PDA

View Full Version : Κλοπή HONDA CBF 500 στην ΚΥΠΡΟ


taspi1
02-06-2013, 17:28
Σήμερα πρωινές ώρες (4.00 π.μ.) έκλεψαν από την πυλωτή της πολυκατοικίας στη Λεμεσό Κύπρου τη μηχανή του αδελφού μου. Πρόκειται για ένα Honda CBF 500 χρώματος ασημί, μοντέλο 2007 και με αριθμό πινακίδας LBL 853. Όποιος φίλος Κύπριος δει κάτι ας μου στείλει p.m. Τα στοιχεία μου και το τηλέφωνό μου είναι στο προφίλ μου. Eυχαριστώ.

giclas
02-06-2013, 18:04
βρε Ανασταση τετια μηχανακια δεν υπαρχουν στην Κυπρο για να το κανουν εξαρτηματα ....
αρα το εκλεψε φυλος του αδερφου σου που ηξερε τα κατατοπια ,κε μαληστα ο αδελφος σου ειχε κε τα κληδια πανω
η καπιος το πηρε γνωστος παλι του αδελφου σου για να καμη καπια αρπακτη,ληστια ακομη κε ........... δολοφονια σε κανα δεκαημερο !!!

που να τους κοπου τα χερια.....

υ.γ. πεστου να με παρει τηλ.

MARK
02-06-2013, 22:55
Και στην Κύπρο τα ίδια
:u59:

giclas
02-06-2013, 23:17
εδο ειναι καπος αλιος!!
τετια μηχανακια τα κτηπαν κε ζητανε λ7
περση κτηπισαν ενα gs1200 ζητησαν ενα 500αρι το παρκαρησαν κοντα σε ενα τυροπιταδικο στης 3.00 το πρωη κε το βρηκε η αστηνομια στις 6.00 οπου υδοπηιθηκε ο ιδιοκτιτης στης 6.30
στη συνεχεια εγηνε ενα μπερδεμα ο ενας ελεγε την μηχανη την βρηκε η αστνομια οι αλλοι την παρκαραμε για να σου τηλ. στης 7.οο θελουμε τα λ7 μας ####σετα :sm7::sm7:
τους εδοσε ςνα κατοσταρικο κε εμηνεεκη κουβεντα

taspi1
03-06-2013, 01:06
Μιχάλη μπορεί να μην υπάρχουν τέτοια μηχανάκια στην Κύπρο, αλλά τη μηχανή τη φορτώσανε σε φορτηγό και φύγανε. Ευχαριστώ πάντως, θα του πω να σου τηλ αύριο...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
03-06-2013, 02:28
.......για να καμη καπια αρπακτη,........

Μακάρι να είναι μόνο αυτό κ να την βρει γρήγορα ΚΑΙ ανέπαφη ο φίλος ...

Arkas
03-06-2013, 14:18
...
τους εδοσε ςνα κατοσταρικο κε εμηνεεκη κουβεντα
Kαι πολλά τους έδωσε τέτοιοι μπουνταλάδες που ήταν .... :D

giclas
03-06-2013, 17:46
Kαι πολλά τους έδωσε τέτοιοι μπουνταλάδες που ήταν .... :D

το κατοσταρηκο το εδοσε για να γορασει τι μπελατου διτι ο παικταδορ εχει 6,7 μηχανακια απο xr500 ανακατασκευασμενο μεχρη κε adventure 1200/12
εχει κε δυο παιδια 20 χρονο
εσεις λετε να τα πεταει τα κατοσταρηκα?

μηλησα με το Γιαννη που διδασκη στο πανεπηστημιο λεμεσου στο κλαδο αρχητεκτονηκης
ειναι ξηγημενω ατομο αυτα που ηθελα να του πω τα ηξερε που σημενη ειναι κε περπατημενως
μηλησα με δυο φυλαρακια κε αν ακουσου κατι θα με παρου τηλ.
το ιδιο θα κανη κε ο Γιαννης οτι ωρα κε να ειναι!

ααα!!!!! εμαθα κε κατι τι ειναι η πυλοτη?
εγω νωμηζα πως ηταν η αποθηκη ............τεληκα ειναι ο χωρος σταθμευσης που εχου οι πολικατηκιες !!!