PDA

View Full Version : ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ GSFORUM


Dionisis
19-07-2009, 21:25
Φιλαράκια μου σήμερα στην παραλία και ενώ προσπάθησα να βάλω μια κάρτα του forum σε μια 1200GSA παρά λιγο να με <κυνηγήσουν> το αποτέλεσμα ήταν να κεράσω και καφέ και έπεσα πάνω σε άτομα που γνώριζαν το forum και άκουσα τα καλύτερα λόγια δεν κράτησα ονόματα αλλά θα προσπαθήσω να τους βρω μιας και θα μείνουν στο νησί για 10 ημερες μου άρεσε που άκουσα τα καλύτερα και μάλιστα άκουσα και μπράβο για την προσπάθεια να βάλω καρτουλα να γίνει γνωστό και σε άλλους από την μεριά μου ένα ΜΕΓΑΛΟ μπράβο σε αυτούς που προσπαθούν καθημερινά να γινόμαστε ακόμη καλύτεροι πιστεύω ότι θέλουν μια στηρίξει από όλους ……..Λεοντόκαρδε βάστα γερα …..και όλα τα υπόλοιπα παιδιά βέβαια…………….:sm8:

Arkas
19-07-2009, 22:00
Διονύση μου,
τα αισθήματά σου για την παρέα μας είναι γνωστά και πολλάκις χειροπιαστά!

Μακάρι να ακολουθούσαν το παράδειγμά σου και μερικοί εξ ημών αντί να αναλώνονται σε αμπελοφιλοσοφίες και παχιά λόγια...

Πραγματικά χρειαζόμαστε την στήριξη και την αρωγή όλων των μελών γιατί το forum δεν είναι δημοσιοϋπαλληλικό γραφείο πενθήμερης και 8ωρης απασχόλησης. Είναι ένας χώρος που είναι ενεργός 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα, 12 μήνες τον χρόνο.
Στο μέχρι τώρα διάστημα λειτουργίας μας, ξεκινήσαμε από το 0 και φθάσαμε να εξυπηρετούμε 1300 περίπου μέλη με διαρκώς αυξανόμενο ρυθμό και απαιτήσεις.

Μείνετε "συντονισμένοι" φίλοι μου και με το καλό, με το άνοιγμα της νέας σαιζόν, σας (μας) περιμένουν πολλές εκπλήξεις που θα σας ικανοποιήσουν και θα σας κάνουν ακόμα πιο περήφανους που είστε μέλη της παρέας μας!

Κι' εσύ, φίλε Διονύση, νά ' σαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την οικογένεια...

riko46
19-07-2009, 22:35
Φίλε Διονύση,

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και να είσαι σίγουρος ότι βάζουμε τα δυνατά μας να γίνουμε ακόμα καλύτεροι.
........................:cool:

Dionisis
19-07-2009, 22:38
Διονύση μου,
τα αισθήματά σου για την παρέα μας είναι γνωστά και πολλάκις χειροπιαστά!

Μακάρι να ακολουθούσαν το παράδειγμά σου και μερικοί εξ ημών αντί να αναλώνονται σε αμπελοφιλοσοφίες και παχιά λόγια...

Πραγματικά χρειαζόμαστε την στήριξη και την αρωγή όλων των μελών γιατί το forum δεν είναι δημοσιοϋπαλληλικό γραφείο πενθήμερης και 8ωρης απασχόλησης. Είναι ένας χώρος που είναι ενεργός 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα, 12 μήνες τον χρόνο.
Στο μέχρι τώρα διάστημα λειτουργίας μας, ξεκινήσαμε από το 0 και φθάσαμε να εξυπηρετούμε 1300 περίπου μέλη με διαρκώς αυξανόμενο ρυθμό και απαιτήσεις.

Μείνετε "συντονισμένοι" φίλοι μου και με το καλό, με το άνοιγμα της νέας σαιζόν, σας (μας) περιμένουν πολλές εκπλήξεις που θα σας ικανοποιήσουν και θα σας κάνουν ακόμα πιο περήφανους που είστε μέλη της παρέας μας!

Κι' εσύ, φίλε Διονύση, νά ' σαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την οικογένεια...
Δημήτρη σε κάποιο τυχαίο <συμβάν>όπως έτυχε σε μένα σήμερα νιώθεις κάπως περήφανος που <ανήκεις> κάπου ……..δεν ξέρω πόσοι και ποιοι αποφάσισαν να ξεκινήσουν αυτό το φόρουμ αλλά βλέπω ότι χρειάζεται <τρέξιμο> λοιπόν οι ιδρυτές τις ιδέας αυτής ας μην μένουν στα λόγια και στα ίσως και ας κάνουν αυτό που ξεκίνησαν αυτό που πίστεψαν γιατί συμβαίνει πολλές φορες να ξεκινάνε 10 και να τρέχει 1 και να τα ακούει και Απο πάνω, δεν εννοώ βέβαια στον
<δικό μας χώρο >αλλά παντού συμβαίνει αυτό, λοιπόν ας προσπαθούν οι <ιδρυτές> αυτού του χώρου για το καλύτερο και να γνωρίζουν ότι υπάρχουν πολλοί που και διαβάζουν και κρίνουν και όταν χρειάζεται θα τους ευχαριστούν και θα τους επικροτούν .


ΥΓ¨¨παντα με καλη καρδια ……….

Dionisis
19-07-2009, 22:47
Φίλε Διονύση,

Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και να είσαι σίγουρος ότι βάζουμε τα δυνατά μας να γίνουμε ακόμα καλύτεροι.
........................:cool:
:sm8::sm8:

EOD-K9
20-07-2009, 04:40
:sm5:σε όλους σας

vp_68
20-07-2009, 09:06
ΜΡΑΒΟ σε όλους...

wolferin
20-07-2009, 09:18
το να ακους επιβραβευση για μια προσπαθεια που καταβαλεις ειναι η μεγαλυτερη ικανοποιηση.
προσπαθουμε παντα για το καλυτερο.

VILLY
20-07-2009, 09:47
Να προσθέσω και εγώ κάτι εδώ.
Το forum δημιουργήθηκε από ανθρώπους όπου έχοντας την εμπειρία του τι σημαίνει "κακό forum" σχημάτισαν ένα διαδικτυακό εντευκτήριο που όπως λέει και ο φίλος ο Arkas:
Είναι ένας χώρος που είναι ενεργός 24 ώρες το 24ωρο, 7 ημέρες την εβδομάδα, 12 μήνες τον χρόνο.
Στο μέχρι τώρα διάστημα λειτουργίας μας, ξεκινήσαμε από το 0 και φθάσαμε να εξυπηρετούμε 1300 περίπου μέλη με διαρκώς αυξανόμενο ρυθμό και απαιτήσεις.
Nα πω και εγώ λοιπόν με τη σειρά μου συγχαρητήρια λοιπόν κύριοι ... Πετύχατε το σκοπό στο ακέραιο.

Οσο για το Διονύση, τι να πω:
Σε ξέρω τόσα χρόνια, ... είσαι αγνός και καθαρός φίλε μου. Εύγε!

Gazi
20-07-2009, 15:42
:sm8::sm8::sm8::sm8::sm8::sm8:

Κύρος Γρανάζης
20-07-2009, 18:38
:sm2: Εύγε και από εμένα.

NNN
20-07-2009, 18:55
Μπράβο στο φίλο Διονύση που έφερε το θέμα στην επιφάνεια
και
πολλά - πολλά μπράβο σέ αυτούς που τρέχουν καθημερινά για να μπορεί αυτό το φόρουμ να είναι έτσι όπως είναι, με πρωτεργάτες τους Δημήτρη - Αρκά κ' Νίκο - Λεοντόκαρδο !!! (... ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν ....)