PDA

View Full Version : ΠΩΛΕΙΤΑΙ GPS ZUMMO 660


FILOKALI
09-05-2013, 11:36
Καλημέρα Φίλοι μου. Χρόνια Πολλά. Πουλάω το GPS ZUMMO 660, φυσικά σε άριστη κατάσταση, με όλα τα παρελκόμενα, χάρτες , βάσεις κλπ. Ο λόγος είναι η καινούργια GS που αγόρασα και η τρέλα να βάλω το μαμίσιο, επειδή έχει την εγκατάσταση. Τιμή 400 €. Ευχαριστώ

Eftixis
09-05-2013, 11:43
Θοδωρή καλημέρα με ενδιαφέρει πως θα το κάνουμε Θα μπορέσω να προσαρμόσω την βάση του στο RT?

θα μιλήσουμε στο τηλ. Το τηλέφωνο μου είναι στο προφίλ μου Δεν εχω το δικό σου για να σε πάρω

Arkas
09-05-2013, 11:49
Ευτύχη, με μια βάση από την touratech,
είσαι παραπάνω από κομπλέ !
Στο RT, το zumo, κουμπώνει σα "μαμά" ! :ye02:

Eftixis
09-05-2013, 12:02
Ευτύχη, με μια βάση από την touratech,
είσαι παραπάνω από κομπλέ !
Στο RT, το zumo, κουμπώνει σα "μαμά" ! :ye02:


Δημήτρη το δικό μου έχει διαφορά από το δικό σου στο μοντέλο του 2011 δεν ειχα βρεί βάση θα ψάξω να δω αν βρώ για να την προσαρμόσω Σε ευχαριστώ αν χρειαστώ κάτι θα μιλήσουμε :re25::ye33:

REK
09-05-2013, 22:31
εαν δεν βγεί με τον Ευτύχη,Θοδωρή να μιλήσουμε...;)

xrhstos
10-05-2013, 00:08
Αν είναι η έκδοση LM δηλώνω ενδιαφέρον

Eftixis
10-05-2013, 21:13
Το προξενιό ολοκληρώθηκε η νύφη αποστέλλεται με κουριερ ο λογαριασμός έκλεισε.:sm2:


Καλούς δρόμους να μας πηγαίνει η καινούργια Ελενίτσα :ha15:
Θοδωρή σε ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου πρόσφερες για να απολαύσω και εγώ τα ταξίδια μου μέσα από ένα τόσο εξελιγμένο εργαλείο και να σου ευχηθώ για μία ακόμα φορά καλορίζικο το μωρό σου καλοτάξιδο και με το καλό να παραλάβεις την Μαμά Ελενίτσα σου :re25:



Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στο GS FORUM που μας δίνει την δυνατότητα να ανταλλάσουμε θα έλεγα μεταξύ μας ευκαιρίες που κάνουν ομορφότερα τα ταξίδια μας με τις όμορφες ερωμένες μας:re26::re27:


Παρακαλώ να κλειδωθεί το ποστ Έτσι δεν λέμε:ye28:

jtnakos
11-05-2013, 00:43
Το προξενιό ολοκληρώθηκε η νύφη αποστέλλεται με κουριερ ο λογαριασμός έκλεισε.:sm2:


Καλούς δρόμους να μας πηγαίνει η καινούργια Ελενίτσα :ha15:
Θοδωρή σε ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου πρόσφερες για να απολαύσω και εγώ τα ταξίδια μου μέσα από ένα τόσο εξελιγμένο εργαλείο και να σου ευχηθώ για μία ακόμα φορά καλορίζικο το μωρό σου καλοτάξιδο και με το καλό να παραλάβεις την Μαμά Ελενίτσα σου :re25:



Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στο GS FORUM που μας δίνει την δυνατότητα να ανταλλάσουμε θα έλεγα μεταξύ μας ευκαιρίες που κάνουν ομορφότερα τα ταξίδια μας με τις όμορφες ερωμένες μας:re26::re27:


Παρακαλώ να κλειδωθεί το ποστ Έτσι δεν λέμε:ye28:

Φιλαρακι μου καλοταξιδη η ωραία Ελενη και να σε παει απο το χερακι σε μακρινούς οριζοντες ασφαλης.....:re25::re25:

FILOKALI
11-05-2013, 10:06
Καλημέρα παιδιά. Ουτε που πρόλαβα να μπω στο FORUM μετά την καταχώρηση . Ευχαριστώ και εγώ το FORUM για την ευκαιρία της οποιασδήποτε επικοινωνίας καθώς και τα παιδιά που εκδήλωσαν ενδιαφέρον. Ευτύχη καλορίζικο και καλοπλοηγήσιμο. Τώρα που έχεις το μηχάνημα, θα πω στον Νότη να κάνει μία υποχώρηση και να σε πάρει μαζί μας, άντε στο επόμενο ταξίδι!!!!!!!!!!!!!!!
Καλό ΣΚ σε όλους.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
12-05-2013, 02:47
Μεγειά σου Ευτύχη κ σε καλή μεριά Θοδωρή ... ;)