CE%9F%CE%99-%CE%9A%CE%91%CE%9D%CE%9F%CE%9D%CE%95%CE%A3-%CE%93%CE%99%CE%91-%CE%91%CE%9D%CE%95%CE%92%CE%91%CE%A3%CE%9C%CE%91-%CE%91%CE%93%CE%93%CE%95%CE%9B%CE%99%CE%91%CE%A3-34779/

nivam
29-04-2013, 21:27
κάτι αργόσχολοι κάθονται ανεβάζουν εκδρομές , ταξιδιωτικά , τεχνικές συμβουλές , επισκευές, ιδέες, κοινωνικές εκδηλώσεις, σύσφίξεις σχέσεων χιλιάδες άλλες μικροπραγματάκια στον μεγάλο μικρόκοσμο του φόρουμ

:ye36:

gsmaniac
29-04-2013, 21:44
ειναι κριμα....ενας λανθασμενος χειρισμος αγγελιας, να δημιουργει λαθος εντυπωση για τον χαρακτηρα, ενος ανθρωπου πραγματικα αξιολογου και χαμηλων τονων, οπως ο Τομ
οσοι τον εχουν γνωρισει απο κοντα, ισως καταλαβαινουν τι εννοω.....;)
οσοι δεν τον εχουν γνωρισει......βαρατε τον, αντεχει:lo20:

peterv
29-04-2013, 22:07
ειναι κριμα....ενας λανθασμενος χειρισμος αγγελιας, να δημιουργει λαθος εντυπωση για τον χαρακτηρα, ενος ανθρωπου

+1000

evo
29-04-2013, 22:10
Για να καταλάβουμε έστω λίγο ποιος είναι σωστός και ποιος λάθος ας διαβάσουν οι ενδιαφερόμενοι γιατί μαλλον δεν το έκαναν εδώ
http://www.gsforum.gr/%CE%A0%CF%89%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%84%CF%8E%CE%BD-103/%CE%9F%CE%A1%CE%99%CE%A3%CE%9C%CE%95%CE%9D%CE%9F%CE%99-%CE%91%CE%A0%CE%9B%CE%9F%CE%99-%CE%9A%CE%91%CE%9D%CE%9F%CE%9D%CE%95%CE%A3-%CE%93%CE%99%CE%91-%CE%91%CE%9D%CE%95%CE%92%CE%91%CE%A3%CE%9C%CE%91-%CE%91%CE%93%CE%93%CE%95%CE%9B%CE%99%CE%91%CE%A3-34779/

:ye31:

jmar
29-04-2013, 22:23
ειναι κριμα....ενας λανθασμενος χειρισμος αγγελιας, να δημιουργει λαθος εντυπωση για τον χαρακτηρα, ενος ανθρωπου πραγματικα αξιολογου και χαμηλων τονων, οπως ο Τομ


Kωστα καταλαβαινω πως το λες γι αυτο κι εγω αρχικα ειπα απλα μια παρατηρηση αλλα στη συνεχεια ο Θωμας (που δεν αμφισβητω οτι ειναι αξιολογος εφοσον μου το λες κι εσυ που σε σεβομαι) εμμεσως πλην σαφως αφησε να εννοηθει οτι εγω ειπα ψεματα και οτι δεν τον πηρα τηλ γιατι θα βγαιναν οι κλησεις μετα οπως ισχυριστηκε, πραγμα απαραδεκτο κατ εμε!! Ασε που ειπε το μισο φορουμ αργοσχολους :hmmm:
Καταλαβαινω οτι ισως βρεθηκε σε κακη στιγμη αλλα ενταξει δεν δικαιολογουνται οι υπονοιες του προς το προσωπο μου! Δλδ φαντασου και να μην ειχαν κρατηθει οι κλησεις! :hmmm:

gsmaniac
29-04-2013, 22:35
Kωστα καταλαβαινω πως το λες γι αυτο κι εγω αρχικα ειπα απλα μια παρατηρηση αλλα στη συνεχεια ο Θωμας (που δεν αμφισβητω οτι ειναι αξιολογος εφοσον μου το λες κι εσυ που σε σεβομαι) εμμεσως πλην σαφως αφησε να εννοηθει οτι εγω ειπα ψεματα και οτι δεν τον πηρα τηλ γιατι θα βγαιναν οι κλησεις μετα οπως ισχυριστηκε, πραγμα απαραδεκτο κατ εμε!! Ασε που ειπε το μισο φορουμ αργοσχολους :hmmm:
Καταλαβαινω οτι ισως βρεθηκε σε κακη στιγμη αλλα ενταξει δεν δικαιολογουνται οι υπονοιες του προς το προσωπο μου! Δλδ φαντασου και να μην ειχαν κρατηθει οι κλησεις! :hmmm:

οταν λεω λαθος χειρισμος......αυτο εννοω;)

διανυουμε την μεγαλη εβδομαδα και καλο θα ηταν να μην κραταμε κακια και να προχωρησουμε παρακατω

ετσι και αλλιως .....παλιολαστιχα τα next:cool2:
την γλυτωσες....βαλε τα dunlop

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
29-04-2013, 22:49
διανυουμε την μεγαλη εβδομαδα και καλο θα ηταν να μην κραταμε κακια και να προχωρησουμε παρακατω


... και το θέμα εξαντλήθηκε ...