PDA

View Full Version : ...αντε μετα να διασχισεις τα Σκοπια...


klagenfurt
09-06-2013, 09:06
εχω περασει πολλες φορες απο Σκοπια και δεν αντιμετωπισα το παραμικρο,
αντιθετα, γνωρισα και φιλοξενη συμπεριφορα, αλλα μετα απο αυτο που κυκλοφορησε, φοβαμαι...

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΚΑΝΕΙ GRAFFITI ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΚΟΠΙΑΝΟΥ ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗ!!! - YouTube

giclas
09-06-2013, 09:52
skopiaaaaa......
για τι φιλοξενεια κε σημπερηφορα μας λες ρε Χρισταρα !!!
σταματησα σε βενζηναδικο το 1988-90 κε ηταν μαζεμενη αρκετοι Ελληνες οι οπιοι φενωντα πολυ πρωβληματησμενοι.....κε τι εγηναι ? κλεψανε μια μερσεντες που ητανε μεσα ενας παπους ο οπιος πεθανε κε απεφασησε ο γιος κε η νοιφη του να περασου Ελλαδα κε να αναφερου στους Ευζωνες τι ειχε σημβη,τεληκα τους κλεψανε την μερσεντες με τον νεκρο παπου μεσα ! :sm7::yz

aeriko
09-06-2013, 10:11
skopiaaaaa......
για τι φιλοξενεια κε σημπερηφορα μας λες ρε Χρισταρα !!!
σταματησα σε βενζηναδικο το 1988-90 κε ηταν μαζεμενη αρκετοι Ελληνες οι οπιοι φενωντα πολυ πρωβληματησμενοι.....κε τι εγηναι ? κλεψανε μια μερσεντες που ητανε μεσα ενας παπους ο οπιος πεθανε κε απεφασησε ο γιος κε η νοιφη του να περασου Ελλαδα κε να αναφερου στους Ευζωνες τι ειχε σημβη,τεληκα τους κλεψανε την μερσεντες με τον νεκρο παπου μεσα ! :sm7::yz

Οσες φορές πέρασα από το 1977 έως και σήμερα ουδέν πρόβλημα, πλήν κάποιων προστίμων για υπερβολική ταχύτητα.

asotosios
09-06-2013, 11:01
Για άλλη μια φορα ντροπή...
και το χειρότερο όλων δεν είναι ότι είναι απλα ένας σκατομυαλοσ μα λα κας είναι βουλευτης...που σημαίνει ότι πολυ σκατομυαλοι των ψήφισαν...!!!

Arkas
09-06-2013, 11:16
Δυστυχώς Ευγένιε,
όσο το θέμα των λαθρομεταναστών αντιμετωπίζεται
από τις κυβερνήσεις, σα να πρόκειται για "ζωοκλοπή σε εμποροπανήγυρη",
αυτοί οι "σκατόμυαλοι" θα αυξάνονται γεωμετρικά ...


Sent from my genious iPad mini, using Tapatalk !

giclas
09-06-2013, 11:30
Οσες φορές πέρασα από το 1977 έως και σήμερα ουδέν πρόβλημα, πλήν κάποιων προστίμων για υπερβολική ταχύτητα.

το ξερω !
μονο σε μενα συνβενου !
ασε που με αναγκασα να πληροσω 22 $ αμερηκης το 1990 για δυο σαντουητζ κε δυο νεσκαφε !

PanLampro
10-06-2013, 11:13
1.
Οπως ειναι γνωστό αλλα και οπως φαινεται από τα παραπάνω,
η ηλιθιότητα
(α) δεν έχουν σύνορα...
(β) δεν πολεμιέται,
άρα μη σου τύχει...

2.
Επειδή και τα αρπακτικά είναι πανταχού παρόντα,
απλώς προσέχουμε (χωρίς υστερίες) για να έχουμε (όσο γίνεται λιγότερες απώλειες)...

3.
Για το ποιός (ποιοί) μας εκπροσωπεί (εκπροσωπούν), ότι και να πεί κανείς είναι λίγο, οπότε απλώς το βουλώνω...

asotosios
10-06-2013, 11:35
το ξερω !
μονο σε μενα συνβενου !
ασε που με αναγκασα να πληροσω 22 $ αμερηκης το 1990 για δυο σαντουητζ κε δυο νεσκαφε !

Ειδικα το συγκεκριμενο συμβαν (υπερχρεωση) που αναφερεις παραπανω ειναι παραπανω απο πιθανοτατο να σου συμβει σχεδον οπουδηποτε στον κοσμο...

ειτε εισαι στην Ευρωπη ειτε οχι...

Αυτο λοιπον δεν μπορει να ειναι ιδιωμα ενος λαου...
αν ειναι ετσι τοτε ολους τους Ελληνες να μας λενε απατεωνες γιατι ενας ταριφας π.χ μπορει να χρεωσε καποιον 100ευρω για να τον παρει απο το Αεροδρομιο κτλ κτλ...δεν εχει νοημα...

Προσωπικα θα με πειραζε πολυ λιγοτερο καποιος να μου ή να προσπαθησει να μου "κλεψει" 20ευρω για κατι που δεν τα αξιζει βλεπε σαντουιτς κτλ κτλ...

αλλα δεν θα ηθελα με τιποτα ενας σκατομυαλος σαν τον παραπανω εκπροσωπο καποιων στην Βουλη να μου την πεσει γιατι δεν του αρεσει η φατσα μου ή οποια αλλη ειναι η δικαιολογια του...

Ειδικα απο αυτους τους νοσταλγους των φωνιαδων των παπουδων μας, τους γερμανοτσολιαδες που μοιραζουν απλωχερα πατριωτισμο...!!!

Να θυμαστε καποτε ηταν οι κου#####στες...τωρα ειναι οι ξενοι...μετα θα ειμαστε εμεις οι ιδιοι οι οποιοι δεν συμφωνουμε με τα δικα τους πιστευω...
ειναι απλα τα πραγματα και εχουν ξαναγινει στο παρελθον...:mad:

lempoi
10-06-2013, 14:03
Δυστυχώς Ευγένιε,
όσο το θέμα των λαθρομεταναστών αντιμετωπίζεται
από τις κυβερνήσεις, σα να πρόκειται για "ζωοκλοπή σε εμποροπανήγυρη",
αυτοί οι "σκατόμυαλοι" θα αυξάνονται γεωμετρικά ...


Sent from my genious iPad mini, using Tapatalk !

σ αυτη τη χωρα υπηρχαν και υπαρχου φασιστες και πριν τους λαθρομεταναστες!!!

Billy-Bo
10-06-2013, 14:10
Δυστυχώς Ευγένιε,
όσο το θέμα των λαθρομεταναστών αντιμετωπίζεται
από τις κυβερνήσεις, σα να πρόκειται για "ζωοκλοπή σε εμποροπανήγυρη",
αυτοί οι "σκατόμυαλοι" θα αυξάνονται γεωμετρικά ...


Sent from my genious iPad mini, using Tapatalk !


:re21:

aeriko
10-06-2013, 14:16
σ αυτη τη χωρα υπηρχαν και υπαρχου φασιστες και πριν τους λαθρομεταναστες!!!

από αρχαιοτάτων χρόνων............

diomiles
10-06-2013, 14:20
από αρχαιοτάτων χρόνων............

Μόνο που σήμερα υπάρχουν πολλοί περισσότεροι......

lempoi
10-06-2013, 14:21
από αρχαιοτάτων χρόνων............

ναι φιλε πανο, ετσι ειναι. λαθρομεταναστες..(δεν μ αρεσει ο ορος για ανθρωπους μιλαμε)..υπαρχουν πολλα χρονια στην ελλαδα, οπως βεβαια και η χρυση αυγη. οσο ηταν βολεμενη στο συστημα των δυο κομματων ολα μια χαρα...τωρα λογο κρισης που ξεβολευτηκαν αποφασισαν να βγαλουν τον πραγματικο εαυτο τους. και ειναι κατα την γνωμη μου πολυ περισσοτεροι απο το 10% της χρυσης αυγης, που παλι κατα την γνωμη μου θα ανεβασει αρκετα το ποσοστο της!!!

Thomas Ptwmas
10-06-2013, 15:15
ναι φιλε πανο, ετσι ειναι. λαθρομεταναστες..(δεν μ αρεσει ο ορος για ανθρωπους μιλαμε)..υπαρχουν πολλα χρονια στην ελλαδα, οπως βεβαια και η χρυση αυγη. οσο ηταν βολεμενη στο συστημα των δυο κομματων ολα μια χαρα...τωρα λογο κρισης που ξεβολευτηκαν αποφασισαν να βγαλουν τον πραγματικο εαυτο τους. και ειναι κατα την γνωμη μου πολυ περισσοτεροι απο το 10% της χρυσης αυγης, που παλι κατα την γνωμη μου θα ανεβασει αρκετα το ποσοστο της!!!

Θέλω να ελπίζω οτι αυτό δεν θα γίνει (αναφέρομαι στην αύξηση του ποσοστού της ΧΑ) αλλά και 10% που είναι θεωρώ οτι είναι παααρα πολύ. Θα συμφωνήσω με τον Ευγένιο και θα πώ οτι η ΧΑ ήταν, είναι και θα είναι μια συμορία απο ανεγκέφαλους (το λιγότερο που μπορώ να πώ) και ποτέ δεν έκρυψε το ποιόν της. Τώρα το πώς κατάφερε και μάζεψε 400 χιλιάδες ψηφοφόρους (ο Αγ. Παντελεήμωνας μόνος του δεν δίνει ποσοστό 10% σε εθνικές εκλογές) είναι ενα μείζον θέμα που θα πρέπει να μας προβληματίσει όλους.

Συμφωνώ απόλυτα να εκπροσωπείται ακόμη κι αυτή η μερίδα πληθυσμού εφόσον κάποιοι τους ψήφισαν (δημοκρατία άλλωστε αυτό είναι) αλλά επίσης ΑΠΑΙΤΩ όποτε κάτι πίθηκοι σαν τον εν λόγω "κύριο" κάνουν αξιόποινες πράξεις να διώκονται αναλόγως και να μην "την βγάζουν λάδι".

tor
10-06-2013, 15:38
Συμφωνώ απόλυτα να εκπροσωπείται ακόμη κι αυτή η μερίδα πληθυσμού εφόσον κάποιοι τους ψήφισαν (δημοκρατία άλλωστε αυτό είναι) αλλά επίσης ΑΠΑΙΤΩ όποτε κάτι πίθηκοι σαν τον εν λόγω "κύριο" κάνουν αξιόποινες πράξεις να διώκονται αναλόγως και να μην "την βγάζουν λάδι".[/QUOTE]

:ye31::re21:

GeorgeP
10-06-2013, 16:00
Συμφωνώ απόλυτα να εκπροσωπείται ακόμη κι αυτή η μερίδα πληθυσμού εφόσον κάποιοι τους ψήφισαν (δημοκρατία άλλωστε αυτό είναι) αλλά επίσης ΑΠΑΙΤΩ όποτε κάτι πίθηκοι σαν τον εν λόγω "κύριο" κάνουν αξιόποινες πράξεις να διώκονται αναλόγως και να μην "την βγάζουν λάδι".

:ye31::re21:[/QUOTE]

Οπως αυτη ας πουμε????

http://www.zougla.gr/greece/article/ke-8i-anavoli-sti-diki-tis-skordeli (http://www.zougla.gr/greece/article/ke-8i-anavoli-sti-diki-tis-skordeli)

Ετσι για να καταλαβουμε οτι κι αυτοι με καποιον εμμεσο τροπο προστατευονται...........το απο ποιους ειναι μεγαλο θεμα.......

το κειμενο:

Η Θέμις Σκορδέλη κατάφερε να πάρει την 8η κατά σειρά αναβολή από το δικαστήριο σήμερα, για την υπόθεση του μαχαιρώματος ενός πρόσφυγα στον Αγ. Παντελεήμονα το 2011.

Η κυρία Σκορδέλη, γνωστή από τα τηλεοπτικά ρεπορτάζ που την βάφτιζαν «αγανακτισμένη κάτοικο του Αγ. Παντελεήμονα», είναι μέλος της Χρυσής Αυγής και κατηγορείται μαζί με άλλα δύο στελέχη του νεοναζιστικού κόμματος για απόπειρα ανθρωποκτονίας.

Η υπόθεση είχε αριθμό 1 στο πινάκιο του δικαστηρίου και αναβλήθηκε επειδή η κυρία Σκορδέλη και άλλος ένας συγκατηγορούμενος δεν θεώρησαν αναγκαίο να παραστούν διακωμωδώντας το δικαστικό σύστημα.

Οι επιπτώσεις για αυτήν την συμπεριφορά τους; Ανύπαρκτες.

Ο μόνος κατηγορούμενος που παρέστη ήταν ο γνωστός Χρυσαυγίτης Γιάννης Λουκιανός.

Η δίκη θα συνεχιστεί στις 22 Ιανουαρίου 2014…

lempoi
10-06-2013, 16:06
:ye31::re21:

Οπως αυτη ας πουμε????

http://www.zougla.gr/greece/article/ke-8i-anavoli-sti-diki-tis-skordeli (http://www.zougla.gr/greece/article/ke-8i-anavoli-sti-diki-tis-skordeli)

Ετσι για να καταλαβουμε οτι κι αυτοι με καποιον εμμεσο τροπο προστατευονται...........το απο ποιους ειναι μεγαλο θεμα.......

το κειμενο:

Η Θέμις Σκορδέλη κατάφερε να πάρει την 8η κατά σειρά αναβολή από το δικαστήριο σήμερα, για την υπόθεση του μαχαιρώματος ενός πρόσφυγα στον Αγ. Παντελεήμονα το 2011.

Η κυρία Σκορδέλη, γνωστή από τα τηλεοπτικά ρεπορτάζ που την βάφτιζαν «αγανακτισμένη κάτοικο του Αγ. Παντελεήμονα», είναι μέλος της Χρυσής Αυγής και κατηγορείται μαζί με άλλα δύο στελέχη του νεοναζιστικού κόμματος για απόπειρα ανθρωποκτονίας.

Η υπόθεση είχε αριθμό 1 στο πινάκιο του δικαστηρίου και αναβλήθηκε επειδή η κυρία Σκορδέλη και άλλος ένας συγκατηγορούμενος δεν θεώρησαν αναγκαίο να παραστούν διακωμωδώντας το δικαστικό σύστημα.

Οι επιπτώσεις για αυτήν την συμπεριφορά τους; Ανύπαρκτες.

Ο μόνος κατηγορούμενος που παρέστη ήταν ο γνωστός Χρυσαυγίτης Γιάννης Λουκιανός.

Η δίκη θα συνεχιστεί στις 22 Ιανουαρίου 2014…[/QUOTE]

να κι ενα θεμα που θα συμφωνησουμε....κατι αλλαζει!!!

Thomas Ptwmas
10-06-2013, 16:15
:ye31::re21:

Οπως αυτη ας πουμε????

http://www.zougla.gr/greece/article/ke-8i-anavoli-sti-diki-tis-skordeli (http://www.zougla.gr/greece/article/ke-8i-anavoli-sti-diki-tis-skordeli)

Ετσι για να καταλαβουμε οτι κι αυτοι με καποιον εμμεσο τροπο προστατευονται...........το απο ποιους ειναι μεγαλο θεμα.......

[/QUOTE]

Ακριβώς όπως αυτή. Εννοείται οτι προστατεύονται γι'αυτό και έχουν αποθρασυνθεί τελείως.

Δυστυχώς όμως εαν ρωτήσεις 10 ανθρώπους για το ποιός νομίζει οτι τους προστατεύει αυτούς το πιθανότερο είναι να λάβεις 11 διαφορετικές απαντήσεις :(:(:(

Ολοι έχουμε τις υποψίες μας αλλά χωρίς στοιχεία είναι απλά φανταΖίες που λέει κι ένας γνωστός μου :p

ckalfas
10-06-2013, 16:17
Ο φασισμός είναι γνώρισμα των ανεγκέφαλων, απ' όποια κατεύθυνση κι αν προέρχεται!
Όταν κάποτε βάλουμε στην άκρη τις ιδεολογίες και τα "κολλήματά" μας και σκεφτούμε με γνώμονα το κοινό μας καλό, τότε μόνο αυτός ο τόπος θα παράξει ξανά πολιτισμό!

Τώρα όσον αφορά το περιστατικό... ανεγκέφαλος φασίστας ο συγκεκριμένος, όπως και πανέξυπνος φασίστας αυτός που παραχάραξε την ιστορία ενός τόπου, οπότε... διαλέχτε...!!!
Φασίστας αυτός που βάζει το φυτίλι, φασίστας αυτός που τσίμπησε!;)

GeorgeP
10-06-2013, 16:20
......................................
Ολοι έχουμε τις υποψίες μας αλλά χωρίς στοιχεία είναι απλά φανταΖίες που λέει κι ένας γνωστός μου :p

O νομος προβλεπει κυρωσεις στον κατηγορουμενο ο οποιος ειναι αδικαιολογητως απων απο την δικη του.
Το ρεπορταζ της ''ζουγκλας'' απο οπου το ξεσηκωσα δεν αναφερει κατι επ αυτου.......
Ας βγαλει λοιπον ο καθεις, ως δικαιουται επι του παροντος, τα συμπερασματα του.

Thomas Ptwmas
10-06-2013, 16:24
O νομος προβλεπει κυρωσεις στον κατηγορουμενο ο οποιος ειναι αδικαιολογητως απων απο την δικη του.
Το ρεπορταζ της ''ζουγκλας'' απο οπου το ξεσηκωσα δεν αναφερει κατι επ αυτου.......
Ας βγαλει λοιπον ο καθεις, ως δικαιουται επι του παροντος, τα συμπερασματα του.


:ye31::ye02:

το νομοθετικό κομμάτι είναι μια χαρά (το μεγαλύτερο μέρος του τουλάχιστον). Στο εκτελεστικό πάσχουμε και ξεπηδούν τέτοια ρεπορτάζ, συμπεριφορές και παρασκήνιο

giclas
10-06-2013, 16:24
Ειδικα το συγκεκριμενο συμβαν (υπερχρεωση) που αναφερεις παραπανω ειναι παραπανω απο πιθανοτατο να σου συμβει σχεδον οπουδηποτε στον κοσμο...

ειτε εισαι στην Ευρωπη ειτε οχι...

Αυτο λοιπον δεν μπορει να ειναι ιδιωμα ενος λαου...
αν ειναι ετσι τοτε ολους τους Ελληνες να μας λενε απατεωνες γιατι ενας ταριφας π.χ μπορει να χρεωσε καποιον 100ευρω για να τον παρει απο το Αεροδρομιο κτλ κτλ...δεν εχει νοημα...

Προσωπικα θα με πειραζε πολυ λιγοτερο καποιος να μου ή να προσπαθησει να μου "κλεψει" 20ευρω για κατι που δεν τα αξιζει βλεπε σαντουιτς κτλ κτλ...

αλλα δεν θα ηθελα με τιποτα ενας σκατομυαλος σαν τον παραπανω εκπροσωπο καποιων στην Βουλη να μου την πεσει γιατι δεν του αρεσει η φατσα μου ή οποια αλλη ειναι η δικαιολογια του...

Ειδικα απο αυτους τους νοσταλγους των φωνιαδων των παπουδων μας, τους γερμανοτσολιαδες που μοιραζουν απλωχερα πατριωτισμο...!!!

Να θυμαστε καποτε ηταν οι κου#####στες...τωρα ειναι οι ξενοι...μετα θα ειμαστε εμεις οι ιδιοι οι οποιοι δεν συμφωνουμε με τα δικα τους πιστευω...
ειναι απλα τα πραγματα και εχουν ξαναγινει στο παρελθον...:mad:

Ευγενιε γιασου !

θα σου απαντησω για τα πιο πανω ενα ενα

δεν με εξαναγκασε ο καφετζης να πληροσω 22 δολαρια μονος του αλλα με κολομπατσο που καθοντουσα πανο σε μια τζιαβα 350 μαζη με εβλεπαν ειρωνηκα ,γελαγα κε εβγαζε μια το κλοπς κε μια το πιστολη κε αν γουσταρης κανε τον μανγκα .....κανω τον μαγκα εκη που με περνη !!

τη περιοδο 89-93 ξερεις ποσε φορες περημενα στα συνωρα για να περασω ευζωνες κε δεν με αφηνα οι σκοπιανοι να περασω γιατι επρεπε να κατεβου ποσες νταληκες απο τα σκοπια να περασου κε μετα αφου περασουν να περασω κε εγω
ο σκατομιαλος κατα την γνωμη ορησμενο ο λογος που του ευγαλε το αυτοκολητο απο την ταληκα κε καλα εκανε ηταν διοτι η Ελληνηκη δημοκρατια αναγνορηζη μια πρωην δημοκρατια της μακεδονιας, αυτος στο στηκ ελεγε δημοκρατια της μακεδονια .
αν ο νταληκερης θελη να περνα απο μια χωρα οφειλη να σεβετε την χωρα που διασχειζη ασχετος οτι δεν την γουσταρη, το ιδιο κανω κε εγω σε οπια χωρα ειμαι.
στην τουρκια το CY που ειναι γραμενω στην πηνακηδα το τελλαρο για να μην προκαλω οχι διοτι φοβαμε

τωρα αν ειναι γερμανοτσολιαδες εγω διαφωνο αλλοστε ειναι η προσωπικη μου αποψη απο την στηγμη που τον αναδηξατε εκη που μπηκε ητε τον θελετε ητε οχι, ο λογος που βγηκε ειναι διοτι κανει αυτα που κανει κε για να ξαναβγη πρεπη να τα κανει κε πιο συχνα

αναροτιουμε γιατι ο συρηζα δεν τα κανει αυτα κε κανει αλλα ! διοτι αυτοι που τον εκλεγου αυτα θελου
εγω αν ειμουν ο αλεξ θα εβαζα κε πεντε αφγανους μεσα στο σπιτι μου για να ειμαι κε πιο πυστεφτος

TEOSS
10-06-2013, 16:46
Για άλλη μια φορα ντροπή...
και το χειρότερο όλων δεν είναι ότι είναι απλα ένας σκατομυαλοσ μα λα κας είναι βουλευτης...που σημαίνει ότι πολυ σκατομυαλοι των ψήφισαν...!!!

Καλά οι <<στενόμυαλοι>> κουμouνιστές υπάρχουν εδώ και 80+ χρόνια … χιλιάδες <<στενόμυαλοι>> ψηφίζουν τα δίποδα που εκπροσωπούν σύριζα,κκε,δημαρ,ανταρσυα και διάφορα αμελητέα φασιστο-αριστεριστικά και κουμμouνιστικά απορρίμματα …
... η χα τι είναι?... η μύγα που τσιμπάει τα βόδια ???
:lo19::lo19::lo19:


Υ.Γ.
Προφανώς το στενό=σκατό!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

lempoi
10-06-2013, 16:54
βρε καλως τον!! να ο πρωτος!! βαση ποσοστο υπαρχουν αλλοι 699 εδω μεσα!!!!:lo19::lo19::lo19::cool2::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19:

TEOSS
10-06-2013, 17:01
O νομος προβλεπει κυρωσεις στον κατηγορουμενο ο οποιος ειναι αδικαιολογητως απων απο την δικη του.
Το ρεπορταζ της ''ζουγκλας'' απο οπου το ξεσηκωσα δεν αναφερει κατι επ αυτου.......
Ας βγαλει λοιπον ο καθεις, ως δικαιουται επι του παροντος, τα συμπερασματα του.


Γιώργο, το ρεπορτάζ της ζούγκλας είναι για την … ζούγκλα.:cool:

Οι κυρώσεις …ποιες κυρώσεις ? Γνωρίζεις τους λόγους <<μη προσέλευσης>> που επικαλέστηκαν οι δικηγόροι των κατηγορουμένων ?:cool:

Το νομικό σύστημα είναι γνωστό… επί δεκαετίες το εκμεταλλεύονται αναρχικοί, ληστές, έμποροι ναρκωτικών, δολοφόνοι, κλέπτες και όλα τα γνωστά κουμάσια του ποινικού και πολιτικού υποκόσμου … μέχρι τώρα λοιπόν ήταν όλα καλά και τώρα που χρησιμοποιούν τα ίδια δικαιώματα-νομικά παράθυρα, κατηγορούμενοι που πρόσχοντε πολιτικά στην χρυσή αυγή … βλέπουμε ξαφνικά ότι υπάρχει νομικό ζήτημα…??? ;)
:)

TEOSS
10-06-2013, 17:05
βρε καλως τον!! να ο πρωτος!! βαση ποσοστο υπαρχουν αλλοι 699 εδω μεσα!!!!:lo19::lo19::lo19::cool2::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::lo19:

Αυθαίρετα συμπεράσματα είναι ένα βασικό χαρακτηριστικό των όντων που τσιμπιούνται ...;)
:cool2::cool2::cool2:

lempoi
10-06-2013, 17:12
αστ αυτα, και πες καθαρα.. συμφωνεις με το βιντεκι με τον νταλικερη που ανεβασε ο φιλος??? σου αρεσε αυτο που του εκαναν?? πες θα ειναι ενδιαφερον!!

asotosios
10-06-2013, 17:25
Καλά οι <<στενόμυαλοι>> κουμouνιστές υπάρχουν εδώ και 80+ χρόνια … χιλιάδες <<στενόμυαλοι>> ψηφίζουν τα δίποδα που εκπροσωπούν σύριζα,κκε,δημαρ,ανταρσυα και διάφορα αμελητέα φασιστο-αριστεριστικά και κουμμouνιστικά απορρίμματα …
... η χα τι είναι?... η μύγα που τσιμπάει τα βόδια ???
:lo19::lo19::lo19:


Υ.Γ.
Προφανώς το στενό=σκατό!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αναφερομαι σε ολα τα ακρα...

Αλλα ακομα και για τα ακρα της αριστερας, τουλαχιστον δεν συνεστησαν ομαδες κρουσης ή αλλιώς ταγματα εφοδων εντος της πολης...και σιγουρα δεν ετυχαν βοηθειας/καλυψης κτλ κτλ απο Μπατσους...(δεν αναφερομαι σε αστυνομικους να μην παρεξηγηθω)...

TEOSS
10-06-2013, 17:30
αστ αυτα, και πες καθαρα.. συμφωνεις με το βιντεκι με τον νταλικερη που ανεβασε ο φιλος??? σου αρεσε αυτο που του εκαναν?? πες θα ειναι ενδιαφερον!!

Σαφώς και η κίνηση του βουλευτή είναι κατακριτέα, άστοχη, ανούσια και προφανώς χαζή…
Γενικά έχω παρατηρήσει ότι η ΧΑ κερδίζει, όχι από τις κινήσεις της αλλά από τις σπασμωδικές και ακόμη χαζότερες κινήσεις του … <<συνταγματικού τόξου>>:rolleyes: !!!
:cool2:

asotosios
10-06-2013, 17:34
Ευγενιε γιασου !

θα σου απαντησω για τα πιο πανω ενα ενα

δεν με εξαναγκασε ο καφετζης να πληροσω 22 δολαρια μονος του αλλα με κολομπατσο που καθοντουσα πανο σε μια τζιαβα 350 μαζη με εβλεπαν ειρωνηκα ,γελαγα κε εβγαζε μια το κλοπς κε μια το πιστολη κε αν γουσταρης κανε τον μανγκα .....κανω τον μαγκα εκη που με περνη !!

τη περιοδο 89-93 ξερεις ποσε φορες περημενα στα συνωρα για να περασω ευζωνες κε δεν με αφηνα οι σκοπιανοι να περασω γιατι επρεπε να κατεβου ποσες νταληκες απο τα σκοπια να περασου κε μετα αφου περασουν να περασω κε εγω
ο σκατομιαλος κατα την γνωμη ορησμενο ο λογος που του ευγαλε το αυτοκολητο απο την ταληκα κε καλα εκανε ηταν διοτι η Ελληνηκη δημοκρατια αναγνορηζη μια πρωην δημοκρατια της μακεδονιας, αυτος στο στηκ ελεγε δημοκρατια της μακεδονια .
αν ο νταληκερης θελη να περνα απο μια χωρα οφειλη να σεβετε την χωρα που διασχειζη ασχετος οτι δεν την γουσταρη, το ιδιο κανω κε εγω σε οπια χωρα ειμαι.
στην τουρκια το CY που ειναι γραμενω στην πηνακηδα το τελλαρο για να μην προκαλω οχι διοτι φοβαμε

τωρα αν ειναι γερμανοτσολιαδες εγω διαφωνο αλλοστε ειναι η προσωπικη μου αποψη απο την στηγμη που τον αναδηξατε εκη που μπηκε ητε τον θελετε ητε οχι, ο λογος που βγηκε ειναι διοτι κανει αυτα που κανει κε για να ξαναβγη πρεπη να τα κανει κε πιο συχνα

αναροτιουμε γιατι ο συρηζα δεν τα κανει αυτα κε κανει αλλα ! διοτι αυτοι που τον εκλεγου αυτα θελου
εγω αν ειμουν ο αλεξ θα εβαζα κε πεντε αφγανους μεσα στο σπιτι μου για να ειμαι κε πιο πυστεφτος

Νομιζω οτι εισαι ξεκαθαρος στο πως στα "εφαγαν" τα 22δολαρια...σε αλλους μπορει να τα ετρωγαν πολυ πιο απλα...ανεξαρτητου μπατσων, γκλοπ και οπλων...!!! και θα συμφωνησω απολυτα οτι ειναι αδικο και ανεντιμο...

Οσον αφορα τα συνορα που σε καθυστερουσαν...μπορει αντιστοιχα να συνεβαινε το ιδιο και απο την δικη μας πλευρα προς αυτους...οχι οτι αυτο δικαιολογει τετοιες συμπεριφορες...

οπως και να εχει το προβλημα σου εχει να κανει με ακραιες συμπεριφορες προς το προσωπο σου...αρα καλο ειναι αφου ειδες τετοιες συμπεριφορες να μην τις επικρωτεις...

και εγω εζησα τι σημαινει ρατσισμος απο μια ομαδα σκατομυαλων (ευτυχως μπορεσα και υπερασπιστηκα των ευατο μου χωρις πολλα πολλα παρατραγουδα για εμενα) οταν ζουσα στην Αγγλια, αλλα δεν θεωρω οτι οι Αγγλοι ειναι ρατσιστες και κυριως...
...ΔΕΝ θελω να φερθω, ή να φερθει αλλος, ρατσιστικα σε κανεναν συνανθρωπο μου...

TEOSS
10-06-2013, 17:35
Αναφερομαι σε ολα τα ακρα...

Αλλα ακομα και για τα ακρα της αριστερας, τουλαχιστον δεν συνεστησαν ομαδες κρουσης ή αλλιώς ταγματα εφοδων εντος της πολης...


και σιγουρα δεν ετυχαν βοηθειας/καλυψης κτλ κτλ απο Μπατσους...(δεν αναφερομαι σε αστυνομικους να μην παρεξηγηθω)...
Εδώ προφανώς είσαι σε σύγχυση:cool:

Ούτε ιστορία γνωρίζεις …ούτε δελτία ειδήσεων παρακολουθείς…. Συνεπές επακόλουθο τα όσα γράφεις !!!;)

lempoi
10-06-2013, 17:37
Ούτε ιστορία γνωρίζεις …ούτε δελτία ειδήσεων παρακολουθείς…. Συνεπές επακόλουθο τα όσα γράφεις !!!;)

χαχαχαχχα...δελτια ειδησεων.. απο εκει μαθαινεις τις αληθειες σου??? συγχαρητηρια!!!:sm2::sm2::sm2:

asotosios
10-06-2013, 17:41
Απλα θα αντιστρεψω τα ποσταρισματα σου...σαν απαντηση...!!!


Ούτε ιστορία γνωρίζεις …ούτε δελτία ειδήσεων παρακολουθείς…. Συνεπές επακόλουθο τα όσα γράφεις !!!;)

Αυθαίρετα συμπεράσματα είναι ένα βασικό χαρακτηριστικό των όντων που τσιμπιούνται ...;)
:cool2::cool2::cool2:

GeorgeP
10-06-2013, 18:00
Γιώργο, το ρεπορτάζ της ζούγκλας είναι για την … ζούγκλα.:cool:

Οι κυρώσεις …ποιες κυρώσεις ? Γνωρίζεις τους λόγους <<μη προσέλευσης>> που επικαλέστηκαν οι δικηγόροι των κατηγορουμένων ?:cool:

Γιαυτο εγραψα οτι μπορω να φανταστω τα παντα αφου το ρεπορταζ δεν λεει.
Αλλα 8 αναβολες? ποσες απο γιατρο και ποσες απο την σημαια....... ανευ ποινης........


Το νομικό σύστημα είναι γνωστό… επί δεκαετίες το εκμεταλλεύονται αναρχικοί, ληστές, έμποροι ναρκωτικών, δολοφόνοι, κλέπτες και όλα τα γνωστά κουμάσια του ποινικού και πολιτικού υποκόσμου … μέχρι τώρα λοιπόν ήταν όλα καλά και τώρα που χρησιμοποιούν τα ίδια δικαιώματα-νομικά παράθυρα, κατηγορούμενοι που πρόσχοντε πολιτικά στην χρυσή αυγή … βλέπουμε ξαφνικά ότι υπάρχει νομικό ζήτημα…??? ;)
:)

Μπα οχι ξαφνικα αλλα απο την εποχη του παραδικαστικου και μεχρι τωρα.........

TEOSS
10-06-2013, 23:19
[/SIZE]

Γιαυτο εγραψα οτι μπορω να φανταστω τα παντα αφου το ρεπορταζ δεν λεει.
Αλλα 8 αναβολες? ποσες απο γιατρο και ποσες απο την σημαια....... ανευ ποινης........


Μπα οχι ξαφνικα αλλα απο την εποχη του παραδικαστικου και μεχρι τωρα.........

Όλες οι αναβολές των κατηγορουμένων είναι δικαιολογημένες, διαφορετικά διατάζεται <<βιαία προσαγωγή>>.
Τα παράθυρα πολλά και εκτός ασθενείας κατηγορουμένου, π.χ <<κόλλημα>> δικηγόρου!
Ποινές για αυθαίρετη απουσία έχουν οι μάρτυρες, αλλά είναι μικρά χρηματικά ποσά. Απουσία βασικών μαρτύρων δίνει αναβολή…. Άλλα μπορεί να διαταχτεί βιαία προσαγωγή του μάρτυρα …εάν βέβαια είναι στην Ελλάδα γιατί εάν έχει πάει για επείγουσες <<ιατρικές εξετάσεις ή νοσηλεία>> στο Λονδίνο => αναβολή !!! Οι μάρτυρες δεν έχουν απαγόρευση εξόδου από την χώρα, ούτε οι δικηγόροι !!!;)

Τα παραδικαστικά τα έχουμε συζητήσει και από τότε (που τα λέγαμε) μέχρι σήμερα έχει προχωρήσει το … 20% !!!
...χάλι μαύρο…:cool:
:)

TEOSS
11-06-2013, 00:47
χαχαχαχχα...δελτια ειδησεων.. απο εκει μαθαινεις τις αληθειες σου??? συγχαρητηρια!!!:sm2::sm2::sm2:

Δελτία ειδήσεων δεν είναι μόνο τα προγράμματα ειδήσεων των μεγάλων τηλεοπτικών σταθμών … δεν περίμενα βέβαια να το γνωρίζεις αυτό …!!!:rolleyes:


Τα <<τάγματα εφόδου>> των αριστερών δρουν δεκαετίες στην χώρα. Εκτός και εάν ... όταν μια ομάδα ατόμων χτυπάει έναν μοτοσικλετιστή (με Varadero!!!) επειδή φορά καπέλο με την Ελληνική σημαία ή επειδή έχει στο κράνος του επίσης την σημαία, όταν επιτίθενται σπάνε και καίνε εμπορικά καταστήματα, όταν επιτίθενται και χτυπάνε ή κάνουν ένοπλες δολοφονικές επιθέσεις κατά αστυνομικών, όταν επιτίθενται σε αστυνομικά τμήματα και τα καίνε ή καταστρέφουν τα περιπολικά, όταν επιτίθενται σε ανυποψίαστους πολίτες (ακόμα και ..τουρίστες) μόνο και μόνο επειδή τους περνάνε για <<χρυσααυγίτες>>!!!, κ.α ... δεν τρέχει μία …:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Λίγα από τα πρόσφατα περιστατικά δράσης τους ...
�����÷ �� ����̽�� ��Ĭ ���Ž������ �ķ� ��. ��. �������� �ķ� ����� (http://www.preveza-info.gr/node.php?id=12351)
Politikanet.gr: Νέα επίθεση αντιεξουσιαστών σε αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ στη Πάτρα (http://www.politikanet.gr/2013/03/blog-post_5399.html)
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΦΟΥΝΤΑ ΕΡΙΞΑΝ ΤΑ "ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ" ΤΙΣ ΜΟΛΟΤΟΦ ΣΤΟ Α.Τ. ΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣ... ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ ΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΔΟΛΟΦΟΝ� (http://www.news123.gr/nea/newsgroup.php/3075263/)
kathimerini.gr - Επίθεση με μολότοφ στο αστυνομικό τμήμα στα Εξάρχεια (http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_22/02/2013_484106)

Καλά δεν μιλάμε για τα <<τάγματα εφόδου>> των λαθρομεταναστών και των αριστερών προστατών τους …
Δημοτική Αστυνομία Αθήνας: Νέα επίθεση κατά δημοτικών αστυνομικών σε Αθήνα & Πειραιά την περασμένη εβδομάδα (http://athens-municipal-police.blogspot.gr/2011/04/blog-post.html)
Δύο αστυνομικοί τραυματίστηκαν από επίθεση αλλοδαπών στα Εξάρχεια | κοινωνια | ethnos.gr (http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63760418)
....:cool:


Υ.Γ.
Πάντως καλά πάτε … άντε να φτάσετε την αυγή στο 25% !!!


Όχι αυτήν την αυγή …

Η Αυγή Online - Η εφημερίδα της αριστεράς στο διαδίκτυο (http://www.avgi.gr/)

Αυτήν …
Χρυσή Αυγή | Αρχική (http://www.xryshaygh.com/):cool2::cool2:
:lo19::lo19::lo19:

TEOSS
11-06-2013, 01:02
Απλα θα αντιστρεψω τα ποσταρισματα σου...σαν απαντηση...!!!

Τώρα νομίζεις ότι έκανες κόλπο γκρόσο ??? :lo19::lo19:

Εγώ γνωρίζω ιστορία και γι΄ αυτό γνωρίζω τι εστί αριστερά και κουμμouνισμός καθώς και τα εγκλήματα τους σε Ελλάδα και εξωτερικό.:cool::cool::cool:

Εάν με τσιμπούσε μύγα, θα άνοιγα συνέχεια <<θρεντ>> με τις επιθέσεις των αριστερών ταγμάτων εφόδου,τα εγκλήματα των λάθρο-ή νόμιμων μεταναστών, τις αλλοπρόσαλλες δηλώσεις των συριζαίων πολιτικών και των απίστευτων δελτίων τύπου του ΚΚΕ …. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Άλλοι λοιπόν, φαίνεται από τα γεγονότα, να έχουν την μύγα …http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%9C%CF%8D%CE%B3%CE%B1:cool2::cool2::cool2:

TEOSS
11-06-2013, 01:26
Και ένα πεδίο έρευνας για τα <<####@@###>> λαγωνικά που βγάζουν συμπεράσματα και αρέσκονται να κολλάνε <<ταμπέλες>> για να το παίξουν έξυπνοι : Βρείτε ΕΝΑ και ΜΟΝΟ ΕΝΑ ποστάρισμα που να έχω εκφέρει γνώμη υπέρ της μονομερούς οικονομικής δράσης της Ελλάδας (π.χ. καταγγελία μνημονίου κ.α.) και της επιστροφής στην δραχμή, που αποτελεί βασική πολιτική γραμμή της χρυσής αυγής (και όχι μόνο)…:cool:

Αφού το βρείτε (λέμε τώρα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:), συζητάμε ξανά …
:cool2::cool2::cool2:

TEOSS
11-06-2013, 01:51
.....
Τα <<τάγματα εφόδου>> των αριστερών δρουν δεκαετίες στην χώρα.
...........
.....

Καλά δεν μιλάμε για τα <<τάγματα εφόδου>> των λαθρομεταναστών και των αριστερών προστατών τους …
...........

:cool:Παράληψη ---> προσθήκη :
Δεν ανέφερα τα αριστερής προελεύσεως τρομοκρατικά δίκτυα, τις οργανώσεις που είχαν (έχουν?) σκοπό την ένοπλη κατάληψη της εξουσίας …τις <<λαϊκές>> επαναστάσεις και άλλα ευτράπελα αριστερά οράματα …

Που δυστυχώς για τα θύματά τους, προσπάθησαν να εφαρμόσουν…

.... και ευτυχώς για όλους μας, ΑΠΕΤΥΧΑΝ !!!

Υ.Γ.
Πάντως καλά πάτε … άντε να φτάσετε την αυγή στο 25% !!!


Όχι αυτήν την αυγή …

Η Αυγή Online - Η εφημερίδα της αριστεράς στο διαδίκτυο (http://www.avgi.gr/)

Αυτήν …
Χρυσή Αυγή | Αρχική (http://www.xryshaygh.com/):cool2::cool2:
:lo19::lo19::lo19:

:ye33:

asotosios
11-06-2013, 16:08
Τώρα νομίζεις ότι έκανες κόλπο γκρόσο ??? :lo19::lo19:

Εγώ γνωρίζω ιστορία και γι΄ αυτό γνωρίζω τι εστί αριστερά και κουμμouνισμός καθώς και τα εγκλήματα τους σε Ελλάδα και εξωτερικό.:cool::cool::cool:

Εάν με τσιμπούσε μύγα, θα άνοιγα συνέχεια <<θρεντ>> με τις επιθέσεις των αριστερών ταγμάτων εφόδου,τα εγκλήματα των λάθρο-ή νόμιμων μεταναστών, τις αλλοπρόσαλλες δηλώσεις των συριζαίων πολιτικών και των απίστευτων δελτίων τύπου του ΚΚΕ …. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Άλλοι λοιπόν, φαίνεται από τα γεγονότα, να έχουν την μύγα …Μύγα - Φρικηπαίδεια (http://frikipaideia.wikia.com/wiki/%CE%9C%CF%8D%CE%B3%CE%B1):cool2::cool2::cool2:


απλα απαντησα με χρηση της δικης σου λογικης (αν μπορει καποιος να ισχυριστει οτι υπαρχει λογικη σε τετοιου ειδους απαντησεις φυσικα)

δλδ της απροκλυτης επιθεσης, τραμπουκιζοντας τον συνομιλιτη σου σε καθε ευκαιρια...αραγε ποσα κοινα εχεις τελικα με αυτους τους στενομυαλους που λες παραπανω...αραγε ποσο μπορει καποιος να ισχυριστει οτι αυτο αποτελει λογικη...

Επισης θελεις να μας αποδηξεις οτι τα μπαχαλακια, που και αυτα καλυπτονται απο τους μπατσους (επιμενο στον αρχικο διαχωρισμο μου) να μην το ξεχναμε...οτι ειναι αριστεροι...οτι ειναι δεξιοι...οτι ανηκουν καπου γενικοτερα...???

λες και τα μπαχαλα εχουν ιδεολογια...απλα να σπανε θελουν...και καποιους βολευουν αλλωστε οι "γνωστοι αγνωστοι" να σπανε...ποιους αραγε...ποιοι δεν τους συλλαμβανουν...???

Μυγες και Βοδια...

AKIS_21
11-06-2013, 18:13
εγω ενα 8α πω η ελλαδα απο την 7ετια και μετα κυβερνιεται απο δημοκρατικες δυναμεις το αποτελεσμα το ζουμε ολοι τωρα τι σημαινει φασισμος τι κου#####σμος και τη δημοκρατια εμενα δε με απασχολει με απασχολει οι προδοτες να μπουνε φυλακη και οι φιλοευρωπεοι ας μα8ουν οτι ολοι στην ευρωπη βαζουν πρωτα τη χωρα τους και μετα το κοινο καλο αν αυτο στην ελλαδα 8εωρειτε φασισμος ναι ειμαι φασιστας

AKIS_21
11-06-2013, 18:13
περιεργο χιουμορ εχει το συστημα ουτε τη λεξη κου#####σμος δε αφηνει να γραφτει:lo19::lo19::lo19:

tattoopanther
11-06-2013, 20:37
περιεργο χιουμορ εχει το συστημα ουτε τη λεξη κου#####σμος δε αφηνει να γραφτει:lo19::lo19::lo19:


και γώ αυτήν την απορία είχα στην αρχή.,.,
όλοι δεξιοί και τα φασιστάκια εδώ μέσα μαζευτήκανε.,.,?

:sm7::sm7:

αλλα είναι το μ@Υνί στη μέση.,της λέξης.,.,.,.,:sm7:

κατάλαβες.,.,.,?


εντάξ το θέμα το χΕσαμε.,.,.,

αλλα χαμένο ήταν απο την αρχή.,

άντε μετά να διασχίσεις τα σκόπια.,.,

μπρρρρρρρ., φοβάμαι μόνο που λέω την λέξη.,.,

AKIS_21
11-06-2013, 22:20
:ye32:και γώ αυτήν την απορία είχα στην αρχή.,.,
όλοι δεξιοί και τα φασιστάκια εδώ μέσα μαζευτήκανε.,.,?

:sm7::sm7:

αλλα είναι το μ@Υνί στη μέση.,της λέξης.,.,.,.,:sm7:

κατάλαβες.,.,.,?


εντάξ το θέμα το χΕσαμε.,.,.,

αλλα χαμένο ήταν απο την αρχή.,

άντε μετά να διασχίσεις τα σκόπια.,.,

μπρρρρρρρ., φοβάμαι μόνο που λέω την λέξη.,.,

ilias vara
11-06-2013, 22:44
κοyμoyνiστης.,,:ha16::ha16::ha16::ha16:

AKIS_21
11-06-2013, 22:51
:di43:κοyμoyνiστης.,,:ha16::ha16::ha16::ha16:

silvestros
11-06-2013, 23:20
κοyμoyνiστης.,,:ha16::ha16::ha16::ha16:


κου (Υ) στής

TEOSS
12-06-2013, 04:21
απλα απαντησα με χρηση της δικης σου λογικης (αν μπορει καποιος να ισχυριστει οτι υπαρχει λογικη σε τετοιου ειδους απαντησεις φυσικα)

δλδ της απροκλυτης επιθεσης,
Τι μας λες??? θα βγαίνει ο κάθε κομouνιστής να βρίζει και να κάνει προπαγάνδα(με αφορμή την ΧΑ ή οτιδήποτε) και δεν θα του απαντώ ... στην γλώσσα του??? Κι εσύ τι ρόλο βαράς, δικηγόρος του κκΕ?
τραμπουκιζοντας τον συνομιλιτη σου σε καθε ευκαιρια...αραγε ποσα κοινα εχεις τελικα με αυτους τους στενομυαλους που λες παραπανω...αραγε ποσο μπορει καποιος να ισχυριστει οτι αυτο αποτελει λογικη..
Εγώ δεν ψήφισα ΠΟΤΕ αυτούς που αναφέρω ... εσύ?:D:D:D

Επισης θελεις να μας αποδηξεις οτι τα μπαχαλακια, που και αυτα καλυπτονται απο τους μπατσους (επιμενο στον αρχικο διαχωρισμο μου) να μην το ξεχναμε...οτι ειναι αριστεροι...οτι ειναι δεξιοι...οτι ανηκουν καπου γενικοτερα...??? καλά, τα΄χεις χαμένα εντελώς (1) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

λες και τα μπαχαλα εχουν ιδεολογια...απλα να σπανε θελουν...και καποιους βολευουν αλλωστε οι "γνωστοι αγνωστοι" να σπανε...ποιους αραγε...ποιοι δεν τους συλλαμβανουν...???καλά, τα΄χεις χαμένα εντελώς (2):rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μυγες και Βοδια...
Η γνωστές ##@@## αριστερίστικες τακτικές.
Βγαίνουμε βρίζουμε και εάν κάποιος μας την πει …. είναι τραμπούκος και χρυσαυγίτης !!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Πάρε φόρα και βάλε μια όπισθεν ….. να ξελαμπικάρεις !!!:cool2::cool2::cool2:

asotosios
12-06-2013, 08:02
Η γνωστές ##@@## αριστερίστικες τακτικές.
Βγαίνουμε βρίζουμε και εάν κάποιος μας την πει …. είναι τραμπούκος και χρυσαυγίτης !!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Πάρε φόρα και βάλε μια όπισθεν ….. να ξελαμπικάρεις !!!:cool2::cool2::cool2:


Έχεις πραισθησεις...
Αν δεν ανήκεις σε αυτούς που βρίζω δλδ ΧΑ δεν έχεις λόγους να θιγεσαι...!!!
Αν πάλι θιγεσαι γιατι ανήκεις στην ΧΑ, τότε το ότι σε έβρισα θα έπρεπε να είναι το μικρότερο απο τα προβλήματα σου...το στενόμυαλος θα έπρεπε να είναι το μεγαλύτερο...!!!

Και θα ήθελα να εξηγήσεις περισσότερο το τελευταίο σου σχόλιο...περι όπισθεν...!!!

"Πάρε φόρα και βάλε μια όπισθεν ….. να ξελαμπικάρεις !!!"

AKIS_21
12-06-2013, 08:54
Έχεις πραισθησεις...
Αν δεν ανήκεις σε αυτούς που βρίζω δλδ ΧΑ δεν έχεις λόγους να θιγεσαι...!!!
Αν πάλι θιγεσαι γιατι ανήκεις στην ΧΑ, τότε το ότι σε έβρισα θα έπρεπε να είναι το μικρότερο απο τα προβλήματα σου...το στενόμυαλος θα έπρεπε να είναι το μεγαλύτερο...!!!

Και θα ήθελα να εξηγήσεις περισσότερο το τελευταίο σου σχόλιο...περι όπισθεν...!!!

"Πάρε φόρα και βάλε μια όπισθεν ….. να ξελαμπικάρεις !!!"

Παραφερεσαι υπάρχει το Wikipedia μιας και είσαι μηχανοβιος να διαβάσεις για το road of bones

asotosios
12-06-2013, 09:26
Παραφερεσαι υπάρχει το Wikipedia μιας και είσαι μηχανοβιος να διαβάσεις για το road of bones

???

θα μπορουσες πριν μου πεις οτι παραφερομαι (το ακουσα και αυτο)...να μου πεις τι εχει να κανει το Road of Bones με το θεμα της ΧΑ...???
και κυριως τι εχει να κανει με τον τροπο που γραφει ο συμφουρμιτης TEOSS...???

AKIS_21
12-06-2013, 10:53
???

θα μπορουσες πριν μου πεις οτι παραφερομαι (το ακουσα και αυτο)...να μου πεις τι εχει να κανει το Road of Bones με το θεμα της ΧΑ...???
και κυριως τι εχει να κανει με τον τροπο που γραφει ο συμφουρμιτης TEOSS...???
Το παράφερεσαι το λέω για το τροπο συνομιλίας με τον teoss με θίγει να ακούω βρισιές και όχι επιχειρήματα για το road of bones καταλαβαίνεις γιατί στο έγραψα γιατί καμοια φορά οι φαινομενικά δημοκράτες ειναι κατα βάση οι πολέμιοι της δημοκρατίας (αναφέρομαι στα εκατομμύρια νεκρών αντιφρονούντων ) επι κομ#####σμού στη Ρωσία

asotosios
12-06-2013, 11:23
Το παράφερεσαι το λέω για το τροπο συνομιλίας με τον teoss με θίγει να ακούω βρισιές και όχι επιχειρήματα για το road of bones καταλαβαίνεις γιατί στο έγραψα γιατί καμοια φορά οι φαινομενικά δημοκράτες ειναι κατα βάση οι πολέμιοι της δημοκρατίας (αναφέρομαι στα εκατομμύρια νεκρών αντιφρονούντων ) επι κομ#####σμού στη Ρωσία

Αρα το παραφερεσαι θα επρεπε να το γραψεις στον ΤΕΟΣΣ και οχι σε εμενα ή τουλαχιστον και στους δυο...αν και η προσωπικες επιθεσεις ξεκινησαν (τι περιεργο απο τον ΤΕΟΣΣ)...

οι βρισιες μου πηγαιναν προς τον τροπο που πολιτευεται (αν μπορεις να το πεις αυτο) η ΧΑ και τα εκτρωπα που δημιουργουν στην κοινωνια ΤΩΡΑ που μιλαμε... και στους ψηφοφορους της ΧΑ οι οποιοι πιστεψαν οτι αυτα τα φασισταρια θα τους κανουν την καθημερινωτητα καλυτερη...

Απο εκει και περα...οι χαρακτηρισμοι για τον τροπο που γραφει (συνεχεια σε οποιονδηποτε συνολιλιτη του) ο συγκεκριμενος συμφορμιτης ειναι αξιος των χαρακτηρισμων μου...

Μην μπαινεις και εσυ στον κοπο να βαλεις ταμπελες αριστερων δεξιων κ.α, δεν με αγγιζουν...
δεν ανηκω ουτε στους μεν ουτε στους δε...οσο και αν καποιοι θελουν να τοποθετουν κοσμο σε κομματα γιατι ετσι τους βολευει...

Δεν υπαρχει μονο ασπρο και μαυρο στην ζωη...καιρος να το καταλαβουμε ολοι...!!!

AKIS_21
12-06-2013, 12:05
Αρα το παραφερεσαι θα επρεπε να το γραψεις στον ΤΕΟΣΣ και οχι σε εμενα ή τουλαχιστον και στους δυο...αν και η προσωπικες επιθεσεις ξεκινησαν (τι περιεργο απο τον ΤΕΟΣΣ)...

οι βρισιες μου πηγαιναν προς τον τροπο που πολιτευεται (αν μπορεις να το πεις αυτο) η ΧΑ και τα εκτρωπα που δημιουργουν στην κοινωνια ΤΩΡΑ που μιλαμε... και στους ψηφοφορους της ΧΑ οι οποιοι πιστεψαν οτι αυτα τα φασισταρια θα τους κανουν την καθημερινωτητα καλυτερη...

Απο εκει και περα...οι χαρακτηρισμοι για τον τροπο που γραφει (συνεχεια σε οποιονδηποτε συνολιλιτη του) ο συγκεκριμενος συμφορμιτης ειναι αξιος των χαρακτηρισμων μου...

Μην μπαινεις και εσυ στον κοπο να βαλεις ταμπελες αριστερων δεξιων κ.α, δεν με αγγιζουν...
δεν ανηκω ουτε στους μεν ουτε στους δε...οσο και αν καποιοι θελουν να τοποθετουν κοσμο σε κομματα γιατι ετσι τους βολευει...

Δεν υπαρχει μονο ασπρο και μαυρο στην ζωη...καιρος να το καταλαβουμε ολοι...!!!

Αν και καθημενος ορθός ομιλησες δε βάζω ταμπέλες ούτε με απασχολεί τι πιστεύει ο καθένας απλα όταν εκφράζομαστε για άλλους καλο ειναι να μη χρησιμοποιούμε χαρακτηρισμούς ειναι το ποιο εύκολο όπως καταλαβαίνεις να αρχίσουμε να βριζομαστε αλλα μη ξεχνάς οτι και το forum ειναι μια μικρή κοινωνία και καλο ειναι οι πολιτικές πεποιθήσεις μας να αναπτύσσονται με επιχέιρηματα γιατί μην ξεχνάμε οτι δε έχουμε να χωρισουμε τίποτα αλλα αντιθέτως μας ενώνει η αγάπη για τα δίτροχο με εκτίμηση σε κάθε συμφουριτη

klagenfurt
12-06-2013, 16:00
και γώ αυτήν την απορία είχα στην αρχή.,.,
όλοι δεξιοί και τα φασιστάκια εδώ μέσα μαζευτήκανε.,.,?

:sm7::sm7:

αλλα είναι το μ@Υνί στη μέση.,της λέξης.,.,.,.,:sm7:

κατάλαβες.,.,.,?


εντάξ το θέμα το χΕσαμε.,.,.,

αλλα χαμένο ήταν απο την αρχή.,

άντε μετά να διασχίσεις τα σκόπια.,.,

μπρρρρρρρ., φοβάμαι μόνο που λέω την λέξη.,.,




:sm3::sm3::sm3::sm3::sm3::sm3:

TEOSS
14-06-2013, 01:56
Έχεις πραισθησεις...
Αν δεν ανήκεις σε αυτούς που βρίζω δλδ ΧΑ δεν έχεις λόγους να θιγεσαι...!!!
Αν πάλι θιγεσαι γιατι ανήκεις στην ΧΑ, τότε το ότι σε έβρισα θα έπρεπε να είναι το μικρότερο απο τα προβλήματα σου...το στενόμυαλος θα έπρεπε να είναι το μεγαλύτερο...!!!

Και θα ήθελα να εξηγήσεις περισσότερο το τελευταίο σου σχόλιο...περι όπισθεν...!!!

"Πάρε φόρα και βάλε μια όπισθεν ….. να ξελαμπικάρεις !!!"

Κι εγώ θεωρώ σκατόμυαλους ορισμένους ψηφοφόρους. Δεν το έγραφα όμως, γιατί νόμιζα ότι θεωρείται βρισιά και απαγορεύεται να γραφτεί στο φόρουμ.
Μόλις λοιπόν είδα ότι προφανώς έκανα λάθος και ο χαρακτηρισμός ΔΕΝ ενοχλεί κανέναν (oύτε τους mod) τον έθεσα επί των πολιτικών δυνάμεων που ανέφερα.

Έγραψα πουθενά ότι θίγομαι προσωπικά ??? ΟΧΙ ! γι αυτό μίλησα και για αυθαίρετους συνειρμούς. Αντί να διαβάζεις και να απαντάς σε αυτά που βλέπεις ... απαντάς σε αυτά που φαντάζεσαι (το ίδιο και ο ΚΚές):lo19::lo19::lo19:

Ο ΚΚές πετάχτηκε <<τραμπούκικα>> (σύμφωνα με τον ορισμό σου) και μου έβαλε την ταμπέλα του χρυσαυγήτη !!!
Τον ταπώνω, και πετάγεσαι εσύ να το παίξεις έξυπνος ...η συνέχεια γνωστή ...

Υ.Γ.
Όπισθεν = R = Rally :lo19::lo19::lo19:

taksidiotis
14-06-2013, 04:02
Εγώ πάντως κι επειδή θα είμαι σκατομυαλος αν κάτσω και δώσω ψήφο στον κάθε λακαμα πού δίνει υποψηφιότητά η στο κάθε ####κομμα πού είναι η θέλει να μπει στην βουλή δεν βάζω πουθενά την ψήφο μου...έτσι γιατί δεν γουστάρω υπογραφή μου στην συνέχεια της καταστροφής...


Send from my Lg Optimus G Beast