PDA

View Full Version : Aυστηρώς Ακατάλληλον.Γκομενοδουλειές!


mAthosalas
11-06-2013, 11:43
http://1.bp.blogspot.com/-VB5bT5PHqg4/Tm3ITRLhmVI/AAAAAAAAM7Y/GdeR0gwrzHc/s1600/Best-top-desktop-sexy-babes-wallpapers-hd-hot-babes-wallpaper-picture-photo-8.jpg
Θυμαμαι ακομα ενα βραδακυ ενω ειχα πιει τα ποτηρακια μου-κατι ####σφηνακια με χαλασαν μαλλον που ηταν μπαμ κι εξω-τη βλεπω και παθαινω!Ηταν και φιλου η ####### και με εξιταρε ακομα πιο πολυ.Θα την καβαλησω λεω κι οπου βγει!Τι προφυλακτικα και τι μετρα προστασιας...#######!Ουτε καν κρανος,σκουφακι,τραγιασκα πως ##### το λενε.Μια βραδυα ητανε ουτε το σκεφτηκα.Λιγο το ποτό που ημουνα φιδι,λιγο η απερισκεψια της νεοτητας-το αιμα εβραζε-μολις την πηρα στα χερια μου την ξετιναξα.Μου εκανε και ολα τα χατηρια η καργιολα ομως...Με ειχε ######## τοσο πολυ που οσο κι αν ουρλιαζε δεν εκανα πισω παρα μονο οταν εφθανα κι εγω σε οργασμο....Το θυμαμαι ακομα και τι αδρεναλινη εχυσα για παρτη της.Τιποτα ευτυχως ασχημο δεν εμεινε απο κεινη τη βραδυα........Hταν η πρωτη μου φορα που καβαλαγα θαλω να σου πω και τωρα στα 40κατι μου λεω οτι γι'αυτο τη θυμαμαι.ως την πρωτη ξεπετα αλλά αν το καλοσκεφτεις τιποτα αλλο δεν ειχε να δωσει...νεαρο της ηλικιας αλλά κραταω την εμπειρια...
Vespa PK50


Κι αφου τωρα που το θυμαμαι με την σημερινη εμπειρια και μυαλο λεω ευτυχως που δεν με σκοτωσε εκεινη η πρωτη της μιας βραδυας,παω και λεω σοβαρεψου ρε ######...Ολοι αγαπησανε αλλά δεν τρελλαθηκανε κιολας.Και πεφτει πανω μου-και καλα τωρα...καιρο τη ζαχαρωνα αλλά την ειχε καλος φιλος και λεω αντε κανε υπομονη κι αν την αφησει ο Μιχαλακης το βλεπουμε.Ειχε ματαρες ομως ρε ###### μου.Ψηλη και αμα τη θυμαμαι πανω σε κεινα τα τακουνια...εχυνες για παρτη της απειρο ιδρωτα...Δεν αντεχα.Πιανω λοιπον το Μιχαλακη και του λεω "το και το".Τη γουσταρω στο λεω στα ισα............Παρτη ρε ###### μού λεει...Δεν πιστευα στ'αυτια μου!Αν και μου κοστισε το κατι τις,τιποτα σ'αυτο τον κοσμο δεν ειναι χωρις ανταλλαγμα,ξεχασα τον προτερο βιο της και βρεθηκα πανω της να κανω Ονειρα...Ναι θα μεινω μαζι της καιρο,ναι με φτιαχνει και πωωωω κατι κολπα που γουσταρει και με φτιαχνει ακομα και χωστης να θελει κι αλλο κι αλλο κι αλλο μη σταματας μου ελεγε...Ρε φιλε οταν εισσαι και νεος ######### τοσο που ξεχνας λογικες και τετοια πεζά και πας μεχρι οπου φτασει...Και να εισαι τυχερος να τα κρατας αυτα ως εμπειρια και να μη σου αφησει κανα κουσουρι.Τι λεγαμε;Α ναι οτι την ειχα καψουρευτει και πρωτη μεγαλη σχεση και θελω να μεινω καιρο μαζι της και...#######...αφου με ξερω!Καποια στιγμη που την βαρεθηκα μού εκανε κι αυτη κατι στραβες και λεω ως εδω καλη μου.καλη χρυση ομορφη καυλιαρα αλλά ωπα...δεν παει αλλο.
Oμως φιλε αυτη ηταν ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ και οσες κι αν περασουν αυτη θα τη θυμαμαι παντα και θα λεω γι'αυτη.Μωρο μου!(Γυναικα σορυ αλλά ετσι ειναι αυτα...)
XT600Z Tenere


Ισως φταιει οτι ειχα δει σε καποια φαση και την πιο μικρη αδερφη της.Πιο φρεσκια πιο ωραιο κορμι λιγοτερο περπατημενη απο τη δικια μου...λεω αβγαλτο ειναι,παρθενα!Πω ρε φιλε...αυτη η παρθενια πώς μυριζει απο χιλιομετρα..Θες να ανεβεις και να της ξε#####ασεις αλλά λες βαστα γιατι αν τη χαλασω θα εχουμε άλλα υστερα.ασε που θα ξενερωνα αν αρχιζαμε απο την αρχη τα γουστα και λεω βαστα...Ξερω ποσο γουσταρεις Κωστακη αλλά κανε υπομονη...Αγαλι αγαλι γινεται...Μολις λοιπον ημασταν κι επισημα ζευγαρι.Αυτη ητανε πιο φραμπαλιαρα,πιο λυγεροκορμη.Θυμαμαι κατι τρελλές βολτες σε κατι βουνα,και καλα πικ νικ αλλά εγω το ξεσκι ειχα στο νου μου....Κι ομως κι αυτη γουσταρε και αρχισε σιγα σιγα να ζηταει η ιδια...Στην Κω μαλιστα την ειχαμε παρει παρτουζα με ενα φιλο,αν και εν εκανα τετοια,ειπα δε γαμιε θα δοκιμασω κι αυτο...Και μου αρεσε ρε φιλε...
Τι εγινε μ'αυτη;Λιγο κατι υποχρεωσεις λιγο η δουλεια την ψιλοχοντροαμελουσα κι εγω το παραδεχομαι καποια στιγμη αρχισε κατι ναζακια μη δε θελω ναι ναι και το νεαρο της ηλικιας μειναμε και κατι χρονακια μαζι λεω ουφ δεν δεν...ξερεις αμα πεις δεν με τη γκομενα ραγιζει το παθος και ευχεσαι απλα να τελειωσει χωρις μπουκετα και ########... «Κοινη συναινεσει» που λενε ενα πραμα και "ας μεινουμε καλυτερα φιλοι".Ετσι κι εγινε....αλλά ρε φιλε μετα απο αυτη τη μικρουλα αρχισα κι εμπαινα στο τριπακι "ποια;"...τι μετα απο σενα;........μου αρεσε η νεαρά αυτή…
Τenere XTZ660


Ηθελα να μεινω για λιγο καιρο μόνος μου...δεν ξερω ειχα και κατι στριμωγματα ειχα και κατι πικρες τοτε ναι...αλλά το καλυτερο φαρμακο ειναι ο ερωτας και το σεξ σε κανει να ξεχνας τα παντα...Δεν αντεξα πολυ στη «χουφτα»...Ειπα θα βρω αλλη.Κι αρχισα να βγαινω στα μαγαζια βολτες με φιλους κανα ποτακι κανα φλερτ κανα "σου πω μου πεις" κανα περιεργο ωσπου....την ειδα!Δουλευε τοτε στο μαγαζι της ενας φιλος και βρηκα προφαση να μπω να πω ενα γεια.Γεια σου ρε Βασιλακη τι χαμπαρια και ουτε καν θυμαμαι τι παπαριες μου ελεγε αφου εγω ειχα τα αυτια μου κλειστα και τα ματια μου να την γδυνουν απο την κορφη ως τα νυχια...Ειχα μια συμπαθεια στις μικρες και αβγαλτες και ο Εισαγγελεας καραδοκουσε αμα κανω καμμια ####### να με τσιμπησουνε αυτοφορω.Γι'αυτο λεω καλες οι γκομενες αλλά κρατα και λιγο χαρακτηρα.ναι σιγα...Σιγα μην γουσταρεις ως νεος και εχεις τη λογικη και το πηξιμο στην κρανα τού 50αρη...Θα παω κοντα λεω κι οτι βγει...Μη στα πολυλογω τα βρηκαμε...Κατι διαδικαστικα στα χαρτια που λεμε μεχρι να την καταφερω να την παρω στα χερια μου και το πηγαμε μαζι...Ειχε μια φινετσα,ειχε ενα κατι που δεν ειχαν οι πρωην.Εδω δεν μου εβγαινε ομως το "κατι"...τι να σου πω.Ισως κι εγω να εφταιγα γιατι ημουνα σε δυσκολιες περα απο κατι τυπικες αγκαλιτσες και φιλακια και καμμια καβαλαρια σε λογικα πλαισια δεν εκατσε πολυ... Ζοριστηκα το παλεψα αλλά υπερισχησαν ισως τα δικα μου και την αφησα...Λεω α στο διαλο και οι γκομενες και ολα να δω να τα βγαλω περα και βλεπουμε...Αρχισα να μεγαλωνω αρχισα να πηζω.Τι να πω...εφυγε ομως κι αυτη.Μια στεναχωρια την ειχα γιατι δεν προλαβα να δω αν εχει κι αλλες χαρές αλλά...τεσπα καποιες φορες κάνεις πισω,ετσι απλα.
Vstrom 650 K4


Απο τα πολλα και ως γνωστο καλυτερα οι δυο μας παρα μοναξιες πηγα και τα'φτιαξα με μια μικροτερη...εδω ο Εισαγγελεας αν με τσακωνε θα ημουν ακομα μεσα...τη γλυτωσα ομως γιατι την εστειλα και σχεδον αμεσως τη μικρη.Δεν κολλησαμε με τιποτα.Με ####σε την ψυχολογια φιΛΛαρακι…που λενε και οι φιλοι μου στη ΣαΛΛονικα. Ειχα μαθει αλλιιως,εψαχνα άλλα,ηθελα αλλιως...τι να πω.Νισαφι λεω,δεν θελω γυναικα για να ζησω τα γεραματα μου,βραζει το αιμα,τουτο δω το μικρο θα μου κανει τα νευρα τσατάλια δεν την αντεχω.Ουτε καν κανα κουνηματακι δεν εκανε,ασε που τωρα που το σκεφτομαι τα ειχε και τα κιλακια της και δεν ηταν και πολυ power γκομενακι απο αυτα που με φτιαχνανε.Ηταν λεω ρε συ για να ξεχασω την αλλη αλλά δεν ξεπεραστηκε ποτέ ο χωρισμος με αυτο το μικρο και...παφ.Δεν το σκεφτηκα και πολυ...δεν ταιριαξαμε και την εστειλα…
Scarabeo 250

Περνάω λοιπον εξω απο ενα μαγαζι,με το γκομενακι το από πανω ακομα μαζι ημουνα,λεω κατσε μισο ερχομαι και κανω την πουστιά τοτε και αρχιζω να μιλαω στο πιτσι πιτσι με μια μαυρη που ετυχε να είναι εκει....Τη γουσταρα ρε ομως τη μαυρη.και στο μπλα μπλα και πως την λενε και ποσο ειναι και πώς το πας το γραμμα...Ε μια βολτα καναμε παρεα και σεξ απο το πρωτο βραδυ.Για πολυ εντονες στιγμες λεμε,μού ανεβαζε στροφες και με καυλωνε τρελλά...Λεω δε γαμιεται το μικρο εδω εχω γκομεναρα και μαλιστα με γκαζωνει αγρια...Με ξερεις πλεον...Ποιο μικρο και ποια χαλαρααα...βρεθηκα καβάλα στη μαυρη και αρχισανε τα βιτσια...γούστα,σεξ ολα...για μενα ειχε και κατι πρωτογνωρο σε σχεση με καθε αλλο εως τωρα... Εβγαζε αλλη φωνή,αλλη ιαχή και γουστα οταν πλακωνομαστε...την γουσταρα...την καυλωνα...με καυλωνε και ουαου φιλε εδώ ειμαστε!
Aλλά…ως γνωστον το ματι αχορταγο και το μνι μελι!Και εγω δεν ειχα φθασει στο σημειο να εχω οργασμο με καποια και να λεω ξεχναω ότι κυκλοφορανε κι άλλες γυρω.Δια ταυτα:Γεια σου κι εσενα.μα μου…μα δεν γινεται.Μα με θες μα με ποθεις μα στο σεξ σου αρεσω μα με καβαλας και ξεχνας ποιος εισαι μα μου …μα#####α!Αστα λα βιστα κοινως αστα να πανε και γεια σου…
Yamaha FZ6


Μετα ηρθαν κι αλλες....Θυμαμαι ακομα μια θεα!Ψηλη νταρντανα την γούσταρα τρελλά!Τι καβαλημα επεσε εκει ρε φιλε,τι γουστα εβγαλα!Μου εκανε και τη ζωη λιγο κολαση ομως,με ταλαιπωρησε αλλά ετσι δεν λενε για τις ωραιες;Οτι αμα δε στα δωσει και λιγο στο χερι δεν εχει αλατι & πιπερι αυτη η σχεση.Το βλαστήμια ειχα ριξει....ουουου μην το συζητας.Ειχα πλακωθει και με φιλο μαλιστα για παρτη της.Τοσο παθος!Αλλά εγω εκει.Παθος παθος...ωσπου την εστειλα γιατι καποια στιγμη με χαλασε και λεω "παμε γι'αλλη".Την ξεχνας ομως;Οταν σε καθε καβαλημα γουσταρα τρελλά και δεν εκανε πισω ουτε αυτη;....Κρατησε λιγο η σχεση ως σχεση αλλά τη θυμαμαι κι αυτη και θα τη θυμαμαι.Να σου πω την αληθεια αν ξαναβρισκα παρομοια μουναρα θα το σκεφτομουν σοβαρα να της εκανα ενα στα ορθια. Βλεπεις θυμασαι "εκεινη" και αμα βρεις καμμια στα κυβικα της αυτοματα σκεφτεσαι την πρωην σου...Ε αντρικο μυαλο αλλά ετσι λειτουργουμε ρε μαγκα....
Μετα λεω αει ####σου ας εισαι και Ιταλιδα.Νταξει βγαλαμε γουστα αλλά δεν θα παντρευτουμε κιολας...Θα βρω αλλη,δεν μπορω μια μια ζωη με μια... ηθελα εμπειριες.
CaponordETV1000

Και να σου πω την αληθεια μου,δεν θυμαμαι ουτε καν πως πηγα στην επομενη.Απλα βρεθηκε αναμεσα στα ποδια μου και θυμαμαι που παλευα να την βαλω κατω και με δυσκολευε.Πουτανα λεω θα σε βαλω κατω θες δε θες.Πιο ναζιαρα πιο wild σε εφτιαχνε…κι από τις κλασσικες γκομενες που οσο τους τα χωνεις τοσο φτιαχνονται και σε φτιαχνουν.Ναι γουστα τρελλά βγαζεις κι εκει.Λεπτες ισορροπίες οσο ανεβαινουν οι τονοι αλλά κι αυτό είναι στο παιχνιδι.Νοιωθεις ότι οσο εχεις τον ελεγχο είναι όλα πριμα και νοιωθεις αντρας…αμα τον χασεις τον ελεγχο να σε δω αλλά ευτυχως δεν τον εχασα ποτέ και πηγαν όλα πριμα σ’αυτή τη σχεση…
Βεβαια το πληρωμα του χρονου ηρθε και ηρθε ισως γιατι τα ειχα και με μια βλάχα…μια βουνισια παραλληλα με την πρωτευουσιανα.Κι αν και απεφευγα να τις φερνω στα ιδια μερη εν τουτοις κατι αλλαξοκωλιες σιγουρα γινανε και ισως και να μην πολυγουσταρανε οι δυο τους αλλά εγω το τριο το φχαριστηθηκα κι ας λενε ότι θελουν αυτές…Τι αντρες ειμαστε αν δεν πατησουμε και λιγο ποδι….Η βλαχα όμως μου ενισχυσε το μικροβιο που εχω για το βουνο(ναι δεν μου πολυνοιαζει η θαλασσα αμα περναω καλα στα βουνα)και η πρωτευουσιανα εφυγε …..
HondaVFR800 Vtec-γκεστ η βουνισια TT600R

Kαι εδώ ειμαστε…ΓΙΑ ΠΟΙΑ εφυγε;Για καποια θεογκομενα που ειχα δει κατά καιρους να τριγυρνα καπου τριγυρω και κάθε φορα που την εβλεπα ελεγα ω ρε ###### μου να σε ειχα να σου πεταξω τα ματια…κι ας ηξερα ότι μπορει να μου τα πεταξει αυτή…εκει εγω.Επιμονη.Και μου λεγαν κατι φιλαρακια τοτε καλα ρε ###### δε βλεπεις;Αυτή δεν είναι χαλαρα και ομορφα,δεν θελει ιστοριες με λουλουδια και φεγγαρακι αυτή εχει άλλες ιστοριες,θα βαζεις και το χερι στην τσεπη θα σε χαλαει αμα αρχισει τα κουλα γκομενίστικα ασε που θα την κοιτανε κι αλλοι…θα θα θα…Ναι καλα.Αμα ρε συ σου κανει κλικ η άλλη αστο.Κοιτας να ανεβεις πανω της κι ας γινει ότι θελει.Ειχα παρει την αποφαση την ειδα πηγαμε μια βολτα ένα καφε που λενε και καταληξαμε να πηδιομαστε στεγνα σε κατι βουνα και δεν αλλαζε δεικτες το ρολοι….θαμπα όλα και στο βαθος αχνα ακουγες κατι φωνες…το σεξ που λενε ότι αμα πετυχει σε φτιαχνει και σε στελνει…ναι καπως ετσι.Οτι κι αν εκανα μαζι της την εβρισκα φιλαρακι μου.Απο χαλαρες βολτες αγκαζε στο ηλιοβασιλεμα-που ψιλοβαριοταν όμως η κουκλα αλλά δεν ελεγε και τιποτα-μεχρι σκαμπιλια και μαστιγια…Κανα δυο φορες το παρακανε βεβαια και εχυσε κατι περιεργα υγρα εξω αλλά της το συγχωρεσα γιατι λεω εχει άλλα καλα και δεν το εκανε για να μεινει εγκυος…παμε παρακατω…Αλλά ηρθε αυτή η ####κριση και κατι που μού ζηταγε πολλα για λούσια και κατι που ηταν και ακριβογκομενα κατι κατι ψιλοξενερες κατι …#######.Εγω εφταιγα που χωρισαμε κι όχι αυτή.Εγω και το κεφαλι μου που ηθελε να μπαινει και αλλου…κατσε ωπα.Καλη εισαι τη βρισκω μαζι σου αλλά δεν θα πεθανουμε και παρεα κοριτσι μου.Θελω να δω κι άλλες,να δω πως το κανουν κι αυτές,εσενα σε ειδα και οσα κοπλα κι αν μου κανεις,ο Μητσακης ελεγε «θα ζησω λεφτερο πουλι» κι εγω το πουλι ακομα δεν το φυλακισα….Φιλακια λοιπον,θα σε θυμαμαι παντοτινά και αμε στο καλο…Και εδώ επαιξε και το ρολο της ότι τα ειχα και με μια πολύ μικροτερη μαζι και τη γουσταριζα τρελλά και πολύ και εβγαζα ωραια γουστα μαζι της και μού εδινε και ότι δεν με αφηνε και η άλλη και ητανε και αθλητικό κορμι και εβγαζε κατι φωνες καυλα…
ΚΤΜ 990adv και γκεστ η αθλητρια GasGas300EC

Αλλωστε ένας γνωστος που την ειχε δει μού ειχε βαλει διαολιά στο κεφαλι «φιλαρακι γκομεναρα η δικια σου αμα θες κανουμε και καμμια αλλαξωκολια με τη δικια μου»…Ωπα λεω…δεν σου κρυβω ότι και η δικια του ηταν ωραια.Την γουσταρα πως το λενε.Ηθελα και την αλλαγη,ένα αερα ανανεωσης,να κι αυτό να κι εκεινο δικαιολογιες καργα και κανονισαμε ομορφα και πολιτισμενα ότι οι παρτενερ αν αλλαζουν χερια εχει ένα κατι που σε συναρπαζει…
Να λοιπον και η καινουρια συμβια…Πολύ τη γουσταρα,διαφορετικη γκομενα από τις άλλες,ειχε δικο της τροπο σκεψης και λειτουργιας αλλά λεω δε μασηξα ποτέ…τωρα θα μασηξω;Κι ας μην ειχα ακουσει και τα καλυτερα για το σπιτι και την καταγωγη της…Ωραια περασαμε αλλά αυτή η γκομενα παρα το πρεστιζ παρα τον αερα παρα το και καλα κύρος που μου εδινε όταν με βλεπανε μαζι της(ναι το ειπανε κι αυτό αλλά στα παπαρια μου εμενα δεν με ενοιαξε ποτέ),με ξενερωσε με ένα προβλημα που ειχε και αν και τη στηριξα αν και το παλεψα δεν ημουν σιγουρος για τη συνεχεια και πόσο θα γουσταρω.Αλλωστε αυτό δε θες αν τρως τα χρονια σου μαζι με καποιον;Χανεις μεν την λεφτεριά σου και την πολυφωνια σου αλλά λες θελω να βγαζω γουστα…ε…εδώ ξενερωσα και λεω αντε καλη μου καλα περασαμε αλλά δεν…
BMWR1200GS

Ε μετα τι να κανω;Αμα περασεις μια ασχημη με καποια-οσο καλα κι αν περασες οσα κι αν σου εδωσε-δε θες ένα απάγγειο να αραξεις;Να μην εχεις σκοτουρες να μην εχεις βασανα;να γουσταρεις κι ολας λιγακι;Ετσι με τα πολλα και αφου θυμομουνα ότι εχω κατι χχρωστουμενα με μια πρωην μου,πηγα και τα’φτιαξα με μια συγγενισα της.Ναι ξαδερφη ητανε και μαλιστα πιο ομρφη και πιο φρεσκια…Τα ειπαμε τα βρηκαμε της πηρα και τα κοσμηματακια της της εφτιαξα και κατι ψιλοατελειες και εγινε σωστη γκομεναρα.Πηγαμε τα ταξιδια μας καναμε τις τσαρκες μας χαλαρα αβιαστα και ομορφα.Δεν με χαλασε ποτέ οφειλω να της το αποδωσω το ευσημο αλλά καποια στιγμη μού βγήκε ο άλλος μου εαυτος,αυτος που θελω να καυλωνω αμα ειμαι καβαλα σε καποια γκομενα και όχι να λεω καλα ειμαι αλλά η παντρεια σκοτωνει τον ερωτα και αυτό και …#######…Δεν αντεξα άλλο…Κι αφορμη μου εδωσε και μια ομορφουλα που ζαχαρωνα καιρο και ηταν από τας Ευρωπας και με εφτιαχνε πολύ ρε φιλε…Ε…εφυγε η εντιμη και ομορφη για να παει σε τιποτα χερια που θα την προσεχαν οσο της αξιζει…Πανο…ακομα τη βλεπω στην παρεα και καμμια φορα μού’ρχεται να της την πεσω αλλά εισαι φιλος…Να την προσεχεις φιλε αξιζει!
Vstrom 650 K9

Kι ετσι εφτασα και στο γκομενακι που σημερα ζουμε μια δευτερη νεοτητα…δε θα πω πολλά γι’αυτή αφου εχω ετσι ένα σκεπτικο πες μια λόξα μια ####### μια κατι τεσπα,όταν ειμαι με μια γκομενα να μην λεω και πολλα για αυτη…αν αξιζει θα φανει,ως τωρα απ’όλα εχουμε κανει και γουσταρουμε από κοινου…Την θελω και με θελει,στραβες δεν κανουμε μα γουσταρουμε και οι δυο και…κολλησαμε στο περιπου λεω να καταλαβεις…αστο σου λεω.Ειμαστε μαζι περνάμε καλα και αν κατσει και συνεχισουμε παρεα ισως καποια στιγμη σού πω και πεντε πραγματα ακομα…Ως τοτε «και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη»…..
F800GS


Συμπάθα με για την λιγο εφηβικη αργκό στα «παλιόλογα» αλλά όταν μιλας για γκομενες δεν θες να μιλας επιστημονικα και σοβαροφανώς.Θες να τα χωνεις και λιγο να γουσταρεις…
γκομενοδουλειες…:ye33:

dim
11-06-2013, 14:17
Έγραψες μαθουσαλίξ:sm3:

steliosx
11-06-2013, 14:39
Η γυναίκα σου το ξέρει ; :sm7: :sm7:

mAthosalas
11-06-2013, 15:04
Η γυναίκα σου το ξέρει ; :sm7: :sm7:
Μωρε...θελοντας και μη...βασικη προϋποθεση πριν παντρευτουμε ηταν να τής μιλησω για τις "γκομενοδουλειες"μου...Αν τις αποδεχοταν θα συνεχιζαμε ευτυχισμενοι...πλεον με 4 παιδια αλλά και αγάπη...εδειξε να μην εχει θεμα :sm2:

spitiko
11-06-2013, 16:58
Μωρε...θελοντας και μη...βασικη προϋποθεση πριν παντρευτουμε ηταν να τής μιλησω για τις "γκομενοδουλειες"μου...Αν τις αποδεχοταν θα συνεχιζαμε ευτυχισμενοι...πλεον με 4 παιδια αλλά και αγάπη...εδειξε να μην εχει θεμα :sm2:
Με τετοια σεντόνια σκέφτομαι τη ποιήματα θα λες στη γυναικα.

Μιχάλης 1988
11-06-2013, 17:20
Τελικά ποιο ήταν το αγαπημένο σου γκομενακι.. Ποια σου εχει μείνει στο μυαλο;;

mario
11-06-2013, 17:59
Γεια σου βρε Κωστή με τα ωραία σου

Στάλθηκε από το σούπερ ντουπερ κινητό μου!

mck
11-06-2013, 18:08
:sm7: Fantastico! :ye02::sm7:

mAthosalas
11-06-2013, 19:28
Τελικά ποιο ήταν το αγαπημένο σου γκομενακι.. Ποια σου εχει μείνει στο μυαλο;;
Στο μυαλο καμμία...στην καρδια όλες,καθεμια ειχε να δωσει και κατι.Αλλη περισσοτερο αλλη λιγοτερο.Αλλωστε οι μοτοσυκλετες οσα κι αν σου κανουν δεν μετανοιωνεις που τις καβαλησες ή που κρατησες μια σχεση μαζι τους αλλά ευχεσαι να καβαλας οσες πιο πολλες μπορεις και να παιρνεις οσα μπορεις απο καθεμια...:ye02:

mAthosalas
11-06-2013, 19:29
Με τετοια σεντόνια σκέφτομαι τη ποιήματα θα λες στη γυναικα.
Μπα...αυτη η γυναικα στη ζωη μου δεν θελει ποιηματα,αρκει να διασταυρωνουμε τα ματια και καταλαβαινει ο ενας τον αλλο :)

evan400f
12-06-2013, 21:40
:ye02::ye02:

siraxanz
12-06-2013, 23:32
Ποιητής ο γκόμενος:p




:) :re25: ωραίο!

ortho
12-06-2013, 23:46
Μπράβο Κώστα! Το έχεις!:re25::re25::re25::re25:

Aggelos-Syros
13-06-2013, 13:00
:re26::re26:

mAthosalas
13-06-2013, 13:31
Καλα να ειμαστε ολοι και απο "γκομενοδουλειες" ολο και καπως θα τη βγαζουμε.:ha15:
Ευχαριστω παιδια :ye02:

ΙoannisPanagiotidis
13-06-2013, 13:42
... χε χε ! ... τι έγραψες πάλι ρε φίλε !!! ... γκομενιάρης είσαι τελικά! ... πολύ γυναίκας!

.... :ye33:

klagenfurt
13-06-2013, 17:51
ωραιος,
αυτο το πρωτο με την βεσπα με συγκλονησε...
μου θυμησε οτι εγω πηρα ολο το σοι της βεσπα...
παντα ομως ηθελα "παραλληλες σχεσεις"
ακομα ετσι ειμαι, αλλα παντα με βαση την βεσπα...
νασαι καλα παντως,
εγω προσωπικα σε χαιρομαι

yns
13-06-2013, 18:02
:re25::re25::re25::re25:

tattoopanther
13-06-2013, 18:03
καλό.,.,


http://i1167.photobucket.com/albums/q632/tattoopanther/923191_519613181407880_1773481643_n_zps2110d6cc.jpg (http://s1167.photobucket.com/user/tattoopanther/media/923191_519613181407880_1773481643_n_zps2110d6cc.jpg.html)


:D:D

gentleman
13-06-2013, 18:32
:ye30::ye30: