PDA

View Full Version : TIBO A4050 update


THANOSEOD
13-06-2013, 16:45
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια για ν'αποκτήσω μια μικρή γνώση,μιας και εντελώς άσχετως με τα ηλεκτρονικά και τα software,για το πώς μπορώ να κάνω update σ'ένα A4050!Bασικά θα ήθελα να τα παλέψω αρχικά μόνος γι'αυτό αν ξέρει κάποιος κάποιο site που να μπορώ να βρώ χάρτες ή νεότερο λογισμικό για το μηχάνημα!
Αν δε κάνω λάθος το δικό μου χρησιμοποιεί το Destinator7 της MLS!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

saitman
13-06-2013, 21:37
μπες στο navimania!το κρακαρα και του εβαλα ενα προγραμμα και εκουω μουσικη και εβαλα αλλο προγραμμα gps.

n.l
11-10-2013, 00:42
Κ γώ που έχω το ίδιο ακριβώς με το destinator 7,μπορεί κάποιος να μου δώσει έτοιμη τροφή στο πιάτο με χάρτες,λογισμικά ψιψίνια και κοκοψόψαρα ή ότι άλλο μιας ούτε ξέρω και δεω έχω χρόνο να ψαχτώ?Μεθαύριο πάω Καστοριά για σ.κ και θέλω να περάσω Σκόπια και να γυρίσω από Αλβανία.Πάντως το sygic που έχω στο τηλέφωνο είναι έτη φωτός καλύτερο,,,ας όψεται που δεν πρόλαβα να πάρω αντάπτορες ρεύματος

LPAVLOS
11-10-2013, 08:28
Κι εγώ έχω το Tibo 6 χρόνια τώρα και δεν έχω κάνει καμία αναβάθμιση λόγω ασχετοσύνης. Ούτε τους επισήμως αγορασμένους χάρτες του destinator 7 δεν έχω κατορθώσει να αναβαθμίσω (είμαι με έκδοση προ 4ετίας).
Αν κάποιος μπορεί να βοήθησει το θέμα ενδιαφέρει...πολύ!:confused:
Μουσική παίζει ούτως ή άλλοιώς....γιατί χρειάζεται κρακάρισμα?

n.l
11-10-2013, 14:54
17ης Νοεμβρη 79 Πυλαία Θεσσαλονίκη είναι η έδρα της mls destinator