PDA

View Full Version : Συνεργειο Καντο Μονος Σου...


asotosios
22-05-2013, 17:14
Στην αναζητηση αγορας καποιου εργαλειου...επεσα κατα τυχη πανω σε αυτο...(αλλο εψαχνα και αλλο βρηκα δλδ αλλα τελος παντων)

Οι μη εχοντες χωρο εργασιας για την καλη τους...αρα φροντιδα για αυτο και σε αυτη την υποενοτητα...

ΙΣΩΣ να ειναι μια καλη λυση για οποιον θελει να κανει καποια πιο πολυπλοκη δουλεια απο την απλη αλλαγη λαδιων κτλ κτλ...

απο την αλλη και το πεζοδρομιο (εκτος και αν ειναι στην Συγγρου αλλα το μεροκαμματο να βγαινει πλεον και καλη καρδια:D) δεν εβλαψε κανεναν...

motolab (http://motolab.gr/)

Με λιγα λογια ενοικιαζεις χωρο εργασιας με τα απαραιτητα εργαλεια, ραμπα, σκαμπο, λαστιχενια γαντια για τους συχασιαριδες, μεχρι και σαπουνι πλυσηματος για τους νοικοκυριδες, μπορεις να πας με τα ανταλλακτικα σου, ή μπορει να αγορασεις απο εκει... και το παιζεις μαστορας...τι καλυτερο για εναν μηχανοβιο δλδ...

Εχει παει κανενας...

απο οτι ειδα οι τιμες δεν ειναι και τζαμπα αλλα σαν ιδεα δεν ειναι ασχημη...
για εμας τους "αστεγους" του πεζοδρομιου...!!!:D

Μπορει σε καποιον να φανει χρησιμο...;)

ortho
23-05-2013, 22:36
Σαν επιχειρηματική ιδέα τη βρίσκω καλή, αλλά δεν είναι φθηνά, κάνεις όμως την ταύλα σου. :ye02:

alx_k
23-05-2013, 23:29
Πολύ καλό!

Αλλά με τις τιμές τους λίγο τσιμπημένες...

mario
24-05-2013, 00:10
Έξυπνο!

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
24-05-2013, 01:45
Ωραία κ έξυπνη επιχείρηση ... :)

asotosios
24-05-2013, 09:39
Και εμενα σαν ιδεα μου φαινεται σουπερ...αλλα ρε παιδια οι τιμες ειναι αρκετα τσιμπημενες...52ευρω μονο για ενοικιο για ενα 8ωρο ειναι πολλα...
αλλα αν καποιος μπορει να κανει μια δουλεια αρκετα πολυπλοκη ισως και να τον συμφερει...

Σαν ιδεα παντως ειναι παρα πολυ καλη...:ye33:

Alfa7
24-05-2013, 13:10
Καλή ιδέα,..... όταν ήμουν Αθήνα πάντα σκεφτομουν να υπήρχε ένα οργανωμένο μέρος (με εργαλεία κλπ) να κάνω
κάποια πράγματα στη μοτό που ήθελα κατά καιρούς, όπως ένα καλό service...

Αναρωτιέμαι τι θα κάνεις που θα χρειαστείς ένα 8ωρο....!

ortho
24-05-2013, 15:30
Αναρωτιέμαι τι θα κάνεις που θα χρειαστείς ένα 8ωρο....![/FONT]


Φυσικά και μπορείς να κάτσεις ένα 8ωρο! Αφού τη φτιάξεις, θα την πλύνεις, θα τη χτενίσεις και σαν καλός BMWδάκιας θα κάτσεις να τη χαζεύεις μέχρι να κλείσει το 8ωρο και να σε πετάξουν έξω!


Δε γνωρίζω αν αυτό γίνεται και με τις άλλες.....:D:D:D:ha15::ha15::ha15:

asotosios
24-05-2013, 15:58
Φυσικά και μπορείς να κάτσεις ένα 8ωρο! Αφού τη φτιάξεις, θα την πλύνεις, θα τη χτενίσεις και σαν καλός BMWδάκιας θα κάτσεις να τη χαζεύεις μέχρι να κλείσει το 8ωρο και να σε πετάξουν έξω!


Δε γνωρίζω αν αυτό γίνεται και με τις άλλες.....:D:D:D:ha15::ha15::ha15:


βαλε και το καφεδακι τσιγαρακι κτλ κτλ...παει το 8ωρο...

siraxanz
25-05-2013, 19:01
Καλη περίπτωση αν δεν έχεις δικό σου χώρο, η αν θες εργαλεια που δεν έχεις!

Arkas
25-05-2013, 19:35
Καλη περίπτωση αν δεν έχεις δικό σου χώρο, η αν θες εργαλεια που δεν έχεις!

Έτσι ακριβώς !


Sent from my genious iPad mini, using Tapatalk !

Alfa7
26-05-2013, 09:15
Φυσικά και μπορείς να κάτσεις ένα 8ωρο! Αφού τη φτιάξεις, θα την πλύνεις, θα τη χτενίσεις και σαν καλός BMWδάκιας θα κάτσεις να τη χαζεύεις μέχρι να κλείσει το 8ωρο και να σε πετάξουν έξω!


Δε γνωρίζω αν αυτό γίνεται και με τις άλλες.....:D:D:D:ha15::ha15::ha15:

Σωστός...!

varaderiadis
01-06-2013, 19:07
δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά το κόστος είναι πάρα πολύ μεγάλο
τόσο που θα πρωτινά να την πας σε συνεργείο και να κάθεσε να βλέπεις τον μάστορα να στην κάνει
θα μου πείς η κ@υλα ρε αδερφέ αλλά με το κόστος που ζητάνε για ενοικίαση του χώρου πάει στράφι

aeriko
01-06-2013, 21:12
Μπορεί να παίξει ομαδική για το 8ωρο.