PDA

View Full Version : Μετά το F800 GS τι?


christosms
01-07-2013, 14:58
Λόγω :u60: και παιδιού το F800 Gs ειναι παρελθόν... τώρα σκέφτομαι για κάτι μέσα στη πόλη άλλα και λίγο δυνατό έτσι κατέληξα στο νέο beverly 350 st ABS/ASR, καμιά άποψη κάνεις?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ
01-07-2013, 15:36
με ποσα :wha13:
καινουργιο:wha13:
προτιμω honda απο beverli..

christosms
01-07-2013, 15:48
Για καινούριο μιλάμε με 2+2 χρόνια εγγύηση...

white angel
01-07-2013, 16:09
μακριά από sh μπορεί να είναι γρήγορα και να έχει τα φρένα αλλα από κραδασμού σου φεύγει η μέση.και επειδή τα έχω δοκιμάσει και τα 2 καλύτερο το beverly και από θέμα χορών είναι καλύτερο από το sh

szygo
01-07-2013, 18:30
Λόγω :u60: και παιδιού το F800 Gs ειναι παρελθόν... τώρα σκέφτομαι για κάτι μέσα στη πόλη άλλα και λίγο δυνατό έτσι κατέληξα στο νέο beverly 350 st ABS/ASR, καμιά άποψη κάνεις?


Αγαπητέ φίλε...είμαι κάτοχος εδώ και μια εβδομάδα ενός BEVERLY 350 ST ABS /ASR...και ήδη έχω γράψει 1.100 km, 750 εκ των οποίων μέσα στο χθεσινό Σ/Κ σε 2ημεράκι "ΑΡΚΑΔΙΑ # ΛΑΚΩΝΙΑ"...ήταν στο στρώσιμο οπότε δεν έχω άποψη για πολλές λεπτομέρειες.....όλα κυλούν προοδευτικά..γκάζι - φρένο..πάντως στα κλειστά στροφιλίκια του Πάρνωνα το ευχαριστήθηκα...και στρίβει και "γέρνει..."....

Υ.Γ. προσφάτως αποχωρίστηκα το F650 GS TWIN.....

szygo
01-07-2013, 18:40
Αγαπητέ φίλε...είμαι κάτοχος εδώ και μια εβδομάδα ενός BEVERLY 350 ST ABS /ASR...και ήδη έχω γράψει 1.100 km, 750 εκ των οποίων μέσα στο χθεσινό Σ/Κ σε 2ημεράκι "ΑΡΚΑΔΙΑ # ΛΑΚΩΝΙΑ"...ήταν στο στρώσιμο οπότε δεν έχω άποψη για πολλές λεπτομέρειες.....όλα κυλούν προοδευτικά..γκάζι - φρένο..πάντως στα κλειστά στροφιλίκια του Πάρνωνα το ευχαριστήθηκα...και στρίβει και "γέρνει..."....

Υ.Γ. προσφάτως αποχωρίστηκα το F650 GS TWIN.....

Και μην ξεχάσω...εεε πάει παντού...και γίνεται και ON-OFF (μια photo από το προχθεσινό στρώσιμο...)

christosms
01-07-2013, 18:59
Και μην ξεχάσω...εεε πάει παντού...και γίνεται και ON-OFF (μια photo από το προχθεσινό στρώσιμο...)

Με επεισες.... παίρνει και Karoo?

stelth1
02-07-2013, 00:40
Για ξανασκεψου το!!!!!!
Μακρια απο beverly, προβληματα με αντλιες βενζινης-φλοτερ-ηλεκτρικα-μιζες-συστημα ψυξης-ποιοτητα πλαστικων -μεταλων-συστημα μεταδοσης κλπ.
Παρε SH HONDA- X MAX YAMAHA- KYMCO - SYM μακραν πιο αξιοπιστα απο τους Ιταλους.

christosms
02-07-2013, 08:59
Για ξανασκεψου το!!!!!!
Μακρια απο beverly, προβληματα με αντλιες βενζινης-φλοτερ-ηλεκτρικα-μιζες-συστημα ψυξης-ποιοτητα πλαστικων -μεταλων-συστημα μεταδοσης κλπ.
Παρε SH HONDA- X MAX YAMAHA- KYMCO - SYM μακραν πιο αξιοπιστα απο τους Ιταλους.

Σου έχει βγάλει αυτές τις ζημίες το δικό σου?

stelth1
02-07-2013, 11:12
Kαλημερα!
Ναι....οχι ολες βεβαια ,μονο το ψυγειο κ το συστημα μεταδοσης ειναι οκ,ολα τα αλλα μου τα εβγαλε.
Το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι ο μονος ,αφου ξερω πολους που τρεχουν με τα ιδια προβληματα στα συνεργεια.
Οι τιμες στα συνεργεια της PIAGGIO ειναι λιγο ακριβες.....

mitsaras
02-07-2013, 11:50
φιλε μου σου μιλαω αποπρωτο χερι...παρε sh300 και μαλιστα αν θες περιμενε το καινουργιο που θα ειναι τελειως διαφορετικο με νεο κινητηρα....ειναι ασπαστο...ειδικα το τελευταιο δεν εχει καθολου κραδασμους και στριβει φοβερα.δεν ειναι αδικα πρωτο σε πωλησεις, στην κατηγορια του, στην ιταλια.;););)

μαλιστα θα προσπαθησω να σου βρω και τα στοιχεια, καθως τα διαβαζα τυχαια μια μερα στο νετ, αλλα δεν θυμαμαι που....

ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
06-07-2013, 14:22
Μην το πάρεις θα βαρεθείς να πληρώνεις κουλά ποσά σε συνεργεία και δεν θα μπορείς να του βάλεις χέρι πουθενά κοινώς θα ξενερώσεις πάρε ένα 650 μονοκύλινδρο με 19άρι μπροστά να βρείς την υγειά σου σε όλα μόνο τα πόδια σου θα βρέχονται όταν βρέχει

xurxes
06-07-2013, 15:05
:sm7::sm7::sm7:..............




παρε ότι γουσταρεις, ότι σου γεμίζει καλύτερα το μάτι.........αν περιμένεις απο μας
μΑχανακι δεν θα πάρεις!!:cool2:



καλοταξιδο να ναι:ye02: