PDA

View Full Version : Αίτημα διαγραφής μέλους !!!


ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
23-05-2013, 17:16
Ο λογαριασμός του μέλους napgeo δεν κλειδώνεται,

προκειμένου να του δοθεί ο χρόνος κ το βήμα

για να δώσει τις ανάλογες απαντήσεις στα ερωτήματα που του έχουν τεθεί !!!

Αυτό θα γίνει στο παρόν νήμα …

Θερμή παράκληση,

να μην απαντήσει κανείς άλλος, εκτός απ’ το εν λόγω μέλος …

napgeo
24-05-2013, 10:20
Νίκο . Εγώ ξαφνικά δεν θα σας αποκαλέσω Κύριε Δουρίδα.


Προσωπικά δεν λογοδοτώ σε κανέναν. Η τροπή που πήραν τα πράγματα έγινε πια φανερό πως και ποιοι φταίνε.
Την εξέλιξη δεν μπορώ να φανταστώ.
Πιθανόν να την επιδιώξατε.
Θα μπορούσατε όμως να μου πείτε απλά να αποχωρήσω χωρίς να υπάρξει πρόβλημα.
Πιστεύω ότι ο ενορχηστρωτής είναι ο Δημήτρης και ο Χάρης και βάλανε εκτελεστή τον Πασχάλη και ακόμη μερικούς.
Που γράφω για Λάστιχα . Πουθενά. Είπα ότι τα βρήκα φθηνότερα και ανέφερα που και σε ποιο κατάστημα. Έγραψε το παλληκάρι που έψαχνε για μηχανικό. Του έστειλα πμ (το οποίο σβήστηκε και μην το αμφισβητείται) να πάει στον Φαίδωνα και να βρει τον Σπύρο. Άς του πρότεινε κάποιος άλλον. Εάν εδώ υπάρχουν συμφέροντα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά.
Ζήτησα απλά να διαγραφώ από μέλος. Τι το ποιο Αντρίκιο κάποιος να ζητάει τη διαγραφή του χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
Οι προθέσεις μου είναι. 1115 έχω ραντεβού με τον δικηγόρο μου Κύριο Ανδρέα Αλασσώνα στην Εισαγγελία. Θα παραλάβουμε εντολή και θα μεταβούμε στην Αλεξάνδρας στην υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος 13ος όροφος.
Για μένα οι κατηγορίες που θα προσπαθήσω να αποδείξω είναι ότι έγινε σε εταιρίες τηλεμάρκετινκ η παράδοση των προσωπικών μου δεδομένων. Επίσης θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι εδώ μέσα γίνεται διακίνηση (εμπόριο) αφορολόγητο προιόντων. Εσείς θα προσπαθήσετε να αποδείξετε το αβάσιμο.
Όλα αυτά θα είχαν τελειώσει με ένα απλό πάτημα πλήκτρου δικό σας.
Γραφικό δεν με έχει αποκαλέσει μέχρι στιγμής στη ζωή μου κανείς. Το αποδεχτήκατε και η σιωπή σας αυτό σημαίνει.
Καλημέρα σας.
Κιν δεν θα έχω μέχρι το απόγευμα. Και όχι ότι το έχω κλειστό. Απλά μου ξαναέπεσε και καταστράφηκε.........................

MIHALIS TZIMAS
24-05-2013, 17:15
Υπερβολές πατριώτη.Δε νομίζω ότι αξίζει να χαλαμε χρόνο,συναίσθημα και διάθεση.

-DHMHTRHS-
24-05-2013, 18:37
Το οτι εχουμε μια αγαπη εδω μεσα ολοι μας το ξερουμε και το αποδεικνυουμε καθημερηνα.
Το οτι καποιοι προσπαθουν να επιβληθουν σε καποιους το γνωριζουν ολοι και μην προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δακτυλο μας.
Δυστηχως αυτα ειναι λυπηρα γεγονοτα και το μονο που καταφερνουν ειναι να χαλανε το υπαρχον ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ του GSforum αλλα και να απομακρυνει τα καινουργια μελη μας.......
Καθε μερα ολοι τρωμε τα σωθικα μας με αυτα που βλεπουμε και ακουμε και φτασαμε στο σημειο να σπερνουμε την διχονεια αναμεσα μας.
Δεν ξερω ποιος φταιει λιγοτερο και ποιος περισσοτερο αλλα εφοσων ειμαστε ολοι εδω μεσα ΟΛΟΙ εχουμε μια μεριδα ευθυνης για οτι συμβαινει.
Μια φωτια σβηνεται λενε με μια κουταλια νερο στην αρχη και με μια τεραστια θαλασσα μετα.....
ΛΥΠΑΜΕ που μερικοι δεν ηθελαν να σβησει αυτοι η φωτια..:u57::u57:
Και λυπαμε περισσοτερο που θα μεινουν μονο αυτοι.......

LakisGS
24-05-2013, 18:52
Το οτι εχουμε μια αγαπη εδω μεσα ολοι μας το ξερουμε και το αποδεικνυουμε καθημερηνα.
Το οτι καποιοι προσπαθουν να επιβληθουν σε καποιους το γνωριζουν ολοι και μην προσπαθουμε να κρυφτουμε πισω απο το δακτυλο μας.
Δυστηχως αυτα ειναι λυπηρα γεγονοτα και το μονο που καταφερνουν ειναι να χαλανε το υπαρχον ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ του GSforum αλλα και να απομακρυνει τα καινουργια μελη μας.......
Καθε μερα ολοι τρωμε τα σωθικα μας με αυτα που βλεπουμε και ακουμε και φτασαμε στο σημειο να σπερνουμε την διχονεια αναμεσα μας.
Δεν ξερω ποιος φταιει λιγοτερο και ποιος περισσοτερο αλλα εφοσων ειμαστε ολοι εδω μεσα ΟΛΟΙ εχουμε μια μεριδα ευθυνης για οτι συμβαινει.
Μια φωτια σβηνεται λενε με μια κουταλια νερο στην αρχη και με μια τεραστια θαλασσα μετα.....
ΛΥΠΑΜΕ που μερικοι δεν ηθελαν να σβησει αυτοι η φωτια..:u57::u57:
Και λυπαμε περισσοτερο που θα μεινουν μονο αυτοι.......


Δημήτρη μου, καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου και την στεναχώρια σου, για την άσχημη αυτή στιγμή στην παρέα που όλοι αγαπάμε. Είναι όμως αυτή η μεγάλη παρέα, όπως και όλες οι μεγάλες παρέες, με ότι κι αν ασχολούνται αυτές, ένας καθρέφτης της κοινωνίας μας. Ετσι λοιπόν, σε μια κοινωνία των 7000+ ανθρώπων, θα υπάρξουν και τέτοια φαινόμενα. Είναι λογικό. Ομως, καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται. Σύντομα θα λυθεί και αυτό το προβληματάκι, και το GS Forum, το οποίο έχει αποδείξει στο παρελθόν ότι ξέρει να μένει όρθιο μετά από τέτοιες καταστάσεις, θα ξαναβρεί τους χαρούμενος ρυθμούς του. Έχουμε κλάψει αγαπημένους φίλους εδώ μέσα που χάσανε ζωές. Σε αυτά τα μικρά θα κολλήσουμε? Μην ανησυχείς εσύ και όλοι οι φίλοι. Το GS Forum, ήταν, είναι και θα είναι, η καλύτερη παρέα!!! ;):)

giclas
24-05-2013, 19:59
επειδη ειμαι ατομο αισιοδοξο θελω να πιστευω οτι θα λυξη η παρεξιγηση ,θα ανακαλεση την αιτηση ο φυλος μου ο napgeo κε στο τελος θα βγη πιο δυνατο το gs forum !

vaska
25-05-2013, 08:44
............
Οι προθέσεις μου είναι. 1115 έχω ραντεβού με τον δικηγόρο μου Κύριο Ανδρέα Αλασσώνα στην Εισαγγελία. Θα παραλάβουμε εντολή και θα μεταβούμε στην Αλεξάνδρας στην υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος 13ος όροφος.
Για μένα οι κατηγορίες που θα προσπαθήσω να αποδείξω είναι ότι έγινε σε εταιρίες τηλεμάρκετινκ η παράδοση των προσωπικών μου δεδομένων. Επίσης θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι εδώ μέσα γίνεται διακίνηση (εμπόριο) αφορολόγητο προιόντων. Εσείς θα προσπαθήσετε να αποδείξετε το αβάσιμο.
.........................


Δηλ αν κατάλαβα καλά και αν ακόμα υπήρχαν 5-10 άνθρωποι που προάγουν την δουλειά τους μέσα από ετούτον τον χώρο, εσύ θα προσπαθούσες με κάθε τρόπο να τους καταστρέψεις και να κατηγορηθούν για φοροδιαφυγή για να νιώσεις ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ!!


Ευχόμουν να έχω πέσει έξω στην εκτίμησή μου για σένα, αλλά μπααα!!!

Και τώρα που είσαι και συνταξιούχος, για να γεμίσεις τον ελεύθερο χρόνο σου να υποθέσω ότι θα σύρεις πολύ κόσμο στα δικαστήρια.

Μάϊστα μάϊστα.

Υ.Γ.
Τα στοιχεία μου στη διάθεσή σου , αν θελήσεις να καταφερθείς κι εναντίον μου, μιας κι έχω γνώμη αντίθετη από την δικιά σου.

Βασίλης Ορφανός, Πάτρα, ο επονομαζόμενος και vaska.

GregoryA
25-05-2013, 11:21
Κυριοι δεν σας γνωρίζω, καποτε θα γίνει και αυτό αλλά τετοιες εξελίξεις και τροπές γεγονότων με κατηγορίες, δικαστήρια και κλπ δεν αρμόζουν σε μοτοσικλετιστές!!!!!!!!!!....και η συζήτηση προσωπο με προσωπο αλλάζει και εκτονώνει πολλές καταστάσεις που δημιουργούνται πίσω από την <ασφάλεια> της οθόνης!!!!!!!

saitman
25-05-2013, 15:00
αυτα δεν ειναι ωραια και δεν πρεπει να γινονται!!ληξτε το ομορφα!!

ortho
25-05-2013, 15:41
Τι είναι αυτά φίλε Ναπολέοντα;!

παρακολουθώ μέρες τα γραφόμενά σου και δε βγάζω άκρη!

Ας τα πάρουμε ένα ένα!

Στο θέμα που λες για το μήνυμα στο φίλο gptjet, δεν ξέρω αν έστειλες στον άνθρωπο πμ, ξέρω όμως ότι ποστάρισες ακριβώς αυτό που λες εδώ :
http://www.gsforum.gr/%CE%A4%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%B8%CE%AD%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1-25/sos-%CE%BD%CE%B5%CF%81%CF%8C-%CF%83%CF%84%CE%B1-%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%AE%CF%82-40758/index2.html, ποστ 11. Κι από ότι βλέπεις δεν έχει διαγραφεί τίποτε. Οσο για τα πμ, κι εγώ έχω γίνει μπίλιες μερικές φορές εδώ, κανένας δε μου διέγραψε πμ, δεν νομίζω άλλωστε ότι έχει κάποιος τη δυνατότητα να το κάνει. Και πίστεψέ με, αν γινόταν θα γινόταν κατά κόρο και θα είχε βγει στη φόρα προ πολλού. Ακόμη και σήμερα, μετά τα δικά σου γραφόμενα, δεν έχει βγει άλλος να ισχυριστεί τέτοιο πράγμα.

Διαμαρτύρεσαι και δικαίως ότι ο Πασχάλης σε αποκάλεσε γραφικό, όταν ο ίδιος εσύ δεν αντέδρασες όταν έγινε http://www.gsforum.gr/%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%B1-54/%CE%9C%CF%89%CF%81%CE%B1%CE%AF%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF-%CE%A0%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%BA%CE%B9-40686/ , ποστ 10, και τώρα μέμφεσαι το Δημήτρη ( Αρκάς ) ότι δεν τον επανέφερε στην τάξη. Ας τον μαμούσες ο ίδιος τη στιγμή που το έγραψε! Δεν είναι ο νηπιαγωγός μας ο Δημήτρης, ούτε ο Νίκος ( Λεοντόκαρδος ).

Ποιά υπηρεσία τηλεμάρκετιν ρε φίλε; Και γιατί δε δόθηκαν τα στοχεία άλλων 7.000 μελών και τα δικά μου;! Και να μας στείλουν διαφήμιση ως μέλη μοτοφόρουμ για τι;! προβιά να βάλουμε στη σέλλα;! Επίσης μην ξεχνάς ότι έχει όλα τα στοιχεία σου στο προφίλ σου, ονοματεπώνυμο και κινητό και σταθερό τηλέφωνο. Φίλε μου κι εγώ επαγγελματίας είμαι, λες να δίνω τα στοιχεία των ασθενών μου, που έχω και ποιό ευαίσθητα δεδομένα σε τρίτους;!

Αμ το τελευταίο;! Εμπόριο αφορολόγητων προϊόντων! Συγγνώμη Νάπο μου, τι ακριβώς λες; Αν εννοείς τις προσφορές από μέλη σε μέλη, ιδίως στους δύσκολους καιρούς που όλοι ζούμε....δεν έχω σχόλιο. Αντιλαμβάνεσαι ότι δε γίνεται να σχολιαστεί σοβαρά!

Κάποια στιγμή αποκάλεσες κάποιους εδώ μέσα μεσάζοντες και προφανώς αναφερόσουν στους ιδιοκτήτες του φόρουμ. Φίλε Νάπο αυτό είναι άσχημη κατηγορία κι ανυπόστατη κι αν τα παιδιά θελήσουν να σε κυνηγήσουν σε βλέπω να το αποχωρίζεσαι το ΝΤ.

Εν κατακλείδι φίλε μου ξεροκέφαλε Πρεβεζάνε, έχεις λάθος σε αυτά που γράφεις, με αγάπη σου ζητάω να τα ξανασκεφτείς, να ανακαλέσεις ανυπόστατες κατηγορίες και να πάει η ζωή παρακάτω.

Εχοντας περάσει κι εσύ εδώ μέσα όμορφες στιγμές μην τα κάνεις όλα π........,
αν μη τι άλλο δεν έχεις δίκιο! Κι αν θέλεις να φύγεις, φεύγεις. Οι Δημήτρης και Νίκος σου έδωσαν την ευκαιρία, όχι να απολογηθείς, αλλά να πεις την άποψή σου. Αν τελικά αυτή είναι που έγραψες, τότε φίλε κακώς καθόσουν τόσα χρόνια.....Κακές στιγμές υπάρχουν και θα υπάρξουν, δεν ακυρώνουν όμως αυτό που εγώ τουλάχιστον αρκετές φορές έχω περιγράψει ως "δεύτερο σπίτι μου".


Στα γράφω γιατί θλίβομαι Ναπολέοντα!

Ο φίλος σου Γιάννης!

Xarleas
25-05-2013, 16:39
Ενα έχω να πω... Τα παιδία παίζει.... Αυτά είναι σαχλαμάρες και (αναθεωρήστε) όλοι σας

PITS
25-05-2013, 17:04
κ. Ναπολεοντα αν εχεις πικραθει απο μια παρεα φευγεις αξιοπρεπως και δεν της δινεις αξια με το να ασχολεισαι κι αλλο. Τα περι δικαστηριων και δικηγορων οταν για τοσο καιρο ησουν εδω και δεν σε ενοιαζε μονο εκδικηση μου κανουν....και ειμαστε μοτοπαρεα εκτος απο το πισι θα βρεθουμε και στους δρομους (πριν μια εβδ ημουν πρεβεζα με το 36ωρο) . εισαι ψηλα και μην ξεπεφτεις

ΙoannisPanagiotidis
25-05-2013, 17:40
:cool:... εγω παιδες να πω την αμαρτια μου ... καθοτι δεν συμμετεχω και τοσο στα μη μοτοσυκλετιστικα θεματα τελέυταια...δεν μπορεσα ακομα να καταλαβω γιατι τοσο πικρία και χολή! Συνεχιζω ομως να απορώ και να θαυμαζω την υπομονή και την ανοχή των υπευθύνων του διαδικτυακού αυτου χωρου σε τετοιου ειδους συμπεριφορες.


...

Απο εκει και περα ...και για να πω την αληθεια ....αν και η Bayern εχει επιβεβαιώσει οτι ειναι φετος η καλυτερη ομαδα... πιστευω και θα ηθελα πολυ να παρει την κούπα το Dortmund. ... :lo20:

ortho
25-05-2013, 18:06
Απο εκει και περα ...και για να πω την αληθεια ....αν και η Bayern εχει επιβεβαιώσει οτι ειναι φετος η καλυτερη ομαδα... πιστευω και θα ηθελα πολυ να παρει την κούπα το Dortmund. ... :lo20:

Είναι και κιτρινόμαυρη! :)

aeriko
25-05-2013, 19:43
Ναπολέων, ζούμε σε δύσκολες εποχές, έχουμε να περάσουμε δια πυρός και σιδήρου, χρειαζόμαστε την οικογένεια, τους γνωστούς και φίλους για να ανταπεξέλθουμε σε όλα αυτά. Θέλω να πιστεύω ότι μαζί μπορούμε, ας κάνουμε άλλη μια προσπάθεια.

spirossam
25-05-2013, 20:42
Με συγχωρείς και χωρίς καμία διάθεση για αντιπαράθεση φίλε aeriko αλλά τι ''όλοι μαζί μπορούμε και άλλη μια προσπάθεια''?

Ακούγεται σαν Α.Σαμαρά.




Ο napgeo πήγε σε εισαγγελίες και υποδιεύθυνση ηλεκτρονικού εγκλήματος :eek::eek:

ΠΗΓΕ!!Όπως τουλάχιστον έγραψε.



Είμαστε και γράφουμε στο GS FORUM.Forum με κύριο άξονα τις μοτοσυκλέτες bmw.Δεν είμαστε ούτε σε δικαστήρια,ούτε σε δημόσιες υπηρεσίες,ούτε στη Χάγη.
Το οτί ο συγκεκριμένος δεν είχε bmw εμένα κάτι μου λέει...Αλλά τελικά είναι στην προσωπικότητα και στην ψυχολογία του εκάστοτε ανθρώπου...




Τι άλλο να πούμε ή να πει κανείς???


Ειλικρινά προκαλεί θλίψη το όλο γεγονός.Και στην τελική καθόλου αντρίκια εξήγηση.


Έχεις θέμα-διαφωνία-πρόβλημα-οτιδήποτε??
Προσπάθησε να το λύσεις πρώτα εκ των έσω με τους αρμόδιους και μετά αν δεις κάτι που δεν σε εκφράζει-δεν συμφωνείς βγες δημόσια και γράψε αυτά που πιστεύεις.

Για μένα η συγκεκριμένη κίνηση είναι το λιγότερο που μπορώ να τη χαρακτηρίσω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ



ΚΡΙΜΑ και μόνο ΚΡΙΜΑ.....







Το να γράψω λόγια συμπαράστασης στον Νίκο που γνωρίζω προσωπικά μέσα από αυτό το φόρουμ είναι για μένα τυπικό αλλά θα το κάνω.
Νίκο δυστυχώς υπάρχουν και θα υπάρχουν πάντα τέτοιοι άνθρωποι...

Μόνο τα καλύτερα εύχομαι και ελπίζω να βρεθεί λύση σε αυτό το απαράδεκτο σκηνικό που έκανε το συγκεκριμένο ''μέλος'' του φόρουμ....

syan
25-05-2013, 21:16
Νίκο . Εγώ ξαφνικά δεν θα σας αποκαλέσω Κύριε Δουρίδα.


Προσωπικά δεν λογοδοτώ σε κανέναν. Η τροπή που πήραν τα πράγματα έγινε πια φανερό πως και ποιοι φταίνε.
Την εξέλιξη δεν μπορώ να φανταστώ.
Πιθανόν να την επιδιώξατε.
Θα μπορούσατε όμως να μου πείτε απλά να αποχωρήσω χωρίς να υπάρξει πρόβλημα.
Πιστεύω ότι ο ενορχηστρωτής είναι ο Δημήτρης και ο Χάρης και βάλανε εκτελεστή τον Πασχάλη και ακόμη μερικούς.
Που γράφω για Λάστιχα . Πουθενά. Είπα ότι τα βρήκα φθηνότερα και ανέφερα που και σε ποιο κατάστημα. Έγραψε το παλληκάρι που έψαχνε για μηχανικό. Του έστειλα πμ (το οποίο σβήστηκε και μην το αμφισβητείται) να πάει στον Φαίδωνα και να βρει τον Σπύρο. Άς του πρότεινε κάποιος άλλον. Εάν εδώ υπάρχουν συμφέροντα δεν με ενδιαφέρει προσωπικά.
Ζήτησα απλά να διαγραφώ από μέλος. Τι το ποιο Αντρίκιο κάποιος να ζητάει τη διαγραφή του χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
Οι προθέσεις μου είναι. 1115 έχω ραντεβού με τον δικηγόρο μου Κύριο Ανδρέα Αλασσώνα στην Εισαγγελία. Θα παραλάβουμε εντολή και θα μεταβούμε στην Αλεξάνδρας στην υποδιεύθυνση Ηλεκτρονικού Εγκλήματος 13ος όροφος.
Για μένα οι κατηγορίες που θα προσπαθήσω να αποδείξω είναι ότι έγινε σε εταιρίες τηλεμάρκετινκ η παράδοση των προσωπικών μου δεδομένων. Επίσης θα προσπαθήσω να αποδείξω ότι εδώ μέσα γίνεται διακίνηση (εμπόριο) αφορολόγητο προιόντων. Εσείς θα προσπαθήσετε να αποδείξετε το αβάσιμο.
Όλα αυτά θα είχαν τελειώσει με ένα απλό πάτημα πλήκτρου δικό σας.
Γραφικό δεν με έχει αποκαλέσει μέχρι στιγμής στη ζωή μου κανείς. Το αποδεχτήκατε και η σιωπή σας αυτό σημαίνει.
Καλημέρα σας.
Κιν δεν θα έχω μέχρι το απόγευμα. Και όχι ότι το έχω κλειστό. Απλά μου ξαναέπεσε και καταστράφηκε.........................
Φίλτατε Ναπολέων...με την σειρά μου, και μετά την τηλεφωνική μας επαφή, θα πώ δυό λόγια για τα δρώμενα. Επειδή σαν χαρακτήρας θέλω να εξακριβώνω τις λεπτομέρειες ενός συμβάντος πρίν μιλήσω, έψαξα το θέμα, διάβασα τα posts που εμπλέκονται, μίλησα με τους λαστιχάδες και για να μήν μακρυγορώ πιστεύω οτι άθελά σου, με μιά οξυθυμία της στιγμής και απο λανθασμένη εκτίμηση των γεγονότων και των όσων γράφηκαν ενεπλάκης σε μια αδικαιολόγητη θα έλεγα διαδικασία σύγκρουσης που δεν ωφελεί κανέναν. Το να θέλεις να διαγραφείς είναι καθαρά υποκειμενικό και κατ' εκτίμηση προσωπικό σου θέμα, οι κατηγορίες όμως που απαγγέλονται δείχνουν αβάσιμες και κρύβουν κινδύνους που μάλλον δεν υπολογίστηκαν με νηφαλιότητα.
Η προσωπική μου εμπειρία δεν μου επιτρέπει να δεχτώ οτι το GSForum εμπλέκεται σε παρανομίες, αλλά ούτε σε διαγραφή π.μ. χωρίς την αίτηση του ενδιαφερομένου. Οι δε "προσβολές" που μπορεί να τύχουν κατα καιρούς μεταξύ μελών, απαντώνται δημοσίως, με π.μ. ή τηλεφωνικά. Είμαστε αρκετά ώριμοι για να αποφεύγουμε τις πρόχειρες δικαιολογίες.
Συγγνώμη αν σε στενοχώρησα κάπως αλλά προτιμώ αυτόν τον τρόπο στούς φίλους και όχι τον άλλο που συνηγορεί με τα εκ παραδρομής λεγόμενα !

Νάσαι πάντα καλά !!

aeriko
25-05-2013, 21:31
[SIZE="4"]Με συγχωρείς και χωρίς καμία διάθεση για αντιπαράθεση φίλε aeriko αλλά τι ''όλοι μαζί μπορούμε και άλλη μια προσπάθεια''?

Ακούγεται σαν Α.Σαμαρά.


Απελθέτο απ εμού το ποτήριον τούτο. :)

giamil
25-05-2013, 23:12
Εχε χαρη που χει μπλεξει με ατομα σαν τους αφους Δουριδα που δεν εχουν καμια προθεση ν αρχισουν τις αγωγες σε εξυπνακιδες μελη για συκοφαντικη δυσφημιση κ σ αυτον κ στους αλλους τους καλοθελητες τον βασιλια με τον κουμπαρο του να τους φυγει ο κωλ0ς να πληρωνουν τα μαλιοκεφαλα τους για τις ανιποστατες μ@λακιες που λενε εδω μεσα απο περυσι για τις ομαδικες...λες κ αυτοι μιλησανε με το θεο κ τους τα πε ως εχουν τα πραγματα... κ ολοι οι υπολοιποι τρωμε κουτοχορτο κ ηρθαν οι σωτηρες να σωσουν 7000 μ@λακες που μας κοροιδευουν....
......σα δε ντρεπομαστε λιγο λεω γω... μεγαλοι ανθρωποι που φοραμε υποτιθεται παντελονια.....κ αν δεν εχουμε κατσει κ φαει κ πιει μαζι....ντροπη σας!
Κ κατι αλλο...αιτηση διαγραφης δεν ειχε κανει ουτε ο πιο ξεφτυλας εδω μεσα....αιτηση διαγραφης?????ελεος!!!

Οι Κυριοι...οπου νιωθουν ανεπηθυμητοι περνουν το καπελακι τους κ φευγουν...δεν καθονται να ανακοινωνουν ηρωικες αποχωρησεις!!!αυτα ειναι ρομπιλικια κ ξεφτιλικια!
Τα σεβη μου κ φιλικα προς ολους ασχετα απ τον τονο!


sent from my galaxy S2

peterv
26-05-2013, 10:47
Συμφωνώ απόλυτα με τον ortho και τον tzima

Πάνω στον θυμό σου κατηγορεις και προσβάλεις πολύ κόσμο και είναι κρίμα.

Και με τις γυναίκες μας όταν τσακώνομαστε θέλουμε να τις χωρίσουμε, αλλά τις αγαπάμε και δεν κάνουμε χωρίς αυτές !!!

Κρίμα να λέγονται πικρόχολα με τέτοιες αφορμές ΓΙΑ ΤΑ ΛΆΣΤΙΧΑ ; ; ;

Άστο ρε Ναπο να πάει στο καλό.
Δεν αξίζει το κόπο.

Εξακολουθώ να σε συμπαθώ και να θέλω να πιούμε καφεδάκι παρέα να περάσουμε καλά με πειράγματα, άστεία έτσι όπως μοναδικά εσυ ξέρεις. .

Α ρε admins τι τραβάτε και εσείς σε αυτή την τεράστια παρέα είμαστε για ψυχοθεραπείας όλoi μας. Χαράς την υπομονή σας.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

MIHALIS TZIMAS
26-05-2013, 11:20
Α ρε admins τι τραβάτε και εσείς σε αυτή την τεράστια παρέα είμαστε για ψυχοθεραπείας όλoi μας. Χαράς την υπομονή σας.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ΧΑ ΧΑ κάτι έχεις καταλάβει εσυ!!!

Ρε Ναπο σε είχα για τον πιο ένθερμο υποστηρικτή του φόρουμ μιας και δεν σου προσέφερε καμία γνώση για το "ματρακα"(ΧΑ ΧΑ) σου.Ησουν ίσως ο μοναδικός χωρίς BMW με τόσο ενεργή συμμετοχή.
Αρα για άλλους λόγους ζουσες τόσα χρόνια εδώ μέσα.Σιγουρα δεν ζουσες για τις τεχνικές γνώσεις που σου προσέφερε.
ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΣΟΥ!!!

MikeKav
26-05-2013, 14:16
Το οτί ο συγκεκριμένος δεν είχε bmw εμένα κάτι μου λέει...Αλλά τελικά είναι στην προσωπικότητα και στην ψυχολογία του εκάστοτε ανθρώπου...



Για εξηγησέ το λίγο αυτό

apk
26-05-2013, 15:40
Το οτί ο συγκεκριμένος δεν είχε bmw εμένα κάτι μου λέει...

Τι σου λέει;;

:u18:

klagenfurt
26-05-2013, 15:50
δεν το κλειδωνετε λεω εγω...!!!!

nikos-x
26-05-2013, 16:27
δεν το κλειδωνετε λεω εγω...!!!!

ΟΧΙΙΙ!!! :p

Και να πάει στράφι η ψυχοθεραπεία; :D

Πραγματικά, δεν φανταζόμουν τέτοια εξέλιξη . . . αν και με στΑναχωρίθκα, εύκολα το θεωρώ ''αστείο'' . . .

Στάλθηκε από μούγκαΦον, πινοντας κρύα μπίρα στην πλατεία μενεμένης , λίγο μετα από την επιστροφή μου και έχοντας περάσει ενα ΤΈΛΕΙΟ τριήμερο με αδερφικους και πραγματικούς ΦΙΛΟΥΣ.

IOTH1X
26-05-2013, 16:54
ΟΧΙΙΙ!!! :p

Και να πάει στράφι η ψυχοθεραπεία; :D

Πραγματικά, δεν φανταζόμουν τέτοια εξέλιξη . . . αν και με στΑναχωρίθκα, εύκολα το θεωρώ ''αστείο'' . . .

Στάλθηκε από μούγκαΦον, πινοντας κρύα μπίρα στην πλατεία μενεμένης , λίγο μετα από την επιστροφή μου και έχοντας περάσει ενα ΤΈΛΕΙΟ τριήμερο με αδερφικους και πραγματικούς ΦΙΛΟΥΣ.

Είσαι κουφάλα και παρτάκιας :u58:

LakisGS
26-05-2013, 18:35
Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα επίμαχα σημεία στα ποσταρίσματα που, ασ'το πούμε προκάλεσαν, όλη αυτή την "φασαρία". Το μόνο συμπέρασμα που βγάζω είναι το ότι πρόκειται 100% για παρεξήγηση από την πλευrρά του Νάπο. Δεν δέχομαι ότι το έκανε με δόλο, ούτε με διάθεση να προκαλέσει πρόβλημα στο forum. Όλοι άνθρωποι είμαστε, και πρώτος εγώ δηλώνω ότι έχω δημιουργήσει κάνα δυο φασαρίες εδώ μέσα, χωρίς κάποιον σοβαρό λόγο. Λίγο οι καταστάσεις που ζούμε, λίγο η άνοιξη (:p), λίγο το ένα, λίγο το άλλο, δεν θέλουμε και πολύ για να "πάρουμε φωτιά"... Κρίμα όμως να γίνεται αυτό για ΜΗ σοβαρούς λόγους.
Όσο αφορά στο θέμα των ελαστικών, είναι προφανές ότι κάπου έγινε παρανόηση. Ή από την μεριά του Νάπο, ή από την μεριά του εμπόρου.Την περασμένη εβδομάδα, τσακώθηκα με την γυναίκα μου για παρόμοιο λόγο. Είπα τιμή σε έναν πελάτη για έναν φακό για τα γυαλιά του, ενώ αυτός ήθελε να αλλάξει και τους δύο. Όταν ξανάρθε στο μαγαζί και μίλησε με την γυναίκα μου, εννοήτε "κλώτσησε" για την τιμή που του είπε αυτή. Καταλάβαμε το λάθος και φυσικά φτιαξαμε τα γυαλιά στην τιμή που είχα πει εγώ. Δηλαδή πλήρωσε ένα και πήρε δύο. Τυχερός αυτός, ας πρόσεχα εγώ...:o
Το θέμα telemarketing, πραγματικά δεν το κατάλαβα... Τα στοιχεία σου, αγαπητέ Νάπο, υπάρχουν στο προφίλ σου. Κινητό και σταθερό τηλέφωνο καθώς και ονοματεπώνυμο και τόπος κατοικίας. Όποιο μέλος θέλει, μπαίνει και τα βλέπει. Πως τα πούλησαν λοιπόν οι admins??? Παρεξήγηση νούμερο 2 λοιπόν... :o
Τώρα για το σβήσιμο προσωπικών μηνυμάτων, τι να πω... Τεχνικά ΔΕΝ γίνεται, εκτός κι αν τα παιδιά προσέλαβαν χάκερς για να σβήσουν αυτό που ο ίδιος ποστάρεις ΚΑΙ σε κανονικό μύνημα και ΟΧΙ pm. Μήπως ήθελες να πείς ότι σου έσβησαν μύνημα και όχι pm? Πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω. Παρεξήγηση νούμερο 3...:o
Δεν σου κρύβω ότι πραγματικά έχω στεναχωρεθεί πολύ από την στάση σου. Είναι μία ευκαιρία όμως να βγεις και να πεις: Οκ μάγκες, έκανα λάθος. ΣΥΓΝΩΜΗ. Στα μάτια μου, και πιστεύω στα μάτια όλων, θα είσαι ο πρώτος "μάγκας". Γιατί, μαγκιά και αντρισμός είναι να έχεις τα "καρύδια" να το παραδέχεσαι και όχι να κάνεις "γαργάρα" το λάθος και να συνεχίζεις στον λάθος δρόμο. Και επιδή πιστεύω ότι ο Νάπο, και άντρας είναι και "καρύδια" έχει, σε περιμένω να κάνεις το πρώτο βήμα. Και μετά, έχεις τον λόγο μου, θα έρθω Πρέβεζα να πιούμε τσιπουράκι και να τα πούμε από κοντά.
Είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις και ΔΕΝ θα με κάνεις να πιστέψω ότι δεν άξιζες την συμπάθεια μου.

Φιλικά, Λάκης.

nikos-x
26-05-2013, 19:29
Είσαι κουφάλα και παρτάκιας :u58:

:p Την μπίρα, πρόσεξες; τ' ότι έβγαινε ότι να 'ναι από το μουγκαΦόνι, δεν το είδες; :D
Μόλις επέστρεψα και πήγα να πω ένα "γεια" τ' αφεντικό, 15 λεπτά στάση.

Συγνώμη για το σπαμ . . . διαφημίσεις, τέλος. :D

steliosx
26-05-2013, 19:45
Διαβάζω και ξαναδιαβάζω τα επίμαχα σημεία στα ποσταρίσματα που, ασ'το πούμε προκάλεσαν, όλη αυτή την "φασαρία". Το μόνο συμπέρασμα που βγάζω είναι το ότι πρόκειται 100% για παρεξήγηση .................................................................................................................................................................................
Είναι μία ευκαιρία όμως να βγεις και να πεις: Οκ μάγκες, έκανα λάθος. ΣΥΓΝΩΜΗ. Στα μάτια μου, και πιστεύω στα μάτια όλων, θα είσαι ο πρώτος "μάγκας". Γιατί, μαγκιά και αντρισμός είναι να έχεις τα "καρύδια" να το παραδέχεσαι και όχι να κάνεις "γαργάρα" το λάθος και να συνεχίζεις στον λάθος δρόμο. Και επιδή πιστεύω ότι ο Νάπο, και άντρας είναι και "καρύδια" έχει, σε περιμένω να κάνεις το πρώτο βήμα. Και μετά, έχεις τον λόγο μου, θα έρθω Πρέβεζα να πιούμε τσιπουράκι και να τα πούμε από κοντά.
Είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις και ΔΕΝ θα με κάνεις να πιστέψω ότι δεν άξιζες την συμπάθεια μου.
Φιλικά, Λάκης.



:ye36:

spirossam
26-05-2013, 20:43
Για εξηγησέ το λίγο αυτό

Δεν έχει bmw,γράφει στο GS FORUM,φόρουμ με επίκεντρο της μηχανές bmw,που από τα πολλά θέματα που γράφονται ένας μεγάλος αριθμός συσχετίζονται με μηχανές bmw...

Μόλις υπήρχε κάποιο πρόβλημα τεχνικό-κάποιο θέμα βλάβης μοτοσυκλέτας ή παρόμοιο έβγαζε χολή.

Ναι κάποιες φορές με χιούμορ και με πείραγμα με φίλους.
Αλλά ''πιανόταν'' άμεσα και με το παραμικρό φίλε μου.

Δεν υπονοώ ότι οι κάτοχοι άλλων εταιριών δεν είναι ευπρόσδεκτοι να γράφουν ή να λένε τη γνώμη τους αν κατάλαβες αυτό,ίσα ίσα το αντίθετο.

N4pSt3R
26-05-2013, 22:27
Μετά λύπης διαβάζω όλα έχουν συμβεί αυτές τις μέρες και δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα το γιατί!!!

Διαμάχες για προσφορές γίνονται μέχρι και στην καθημερινότητά μας για πολλά θέματα και διαφορές τιμών αλλά δεν φτάνουμε σε δικαστικές διαμάχες, αλλά προσπαθούμε να το λύσουμε όμορφα και με τα λόγια!!!

Θέμα διάθεσης τον στοιχείων μας δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται, καλύτερα να αναλογιστούμε ότι μόνοι μας τα δίνουμε!!!

Το θέμα ότι δεν έχει κάποιο μέλος BMW και είναι μέλος μου δείχνει ότι για κάποιο λόγο κάτι το κρατάει εδώ μέσα!!!

Εδώ και καιρό πλέον μέλος, όταν ήρθα σε αντιπαραθέσεις με το Νίκο και το Δημήτρη πραγματικά έμεινα έκπληκτος από το πόσο ήρεμοι είναι, πόσο σφαιρικά βλέπουν τα πράγματα και καμιά φορά βάζουν και νερό στο κρασί τους για να μην δημιουργήσουν εικόνα ότι παίρνουν το μέρος μιας πλευράς!!!

κ.Ναπολέων θεωρώ ότι η στάση απέναντι σε μια μεγάλη παρέα που έχει δώσει κάτι παραπάνω απ την καρδιά της και την ψυχή της είναι λάθος!!Δεν ξέρω αν μετράει, αλλά η γνώμη μου είναι πως θα είναι καλύτερο και για τις 2 πλευρές να λήξη!!!


Πάντα φιλικά Στέφανος!!!!

Papadopaidi
26-05-2013, 23:46
Διάβασα ΤΑ ΠΑΝΤΑ που αφορούν το θέμα κ στα "κλειδωμένα"
κ στα ελεύθερα. Κρίμα κ άδικο να έχουμε κάποιοι ΣΟΒΑΡΑ
προβλήματα που απασχολούν την καθημερινότητά μας κ κάποιοι να
τους έχει δώσει ο Θεός υγεία-χρόνο-χρήμα κ να τον σπαταλούν σε
αηδίες κ ανοησίες. Ο νοών νοείτω...

Πάντως σέβομαι ιδιαίτερα την προσπάθεια της ομάδας των διαχειριστών
που αφιερώνει ότι πολυτιμότερο έχει ο άνθρωπος (μετά την υγεία του) τον
ελεύθερό τους χρόνο.

Ο Θεός μαζί μας κ να μου βάζει μυαλό. :ye02:


http://digilander.libero.it/iomaria2006/religione5.gif

DoctorAbo
27-05-2013, 00:14
Μια και το θέμα είναι σοβαρό και όποιος έχει άποψη την καταθέτει,παίρνω το θάρρος να καταθέσω και γω τη δική μου.

Έχω διαβάσει και εγώ όλα τα θέματα και έχω καταλήξει στα εξής συμπεράσματα. Όλοι έχουμε τα δικά μας κουμπιά και όταν κάποιος μα τα πατήσει γινόμαστε πυραυλάκια.

Με όλο το σεβασμό στον Napo , φαίνεται πως το σχόλιο περί γραφικότητας τον έκανε πύραυλο.

Ένα άλλο χαρακτηριστικό που έχουν οι άνθρωποι είναι πως όταν ξεστομίσουν μια κουβέντα δύσκολα την παίρνουν πίσω.

Δε ξέρω αν τι θα κάνει και αν θα επιστρέψει ο Napo ανακαλώντας. (Δε με αφορά κιόλας). Εκείνο όμως που ξέρω καλά είναι πως κάθε μαγαζί πρέπει να έχει διάπλατα και τις 2 πόρτες του ανοικτές. Αυτήν της εισόδου αλλά και αυτήν της εξόδου.

Αν θέλει να φύγει ένα μέλος, ας φύγει.Στο καλό και καλή ζωή. Μου φαίνεται περιττό να τον παρακαλάει όλη η παρέα να μη φύγει, ή έστω να τον ανακαλεί στην τάξη και τη λογική. Άσχετα με το ποιός είναι ο πραγματικός λόγος που θέλει να φύγει, ας φύγει αφού το ζήτησε(ή το υπονόησε με τις πράξεις του). Αν ποτέ στο μέλλον θελήσει να επανέλθει το ξαναβλέπει η ομάδα (το μαγαζί- το φόρουμ - κλπ)με βάση τις πολιτικές του πάνω στο θέμα της επανένταξης.

Υ.Γ. Τα περί καταγγελιών όπως και το ακριβές περιεχόμενο τους, που δεν έχω λόγο να επαναλάβω ,με κάνουν και χαμογελώ . Μου επιβεβαιώνουν απλά πόσο πυραυλάκι έγινε στα αλήθεια αυτός που τα ξεστόμισε. Και στο τέλος τέλος δικό του το πρόβλημα. Σιγά μη το κάνω δικό μου.

Καλό βράδυ και καλή αυριανή σε όλους μας

giclas
27-05-2013, 00:21
Μετά λύπης διαβάζω όλα έχουν συμβεί αυτές τις μέρες και δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα το γιατί!!!

το γιατι το ξερω απο την πρωτη στιγμη που το ειδα γραμενω κε εδω ακρηβως ειναι που ειχες δυκιο! αλλα αρχησες να πηροβολης κε να πιανου τα σκαγια αρκετους εγω πιστευω ειπες μια κουβαντα παραπανω πανω στο θυμο σου !


Το θέμα ότι δεν έχει κάποιο μέλος BMW και είναι μέλος μου δείχνει ότι για κάποιο λόγο κάτι το κρατάει εδώ μέσα!!!



κ.Ναπολέων θεωρώ ότι η στάση απέναντι σε μια μεγάλη παρέα που έχει δώσει κάτι παραπάνω απ την καρδιά της και την ψυχή της είναι λάθος!!Δεν ξέρω αν μετράει, αλλά η γνώμη μου είναι πως θα είναι καλύτερο και για τις 2 πλευρές να λήξη!!!
αυτο ητα το συγκηνητικο απο ολα τα ποσταρησματα

Πάντα φιλικά Στέφανος!!!!

:ye02::ye02:

Albatros
27-05-2013, 13:30
Νομίζω ότι εφόσον θέλει να διαγραφεί το μέλος και μάλιστα με δικηγόρους θα έπρεπε ήδη να του έχει ικανοποιηθεί το αίτημα και εάν θέλει ξαναγράφεται...
:cool:

apk
27-05-2013, 15:23
Νομίζω ότι εφόσον θέλει να διαγραφεί το μέλος και μάλιστα με δικηγόρους θα έπρεπε ήδη να του έχει ικανοποιηθεί το αίτημα και εάν θέλει ξαναγράφεται...
:cool:

Συμφωνώ.
Επίσης, έδωσε μία απάντηση ήδη από το δεύτερο ποστ σε αυτό το θρεντ...
Ας ανταπαντήσουν-αν προτίθενται-οι άμεσα θιγόμενοι και ας τελειώσει το ζήτημα, με διαγραφή/απενεργοποίηση του λογαριασμού και ο,τιδήποτε άλλο, τέλος πάντων...

Gemat
27-05-2013, 15:41
Και εγω νομιζω οτι το θεμα αφορα μονο τα ατομα που εμπλεκονται αμεσα στη διαφωνια και δεν θα επρεπε να γινεται "δημοσκοπηση" και εκθεση αποψεων απο ολους.

jmar
27-05-2013, 16:10
Και εγω νομιζω οτι το θεμα αφορα μονο τα ατομα που εμπλεκονται αμεσα στη διαφωνια και δεν θα επρεπε να γινεται "δημοσκοπηση" και εκθεση αποψεων απο ολους.

Εφοσον εκανε καταγγελια στην κοινοτητα του φορουμ αφορα και τα μελη της κοινοτητας του φορουμ...και στην τελικη γι αυτο και λεγεται φορουμ και δεν μπορει ο καθενας να διαγραφει τα μηνυματα του...ετσι ειναι οι κανονες και αυτους πρεπει να σεβαστουμε :ye33:

tazman
27-05-2013, 16:21
Μια και το θέμα είναι σοβαρό και όποιος έχει άποψη την καταθέτει,παίρνω το θάρρος να καταθέσω και γω τη δική μου.

Έχω διαβάσει και εγώ όλα τα θέματα και έχω καταλήξει στα εξής συμπεράσματα. Όλοι έχουμε τα δικά μας κουμπιά και όταν κάποιος μα τα πατήσει γινόμαστε πυραυλάκια.

Με όλο το σεβασμό στον Napo , φαίνεται πως το σχόλιο περί γραφικότητας τον έκανε πύραυλο.

Ένα άλλο χαρακτηριστικό που έχουν οι άνθρωποι είναι πως όταν ξεστομίσουν μια κουβέντα δύσκολα την παίρνουν πίσω.

Δε ξέρω αν τι θα κάνει και αν θα επιστρέψει ο Napo ανακαλώντας. (Δε με αφορά κιόλας). Εκείνο όμως που ξέρω καλά είναι πως κάθε μαγαζί πρέπει να έχει διάπλατα και τις 2 πόρτες του ανοικτές. Αυτήν της εισόδου αλλά και αυτήν της εξόδου.

Αν θέλει να φύγει ένα μέλος, ας φύγει.Στο καλό και καλή ζωή. Μου φαίνεται περιττό να τον παρακαλάει όλη η παρέα να μη φύγει, ή έστω να τον ανακαλεί στην τάξη και τη λογική. Άσχετα με το ποιός είναι ο πραγματικός λόγος που θέλει να φύγει, ας φύγει αφού το ζήτησε(ή το υπονόησε με τις πράξεις του). Αν ποτέ στο μέλλον θελήσει να επανέλθει το ξαναβλέπει η ομάδα (το μαγαζί- το φόρουμ - κλπ)με βάση τις πολιτικές του πάνω στο θέμα της επανένταξης.

Υ.Γ. Τα περί καταγγελιών όπως και το ακριβές περιεχόμενο τους, που δεν έχω λόγο να επαναλάβω ,με κάνουν και χαμογελώ . Μου επιβεβαιώνουν απλά πόσο πυραυλάκι έγινε στα αλήθεια αυτός που τα ξεστόμισε. Και στο τέλος τέλος δικό του το πρόβλημα. Σιγά μη το κάνω δικό μου.

Καλό βράδυ και καλή αυριανή σε όλους μας
Θα συμφωνησω απολυτα με τα λεγομενα σου φιλε μου...
Δεν ηθελα να γραψω αλλα αυτα που ειπες ακριβως ειχα και εγω στο μυαλο μου.
Μιας και παρακολουθησα το θεμα απο την αρχη.
+οτι καποιοι αισθανονται πιo αρσενικα κανοντας τετοια σκηνικα (και ομιλο γενικα)
:cr14:

Albatros
28-05-2013, 06:55
Εφοσον εκανε καταγγελια στην κοινοτητα του φορουμ αφορα και τα μελη της κοινοτητας του φορουμ...και στην τελικη γι αυτο και λεγεται φορουμ και δεν μπορει ο καθενας να διαγραφει τα μηνυματα του...ετσι ειναι οι κανονες και αυτους πρεπει να σεβαστουμε :ye33:

και αυτό σωστό...
:cool:

Eftixis
28-05-2013, 08:02
Καλημέρα
Εγω με την σειρά μου θα ήθελα να αναφέρω δυο τρία πράγματα μιας και ειχα την τύχη να γνωρίσω απο κοντά τον napo και εχω άποψη για τον χαρακτήρα του
Οταν ένας άνθρωπος σου ανοίγει και την καρδια του αλλά και το σπίτι του δεν πρεπει να χαρακτηρίζεται γραφικός Οταν ένας άνθρωπος έχει υπηρετήσει την πατρίδα απο υψηλά πόστα δεν χαρακτηρίζεται γραφικός
Για να φτάσει ο napo στο σημείο να καταφερθεί εναντίον των ανθρώπων που περνούσε απο το μαγαζί για να πιεί καφέ τότε του πάτησαν το κουμπί του
Ολοι μας αυτή την περίοδο βιώνουμε περίεργες καταστάσεις στην οικογένεια μας στον περίγυρο μας εξ αιτίας της κρίσης
Θα πρέπει να ειμαστε ψύχραιμοι και συνετοί
Να βάζουμε πάνω απο όλα την λογική και οχι τους εγωισμούς μας
Δεν αξίζει να χαλιόμαστε
Ναπολέων μέσα απο εδώ σου κάνω έκκληση σαν φίλος που σε αγαπά και σε εκτιμά δεν αξίζει τον κόπο να στεναχωριέσαι για αυτά τα πράγματα
Εδώ στο φόρουμ ειμαστε για να περνάμε καλά σκέψου τι παρέες έχεις κάνει με την τελευταία στο Αγιο όρος τι φίλους έχεις γνωρίσει εδω μέσα που τώρα τους έχεις στεναχωριέσει
Μίλησε με τον Δημήτρη και τον Νίκο να τελειώσει η παρεξήγηση διότι δεν κάνει καλο στην υγεία όλων μας
Περιμένω την ανταπόκριση σου που θα πρέπει να ειναι η λογική ενός ανθρώπου που η πατρίδα του είχε εμπιστευτεί πολλά κατα την διάρκεια της θητείας του στο ναυτικό
Την αγάπη μας την έχεις σύγουρα Ναπολεων

SenseiG
28-05-2013, 08:04
Αρκετα τραβηξε παιδια αυτο το θεμα ολοι ξερουμε ποιος ειναι ο Ναπο ας τελειωνουμε λοιπον και καντε καμια εκδρομουλα να ξελαμπικαρουμε και αφηστε τα αλλα....

SenseiG
28-05-2013, 08:05
Καλημέρα
Εγω με την σειρά μου θα ήθελα να αναφέρω δυο τρία πράγματα μιας και ειχα την τύχη να γνωρίσω απο κοντά τον napo και εχω άποψη για τον χαρακτήρα του
Οταν ένας άνθρωπος σου ανοίγει και την καρδια του αλλά και το σπίτι του δεν πρεπει να χαρακτηρίζεται γραφικός Οταν ένας άνθρωπος έχει υπηρετήσει την πατρίδα απο υψηλά πόστα δεν χαρακτηρίζεται γραφικός
Για να φτάσει ο napo στο σημείο να καταφερθεί εναντίον των ανθρώπων που περνούσε απο το μαγαζί για να πιεί καφέ τότε του πάτησαν το κουμπί του
Ολοι μας αυτή την περίοδο βιώνουμε περίεργες καταστάσεις στην οικογένεια μας στον περίγυρο μας εξ αιτίας της κρίσης
Θα πρέπει να ειμαστε ψύχραιμοι και συνετοί
Να βάζουμε πάνω απο όλα την λογική και οχι τους εγωισμούς μας
Δεν αξίζει να χαλιόμαστε
Ναπολέων μέσα απο εδώ σου κάνω έκκληση σαν φίλος που σε αγαπά και σε εκτιμά δεν αξίζει τον κόπο να στεναχωριέσαι για αυτά τα πράγματα
Εδώ στο φόρουμ ειμαστε για να περνάμε καλά σκέψου τι παρέες έχεις κάνει με την τελευταία στο Αγιο όρος τι φίλους έχεις γνωρίσει εδω μέσα που τώρα τους έχεις στεναχωριέσει
Μίλησε με τον Δημήτρη και τον Νίκο να τελειώσει η παρεξήγηση διότι δεν κάνει καλο στην υγεία όλων μας
Περιμένω την ανταπόκριση σου που θα πρέπει να ειναι η λογική ενός ανθρώπου που η πατρίδα του είχε εμπιστευτεί πολλά κατα την διάρκεια της θητείας του στο ναυτικό
Την αγάπη μας την έχεις σύγουρα Ναπολεων


:ye33: συν χιλια..:ye02:

spitiko
28-05-2013, 10:00
Καλημέρα
Εγω με την σειρά μου θα ήθελα να αναφέρω δυο τρία πράγματα μιας και ειχα την τύχη να γνωρίσω απο κοντά τον napo και εχω άποψη για τον χαρακτήρα του
Οταν ένας άνθρωπος σου ανοίγει και την καρδια του αλλά και το σπίτι του δεν πρεπει να χαρακτηρίζεται γραφικός Οταν ένας άνθρωπος έχει υπηρετήσει την πατρίδα απο υψηλά πόστα δεν χαρακτηρίζεται γραφικός
Για να φτάσει ο napo στο σημείο να καταφερθεί εναντίον των ανθρώπων που περνούσε απο το μαγαζί για να πιεί καφέ τότε του πάτησαν το κουμπί του
Ολοι μας αυτή την περίοδο βιώνουμε περίεργες καταστάσεις στην οικογένεια μας στον περίγυρο μας εξ αιτίας της κρίσης
Θα πρέπει να ειμαστε ψύχραιμοι και συνετοί
Να βάζουμε πάνω απο όλα την λογική και οχι τους εγωισμούς μας
Δεν αξίζει να χαλιόμαστε
Ναπολέων μέσα απο εδώ σου κάνω έκκληση σαν φίλος που σε αγαπά και σε εκτιμά δεν αξίζει τον κόπο να στεναχωριέσαι για αυτά τα πράγματα
Εδώ στο φόρουμ ειμαστε για να περνάμε καλά σκέψου τι παρέες έχεις κάνει με την τελευταία στο Αγιο όρος τι φίλους έχεις γνωρίσει εδω μέσα που τώρα τους έχεις στεναχωριέσει
Μίλησε με τον Δημήτρη και τον Νίκο να τελειώσει η παρεξήγηση διότι δεν κάνει καλο στην υγεία όλων μας
Περιμένω την ανταπόκριση σου που θα πρέπει να ειναι η λογική ενός ανθρώπου που η πατρίδα του είχε εμπιστευτεί πολλά κατα την διάρκεια της θητείας του στο ναυτικό
Την αγάπη μας την έχεις σύγουρα Ναπολεων
Συν 700cc για συμπαρασταση στο αξιοπιστο του Ναπο.

Albatros
28-05-2013, 10:24
Υποθέσεις αρκετές, μισόλογα πολλά, αποδείξεις ανύπαρκτες, απορώ γιατί όλη αυτή η φασαρία...
τπτ για μοτοσικλέτες ρε παιδιά???!!!!
:cool:

aeriko
28-05-2013, 10:28
Ο λογαριασμός του μέλους napgeo δεν κλειδώνεται,

προκειμένου να του δοθεί ο χρόνος κ το βήμα

για να δώσει τις ανάλογες απαντήσεις στα ερωτήματα που του έχουν τεθεί !!!

Αυτό θα γίνει στο παρόν νήμα …

Θερμή παράκληση,

να μην απαντήσει κανείς άλλος, εκτός απ’ το εν λόγω μέλος …

Το νήμα άνοιξε για συγκεκριμένους λόγους Δεν αντέξαμε, γράψαμε/εκφραστήκαμε είπαμε τις απόψεις μας. Αυτό σημαίνει ότι ο Ναπολέων με το αξιόπιστό του μας λείπει, πρέπει λοιπόν να γίνουν διορθωτικές κινήσεις. Αντε Πρεβεζιάνε ξεκίνα.:)

LakisGS
28-05-2013, 11:04
Το νήμα άνοιξε για συγκεκριμένους λόγους Δεν αντέξαμε, γράψαμε/εκφραστήκαμε είπαμε τις απόψεις μας. Αυτό σημαίνει ότι ο Ναπολέων με το αξιόπιστό του μας λείπει, πρέπει λοιπόν να γίνουν διορθωτικές κινήσεις. Αντε Πρεβεζιάνε ξεκίνα.:)


Κανείς δεν "περισσεύει" στο GS Forum. Γι αυτό και όλη αυτή η φασαρία. Το ευκολάκι στην υπόθεση θα ήταν να πατήσουμε το κουμπάκι, να "μπανάρουμε" το μέλος και όλα καλά όλα ωραία. ΔΕΝ είναι στη φιλοσοφία μας όμως. Γι αυτό και η παρέα αυτή είναι πάνω απ' όλα ΠΑΡΕΑ. Οι άσχημες στιγμές δεν θα λείψουν, αλλά θα προσπαθούμε να περνάνε ανώδυνα. Όσο μπορούμε τουλάχιστον. ;):)

Djvolis
28-05-2013, 11:08
5 σελιδες για καποιον που ζητει δημόσια να σβηστει ο λογαριασμος του, ενω οταν απ την αλλη ειχε κανει την εγγραφη και ειχε αποδεχτει καποιους ορους, φυσικά το κανε απο μόνος του χωρις φανφάρες και δημοσιες δηλωσεις... τελικα σε όλα τα φορουμ τα ιδια γινονται! :re27:

forester
28-05-2013, 11:46
Εχε χαρη που χει μπλεξει με ατομα σαν τους αφους Δουριδα που δεν εχουν καμια προθεση ν αρχισουν τις αγωγες σε εξυπνακιδες μελη για συκοφαντικη δυσφημιση κ σ αυτον κ στους αλλους τους καλοθελητες τον βασιλια με τον κουμπαρο του να τους φυγει ο κωλ0ς να πληρωνουν τα μαλιοκεφαλα τους για τις ανιποστατες μ@λακιες που λενε εδω μεσα απο περυσι για τις ομαδικες...λες κ αυτοι μιλησανε με το θεο κ τους τα πε ως εχουν τα πραγματα... κ ολοι οι υπολοιποι τρωμε κουτοχορτο κ ηρθαν οι σωτηρες να σωσουν 7000 μ@λακες που μας κοροιδευουν....
......σα δε ντρεπομαστε λιγο λεω γω... μεγαλοι ανθρωποι που φοραμε υποτιθεται παντελονια.....κ αν δεν εχουμε κατσει κ φαει κ πιει μαζι....ντροπη σας!
Κ κατι αλλο...αιτηση διαγραφης δεν ειχε κανει ουτε ο πιο ξεφτυλας εδω μεσα....αιτηση διαγραφης?????ελεος!!!

Οι Κυριοι...οπου νιωθουν ανεπηθυμητοι περνουν το καπελακι τους κ φευγουν...δεν καθονται να ανακοινωνουν ηρωικες αποχωρησεις!!!αυτα ειναι ρομπιλικια κ ξεφτιλικια!
Τα σεβη μου κ φιλικα προς ολους ασχετα απ τον τονο!


sent from my galaxy S2



Ρε τι έχασα 5-6 μέρες που είμαι στα βουνάααα!!!!!
Αρχικά δεν πίστευα την εξέλιξη, με τίποτα!
Ξεκίνησα να "ψάχνω" το θέμα τις τιμής ελαστικών κλπ, κάπου το "έχασα" με την αντιπαράθεση Νάπο-Πασχάλη (δε με νοιάζει κιόλας, άντρες είναι ας τα βρουν με χίλιους τρόπους μεταξύ τους) και μετά έκατσα να παρακολουθώ άναυδος.....
Έχει δίκιο ο Ευτύχης που αναφέρεται στου ς ανθρώπους και τα 'κουμπιά" τους, αλλά ο Ναπολέων το παράκανε.
Μεγάλη κουβέντα είπε ο Λάκης, για τη συγνώμη και την παραδοχή του λάθους!!!! Είναι για μένα οδηγός σ' αυτή τη ζωή. Δυστυχώς δεν το βλέπουν όλοι έτσι και διεκδικούν το αλάθητο....:hmmm:

+1200 και βάλε στο giamil, γιατί στην τελική έτσι είναι!


Η ζωή συνεχίζεται:ye33:

apk
28-05-2013, 11:52
Κανείς δεν "περισσεύει" στο GS Forum. Γι αυτό και όλη αυτή η φασαρία. Το ευκολάκι στην υπόθεση θα ήταν να πατήσουμε το κουμπάκι, να "μπανάρουμε" το μέλος και όλα καλά όλα ωραία. ΔΕΝ είναι στη φιλοσοφία μας όμως. Γι αυτό και η παρέα αυτή είναι πάνω απ' όλα ΠΑΡΕΑ. Οι άσχημες στιγμές δεν θα λείψουν, αλλά θα προσπαθούμε να περνάνε ανώδυνα. Όσο μπορούμε τουλάχιστον. ;):)[/B]

Χωρίς να παίρνω θέση επί της ουσίας της υπόθεσης (καταγγελίες, αιτιάσεις, χαρακτηρισμούς), διακείμενος φιλικά προς όλους και γνωρίζοντας προσωπικά από τη διαχειριστική ομάδα μόνο το Χάρη/siraxanz (που τον εκτιμώ πολύ), έχω μια απορία:

Έχω αντιληφθεί μέχρι τώρα ότι ο napgeo δεν έχει ανακαλέσει ούτε τις αιτιάσεις του, ούτε την επιθυμία του να διαγραφεί, την οποία μάλιστα εξέφρασε μετ' επιτάσεως. Κρατάω την επιφύλαξη ότι δεν γνωρίζω αν έχουν γίνει και προσωπικές δια ζώσης ή τηλεφωνικές επαφές των άμεσα εμπλεκόμενων (napgeo και όλων όσων θεώρησε ότι τον προσέβαλαν ή διαχειρίζονται τα επίμαχα θέματα των προσφορών κλπ)

Δεν πρέπει να ικανοποιηθεί το αίτημά του, τουλάχιστον ως προς τη συμμετοχή του στην ηλεκτρονική πλατφόρμα;

Οι προσωπικές σχέσεις που έχει με πολλούς συμφορουμίτες, μπορούν να ρυθμιστούν προσωπικά και, ελπίζω, να επανορθωθούν και να ξαναγραφτεί/επανενεργοποιηθεί ο λογαριασμός του στην ηλεκτρονική πλατφόρμα αν και όποτε αυτός επιθυμήσει.

IOTH1X
28-05-2013, 12:33
Αν μεγαλώνοντας η ζωή μας κάνει Σοφότερους και Δικαιότερους τότε είμαστε τα υγιή κύτταρα της κοινωνίας και το σωστό πρότυπο για τα παιδιά μας.

Αν μεγαλώνοντας το μόνο που καταλάβαμε είναι ότι ο κόσμος είναι ΕΙΣαγγελικά πλασμένος τότε ήμασταν σπόροι σε άγονο έδαφος.

NLS
28-05-2013, 14:04
Αυτό εδώ φυσικά δεν είναι ξεκίνημα... επιστροφής μου, αλλά είναι ενδιαφέρον thread για ένα και μόνο σχόλιο (πάρτε το και πετάξτε το).

Η... σχέση μου με τον Napo είναι γνωστή (άσπονδοι εχθροί, χωρίς να πάμε το θέμα πέρα από τις μηχανές πάντως - όπως πήγαινε παραπέρα με τον GeorgeP γιατί εκεί είχαμε και μεγάλες ιδεολογικές διαφορές). Πάντως είμαι ο τελευταίος που θα τον υπερασπιστώ (και οποιονδήποτε δεν ξέρω καλά εδώ που τα λέμε).

Τα δεδομένα είναι τα εξής, κάποιοι φαίνεται εντέχνως (ή άτεχνα) να αγνοείτε κάποια:

1) Ο Napo είχε πράγματι καλή γνωριμία (face2face) με πολύ κόσμο εδώ και με αμφίδρομα θετικά σχόλια επί προσωπικού (χαρακτήρα κλπ.).

2) Ο Napo έχει "προσβληθεί" από σχόλια πολύ περισσότερο παλαιότερα με πολύ μικρότερη αντίδραση (γύρισμα στην πλάκα κλπ.). Όπως και εκείνου τα αστεία του ήταν πολλές φορές "χοντρά" (δεν ήξερες μέχρι που κάνει πλάκα), αλλά πάντα όσοι τον ξέρανε τον δικαιολογούσαν ξέροντας ότι δεν εννοεί κακό. Πάντα κρίνω "διαδυκτιακά" μια και δεν τον γνώρισα προσωπικά.

ΟΜΩΣ τι είδαμε...

Είδαμε να δρα πολύ δυναμικά (δεν ξέρω τι υλοποίησε από όσα είπε πάντως) και γενικά "αταίριαστα" από ότι "έχτιζε" τόσο καιρό εδώ μέσα (αποκλείεται να μην το σκέφτηκε). Όλοι δώσατε διάφορες εξηγήσεις, αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν έδωσε πιθανότητα να... έχει και δίκιο. Μιλήσατε για αναπόδεικτα πράγματα κλπ. Μπορεί να είναι έτσι ναι, μπορεί απλώς να μην είναι το θέμα του να τα μοιραστεί μαζί σας (τουλάχιστον ακόμα).

Εγώ ΔΕΝ ΛΕΩ ότι "κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας", ο Νίκος πάντα μου φέρθηκε οκ και παρά την απουσία μου εξακολουθώ να χρησιμοποιώ τις "υπηρεσίες" του forum καμιά φορά (όταν δεν βρίσκω κάτι καλύτερο κοστολογικά - γιατί πράγματι υπάρχουν καμιά φορά). Ότι ΔΕΝ ΞΕΡΩ, δεν σημαίνει ότι δεν συμβαίνει (ΟΥΤΕ ότι συμβαίνει). Αλλά αν και εσείς ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ (και πλην από τις κεφαλές και ΙΣΩΣ κάναν κολλητό, ΔΕΝ ξέρετε), τότε ίσως δεν πρέπει να διαρρηγνύετε ιμάτια.

Δεν κρύβω επίσης ότι όντας έξω από το forum (και δεν είμαι σε άλλο Ελληνικό forum για moto), βρέθηκαν άνθρωποι να μου πουν για "σκιές" που αφορούν το forum. Απλά το αναφέρω και πιθανότατα να έχει συμβεί και σε εσάς. Ότι άφησε να εννοηθεί ο Napo ΔΕΝ είναι η πρώτη φορά που το άκουσα πάντως. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΛΕΩ ότι συμβαίνει. ΔΕΝ λέω να αποδείξει ο Νίκος (και Σια) ότι δεν είναι ελέφαντας. Απλά αναφέρω τι έχουν πάρει τα αυτιά μου (και αποκλείω μόνο τα δικά μου). ΦΥΣΙΚΑ υπάρχει το φίλτρο της "κακίας" ανθρώπων που δεν γουστάρουν ή που είναι σε ανταγωνιστικό forum.

Σημειώνω επίσης ότι πάντα υπήρχε μια ευαισθησία προστασίας των προσφορών. Το έχω ζήσει και εγώ. ΔΕΝ σημαίνει ότι εξηγείται με "βρώμικο" τρόπο, μπορεί απλά οι άνθρωποι να μην είναι εύκολο να δεχτούν ότι δεν έψαξαν καλά κάτι ή ότι ο Χ έμπορος έκανε κάτι λάθος κλπ. Θυμάμαι και ίσως θυμάστε, περίπτωση μου για την τιμή που ανέφεραν κάποτε για service όπου ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλοί είχαν πέσει με ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ βαθμό να με φάνε και ακόμα και μέχρι σήμερα ελάχιστοι είπαν (...ΦΑΝΕΡΑ, περισσότεροι πάντως prive) ότι πράγματι άκουσα ότι άκουσα αν και είχα ακόμα και ηχητική καταγραφή της κλήσης - τότε ήθελαν ακόμα και να στρέψουν τον έμπορο να με... κυνηγήσει. Αυτό μου είχε κάνει εντύπωση.

Ως ελεύθερος επαγγελματίας πάντως, δεν είμαι τόσο απονήρευτος για κάποια θέματα - για δέκατη φορά λέω ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ότι συμβαίνουν. Δεν το ξέρω όμως κιόλας.

Σήμερα μόλις, διαβάσαμε για τον "δράκο" που δεν θυμόταν πια πόσα παιδάκια είχε βιάσει, ΑΛΛΑ η ίδια του η γυναίκα έπεσε από τα σύννεφα. (μιλάω για κάτι πολύ διαφορετικό αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω νομίζω)

Γιατί γράφω; Γράφω για να πω ακριβώς ότι ίσως το καλύτερο είναι να αφήσουμε την ιστορία να εξελιχτεί μεταξύ των ΑΜΕΣΑ εμπλεκόμενων πλευρών και εμείς μέχρι τότε να κρατάμε μικρό καλάθι για οποιονδήποτε.

Αυτά από μένα, ξανα-εξαφανίζομαι (εξάλλου ενοχλώ συνήθως κάποιους με το να υπάρχω εδώ). Ελπίζω το post να παραμείνει (το κρατάω φυσικά και backup).

Εύχομαι το καλύτερο σε υγεία σε όλους και ότι είναι αλήθεια (απατεωνιές, παρεξηγήσεις, επίσκεψη εξωγήινων, οτιδήποτε) να λάμψει.

Albatros
28-05-2013, 14:35
Φίλε NLS εδώ ταιριάζουν 2 γνωμικά:
1) Ρίξε Ρίξε λάσπη, όλο και κάτι θα μείνει
2) Έκαστος είναι αθώος μέχρι αποδείξεως του εναντίον.
Διαλέξτε (εγώ και τα 2).
:cool:

NLS
28-05-2013, 15:54
Να σημειώσω ότι συμφωνώ μαζί σου και στα δυο.
Πάντως για τον ίδιο λόγο να είστε πιο προσεκτικοί και με τις δυο πλευρές.

siraxanz
28-05-2013, 17:36
Τι ομορφο να ξερεις οτι καποιος θελει το καλο σου σε ευχαριστω που με σκεφτηκες

Θα αρχισω να ψαχνω στις σκιες....

Εσυ συνεχισε τις ομορφες κ επιοικοδομητικες σκεψεις για την κοινοτητα....

Α κ καθε φορα που εκμεταλευεσαι καποια ομαδικη αγορα μην ξεχνας να σκεφτεσαι

ποιος ετρεξε για να εχεις εσυ οφελος....

Αλλωστε υπαρχουν ρητα για ολα τα της ζωης....

Πχ
Φοβου τους υπο σου ευεργετηθεντας

MARK
28-05-2013, 17:57
Κύριοι το θέμα έχει πάρει μεγάλη έκταση.Να πώ οτι είμαστε άνθρωποι και όλοι υποπέπτουμε σε σφάλματα.Το να κάνεις λάθη είναι λογικό,το να μην αναγνωρίσεις τα λάθη σου είναι παράλογο.Ωστόσο μέσα απο αντιπαραθέσεις είναι φυσιολογικό να θιχτούν κάποιοι άνθρωποι.Άδικα μέν θίχθηκαν στην προκειμένη περίπτωση ο Νίκος και Δημήτρης που έχουν κάνει τόσο αγώνα με γνώμονα αποκλειστικά και μόνο το καλό του forum και της παρέας που έχουν δημιουργήσει,χωρίς κανενα προσωπικό όφελος.Θεωρώ λοιπόν οτι ο Ναπολέων είναι νοήμων άνθρωπος και υπεύθυνος και με το GS FORUM έχει αμφίδρομη σχέση παίρνοντας και δίνοντας μέσα σε αυτό.Οπότε καλό θα είναι να κάνουμε υπομονή και το θέμα λίαν συντόμως θα θεωρείται λήξαν......

NLS
28-05-2013, 18:34
Τι ομορφο να ξερεις οτι καποιος θελει το καλο σου σε ευχαριστω που με σκεφτηκες

Θα αρχισω να ψαχνω στις σκιες....

Εσυ συνεχισε τις ομορφες κ επιοικοδομητικες σκεψεις για την κοινοτητα....

Α κ καθε φορα που εκμεταλευεσαι καποια ομαδικη αγορα μην ξεχνας να σκεφτεσαι

ποιος ετρεξε για να εχεις εσυ οφελος....

Αλλωστε υπαρχουν ρητα για ολα τα της ζωης....

Πχ
Φοβου τους υπο σου ευεργετηθεντας

Δεν καταλαβαίνω την αντίδραση. Είδες ότι ήμουν υπέρ του δέοντος προσεκτικός.

Post σαν το δικό μου ακριβως βοηθάνε να ΜΗΝ υπάρχουν σκιές.
Σκέψου το και εσύ (γιατί δουλεύει και αντίστροφα) την επόμενη φορά που θα ψάξεις μυστηριώδεις συνωμοσίες σε post παμπάλαιων μελών που δηλώνουν (και επαναλαμβάνω αν δεν ήταν σαφές - και τα ονοματεπώνυμα μου έχετε) ότι δεν είναι ενεργοί σε ΚΑΝΕΝΑ άλλο moto forum στην Ελλάδα και δεν έχουν και καμία εμπορική σχέση με κάποιον σε οτιδήποτε προϊόν αφορά την μοτοσυκλέτα.

Α και το ρητό είναι απολύτως άτοπο στην περίπτωση μου. Αν, ας χτυπήσω ξύλο, σας ζητήσω αίμα (που επίσης ξέρω ότι θα υπάρχει ανταπόκριση, δεν λέω ότι δεν θα υπάρχει) τότε θα μιλάγαμε για κάτι τέτοιο.
Όταν μιλάμε που βρίσκω πχ. λάστιχα με 20 ευρώ διαφορά (και σε αντάλλαγμα ουσιαστικά διαφήμιση για το καλό όνομα του forum - πράγμα που θεωρώ και ηθικό και σωστό, δεν το κατακρίνω) ε είναι λίγο άτοπο να μιλάμε για ευεργεσίες.

Προσπαθήστε να συνεχίσετε το thread (που δεν αφορά εμένα) χωρίς να θεωρείτε υποχρέωση σας να μου "την πείτε", για να μην αναγκάζετε και εμένα να επιστρέφω (είναι γνωστό ότι δεν αφήνω να πέσει τίποτα κάτω, έτσι;....).

mario
28-05-2013, 19:09
Αυτό εδώ φυσικά δεν είναι ξεκίνημα... επιστροφής μου.

Εύχομαι το καλύτερο σε υγεία σε όλους και ότι είναι αλήθεια να λάμψει.

Αγαπητέ σε ευχαριστούμε για την άποψή σου και τα σχόλιά σου πάνω στο παρόν θέμα. Να είσαι κι'εσυ καλά και να περνάς καλά μαζί ή εκτός τις κοινότητας μας!

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

ckk
29-05-2013, 01:12
Τον Νάπο οι παλιοί τον ξέρουμε και δεν θα με εξέπληττε οτιδήποτε στα πλαίσια των άμετρων και άσχετων χειρισμών αλλά και γραπτών του. Και για αυτό άλλωστε δεν με εξέπληξε η όλη επιπόλαιη ####τούμπα των γραφομένων του, περί τιμών, καταστημάτων, προσφορών, προσωπικών και άλλων μηνυμάτων, διακίνησης ουσιών, αφορολόγητων κερδών και λοιπών αθεμελίωτων εκ των υστέρων κατηγοριών.

Εδώ μέσα έχουμε τα πάντα και καλά κάνουμε. Ακόμα και Νάπους, χωρίς να το ξέρουμε. Και φτιάχνουμε κανένα ταχυσύνδεσμο, αγοράζουμε κανένα μπουφανάκι και κάνουμε καμιά εκδρομή και πίνουμε και κανένα καφέ. Αν είχε υπ΄ όψιν του την αρχή της αναλογικότητος, δεν θα έφτανε να κάνει αυτά, που έκανε. Από εκεί όμως μέχρι να ΄πυροβολεί΄ το μυρμήγκι με μπαζούκα, έχει μια τεράστια απόσταση. Και εγώ την απόσταση την έχω συνδέσει με εκδρομές, λάστιχα, αναρτήσεις, στροφιλίκια κλπ καλούδια.

Δεν θέλω να νομίζω ότι στα στοφιλίκια της Λίμνης Πλαστήρα, βλέπω στον καθρέπτη μου τον Teo71 και να είναι το ΣΔΟΕ, που θέλει να δει τις αποδείξεις αγοράς των ελαστικών μου και αν αγοράζοντάς τα, συνέστησα δομημένη σπείρα με τους υπόλοιπους συμφορουμίτες και αρχηγούς τους Admins. Με τίποτα δεν θέλω να με περιμένει στην Βωβούσα ο Εισαγγελέας, να με παραπέμψει για ποινικό αδίκημα. Θέλω όταν φτάσω να κάτσω και να πιώ ένα σπληνάντερο-σφηνάκι.

Μακριά από το φόρουμ τέτοιες ΄αναξιόπιστες΄ δυνάμεις και συμπεριφορές. Ανόητες πράξεις και είναι και μεγάλος άνθρωπος.

kouvos
29-05-2013, 04:54
χαλαρα ρε παιδια μας πειραξε η ζεστη!!!!!!!!!!!!!:yz:yz:yz:wha13::wha13:

geolag
29-05-2013, 08:52
Προφανώς η πραγματική αιτία για αυτή την φιλονικία είναι άλλη.Οταν μια προσφορά του φόρουμ δεν σε καλύπτει ή πιστεύεις ότι υπάρχει κομπίνα στην μέση τότε αγοράζεις από αλλού.Το ίδιο έκανα και εγώ σε αγορά ελαστικών.Δεν το ανέφερα.Η αγορά κάθε μέρα αλλάζει και οι τιμές είναι ανάλογες και με την ανάγκη των επιχειρηματιών.Δεν μπορούμε να έχουμε στο φόρουμ 'παρατηρητήριο τιμων'' ώστε οταν ένας εμπορος πουλάει χαμηλότερα να τρέχουμε να ενημερώνουμε τα 7000 μέλη γιατί αύριο θα πουλάει ακριβότερα.
Οταν εισαι σε ενα φόρουμ ΔΩΡΕΑΝ και εκμεταλεύεσαι ΔΩΡΕΑΝ πολλές παροχές,όταν μέσα από αυτό το φόρουμ έκανες φιλίες και πέρασες καλά,τότε το εκτιμάς και κάνεις και κάποιες υποχωρήσεις και ρίχνεις και λίγο νερό στο κρασί σου.Αν πιστεύεις ότι κάποιοι εδώ μέσα επωφελούνται οικονομικά από ''συμφωνίες'' με εμπόρους και δεν σου αρεσει ή είναι ενάντια στις αρχές σου ,τότε αποχωρείς σαν άγνωστος όπως και σε δεχτηκαν σαν άγνωστο.Ειδικά εδω μέσα που ο μέσος όρος ηλικίας είναι λίγο μεγάλος τέτοιες συμπεριφορές δεν αρμόζουν.

Vag
29-05-2013, 09:18
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάποια πράγματα γιατί και ολίγον άσχετος:

Αυτός ο τύπος που δεν τον ξέρω κιόλας παρεξηγήθηκε και ήθελε να φύγει με τυμπανοκρουσία και να το τρίψει και στη μάπα του φόρουμ ότι φεύγει εξού και η "επίσημη" διαγραφή. Μέχρι εκεί ΟΚ το καταλαβαίνω.

Αυτά με τις εισαγγελίες και τους δικαστές δεν είναι προφανώς για εκδίκηση και από μικροπρέπεια ή εγώ κάτι χάνω;

Γιατί και ο εισαγγελέας ακόμα -αν φτάσει εκεί η υπόθεση- θα τον ρωτήσει- "κύριε Ναπολέοντα τόσο καιρό υπήρξατε ενεργότατο μέλος του εν λόγω φόρουμ. 8000+ μυνήματα. Μόλις σας είπαν γραφικό ανακαλύψατε τόσα αδικήματα και μας τα φέρατε; Πιο πριν τίποτα δεν είχατε πάρει χαμπάρι ή απλά επειδή σας σύμφερε τα συγκαλύπτατε και ενδεχομένως συμμετείχατε στα αδικήματα με ίδιον όφελος;".

Άντε και ας πούμε ότι στήνει κάποιος κοτζάμ φόρουμ με 7000 μέλη για να κονομάει κάνα τσάμπα λάστιχο και κάνα μπαξίσι από την αγορά μοτό. Που ποιά αγορά δηλαδή και ποιό μπαξίσι αλλά τες παν... Αξίζει το κόπο όλο αυτό; Είναι σαν να χτίσεις πολυκατοικία για να περιμένεις να κερδίσεις από την ρεκλάμα στην ταράτσα.

Αν κατάλαβα καλά τα παραπάνω, τι τον "λιβανίζετε" τον άνθρωπο; Έχετε υπόψιν σας ότι έτσι και πέσει σε "γραφικό" εισαγγελέα θα σας ξεκουβαλάει ο "φίλος" σας στα δικαστήρια για μάρτυρες, αν όχι και κατηγορούμενους;

Αυτά και να με συμπαθάτε αν κάτι μου διαφεύγει.

phoenix
29-05-2013, 14:34
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάποια πράγματα γιατί και ολίγον άσχετος:

Αυτός ο τύπος που δεν τον ξέρω κιόλας παρεξηγήθηκε και ήθελε να φύγει με τυμπανοκρουσία και να το τρίψει και στη μάπα του φόρουμ ότι φεύγει εξού και η "επίσημη" διαγραφή. Μέχρι εκεί ΟΚ το καταλαβαίνω.

Αυτά με τις εισαγγελίες και τους δικαστές δεν είναι προφανώς για εκδίκηση και από μικροπρέπεια ή εγώ κάτι χάνω;

Γιατί και ο εισαγγελέας ακόμα -αν φτάσει εκεί η υπόθεση- θα τον ρωτήσει- "κύριε Ναπολέοντα τόσο καιρό υπήρξατε ενεργότατο μέλος του εν λόγω φόρουμ. 8000+ μυνήματα. Μόλις σας είπαν γραφικό ανακαλύψατε τόσα αδικήματα και μας τα φέρατε; Πιο πριν τίποτα δεν είχατε πάρει χαμπάρι ή απλά επειδή σας σύμφερε τα συγκαλύπτατε και ενδεχομένως συμμετείχατε στα αδικήματα με ίδιον όφελος;".

Άντε και ας πούμε ότι στήνει κάποιος κοτζάμ φόρουμ με 7000 μέλη για να κονομάει κάνα τσάμπα λάστιχο και κάνα μπαξίσι από την αγορά μοτό. Που ποιά αγορά δηλαδή και ποιό μπαξίσι αλλά τες παν... Αξίζει το κόπο όλο αυτό; Είναι σαν να χτίσεις πολυκατοικία για να περιμένεις να κερδίσεις από την ρεκλάμα στην ταράτσα.

Αν κατάλαβα καλά τα παραπάνω, τι τον "λιβανίζετε" τον άνθρωπο; Έχετε υπόψιν σας ότι έτσι και πέσει σε "γραφικό" εισαγγελέα θα σας ξεκουβαλάει ο "φίλος" σας στα δικαστήρια για μάρτυρες, αν όχι και κατηγορούμενους;

Αυτά και να με συμπαθάτε αν κάτι μου διαφεύγει.
να με συμπαθας φιλε μου αλλα διαβασα στο προφιλ σου οτι εισαι ψηστης αυτο υπονοει σουβλατζιδικο,γυρο κλπ αν ναι!!! σε παρακαλω στειλε το στιγμα να σε επισκεφτω γιατι γενικα εμεις εδω
τρωμε!!!!!!!!!!!:cool2:
να με συμπαθατε για την καμια σχεση παρεμβαση με το νημα

Vag
29-05-2013, 18:26
Nαι έχεις δίκιο πρέπει να το ανανεώσω καθότι δύο χρόνια άνεργος.

Αλλά το ζήτημα παραμένει. Από την στάση αρκετών στο θέμα μοιάζει σαν να έχουν και βάση οι κατηγορίες του Νάπο για το φόρουμ. Είναι ή δεν είναι έτσι;
Από την άλλη θα μου πεις ότι και μόνο η κατηγορίες φτάνουν για να πάρει και την εκδόικηση του σπέρνοντας και την αμφιβολία φεύγοντας...

αλλά αν όλα αυτά είναι ψέματα θα είναι δύο φορές ξεφτύλα.

IOTH1X
29-05-2013, 19:21
Άντε και ας πούμε ότι στήνει κάποιος κοτζάμ φόρουμ με 7000 μέλη για να κονομάει κάνα τσάμπα λάστιχο και κάνα μπαξίσι από την αγορά μοτό. Που ποιά αγορά δηλαδή και ποιό μπαξίσι αλλά τες παν... Αξίζει το κόπο όλο αυτό; Είναι σαν να χτίσεις πολυκατοικία για να περιμένεις να κερδίσεις από την ρεκλάμα στην ταράτσα.


Νομίζω ότι είμαστε σε τελείως λάθος κατεύθυνση, και με μεγάλη απογοήτευση επιβεβαιώνεται ότι όταν λες λαλακίες όλο και κάτι μένει

Έχει αρχίσει μία συζήτηση περί κέρδους Admin το οποίο και να ισχύει, κάτι το οποίο δεν ασπάζομαι, δεν αναρωτήθηκε κανείς το εξής:

Αυτή η π ο υ τ α ν α πλατφόρμα ψηχοθεραπείας είναι όντως τζάμπα ή μήπως θέλει ένα κάρο μηχανήματα και ένα σκασμό ρεύμα για να λειτουργήσει????

και αυτά τα έξοδα μάλλον δεν καλύπτονται ούτε από μπαξίσια ούτε από 'προμήθειες €10 από τα λάστιχα.

κάποιοι τα πληρώνουν και τα ακούν και από πάνω

Μαμώ τις φάσεις

LakisGS
29-05-2013, 19:51
Νομίζω ότι είμαστε σε τελείως λάθος κατεύθυνση, και με μεγάλη απογοήτευση επιβεβαιώνεται ότι όταν λες λαλακίες όλο και κάτι μένει

Έχει αρχίσει μία συζήτηση περί κέρδους Admin το οποίο και να ισχύει, κάτι το οποίο δεν ασπάζομαι, δεν αναρωτήθηκε κανείς το εξής:

Αυτή η π ο υ τ α ν α πλατφόρμα ψηχοθεραπείας είναι όντως τζάμπα ή μήπως θέλει ένα κάρο μηχανήματα και ένα σκασμό ρεύμα για να λειτουργήσει????

και αυτά τα έξοδα μάλλον δεν καλύπτονται ούτε από μπαξίσια ούτε από 'προμήθειες €10 από τα λάστιχα.

κάποιοι τα πληρώνουν και τα ακούν και από πάνω

Μαμώ τις φάσεις
:ye36: :ye02:



Το να κάθομαι να λέω για το τι παιδιά είναι ο Νίκος και ο Δημήτρης, θα καταντήσει κουραστικό στο τέλος. Το ήθος τους το ξέρουν οι περισσότεροι. Όσοι νέοι τους γώρίσουν θα καταλάβουν... Μακάρι να τους είχα πιο καντά μου να τους βλέπω περισσότερο.
Ένα θα πω. Είναι δυνατόν να πάει κάποιος να αγοράσει μια ferrari τοις μετρητοίς, και να καταδεχτεί να κλέψει το αποσμητικό δεντράκι ρε παιδιά? Θα τρελαθούμε τελείως???
Να ξέρατε τι έχουν βάλει από την τσέπη τους, εκτός των εξόδων του forum, για να γουστάρουμε εμείς... Και τον χρόνο τους.... Αυτοί δεν έχουν άλλη ζωή? Δεν έχουν οικογένειες?? Ξέρετε τι χρόνο αφιερώνουν για να γουστάρουμε εμείς??
Τέσπα, σταματάω γιατί σε λίγο θα ακούσω ότι πληρώνομαι για να τα γράφω.... :mad::mad::mad:

ARGI
29-05-2013, 20:15
Για μια ακόμη φορά στήθηκε βλέπω ένα λαϊκό δικαστήριο!
Αυτή την φορά οι κατηγορούμενοι είναι:
ΝΙΚΟΣ & ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ιδιοκτήτες του GSFORUM!

Kατήγοροι: οι γνωστοί παντογνώστες που τα ξέρουν όλα...:(

Ανθρωποι (οι κατήγοροι) όπου μην σκεφτόμενοι ψύχραιμα,
αραδιάζουν ένα σωρό ανυπόστατες κατηγόριες & προσβολές...
Πάντα κρυβόμενοι όμως εκ του ασφαλούς από το πληκτρολόγιο!

Τρία χρόνια σαν Mod ENA ΞΕΡΩ !
Οι άνθρωποι αυτοί (οι κατηφορούμενοι) έχουν χώσει πολύ
βαθιά το χέρι στην τσέπη για να έχουμε εμείς σήμερα βήμα,
και να αερολογούμενοι να κάνουμε τους καμπόσους εκ του ασφαλούς !!!!

Θα μπορούσα να σας αραδιάσω ένα σωρό παραδείγματα,
τι έχουν κάνει αυτοί οι Ανθρωποι για να δουλεύει σήμερα
αυτό που λέγετε GSFORUM..
Αλλωστε εάν ανατρέξετε σε παλιά thread's θα καταλάβετε..
Αλλα δεν είμαι δικηγόρος κανενός, για να αποδείξω τι εστί,
ΝΙΚΟΣ & ΔΗΜΗΤΡΗΣ !!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ,
δεν χρειάζεται να αποδείξω τίποτις γιατί
"καθαρός ουρανός, αστραπές δεν φοβάτε"!

Τα παιδιά έχουν πει ξεκάθαρα,
όποιος έχει αποδείξεις...
ιδού η ρόδος ιδού και το βήμα !
;););)

yns
29-05-2013, 21:15
Δεν είμαι ο δικηγόρος κανενός, ούτε ο Νίκος και ο Δημήτρης χρειάζονται στο δημόσιο αυτό δικαστήριο που τους έστησαν κάποιοι κανέναν δικηγόρο αλλά βγαίνω από τα ρούχα μου!!

Διαβάζω όλες αυτές τις μέρες διάφορα μηνύματα με ανυπόστατες κατηγορίες και βρωμερές λάσπες και προσπαθώ να γράψω κάτι χαλαρό και ήρεμο για να κατευνάσω τα πνεύματα αλλά απλά δεν μου βγαίνει. Είμαι απίστευτα εκνευρισμένος με την στάση ορισμένων που μπορεί, χωρίς υπολογίζοντας τις συνέπειες, να εκτοξεύουν ελαφρά την καρδία αρλούμπες που δεν έχουν ούτε τεχνική βάση αλλά ούτε και ηθική. Και τρομάζω συνειδητοποιώντας πως η Πατρίδα τους είχε εμπιστευτεί για την φύλαξή της. Είμαι όμως ακόμα πιο πολύ εκνευρισμένος με τα τσακάλια που είδαν μπούγιο και μπούκαραν για να κλέψουν κανένα κομμάτι. Θα παρακαλούσα να επιστρέψουν στην τρύπα τους και να μας αφήσουν επιτέλους στην ησυχία μας.

Απέχω συνειδητά από τα περισσότερα μη μοτοσυκλετιστικά θέματα γιατί εδώ μέσα βρίσκομαι για να χαλαρώσω και όχι για να εκτονωθώ, για να μιλήσω με 10-20-30 καλούς φίλους που -λόγω του φόρουμ- έχω γνωρίσει ανά την Ελλάδα και όχι για να προσπαθήσω να νικήσω τα κόμπλεξ μου και να βγάλω τα όποια απωθημένα έχω κρυμμένος πίσω από την οθόνη ενός υπολογιστή, για να δω μέρη που δεν έχω την δυνατότητα να πάω λόγω οικονομικής κατάστασης και έλλειψης χρόνου και όχι για να σχολιάσω τα πολιτικά δρώμενα...

Ρε χαλαρώστε! Μηχανάκια οδηγάμε και σε μοτοσυκλετιστικό φόρουμ βρισκόμαστε! Αν σε ορισμένους δεν αρέσει η παρέα μας ούτε σε μας αρέσει η φάτσα τους. Το κρανάκι σας και δρόμο, έτσι το βλέπω εγώ, έτσι το έβλεπα πάντα.

Συγνώμη για αυτήν μου την εκτόνωση, ίσως να φταίνε και οι πολλές εφημερίες.

Αν σε κάποιον δεν αρέσει ο τίτλος κάτω από το nickname μου τον βγάζω ευχαρίστως.

KAS
29-05-2013, 21:16
Και κάθεται ο napgeo και παρακολουθεί ... γιατί μη μου πείτε ότι δεν παρακολουθεί ...
και είμαι σίγουρος ότι θέλει να παρέμβει ...και μη μου πείτε ότι δεν θέλει ...
και οι μισοί βρίσκονται στο τρεντ για να κάνουν την πλάκα τους ....και μη μου πείτε ότι δεν το κάνουν....
κάποιοι άλλοι περιμένουν να πάρουν εκδίκηση χωρίς να ξέρουν τον λόγο ...και μου μου πείτε ότι δεν περιμένουν ...

.......... δεν είναι ώρα να τελειώσει το αστείο :mad:

peterv
29-05-2013, 21:32
.......... δεν είναι ώρα να τελειώσει το αστείο :mad:

Έτσι ........

Γιατί μόνο σαν αστείο μπορεί να τα εκλάβει κανείς όλα αυτά !!


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Vag
29-05-2013, 21:38
Ναι ρε παιδιά συμφωνώ απολύτως αλλά διαβάζω και κάμποσους οι οποίοι δεν τον αντιμετωπίζουν και σαν κάποιον που δεν ξέρει τι λέει αυτόν τον τύπο και απορώ γιατί;

NLS
29-05-2013, 22:20
Νομίζω ότι είμαστε σε τελείως λάθος κατεύθυνση, και με μεγάλη απογοήτευση επιβεβαιώνεται ότι όταν λες λαλακίες όλο και κάτι μένει

Έχει αρχίσει μία συζήτηση περί κέρδους Admin το οποίο και να ισχύει, κάτι το οποίο δεν ασπάζομαι, δεν αναρωτήθηκε κανείς το εξής:

Αυτή η π ο υ τ α ν α πλατφόρμα ψηχοθεραπείας είναι όντως τζάμπα ή μήπως θέλει ένα κάρο μηχανήματα και ένα σκασμό ρεύμα για να λειτουργήσει????

και αυτά τα έξοδα μάλλον δεν καλύπτονται ούτε από μπαξίσια ούτε από 'προμήθειες €10 από τα λάστιχα.

κάποιοι τα πληρώνουν και τα ακούν και από πάνω

Μαμώ τις φάσεις

Έθεσες πάρα πολύ σωστά το θέμα και έχεις δίκιο.

Βέβαια μια "απάντηση" που μπορεί να πει κάποιος είναι "ναι οκ αλλά θα προτιμούσα να το ξέρω ότι γίνεται αυτό αν γίνεται και να το κάνω με την καρδιά μου ή αν δεν μου αρέσει να πάω σε άλλες παραλίες".

Από εκεί και πέρα δεν βλέπω λαϊκό δικαστήριο (και ελπίζω να μην εννοείτε και εμένα!), είπα ότι όπως έχουμε το τεκμήριο της αθωότητας για τον καθένα, έτσι να το έχουμε και για τον napo (που εγώ ξέρετε αν και πόσο συμπαθούσα... δηλαδή όχι). Εσείς λοιπόν που τον ξέρετε καλύτερα, τον θεωρείτε χαζό; Τον θεωρείτε ότι του την βάρεσε; Ίσως έχει κάνει λάθος, ίσως παίζει κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (άλλο τι υποθέσεις κάνει ο καθένας για τον εαυτό του). Πριν μάθουμε κάτι χειροπιαστό, ας μην βγείτε με τα δαδιά και τις τσουγκράνες... αυτό έχω πει μόνο.

Αλήθεια ξέρουμε αν έχει γίνει τίποτα από όσα είπε ότι θα κάνει ο napo; (admins? Δεν ενημερώνετε;...)
Γιατί αν έμειναν αυτά στον αέρα αυτά που είπε ότι θα κάνει, καλύτερα να μπει να εξηγηθεί (γιατί φυσικά έχει εκτεθεί) - και μετά ας ξαναφύγει.
Αν ΔΕΝ έμειναν στον αέρα, καλό είναι να ξέρουν τα μέλη σας (admins) τι αντιμετωπίζετε και ας στηρίξει ο καθένας ότι θέλει.

zitsos
30-05-2013, 09:04
δεν μπορω θα σκασω αν δεν μηλησω.....................:sm2:





δειαλημαααααα!!!τσιπσ
καραμελες πατατακιαααααα!!!σαμαλι
κοκ και σπορια!!!:ha16::ha15::ye32:
εδω και πολες μερες εχουν πωνεσει τα ματακια μου να διαβαζω την ψηχοθεραπια του ναπο να ειμαστε καλα πολυ γελιο........!!! οχι και να το παρουμε στα σοβαρα ολο αυτο το σοου!!!για να κανουμε και καμια βολτουλα!!!!:ye33:

MARK
30-05-2013, 12:49
Έθεσες πάρα πολύ σωστά το θέμα και έχεις δίκιο.

Βέβαια μια "απάντηση" που μπορεί να πει κάποιος είναι "ναι οκ αλλά θα προτιμούσα να το ξέρω ότι γίνεται αυτό αν γίνεται και να το κάνω με την καρδιά μου ή αν δεν μου αρέσει να πάω σε άλλες παραλίες".

Από εκεί και πέρα δεν βλέπω λαϊκό δικαστήριο (και ελπίζω να μην εννοείτε και εμένα!), είπα ότι όπως έχουμε το τεκμήριο της αθωότητας για τον καθένα, έτσι να το έχουμε και για τον napo (που εγώ ξέρετε αν και πόσο συμπαθούσα... δηλαδή όχι). Εσείς λοιπόν που τον ξέρετε καλύτερα, τον θεωρείτε χαζό; Τον θεωρείτε ότι του την βάρεσε; Ίσως έχει κάνει λάθος, ίσως παίζει κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (άλλο τι υποθέσεις κάνει ο καθένας για τον εαυτό του). Πριν μάθουμε κάτι χειροπιαστό, ας μην βγείτε με τα δαδιά και τις τσουγκράνες... αυτό έχω πει μόνο.

Αλήθεια ξέρουμε αν έχει γίνει τίποτα από όσα είπε ότι θα κάνει ο napo; (admins? Δεν ενημερώνετε;...)
Γιατί αν έμειναν αυτά στον αέρα αυτά που είπε ότι θα κάνει, καλύτερα να μπει να εξηγηθεί (γιατί φυσικά έχει εκτεθεί) - και μετά ας ξαναφύγει.
Αν ΔΕΝ έμειναν στον αέρα, καλό είναι να ξέρουν τα μέλη σας (admins) τι αντιμετωπίζετε και ας στηρίξει ο καθένας ότι θέλει.



Κάθε πράγμα στον καιρό του και ο κολιός τον Αύγουστο........

skippybi
30-05-2013, 13:44
καλή η πα παρα αλλα να υπάρχει και σαλάτα στο τραπέζι...

AlexCorfu
30-05-2013, 15:43
δεν μπορω θα σκασω αν δεν μηλησω.....................:sm2:





δειαλημαααααα!!!τσιπσ
καραμελες πατατακιαααααα!!!σαμαλι
κοκ και σπορια!!!:ha16::ha15::ye32:
εδω και πολες μερες εχουν πωνεσει τα ματακια μου να διαβαζω την ψηχοθεραπια του ναπο να ειμαστε καλα πολυ γελιο........!!! οχι και να το παρουμε στα σοβαρα ολο αυτο το σοου!!!για να κανουμε και καμια βολτουλα!!!!:ye33:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ !!!!!!!!!
Ε Λ Ε Ο Σ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

IOTH1X
30-05-2013, 15:52
Έθεσες πάρα πολύ σωστά το θέμα και έχεις δίκιο.

Βέβαια μια "απάντηση" που μπορεί να πει κάποιος είναι "ναι οκ αλλά θα προτιμούσα να το ξέρω ότι γίνεται αυτό αν γίνεται και να το κάνω με την καρδιά μου ή αν δεν μου αρέσει να πάω σε άλλες παραλίες".

Από εκεί και πέρα δεν βλέπω λαϊκό δικαστήριο (και ελπίζω να μην εννοείτε και εμένα!), είπα ότι όπως έχουμε το τεκμήριο της αθωότητας για τον καθένα, έτσι να το έχουμε και για τον napo (που εγώ ξέρετε αν και πόσο συμπαθούσα... δηλαδή όχι). Εσείς λοιπόν που τον ξέρετε καλύτερα, τον θεωρείτε χαζό; Τον θεωρείτε ότι του την βάρεσε; Ίσως έχει κάνει λάθος, ίσως παίζει κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ (άλλο τι υποθέσεις κάνει ο καθένας για τον εαυτό του). Πριν μάθουμε κάτι χειροπιαστό, ας μην βγείτε με τα δαδιά και τις τσουγκράνες... αυτό έχω πει μόνο.

Αλήθεια ξέρουμε αν έχει γίνει τίποτα από όσα είπε ότι θα κάνει ο napo; (admins? Δεν ενημερώνετε;...)
Γιατί αν έμειναν αυτά στον αέρα αυτά που είπε ότι θα κάνει, καλύτερα να μπει να εξηγηθεί (γιατί φυσικά έχει εκτεθεί) - και μετά ας ξαναφύγει.
Αν ΔΕΝ έμειναν στον αέρα, καλό είναι να ξέρουν τα μέλη σας (admins) τι αντιμετωπίζετε και ας στηρίξει ο καθένας ότι θέλει.

Φίλε NLS τα επιχειρήματα σου δεν πείθουν ούτε σουρωμένη άστεγη τουρίστρια

Επέστρεψες για να μας θυμίσεις τον πλάγιο λόγο, τα ναι μεν αλλά, τα όχι έτσι αλλά γιουβέτσι, και τελικά αφήνω και κάποια υπονοούμενα γιατί όλο και κάποιος χαλβάς θα τα φάει

λυπήσου την νοημοσύνη μας

Υ.Σ. Μην μπεις στο κόπο να μου απαντήσεις θα πάει άπατο

NLS
30-05-2013, 22:46
...

Πλάγιος λόγος; Υπονοούμενα;
Τι να πω - τα posts εκεί είναι.

Έχω ξεπεράσει το να με ενδιαφέρουν/επιρρεάζουν τέτοιες απόψεις. Παραείμαι καθαρός για κάτι τέτοιο (και το ξέρω εγώ και οι άνθρωποι που με ξέρουν, όπως και εσείς ορκίζεστε σε κάποιους άλλους).

Και το "φίλε" μαζί με πασάλειμμα με σκ*τά, δεν πάει. Έτσι δεν είναι;

vaska
31-05-2013, 10:13
Το κουράσατε, γενικώς.

Vagelis Gar
31-05-2013, 11:07
Γλυκοχαραμα....
Ανεβαίνεις ψηλά...
Καταπίνεις ατελειώσεις στροφές...
Σταματάς...
Ακούς τα μεταλλα να κρυωνουν...
Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

Η καυτρα καίει τη γοπα...
Τελείωσε κιόλας;
Τόσο σύντομα;
Πρόλαβες; Έζησες;

Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ

Μικρή η ΖΩΗ
Λίγες οι ΣΤΙΓΜΕΣ

alx_k
31-05-2013, 11:44
Γλυκοχαραμα....
Ανεβαίνεις ψηλά...
Καταπίνεις ατελειώσεις στροφές...
Σταματάς...
Ακούς τα μεταλλα να κρυωνουν...
Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

Η καυτρα καίει τη γοπα...
Τελείωσε κιόλας;
Τόσο σύντομα;
Πρόλαβες; Έζησες;

Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ

Μικρή η ΖΩΗ
Λίγες οι ΣΤΙΓΜΕΣ

Αν κοψεις και το τσιγαρο, οι ζωη θα γινει μεγαλυτερη και οι στιγμες πολλες...;)...:)

ΥΓ: Παγκοσμια ημερα κατα του καπνισματος η σημερινη.

Εστάλη από ΤΑΠΑΤΟΚ-ΤΑΠΑΤΟΚ!

gentleman
31-05-2013, 12:24
:ye02: :re26:!! Μπραβο Βαγγελη!! Εγραψες!!:re25: ( Vagelis Gar) ! Μετα απο πολυ καλος φωτογραφος που εισαι και ξερω οτι εισαι εχεις και πενα !!!

gentleman
31-05-2013, 12:27
Γλυκοχαραμα....
Ανεβαίνεις ψηλά...
Καταπίνεις ατελειώσεις στροφές...
Σταματάς...
Ακούς τα μεταλλα να κρυωνουν...
Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

Η καυτρα καίει τη γοπα...
Τελείωσε κιόλας;
Τόσο σύντομα;
Πρόλαβες; Έζησες;

Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ

Μικρή η ΖΩΗ
Λίγες οι ΣΤΙΓΜΕΣ
:ye02:

george-k1
31-05-2013, 21:51
Γλυκοχαραμα....
Ανεβαίνεις ψηλά...
Καταπίνεις ατελειώσεις στροφές...
Σταματάς...
Ακούς τα μεταλλα να κρυωνουν...
Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

Η καυτρα καίει τη γοπα...
Τελείωσε κιόλας;
Τόσο σύντομα;
Πρόλαβες; Έζησες;

Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ

Μικρή η ΖΩΗ
Λίγες οι ΣΤΙΓΜΕΣ

ΕΓΡΑΨΕΣ ΦΙΛΕ..!!!

Papadopaidi
31-05-2013, 21:57
Σε τι φάση είμαστε ρε παιδιά; Για να συντονιστούμε...
Ενημερώστε με, μη με αφήνετε στο σκοτάδι στο έρεβος.:cr13:

Billy-Bo
31-05-2013, 22:00
Γλυκοχαραμα....
Ανεβαίνεις ψηλά...
Καταπίνεις ατελειώσεις στροφές...
Σταματάς...
Ακούς τα μεταλλα να κρυωνουν...
Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ

Η καυτρα καίει τη γοπα...
Τελείωσε κιόλας;
Τόσο σύντομα;
Πρόλαβες; Έζησες;

Ανάβεις τσιγάρο...
Τραβάς τζούρα...

ΑΝΑΠΟΛΕΙΣ

Μικρή η ΖΩΗ
Λίγες οι ΣΤΙΓΜΕΣ

:ye02::ye33::ye27::ye33::ye02:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
01-06-2013, 00:09
Λοιπόν κύριοι,
επειδή κουράσαμε κ κουραστήκαμε
όχι μόνο παρακαλώ, αλλά ΠΡΟΚΑΛΩ τον napgeo, να κάνει πράξη την απειλή του
και να καταγγείλει στον κύριο Εισαγγελέα,
τις δήθεν αξιόποινες πράξεις που, όπως ισχυρίζεται, έκανε το GS Forum εις βάρος του …

Και ενώ είχαμε αποφασίσει – μετά τα παραινετικά μηνύματα των συμφορουμιτών μας να τον διαγράψουμε,
κατόπιν ωριμότερης σκέψης, ΔΕΝ θα το πράξουμε,
κι αυτό - όχι λόγω πείσματος - αλλά για να τον υποχρεώσουμε, παρέχοντάς του βήμα από το forum μας,
να πραγματοποιήσει τις απειλές του.
Διότι, αν οι κατηγορίες του napgeo ήταν βάσιμες, θα τις τεκμηρίωνε δίνοντας ονόματα
(π.χ. και όλως ενδεικτικά, εταιριών τηλεμέρκετινγκ κ τον τρόπο που τον πλησίασαν),
κάτι το οποίο μέχρι σήμερα ΔΕΝ έχει πράξει.
Αρκείται μονάχα σε αοριστολογίες.
Επειδή όμως αυτές οι αοριστολογίες αποτελούν συνάμα και συκοφαντική δυσφήμιση,
τη στιγμή μάλιστα που απευθύνονται σε χιλιάδες αναγνωστών,
γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο δίνουμε μια ευκαιρία στον napgeo,
να αποδείξει το βάσιμό τους (αν βεβαίως μπορεί) μέσα από το παρόν νήμα του GS Forum
ή άλλως να ανακαλέσει τις αβάσιμες κατηγορίες του.


Και εδώ θα ήθελα να προσθέσω τα εξής:
Εάν οποιοδήποτε άλλο μέλος εκ των 7279 μελών του GS Forum, πέρα απ' τον napgeo
έχει την παραμικρή υποψία ή υπόνοια ότι, το GS Forum, έτσι όπως εκφράζεται απ’ τους διαχειριστές του,
δεν λειτουργεί σύννομα,
τον προτρέπω να ασκήσει έλεγχο με οποιοδήποτε τρόπο.
Ακόμη και με την βοήθεια λογιστού, φοροτεχνικού, εφοριακού, ή και αυτής ακόμη της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος.
Άλλωστε, στο πρόσφατο παρελθόν,
από «ανώνυμη» καταγγελία, διεξήχθη εξονυχιστικός οικονομικός και λειτουργικός έλεγχος
από κλιμάκιο της Υπηρεσίας Ελέγχων του Σώματος Διώξεως Οικονομικού Εγκλήματος
στην διαχείριση του GS Forum,
με ουδένα επιβαρυντικό στοιχείο να προκύπτει,
αλλά αντιθέτως η διαχείριση του GS Forum να δέχεται προφορικά συγχαρητήρια
για τη διαφάνεια και την αξιοπιστία σε όλες τις συναλλαγές του !


Και ίσως να είναι το μοναδικό Ελληνικό φόρουμ,
που έχει περάσει στο παρελθόν, τέτοιου είδους crash test.


Έπειτα, οι προσωπικοί μας τραπεζικοί λογαριασμοί,
εκτός των αρμοδίων υπηρεσιών,
είναι στην διάθεση οποιουδήποτε τραπεζικού υπαλλήλου/μέλους του GS Forum.
Άλλωστε, τους έχουμε δημοσιεύσει κατ’ επανάληψη, μέσα από τα νήματα …


Αλλά κι αν υπάρχει κάποιος που έχει την υπόνοια ότι το GS Forum,
έχει πουλήσει προσωπικά του δεδομένα σε εταιρίες ΤΕΛΕΜΑΡΚΙΤΝΚ, ή παραπλήσιες, ή οπουδήποτε αλλού,
τον καλούμε να απευθυνθεί άμεσα στις διωκτικές αρχές, περί προστασίας των προσωπικών του δεδομένων.


Επίσης, όποιος έχει την παραμικρή πληροφόρηση από κατάστημα/επιχείρηση/εταιρία,
ΑΕ, ΟΕ, ατομική,
εξουσιοδοτημένο/εξειδικευμένο συνεργείο,
εταιρία εισαγωγών GPS, αξεσουάρ, ανταλλακτικών, ελαστικών, ενδύσεως,
που να ειδικεύεται/ενασχολείται γύρω απ’ την μοτοσυκλέτα ή αλλού,
ότι το GS Forum, έχει εισπράξει κάποιο οικονομικό όφελος ως αντάλλαγμα - σε είδος ή χρήμα,
έστω και 1 €, για οποιαδήποτε υπηρεσία παρέχει στα μέλη του,
τον προκαλούμε να το καταγγείλει άμεσα στις αρμόδιες διωκτικές αρχές.



Το ίδιο ισχύει και για τις επιχειρήσεις που ασχολούνται με την φιλοξενία/εστίαση των μελών μας.
Δλδ, ξενοδοχειακά συγκροτήματα, εστιατόρια, καφετέριες,
στα οποία έχουν γίνει εκατοντάδες συγκεντρώσεις, όλα αυτά τα χρόνια λειτουργίας του GS Forum.

Να καταγγείλει δε δημόσια, όποιος – εκ των εκατοντάδων - καταστηματάρχης,
έχει κεράσει έστω και ένα καφέ ή μια μπύρα, τους διαχειριστές του GS Forum,
ως αντάλλαγμα για τις προσφερόμενες υπηρεσίες του.


To ίδιο να κάνει και όποιος έχει την οποιαδήποτε υπόνοια ή υποψία,
ότι οι διαχειριστές του GS Forum, χρησιμοποιώντας την ιδιότητά τους, ως ιδιοκτήτες του φόρουμ,
έλαβαν κάποια ιδιαίτερη έκπτωση/παροχή/υπηρεσία – απ’ τον οποιονδήποτε – έστω και 1€ !!!



Είναι πραγματικά ψυχοφθόρο,
τη στιγμή που λειτουργείς με πλήρη διαφάνεια
δίνοντας το σύνολο των προσπαθειών και δυνατοτήτων σου στην ανιδιοτελή προσφορά προς το «Κοινό Καλό»
αντί αναγνωρίσεως να λαμβάνεις ανυπόστατες ύβρεις και συκοφαντίες …

C’ est la vie …




Για καλή ή κακή μας τύχη, είμαστε πρώτα απ' όλα άνθρωποι κ μετά ελεύθεροι επαγγελματίες
και κάθε έλεγχος που γίνεται στο GS Forum,
έχει αντίκτυπο πρώτα στην προσωπική μας ζωή,
και κατ' επέκταση στις επιχειρηματικές κ επαγγελματικές μας δραστηριότητες.

Αυτό είναι αφενός χρονοβόρο και αφετέρου, ιδιαίτερα ψυχοφθόρο για τα επαγγελματικά/προσωπικά μας δρώμενα ... αλλά τι να κάνουμε ???






Εν κατακλείδι, και αυτό θα πρέπει να γίνει κατανοητό και αποδεκτό απ’ όλους μας,
όσοι και όσες αποφασίζουν μέσα από το GS Forum να προβαίνουν σε διάφορες κατηγορίες/καταγγελίες, προφορικές ή γραπτές,
θα πρέπει καταρχήν να τις προσωποποιούν και κατά δεύτερον να τις αποδεικνύουν – τεκμηριώνουν.
Η ανωνυμία που καμιά φορά τους παρέχει το διαδίκτυο δεν συνεπάγεται άλλοθι για την επίκληση οποιωνδήποτε ισχυρισμών
και δη αβάσιμων και συκοφαντικών.


Ας αναλάβει λοιπόν ο καθένας μας - από δω και πέρα - την ευθύνη

και το βάρος των λεγομένων και κυρίως των γραφομένων του.

kostas-volos
01-06-2013, 00:25
Λοιπόν κύριοι,
επειδή κουράσαμε κ κουραστήκαμε
όχι μόνο παρακαλώ, αλλά ΠΡΟΚΑΛΩ τον napgeo, να κάνει πράξη την απειλή του
και να καταγγείλει στον κύριο Εισαγγελέα,
τις δήθεν αξιόποινες πράξεις που, όπως ισχυρίζεται, έκανε το GS Forum εις βάρος του …

Και ενώ είχαμε αποφασίσει – μετά τα παραινετικά μηνύματα των συμφορουμιτών μας να τον διαγράψουμε,
κατόπιν ωριμότερης σκέψης, ΔΕΝ θα το πράξουμε,
κι αυτό - όχι λόγω πείσματος - αλλά για να τον υποχρεώσουμε, παρέχοντάς του βήμα από το forum μας,
να πραγματοποιήσει τις απειλές του.
Διότι, αν οι κατηγορίες του napgeo ήταν βάσιμες, θα τις τεκμηρίωνε δίνοντας ονόματα
(π.χ. και όλως ενδεικτικά, εταιριών τηλεμέρκετινγκ κ τον τρόπο που τον πλησίασαν),
κάτι το οποίο μέχρι σήμερα ΔΕΝ έχει πράξει.
Αρκείται μονάχα σε αοριστολογίες.
Επειδή όμως αυτές οι αοριστολογίες αποτελούν συνάμα και συκοφαντική δυσφήμιση,
τη στιγμή μάλιστα που απευθύνονται σε χιλιάδες αναγνωστών,
γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο δίνουμε μια ευκαιρία στον napgeo,
να αποδείξει το βάσιμό τους (αν βεβαίως μπορεί) μέσα από το παρόν νήμα του GS Forum
ή άλλως να ανακαλέσει τις αβάσιμες κατηγορίες του.


Και εδώ θα ήθελα να προσθέσω τα εξής:
Εάν οποιοδήποτε άλλο μέλος εκ των 7279 μελών του GS Forum, πέρα απ' τον napgeo
έχει την παραμικρή υποψία ή υπόνοια ότι, το GS Forum, έτσι όπως εκφράζεται απ’ τους διαχειριστές του,
δεν λειτουργεί σύννομα,
τον προτρέπω να ασκήσει έλεγχο με οποιοδήποτε τρόπο.
Ακόμη και με την βοήθεια λογιστού, φοροτεχνικού, εφοριακού, ή και αυτής ακόμη της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος.
Άλλωστε, στο πρόσφατο παρελθόν,
από «ανώνυμη» καταγγελία, διεξήχθη εξονυχιστικός οικονομικός και λειτουργικός έλεγχος
από κλιμάκιο της Υπηρεσίας Ελέγχων του Σώματος Διώξεως Οικονομικού Εγκλήματος
στην διαχείριση του GS Forum,
με ουδένα επιβαρυντικό στοιχείο να προκύπτει,
αλλά αντιθέτως η διαχείριση του GS Forum να δέχεται προφορικά συγχαρητήρια
για τη διαφάνεια και την αξιοπιστία σε όλες τις συναλλαγές του !


Και ίσως να είναι το μοναδικό Ελληνικό φόρουμ,
που έχει περάσει στο παρελθόν, τέτοιου είδους crash test.


Έπειτα, οι προσωπικοί μας τραπεζικοί λογαριασμοί,
εκτός των αρμοδίων υπηρεσιών,
είναι στην διάθεση οποιουδήποτε τραπεζικού υπαλλήλου/μέλους του GS Forum.
Άλλωστε, τους έχουμε δημοσιεύσει κατ’ επανάληψη, μέσα από τα νήματα …


Αλλά κι αν υπάρχει κάποιος που έχει την υπόνοια ότι το GS Forum,
έχει πουλήσει προσωπικά του δεδομένα σε εταιρίες ΤΕΛΕΜΑΡΚΙΤΝΚ, ή παραπλήσιες, ή οπουδήποτε αλλού,
τον καλούμε να απευθυνθεί άμεσα στις διωκτικές αρχές, περί προστασίας των προσωπικών του δεδομένων.


Επίσης, όποιος έχει την παραμικρή πληροφόρηση από κατάστημα/επιχείρηση/εταιρία,
ΑΕ, ΟΕ, ατομική,
εξουσιοδοτημένο/εξειδικευμένο συνεργείο,
εταιρία εισαγωγών GPS, αξεσουάρ, ανταλλακτικών, ελαστικών, ενδύσεως,
που να ειδικεύεται/ενασχολείται γύρω απ’ την μοτοσυκλέτα ή αλλού,
ότι το GS Forum, έχει εισπράξει κάποιο οικονομικό όφελος ως αντάλλαγμα - σε είδος ή χρήμα,
έστω και 1 €, για οποιαδήποτε υπηρεσία παρέχει στα μέλη του,
τον προκαλούμε να το καταγγείλει άμεσα στις αρμόδιες διωκτικές αρχές.



Το ίδιο ισχύει και για τις επιχειρήσεις που ασχολούνται με την φιλοξενία/εστίαση των μελών μας.
Δλδ, ξενοδοχειακά συγκροτήματα, εστιατόρια, καφετέριες,
στα οποία έχουν γίνει εκατοντάδες συγκεντρώσεις, όλα αυτά τα χρόνια λειτουργίας του GS Forum.

Να καταγγείλει δε δημόσια, όποιος – εκ των εκατοντάδων - καταστηματάρχης,
έχει κεράσει έστω και ένα καφέ ή μια μπύρα, τους διαχειριστές του GS Forum,
ως αντάλλαγμα για τις προσφερόμενες υπηρεσίες του.


To ίδιο να κάνει και όποιος έχει την οποιαδήποτε υπόνοια ή υποψία,
ότι οι διαχειριστές του GS Forum, χρησιμοποιώντας την ιδιότητά τους, ως ιδιοκτήτες του φόρουμ,
έλαβαν κάποια ιδιαίτερη έκπτωση/παροχή/υπηρεσία – απ’ τον οποιονδήποτε – έστω και 1€ !!!



Είναι πραγματικά ψυχοφθόρο,
τη στιγμή που λειτουργείς με πλήρη διαφάνεια
δίνοντας το σύνολο των προσπαθειών και δυνατοτήτων σου στην ανιδιοτελή προσφορά προς το «Κοινό Καλό»
αντί αναγνωρίσεως να λαμβάνεις ανυπόστατες ύβρεις και συκοφαντίες …

C’ est la vie …




Για καλή ή κακή μας τύχη, είμαστε πρώτα απ' όλα άνθρωποι κ μετά ελεύθεροι επαγγελματίες
και κάθε έλεγχος που γίνεται στο GS Forum,
έχει αντίκτυπο πρώτα στην προσωπική μας ζωή,
και επεκτάσεις στις επιχειρηματικές κ επαγγελματικές μας δραστηριότητες.

Αυτό είναι αφενός χρονοβόρο και αφετέρου, ιδιαίτερα ψυχοφθόρο για τα επαγγελματικά/προσωπικά μας δρώμενα ... αλλά τι να κάνουμε ???






Εν κατακλείδι, και αυτό θα πρέπει να γίνει κατανοητό και αποδεκτό απ’ όλους μας,
όσοι και όσες αποφασίζουν μέσα από το GS Forum να προβαίνουν σε διάφορες κατηγορίες/καταγγελίες, προφορικές ή γραπτές,
θα πρέπει καταρχήν να τις προσωποποιούν και κατά δεύτερον να τις αποδεικνύουν – τεκμηριώνουν.
Η ανωνυμία που καμιά φορά τους παρέχει το διαδίκτυο δεν συνεπάγεται άλλοθι για την επίκληση οποιωνδήποτε ισχυρισμών
και δη αβάσιμων και συκοφαντικών.


Ας αναλάβει λοιπόν ο καθένας μας - από δω και πέρα - την ευθύνη

και το βάρος των λεγομένων και κυρίως των γραφομένων του.

:ye36::ye36: καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται

VDR
01-06-2013, 00:26
:cr14: να υπάρχουν τέτοια κρούσματα στη :re27::ha16:παρέα μας...
Βασικά..:di21:..με το εν λόγω θεματάκι..
Μία ερωτησούλα..Αφού μας παρακάλεσε θερμα ο Νικόλας να μην ποστάρουμε στο συγκεκριμένο νήμα..γιατί το κάνουμε;:confused:
(Δεν τίθεται θέμα αντιπαράθεσης..όλες οι γνώμες πρέπει να ακούγονται,άσχετα αν συμφωνούμε ή όχι..ούτε γνωρίζω προσωπικά το εν λόγω άτομο που έχει το θεματάκι..)
Νικόλα..με κάλυψες..ευχαριστώ για την υπομονή και την προσπάθειά σας.

MARK
01-06-2013, 00:30
Νίκο ευχαριστούμε.Προσωπικά καλύφθηκα 100% και θεωρώ οι περισσότεροι εδώ αν οχι όλοι.Καλή δύναμη σε αυτό που κάνετε τόσο καλά,που δεν είναι άλλο απο το να οδηγείτε το Gs Forum στην κορυφή και να το κάνετε κομμάτι στην καρδιά μας αλλά και της ανιαρής καθημερινότητας μας.Καλή υπομονή να μας παλεύετε.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ........

MIHALIS TZIMAS
01-06-2013, 00:41
Να επιβεβαιωσω κι εγω ως καταστηματάρχης που συνεργάστηκε παλαιότερα με το GSFORUM(τρις) ,ότι στις διαπραγματεύσεις για την προσφορά που θα έδινα ήταν ξεκάθαρο ότι το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν η όσο δυνατόν καλύτερη τιμη για τα μέλη.Καμια υπόνοια για προμήθεια.
Επίσης εννοείται ότι τα δικά τους τα πλήρωσαν και με το παραπάνω.

ortho
01-06-2013, 00:54
Επιτέλους Νίκο, να τελειώσει αυτή η ιστορία.
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τι μύγα τσίμπησε τον Ναπο, αλλά είναι απαράδεκτο να μη λαμβάνει θέση. Κι ούτε πιστεύω πιά ότι θα το κάνει.....
Πολύ λυπάμαι, αλλά.....


Νίκο και Δημήτρη, μη χαλάτε τα στομάχια σας! Οι φίλοι θα είναι παρόντες....

LakisGS
01-06-2013, 01:30
Νίκο ευχαριστούμε.Προσωπικά καλύφθηκα 100% και θεωρώ οι περισσότεροι εδώ αν οχι όλοι.Καλή δύναμη σε αυτό που κάνετε τόσο καλά,που δεν είναι άλλο απο το να οδηγείτε το Gs Forum στην κορυφή και να το κάνετε κομμάτι στην καρδιά μας αλλά και της ανιαρής καθημερινότητας μας.Καλή υπομονή να μας παλεύετε.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ........

Απ' τις λίγες φορές που δεν θα γράψω κάτι... Με κάλυψε απόλυτα ο Γιάννης!!

peterv
01-06-2013, 07:30
Γιατί να μην είναι ο Ναπο στην παρέα μας πια ;
Για ποιό λόγο να τραβάνε τέτοια ταλαιπωρία ο Νίκος και ο Δημήτρης ;

Το συναισθηματικό κόστος από τέτοιες υπόνοιες, συγκρούσεις και παρεξηγήσεις καμμιά φορά είναι μεγαλύτερο από οποιονδήποτε πρακτικό έλεγχο υπηρεσιών.

Αυτό που τραβάει κάθε φορά ο Νίκος και ο Δημήτρης από διάφορα μέλη κατά καιρούς πραγματικά δεν πληρώνεται με τίποτα και ας το δέχονται στωικά. Κοστίζει και κοστίζει πολυ έχοντας καταβάλει τόσες προσπάθειες όλα αυτά τα χρόνια.

Από την άλλη έχω μιλήσει και με παρεξηγημένους του εδώ φόρουμ και την στραβή ιδέα δεν τους την βγάζεις με τίποτα. Ούτε με λογικές και απτές αποδείξεις.
Μοιάζει σαν να κολλά ο εγκέφαλος στην δική του ασχημη προσωπική εμπειρία και να μην βλέπει τίποτα άλλο. (Φιλίες , παρέες, κοινές εμπειρίες) όλα χάνονται στον βωμό της παρεξήγησης. Εστιάζει στο δένδρο ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να δει το δάσος.

Τι κρίμα να μην αναγνωρίζουμε ότι όλοι έχουμε αδυναμίες. Δεν μπορούμε να είμαστε πάντα δίκαιοι και σωστοί όσο και να το θέλουμε.
Οτι κάποιες στιγμές λέμε και πράγματα λάθος.
ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ !!!!

Πρέπει να τα κάνουμε όλα ρημαδιό για να ικανοποιήσουμε την εγωιστική μας διάθεση περί δικαίου , αδιαφορώντας για το τι κάνουμε στους συνανθρώπους μας.

Αν πρέπει να καταλήξει κάπου όλη αυτή η ιστορία,

Η κατάληξη ας είναι να έχουμε όλοι στο νου μας την επόμενη φορά που θα παρεξηγηθούμε και θα την πούμε χοντρά σε κάποιους :

άθελά μας πληγώνουμε και προσβάλουμε ανθρώπους , το φόρουμ δεν είναι τερέν του μποξ. Ας επικρατήσει ο σεβασμός για τους συνανθρώπους που μπαίνουν εδώ μέσα , και για αυτούς που προσπαθούν με τόσο κόπο να κρατήσουν ζωντανή την δυνατότητα μας αυτή.
Το φόρουμ δεν είναι ψυχοθεραπευτικό εργαλείο , η μοτοσυκλέτα ναι !!!!








Sent from my iPhone using Tapatalk 2

siraxanz
01-06-2013, 07:34
Αχ, βρε Νικόλα....

Αχ, βρε Νικόλα........

....και όλα, όσα καλά, μας έχουν συμβεί σε τούτη την κοινότητα?

.....και όλους τους καλούς φίλους που γνωρίσαμε εδώ μέσα?

.....και όλα τα όμορφα ταξίδια που κάναμε και ελπίζω να καμουμε στο μέλλον?

....είναι όλα αυτά δεδομένα?

.....δεν πρέπει να εκφράσουμε ένα ευχαριστώ???

.....όσοι κάθονται πίσω από το πληκτρολόγιο κ όταν εκφράζονται έχουν πρώτα το "εγώ"

ας σκεφτούν δυό φορές κ σαν πρώτη σκέψη να βάζουν το "εμείς"

και να σκεφτούν επίσης τα όσα καλά απολαμβάνουν από την κοινότητα που λέγετε Gsfoum.gr

Καλό μήνα!

Epsime
01-06-2013, 08:40
Αχ, βρε Νικόλα....

Αχ, βρε Νικόλα........

....και όλα, όσα καλά, μας έχουν συμβεί σε τούτη την κοινότητα?

.....και όλους τους καλούς φίλους που γνωρίσαμε εδώ μέσα?

.....και όλα τα όμορφα ταξίδια που κάναμε και ελπίζω να καμουμε στο μέλλον?

....είναι όλα αυτά δεδομένα?

.....δεν πρέπει να εκφράσουμε ένα ευχαριστώ???

.....όσοι κάθονται πίσω από το πληκτρολόγιο κ όταν εκφράζονται έχουν πρώτα το "εγώ"

ας σκεφτούν δυό φορές κ σαν πρώτη σκέψη να βάζουν το "εμείς"

και να σκεφτούν επίσης τα όσα καλά απολαμβάνουν από την κοινότητα που λέγετε Gsfoum.gr

Καλό μήνα!



:re25::re25::ye36::ye36::ye02::ye02:

Kalen
01-06-2013, 10:13
Δεν πολυ καθισα να ασχοληθω με το θεμα (και ουτε με ενδιαφερει στην τελικη, πανω κατω οι ιδιες μα λακιες που γινονται σε ολες τις ωραιες κοινοτητες ) αλλα τα λογια του Νικου ειναι ξεκαθαρα και σταρατα και για αυτο απλα σου βγαζω το καπελο φιλε :ye02:

vaska
01-06-2013, 10:37
@ Λεοντόκαρδος & Arkas.

Πολύ ασχοληθήκατε παίδες, υπάρχουν σαφώς πολύ καλύτερα πράγματα να κάνετε από το ν' ασχολείστε και να χαλιέστε με του καθενός την "τρέλα".
Ειπώθηκε μια παρόλα κι έχουμε τώρα κανά δυο εβδομάδες που τρωγόμαστε μ' αυτό.
Μια μούτζα σε ότι μας χαλάει και πάμε γι' άλλα.

Έτσι για να καταλάβετε γιατί μιλάω, πριν από μια εβδομάδα πέρασα από ένα απίστευτο κομμάτι στον Ωλενό (Αχαϊκό βουνό που το λένε και η Ελβετία της Ελλάδας) και συνειδητοποίησα ότι έχω να κάνω πικ νικ πολλά μα παααρα πολλάαα χρόνια. Υποσχέθηκα λοιπόν στον εαυτόν μου ότι θα το ξανακάνω και αύριο με την μικρή μου κόρη θα πάρουμε τα βουνά το πρωί και θα γυρίσουμε το βράδυ.
Από την άλλη όταν κάποιος σε κατηγορεί για κάτι δεν μπορείς να μείνεις άπραγος, οπότε καλά κάνατε και ασχοληθήκατε αλλά μέχρις εδώ.

Καλημέρες και καλό ΣΚ!!!:):):)

gentleman
01-06-2013, 13:27
Νικολα , Δημητρτη θελω να σας πω εναμεγαλο ευχαριστω που διμιουργησατε το GS Forum ,που με κανατε μελος , που με δεχτηκατε με μια ζεστη αγκαλια, ενα γλυκο χαμογελο και παντα με ενα καλο λογο εμενα και την Γκαμπριελλα (Lady). Απο το κειμενο σου Νικο θα κρατησω τη λεξη "Ανιδιοτελεια" λεξη που με ακουμπαει ιδιαιτερα και δειχνει και δινει αξια στη λεξη "Ανθρωπος"!! Αισθηματα που βρηκα πλουσιοπαροχα εδω στο Φορουμ ΜΑΣ!!! Σας ευχαριστω εκ καρδιας !! Οι μικρο πρεπειες ειναι για μικρους ανθρωπους και εδω μεσα στο Φορουμ εχω γνωρισει μονο Ανθρωπους!! Καλη δυναμη καλο κουραγιο και πολυ υγεια σας ευχομαι να συνεχιζεται να μας κανετε την ζωη μας ομορφη μεσα απο το Φορουμ!! Σε εσας και σε ολους τους φιλους της παρεασ του GS Foroum!! Καλο Σ/Κ αδερφια!!:ye02: :ye33:

ΙoannisPanagiotidis
01-06-2013, 14:55
.:).. εγω παντως ,απο μακρια .... βλεπω , κρίνω και χαιρομαι για το γεγονος οτι ....

....μετα απο 2 εβδομαδες .... ο σπόρος που ριχθηκε για να δημιουργήσει διχόνοια σε αυτη τη διαδικτυακή κοινοτητα , οχι μονο δεν βρηκε χωμα να αναπτυχθεί και να μεγαλωσει ....αλλα φανέρωσε με το καλυτερο τροπο τα πόσα μας ενώνουν, εριξε φως, εδεσε τις σχέσεις, βγαζοντας τη παρεα ακομα πιο δυνατη!

.... πολλες φορες το εχω γραψει ...αλλα το εννοω ....

....... χαιρομαι να ειμαι αναμεσα σας! :ye36:

omorfantras
01-06-2013, 20:23
Νικολα και Δημητρη μετα απο 20 μηνες που ειμαι σ αυτη την παρεα του gs Forum ενα εχω να σας πω,,,,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ,νιωθω τυχερος που ειμαι στην μεγαλη αυτη παρεα!!!!!!
Καλο μηνα και καλα χιλιομετρα να εχουμε κι οσοι δεν θελουν, ειναι πολλοι οι δρομοι που μπορουν να ακολουθησουν ´μακρια μας´.....

Vag
02-06-2013, 11:16
@ Λεοντόκαρδος. Τώρα ναι ΟΚ καταλαβαίνω.

PITS
02-06-2013, 17:29
Νικολα και Δημητρη μετα απο 20 μηνες που ειμαι σ αυτη την παρεα του gs Forum ενα εχω να σας πω,,,,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ,νιωθω τυχερος που ειμαι στην μεγαλη αυτη παρεα!!!!!!
Καλο μηνα και καλα χιλιομετρα να εχουμε κι οσοι δεν θελουν, ειναι πολλοι οι δρομοι που μπορουν να ακολουθησουν ´μακρια μας´.....


κι απο μενα ενα ευχαριστω (δεν ειχε πιο μεγαλο) για την υπαρξη του φορουμ και για τον κοπο σας

Sakis
04-06-2013, 11:05
Νικόλα(ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΕ) θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου,
μπορούμε να τα επιβεβαιώσουμε όλοι όσοι έχουμε ασχοληθεί να στήσουμε μια εκδρομή-εκδήλωση-συνάντηση-ομαδική αγορά, για το πόσο χρειάζεται να αφιερώσουμε από τον προσωπικό μας χρόνο, πόσο κούραση και πόσα έξοδα κάνουμε…. και η ανταμοιβή μας τελικά είναι να ευχαριστηθούν οι φίλοι μας και να περάσουμε όμορφα.

Ναπολέων δεν θα σχολιάσω το πως ξεκίνησε η όλη παρεξήγηση αλλά το πώς την κατέληξες ρε φίλε… περίμενα πιο αντρίκια συμπεριφορά από σένα τουλάχιστον.
Νομίζω οφείλεις στους ανθρώπους που γνώρισες εδώ μέσα μια λογική εξήγηση για αυτή την συμπεριφορά σου.

:):)

george-k1
04-06-2013, 18:26
ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (7000 ΑΤΟΜΑ ) ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ.
ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΥ ΘΥΣΙΑΣΑΝ ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ.
ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑΝ ΩΡΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΟΥΣΙΑ..!!!

FILOKALI
05-06-2013, 01:31
Παιδιά , το NIKNAME μου προέρχεται από ένα Μοναστήρι που είναι σ ενα βουνό στο χωριό μου. Κάνουμε πανηγύρι 8 Σεπτεμβρίου κάθε χρόνο και σε όσους αρέσει η παραδοσιακή μουσινή- χορός, πέρυσι είχαμε τον Παναγιώτη Λάλεζα και εφέτος θα το επαναλάβουμε με την παρουσία μάλλον και του Βαγγέλη Κονιτόπουλου.
Σας καλώ όλους λοιπόν να γλεντήσουμε στο πανηγύρι αυτό, ν αφήσουμε στην άκρη όλα αυτά που διαβάζω και να ομορφήνουμε την ψυχή μας. με την ειρηνική , φιλική και διασκεδαστική συνύπαρξή μας, σκοπός εξ άλου που είναι όλων μας και γι αυτό είμαστε μέλη αυτής της όμορφης ομάδας. Τα περί εισαγγελέων είναι δουλειά άλλων που δέν έχουν χώρο αναμεσά μας. Το χωριό μου λοιπόν είναι το Πέτα Αχαίας και είναι ορεινό και παραθαλάσσιο συγχρόνως, διότι από το Μοναστήρι φαίνεται Ζάκυνθος και Κεφαλλονιά. Καλό βράδυ!!!!

DoctorAbo
05-06-2013, 10:18
Παιδιά , το NIKNAME μου προέρχεται από ένα Μοναστήρι που είναι σ ενα βουνό στο χωριό μου. Κάνουμε πανηγύρι 8 Σεπτεμβρίου κάθε χρόνο και σε όσους αρέσει η παραδοσιακή μουσινή- χορός, πέρυσι είχαμε τον Παναγιώτη Λάλεζα και εφέτος θα το επαναλάβουμε με την παρουσία μάλλον και του Βαγγέλη Κονιτόπουλου.
Σας καλώ όλους λοιπόν να γλεντήσουμε στο πανηγύρι αυτό, ν αφήσουμε στην άκρη όλα αυτά που διαβάζω και να ομορφήνουμε την ψυχή μας. με την ειρηνική , φιλική και διασκεδαστική συνύπαρξή μας, σκοπός εξ άλου που είναι όλων μας και γι αυτό είμαστε μέλη αυτής της όμορφης ομάδας. Τα περί εισαγγελέων είναι δουλειά άλλων που δέν έχουν χώρο αναμεσά μας. Το χωριό μου λοιπόν είναι το Πέτα Αχαίας και είναι ορεινό και παραθαλάσσιο συγχρόνως, διότι από το Μοναστήρι φαίνεται Ζάκυνθος και Κεφαλλονιά. Καλό βράδυ!!!!

:lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19: Φιλοκάλη, ξέρω πως θα έπρεπε να πω ευγενικά πως το συγκεκριμένο νήμα πραγματεύεται άλλο θέμα κλπ κλπ κλπ αλλά μου φάνηκε τόσο αστείο που το διάβασα εδώ μετά από όλα αυτά που έχουν προηγηθεί που δε μπόρεσα να κρατηθώ απ το να σκάσω στα γέλια. :lo19::lo19::lo19: