PDA

View Full Version : κουταβακι 2.5 μηνων


γιαγια αρκουδα
16-07-2009, 22:06
παιδια προχτες το βραδυ βρικα αυτο το κουταβι να τρυγυριζει στην γειτονια. ειχε λουρακι στον λαιμο του . ειναι 2.5 μηνων οπως μου ειπε ο γιατρος που το πηγα για να δουμε αν εχει τσιπακι να βρω τον ιδιοκτητη του. τελικα δεν εχει τσιπακι και πηγα σε πετ σοπ και φιλοζωικες στην περιοχη μου αλλα δεν το εχει αναζιτηση κανεις . μου ειπαν να το κρατησο λιγες μερες και αν δεν βρεθει ο ιδιοκτητης του (που δεν το βλεπουν)να το δωσω σε καποιο φιλοζωο.
εγω οπως ξερετε μενω σε ενα μικρο διαμερισμα και εχω και ενα μικρο σκυλακι. οποτε αυτο που ειναι μεσαιου μεγεθους μεσα στο διαμερισμα θα ταλεπωριτε. οποιος ενδιαφερετε για τον μικρο παιχνιδιαρη ας μου τηλεφωνισει. απο οτι μου ειπε ο γιατρος ειναι γκριφον η ρατσα του.
εντομεταξη ακομα ρωταω για να βρω τον ιδιοκτητη του αλλα και καποιον που να το αγαπαει και να το παρει. βαζω την φωτογραφεια του να το δειτε.
6977290361
γιωργος

xvitos
16-07-2009, 22:35
κράτατο να έχει παρεα καο ο άλλος :sm7:

arisxios
16-07-2009, 23:14
:sm3::sm3::sm3::sm3:

Gazi
16-07-2009, 23:17
ΩΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ.....
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ???ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΒΡΕΙ Η ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???

γιαγια αρκουδα
17-07-2009, 07:20
εστιλα φωτο με ημεηλ στον ΣΚΑΙ στο παρατριχα μηπως και βρεθει κανεις. το αλλο που εχω ειναι ενα πομερανιαν σπιτς μικροσομο αυτο αν μεγαλοσει μεσα σε ενα διαμερισμα 75 τετραγωνικων με εμενα την κατερινα τουσ 3 γιους μου και το μικρο .... θα σπροχνει τα επιπλα με το σωμα του για να μπορει ναα κινητε . αλοστε αυτη η ρατσα πρεπει αν τρεχει και εδω στα φιλαδελφεια δεν υπαρχει περιπτοση να τρεχει μεσα στο διαμερισμα αλλα ουτε στον δρομμο :yz

aeriko
17-07-2009, 10:59
Καλημέρα, μπές αν θέλεις στο www.dogforum.gr ανήγγειλέ το εκεί. Θα πάρεις οπωσδήποτε κάποια βοήθεια. Ευχομαι γρήγορα να βρεί οικογένεια. Προσωπικά αδυνατώ καθ΄ότι έχω ήδη έναν γερμανικό ποιμενικό στο διαμέρισμα.

Arkas
19-07-2009, 04:38
Μακάρι να βρεθεί γρήγορα νέο σπίτι για τον μικρό φιλαράκο...

γιαγια αρκουδα
23-07-2009, 13:00
τελικα βρικα νεο σπιτη για το κουταβακι ειναι ενα παλικαρι αλβανικης καταγωγης που μενει στα φιλαδελφεια εχει στο σπιτη του μια μικρη αυλη 10 χ 6 και μενει με την γυναικα του και τα δυο μικρα παιδια του. απο προχτες που τον πειρε ο μπομπιρας ειναι μεσα στην τρελη χαρα που εχει χορο για να τρεχει και χωμα για να σκαβει:) παω καθε μερα απο εκει να τον βλεπουμε μ,ε την μικρη μου και αν παιζουνε . τελικος για ολους και για ολλα υπαρχει θεος .....

αντε και να ειναι ευτιχισμενο στο νεο του σπιτη :)

aeriko
23-07-2009, 13:12
χαρηκα αφάνταστα για τον μικρό. Πες όμως στον νέο ιδιοκτήτη ότι ο σκύλος δεν θέλει μόνο χώρο για παιχνίδι, αλλά και ανθρώπινη παρουσία, δηλαδή αγέλη.

Georgia
23-07-2009, 13:38
τελικα βρικα νεο σπιτη για το κουταβακι ειναι ενα παλικαρι αλβανικης καταγωγης που μενει στα φιλαδελφεια εχει στο σπιτη του μια μικρη αυλη 10 χ 6 και μενει με την γυναικα του και τα δυο μικρα παιδια του. απο προχτες που τον πειρε ο μπομπιρας ειναι μεσα στην τρελη χαρα που εχει χορο για να τρεχει και χωμα για να σκαβει:) παω καθε μερα απο εκει να τον βλεπουμε μ,ε την μικρη μου και αν παιζουνε . τελικος για ολους και για ολλα υπαρχει θεος .....

αντε και να ειναι ευτιχισμενο στο νεο του σπιτη :)




:sm8:

Arkas
23-07-2009, 14:17
τελικα βρικα νεο σπιτη για το κουταβακι ειναι ενα παλικαρι αλβανικης καταγωγης που μενει στα φιλαδελφεια εχει στο σπιτη του μια μικρη αυλη 10 χ 6 και μενει με την γυναικα του και τα δυο μικρα παιδια του. απο προχτες που τον πειρε ο μπομπιρας ειναι μεσα στην τρελη χαρα που εχει χορο για να τρεχει και χωμα για να σκαβει:) παω καθε μερα απο εκει να τον βλεπουμε μ,ε την μικρη μου και αν παιζουνε . τελικος για ολους και για ολλα υπαρχει θεος .....

αντε και να ειναι ευτιχισμενο στο νεο του σπιτη :)
Μπράβο Γιώργο!