PDA

View Full Version : Bmw F 650 GS '06 - € 3.600 (Συζητήσιμη)


giota
28-05-2013, 12:40
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΤΑ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΒΑΛΑΩ ΕΝΑ BMW GS 650. ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΤΟΥ 2009 ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΚΥΡΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ!! ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ 12,500 ΧΙΛ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ 29000. ΤΟ ΠΟΥΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΡΜΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ (ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥΡΚΙΑ- ΣΥΡΙΑ ΤΟ 2007, ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!) ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΔΗΓΟΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΗΤΑΝ ΦΥΛΛΑΣΣΟΜΕΝΟ ΣΕ ΓΚΑΡΑΖ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΒΑΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΚΑΙ Η ΠΑΛΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ). ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ


################################

blast
28-05-2013, 13:10
Παιδεία πριν αρχίσουμε τα κλασικά ! πρώτο μήνυμα και αγγελία κτλπ κτλπ μήπως θα ήταν καλό να μπει ένας περιορισμός στο ποιος μπορεί να ανεβάσει μια αγγελία ? Πχ ελάχιστα ποστ ! Ώστε να μην έχουμε τα ιδία κάθε φορά !

giamil
28-05-2013, 13:20
Παιδεία πριν αρχίσουμε τα κλασικά ! πρώτο μήνυμα και αγγελία κτλπ κτλπ μήπως θα ήταν καλό να μπει ένας περιορισμός στο ποιος μπορεί να ανεβάσει μια αγγελία ? Πχ ελάχιστα ποστ ! Ώστε να μην έχουμε τα ιδία κάθε φορά !

Δεν χρειαζεται...



ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΛΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΓΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ



Λόγω του ότι το GS Forum δεν είναι site αγγελιών,

αλλά το τμήμα αγγελιών, είναι μια ακόμη δωρεάν παροχή προς τα μέλη μας,

πέρα από τους κανόνες δημοσιεύσεως αγγελιών - όπως ρητώς αναγράφονται στους "Όρους Χρήσης",

καλό θα είναι πριν δημοσιεύσουμε μια νέα αγγελία, να έχουμε υπόψη μας τα παρακάτω:

Η αγγελία να είναι γραμμένη απευθυνόμενη προς τα μέλη του φόρουμ μας

και όχι "κοπιαρισμένη" από άλλο site (π.χ. Χρυσή Ευκαιρία / Car.gr / κλπ).

Oι φωτογραφίες που θα επισυνάπτονται, θα πρέπει να είναι οι πρωτότυπες κ όχι αντίγραφα από άλλα sites,

όταν αυτές έχουν το λογότυπο του site, τυπωμένο σαν logo ή υδατογράφημα.

Eίναι το λιγότερο "άκομψο" προς τα μέλη μας, κάποιος να βάζει αγγελία

παραπέμποντας τους αναγνώστες μας σε άλλους ιστοχώρους εκτός GS Forum,

που έχουν σαν αποκλειστικό σκοπό το κέρδος, μέσω των αγγελιών ή και των διαφημίσεων

και να μην μπαίνει καν στον κόπο να πληκτρολογήσει τις λεπτομέρειες του προς πώληση αντικειμένου του,

μαζί με τις τυχόν φωτογραφίες του.


Επίσης,

κρίνεται δεοντολογικό, για λόγους διαφάνειας και αξιοπιστίας της συναλλαγής, αλλά και των συναλλασσομένων,

η επικοινωνία μεταξύ πωλητού και ενδιαφερομένων,

για δήλωση ενδιαφέροντος ή και για ζήτηση πληροφοριών,

να γίνεται μέσω του νήματος στο forum και όχι μέσω προσωπικών μηνυμάτων, ή e-mail, ή τηλεφώνου.

Orfeus
28-05-2013, 16:55
Περιοχη που βρισκεσαι; Μπορω να το δω;

Sent from the dark side of the moon.

MARK
28-05-2013, 17:44
Αγαπητή Γίωτα καταρχήν καλοσώρισες στην παρέα μας.Καλό θα ήταν να περάσεις και από εδώhttp://www.gsforum.gr/Καλώς-ήλθατε-4/ .
Πολύ σωστά ο φίλος GIAMIL έβαλε τους κανόνες για το ανέβασμα αγγελίας.
Να συμπληρώσω λέγοντας σου οτι δεν είμαστε site αγγελιών άλλα μια μεγάλη και όμορφη παρέα φίλων που μοιραζόμαστε το πάθος μας για τους δύο τροχούς.
Να είσαι καλά και καλοπούλητη η μοτοσυκλέτα σου .....

Φιλικά Γιάννης

giota
29-05-2013, 10:18
Με φάγατε ρε παιδιά!! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!

lalaios
29-05-2013, 11:59
Μην κολάς κοπέλα μου,άλοστε γιαυτό είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ,κολοπούλητο να πάρω και εγώ σειρά με ένα ίδιο,μπας και αλλάξω κατηγορία!!!!:ye32:

Fuji
29-05-2013, 13:40
Με φάγατε ρε παιδιά!! Ευχαριστώ για την φιλοξενία!!


Γιώτα, με συγχωρείς αλλά, ζήτησες κάποια φιλοξενία, και δε στη δώσαμε; Η απάντηση του Γιάννη είναι περιεκτικότατη, και αντανακλά τη φιλική διάθεση του φόρουμ.

Αγαπητή Γίωτα καταρχήν καλοσώρισες στην παρέα μας.Καλό θα ήταν να περάσεις και από εδώhttp://www.gsforum.gr/Καλώς-ήλθατε-4/ (http://www.gsforum.gr/%CE%9A%CE%B1%CE%BB%CF%8E%CF%82-%CE%AE%CE%BB%CE%B8%CE%B1%CF%84%CE%B5-4/) .
Πολύ σωστά ο φίλος GIAMIL έβαλε τους κανόνες για το ανέβασμα αγγελίας.
Να συμπληρώσω λέγοντας σου οτι δεν είμαστε site αγγελιών άλλα μια μεγάλη και όμορφη παρέα φίλων που μοιραζόμαστε το πάθος μας για τους δύο τροχούς.
Να είσαι καλά και καλοπούλητη η μοτοσυκλέτα σου .....

Φιλικά Γιάννης


Καλοπούλητη η μοτό σου.

jkapamarou
29-05-2013, 16:50
Καλοπούλητο. Τα 800 κυβικά είναι;

Orfeus
29-05-2013, 18:12
Οχι το 2μπουζο πριν απο αυτα.

Sent from the dark side of the moon.

archi
30-05-2013, 10:15
Θα μπορούσες να μου στείλεις με πμ τα στοιχεία επικοινωνίας σου για να τα πούμε?
καμιά φώτο θα δούμε? ;)