PDA

View Full Version : Μουδιαζμα καρπου


Chris Pavlou
20-07-2009, 11:07
Φιλοι μου καλημερα σε ολους
κανω μια ερωτηση και εαν καποιος ξερει μου απαντα

περιπου καθε 10λεπτα αλλαζω πιασημο στο grip του γκαζιου
γιατι μουδιαζει ο καρπος λετε να ειναι απο κραδασμους στο τιμονι η
το πολυ το τακα τακα (οχι πονηραδες για το ποντικι στο pc ενοω)

ρε παιδια για βοηθατε



Chris

ntinopoulos
20-07-2009, 11:12
μηπως πας συνεχεια τσιτωμενος και ο καρπος ειναι σε υπερεκταση??:sm7:
δοκιμασε να κανεις διατασεις στον καρπο 3-4 φορες την ημερα και αλλες τοσες να βαζεις παγο η κρεμα παγου(πιο καλα)που βρισκεις στα φαρμακεια!;)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-07-2009, 11:17
μηπως πας συνεχεια τσιτωμενος και ο καρπος ειναι σε υπερεκταση??:sm7:
δοκιμασε να κανεις διατασεις στον καρπο 3-4 φορες την ημερα και αλλες τοσες να βαζεις παγο η κρεμα παγου(πιο καλα)που βρισκεις στα φαρμακεια!;)



...τον τσίμπησες τον πελάτη .... "κοράκι" ......:D

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-07-2009, 11:21
Φίλε Χρήστο,

μου συμβαίνει και μένα κατά καιρούς ....

Πιστεύω ότι,

δεν φταίνε οι κραδασμοί (μπορεί να συμβάλουν)

αλλά όπως σωστά επισημαίνεις,

η πολύωρη χρήση του ποντικιού .....;)









Ρίξε μιά ματιά στον καρπιαίο σωλήνα .....:(




.

aeriko
20-07-2009, 11:25
Εχω κι εγώ μούδιασμα αλλά στην δεξιά παλάμη και συγκεκριμένα όταν φοράω γάντια.

Chris Pavlou
20-07-2009, 11:50
Παιδια Ευχαριστω για το responde
θα το παλαιψω με φυσιοθεραπεια Home made και βλεπουμε



ΥΣ .., παντως ειαναι ενας λογος που σου χαλει λιγο
την διαθεση ####το

αλλα θα το ξεπερασουμε


Ευχαριτω

Chris

zitsos
20-07-2009, 11:59
φιλε μου το παθενω και εγώ συχνα και ένα βασικό που πρέπει να προσέξεις η σωστή θέση οδηγήσεις το βάρος πρεπει να ειναι στα ποδια και οχι στα χερια και η δυναμη της μηχανης να πεφτει στα ποδια επήσεις επηκαρπια απο το φαρμακιο θα βοηθησουν αρκετα!!αν βρεις κατι αλο πεστω και σε μας !!;)

ntinopoulos
20-07-2009, 12:31
φιλε μου το παθενω και εγώ συχνα και ένα βασικό που πρέπει να προσέξεις η σωστή θέση οδηγήσεις το βάρος πρεπει να ειναι στα ποδια και οχι στα χερια και η δυναμη της μηχανης να πεφτει στα ποδια επήσεις επηκαρπια απο το φαρμακιο θα βοηθησουν αρκετα!!αν βρεις κατι αλο πεστω και σε μας !!;)
που τα ξερεις ολα αυτα?:Απορία:
εσυ πρεπει να εχεις κανει μαθηματα ασφαλους οδηγησης!:p

syan
20-07-2009, 14:00
...περιπου καθε 10λεπτα αλλαζω πιασημο στο grip του γκαζιου
γιατι μουδιαζει ο καρπος λετε να ειναι απο κραδασμους στο τιμονι η
το πολυ το τακα τακα (οχι πονηραδες για το ποντικι στο pc ενοω)

ρε παιδια για βοηθατε
Chris
Γιατι δεν βαζεις κατι τέτοιο να ξεκουράζεσαι;

http://www.motorradgarage.com.au/catalog/images/R1200gs%20Cruise%20Controll.jpg

http://www.balderston.net/Throttle%20rocker.JPG

aeriko
20-07-2009, 14:25
Τι κάνει αυτό φίλε μου?

aeriko
20-07-2009, 14:26
Κάτι σαν αυτόματο γκάζι?

syan
20-07-2009, 14:28
Κάτι σαν αυτόματο γκάζι?
Το πρώτο είναι ένα μηχανικό cruise control..το δεύτερο είναι κίνηση του γκαζιού με ένα δάχτυλο!

aeriko
20-07-2009, 14:33
link παίζει?

aeriko
20-07-2009, 14:37
http://www.kaoko.com/cruisecontrol.html

NLS
20-07-2009, 15:02
υπάρχουν ένα σωρό - μέχρι πατέντα με ελαστικό δακτύλιο έχω δει

αν το μούδιασμα βλέπεις ότι προέρχεται από το κράτημα του γκαζιού σταθερά ανοιχτό (απίθανο στην πόλη, χλωμό στον μέσο Ελληνικό Δρόμο), τότε έχει νόημα κάτι τέτοιο να βάλεις

aeriko
20-07-2009, 15:26
υπάρχουν ένα σωρό - μέχρι πατέντα με ελαστικό δακτύλιο έχω δει

αν το μούδιασμα βλέπεις ότι προέρχεται από το κράτημα του γκαζιού σταθερά ανοιχτό (απίθανο στην πόλη, χλωμό στον μέσο Ελληνικό Δρόμο), τότε έχει νόημα κάτι τέτοιο να βάλεις
Από αυτό προέρχεται

Gazi
20-07-2009, 15:56
Είχα και εγώ κάποιο μούδιασμα στο δεξί χέρι, αλλά υπάρχει σε είδη γυμναστηρίου,ένα μηχανημα με αμορτισέρ για την ενδυνάμωση του καρπού και των δακτύλων...
http://athlitis.gr/assesuar/GripExersSoustes.jpg

από τότε που το χρησιμοποίησα,σταμάτησε το μούδιασμα στο χέρι...

gsmaniac
20-07-2009, 16:08
...τον τσίμπησες τον πελάτη .... "κοράκι" ......:D

Με αυτους τους χαρακτηρισμους μπαινεται σε ΧΩΡΑΦΙΑ αλλων.....:sm7::sm7::sm7:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
20-07-2009, 16:54
...τον τσίμπησες τον πελάτη .... "κοράκι" ......:D


Με αυτους τους χαρακτηρισμους μπαινεται σε ΧΩΡΑΦΙΑ αλλων.....:sm7::sm7::sm7:





http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF67.gif.....http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF67.gif.....http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/DIAF67.gif






.

xenos
20-07-2009, 17:50
επειδη το αντιμετωπίζω χρονια αυτο το πρόβλημα ουτε επικαρπια ουτε ο παγος με βοηθησε...πιστευω οτι ειναι καθαρα θεμα κυκλοφοριακου κ κουρασης...μετα απο καπιες θεραπείες με ρεφλεξολογια ηρθα στα ισια μου κ συνήλθε ο καρπος...μετα απο καμποσο καιρο ομως επανήλθε....εχουμε ξεχασει ολοι μας την σωστη ορθη θεση του σωματος μας...απο την πιο απλη πως πρεπει να καθομαστε σε μια καρεκλα εως την πιο δυσκολη.να σηκωσουμε βαρος απο χαμηλο σημείο!!!:D:D:D:D

edmark
20-07-2009, 20:00
Γιατι δεν βαζεις κατι τέτοιο να ξεκουράζεσαι;



http://www.balderston.net/Throttle%20rocker.JPG

Αυτο το εχω εδω και 5 χρονια περιπου και βολευει αφανταστα και εντος πολης αλλα ακομα περισοτερο στο ταξιδακι, το συννηστω ανεπιφυλαχτα!!!

ntinopoulos
20-07-2009, 20:08
επειδη το αντιμετωπίζω χρονια αυτο το πρόβλημα ουτε επικαρπια ουτε ο παγος με βοηθησε...πιστευω οτι ειναι καθαρα θεμα κυκλοφοριακου κ κουρασης...μετα απο καπιες θεραπείες με ρεφλεξολογια ηρθα στα ισια μου κ συνήλθε ο καρπος...μετα απο καμποσο καιρο ομως επανήλθε....εχουμε ξεχασει ολοι μας την σωστη ορθη θεση του σωματος μας...απο την πιο απλη πως πρεπει να καθομαστε σε μια καρεκλα εως την πιο δυσκολη.να σηκωσουμε βαρος απο χαμηλο σημείο!!!:D:D:D:D
εσενα προερχεται απο το συνεχες χαιδεμα της εξατμισης...:p
οντως κανουμε τεραστια λαθη εις βαρος του μυοσκελετικου μας!:(

ntinopoulos
20-07-2009, 20:12
Με αυτους τους χαρακτηρισμους μπαινεται σε ΧΩΡΑΦΙΑ αλλων.....:sm7::sm7::sm7:
μην ανησυχεις!εγω ειμαι ενα βημα πισω στη διδικασια της...ανακυκλωσης!:sm7::sm7::sm7:

gsmaniac
20-07-2009, 20:22
μην ανησυχεις!εγω ειμαι ενα βημα πισω στη διδικασια της...ανακυκλωσης!:sm7::sm7::sm7:
Γιατρος;;;;;;

ntinopoulos
20-07-2009, 21:21
Γιατρος;;;;;;
φαρμακοποιος;)

Fast&Furious
20-07-2009, 22:58
Φιλοι μου καλημερα σε ολους
κανω μια ερωτηση και εαν καποιος ξερει μου απαντα

περιπου καθε 10λεπτα αλλαζω πιασημο στο grip του γκαζιου
γιατι μουδιαζει ο καρπος λετε να ειναι απο κραδασμους στο τιμονι η
το πολυ το τακα τακα (οχι πονηραδες για το ποντικι στο pc ενοω)

ρε παιδια για βοηθατε

Για σου Χρησταρα...:D
Μετα απο πολλες ερωτησεις γιατι το προβλημα το ειχε και ενας φιλος...του ειπαν οτι αυτο ηταν απο τον αυχενα και του μουδιαζε ο καρπος...:D:D



Chris

Για σου Χρησταρα...:D
Μετα απο πολλες ερωτησεις γιατι το προβλημα το ειχε και ενας φιλος...του ειπαν οτι αυτο ηταν απο τον αυχενα και του μουδιαζε ο καρπος...:D:D

Arkas
21-07-2009, 00:24
Εγώ πάντως όταν ήμουν 20 χρονών δεν είχα τέτοια προβλήματα...:D

gemara
21-07-2009, 00:30
Εγώ πάντως όταν ήμουν 20 χρονών δεν είχα τέτοια προβλήματα...:D
:sm7:

Chris Pavlou
21-07-2009, 09:03
arkas αλλα και οι νεοτεροι (συμφωνω)

αλλα μετα την ελευση της μπεμπας αυτη εχω δυο αποροιες
πως οταν ειμουν 22 ετων και εκανα μοτοκρος στον {μαραθωνα,στο (πανι στην αυλη του σπιτιου του τακη τωρα χαχαχα)}

α)δεν ειχα προβλημα με το υψος της σελλας του CR και του Ηusky μετα
και
β) ο καρπος ηταν συνεχως σε κινηση απο 0 σε 60 μοιρες και δεν καταλαβαινα τιποτα

υσ:η μαγνητικη δεν εδειξε τιποτα αλλα ο Χρηστος Καρ........ γνωστος φυσιοθεραπευτης μου εδωσε κατι ασκησεις με την magic ball και ξεκιναμε
βεβαια αυτα που προτινει ο syan θα αγοραστουν παραυτα

Να ειστε ολοι καλα

Chris

NLS
21-07-2009, 11:27
θυμάστε τη διαφήμιση (νομίζω για καταναλωτικά δάνεια ήταν) με τον αναβάτη που δεν μπορούσε να σηκώσει το πόδι για να καβαλήσει τη μηχανή και έβγαζε το κράνος και ήταν παππούς; :sm7:

aeriko
21-07-2009, 12:32
θυμάστε τη διαφήμιση (νομίζω για καταναλωτικά δάνεια ήταν) με τον αναβάτη που δεν μπορούσε να σηκώσει το πόδι για να καβαλήσει τη μηχανή και έβγαζε το κράνος και ήταν παππούς; :sm7:
Μαζέψου:)

Chris Pavlou
21-07-2009, 14:15
aeriko
αστον σε μενα αυτον ειναι δικος μου
Νικ σορυ για το επιθετικο εαν κρινεις οτι πρεπει να το διαγραψεις κανε το οκ απο εμενα

NLS ΜΑ*****Σ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ
σε βλεπω με αυτο το στυλακι εδω και καιρο

Ειμαι 45 εχω τρια παιδια 52 αλαματα στατικου 14 ελευθερας εχω κανει 3 80kmαρες τρεχω 6km σχεδον καθε ημερα κερδιζω με δουλεια σκληρη 100,000euro τον χρονο και παρόλο το βολεμα που νομιζεις οτι υπαρχει,..
σου λεω λοιπον 01:30 την κυριακη στα λιμανακια στο 3ο για να δουμε ποιος ειναι ο παππους {εχω να παω 20 χρονια για να αποδειξω σε κατι σαν και εσενα πως στριβει η μηχανη}


εαν καταλαβες με ποιν μιλας

DON'T F**k with ME (που ελεγε και ενας πολωνος )

CHRIS PAVLOY
και οχι NLS MA*****S Θυμασαι μια διαφημιση που ελεγε {ο χορευοντας με του τους Λυκους ,.. το καινουργιο λοιπον ειναι {ο NLS Ma*****ες}

Ελπιζω να σε δω ΧαΧαΧα

NLS
21-07-2009, 14:23
δεν μπορώ να σχολιάσω
δεν κατάλαβα καν την αντίδραση

Chris Pavlou
21-07-2009, 14:28
και εχω και δυο εγχειρησεις σε χιαστους η μια πριν απο 4 μηνες ΚΑΡΑΚΙΟΖΗ και για να νην διαγραφη το μυνημα (με την κακια ενοια το λεω)

δηλ οι αλλοι συμφορουμυτες που απαντησαν οπως αρμοζει σε ενα τετοιο forum τι ειναι

NLS M******Σ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

aeriko
21-07-2009, 14:30
Τι έγινε ρε παιδιά, ξεφύγαμε;

Chris Pavlou
21-07-2009, 14:35
Δεν καταλαβες γιατι εισαι ΚΑΡΑΓΙΟΖΗΣ
και οπως σε εψαξα αυτο κανεις
αλλα στο ΞΑΝΑΛΕΩ dont #### with me
και να μην ξανα απαντησεις σε δικα μου μυνηματα δημοσια

εκτος και εαν ερθεις στο ραντεβου


ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
NLS Malakies

Chris Pavlou
21-07-2009, 14:38
aeriko sory
sory απο ολους εκτος απο τον ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ NLS########


απο εμενα τελος


chris pavlou

aeriko
21-07-2009, 14:51
Chris
μήπως, λέω μήπως, η ατάκα του NLS είχε το στοιχείο του χιούμορ και δεν αναφερόταν σε κάποιον προσωπικά μέσα στο φόρουμ;:Απορία:
Εκτός εάν....:hmmm:

Chris Pavlou
21-07-2009, 15:00
Τωρα που το λες μαλον εχεις δικιο δεν ξερω,..

αλλα σε ολους ετσι απαντα και δεν μου αρεσει

αλλα εκανε και ενα καλο και μλλον θα τον συγχωρεσω
απο τα νευρα μου τεντωθηκαν οι αποληξεις τους και εφτιαξε και το μυαλο αλλα και το καρπιαιο tunnel (περιου το threat)
αρα για εμενα ολα καλα

ακυρο και το ραντεβου

thanks aeriko


chris pavlou

mjtir
21-07-2009, 15:02
Χρηστο δεν ξερω αν εχεις προηγουμενα με τον Νικο εδω η απο αλλου.

Απο τη συγκεκριμενη καταχωρηση δεν βλεπω κατι προσβλητικο για το προσωπο σου , ειναι μαλλον χιουμοριστικη προσεγγιση στο συγκεκριμμενο post.

Η αντιδραση σου ειναι το ελαχιστο υπερβολικη , μαλλον απαραδεκτη και λυπαμαι που φιλοξενειται στον συγκεκριμενο Forum.

Chris Pavlou
21-07-2009, 15:21
θυμάστε τη διαφήμιση (νομίζω για καταναλωτικά δάνεια ήταν) με τον αναβάτη που δεν μπορούσε να σηκώσει το πόδι για να καβαλήσει τη μηχανή και έβγαζε το κράνος και ήταν παππούς;

εαν καταλαβες καλα το threat ηταν ιατρικου περιχομενου ποση πλακα χωρις αρχικη γνωστοποποιηση μπορει να αντεξει ¨"ενα χερι που καθε δεκα λεπτα στο χωμα ειναι εκτος γκαζιου"
οσοι εχουν κανει χωμα 2 η 3 ωρες καταλαβαινουν

εν παση περιπτωση δεν κραταω κακια σε κανεναν, οταν και εαν γνωριστουμε θα καταλαβεις οτι δεν ηθελα να θιξω και κανεναν
αμυνα ηταν
στην πανω bold φραση με λιγο υπερβολη γιατι οπως εψαξα και παρακολουθω καιρο τωρα
σε ολους ο NLS ετσι απαντα και δεν μου αρεσει αυτο το στυλ
επι παντως και δεικτικα

chris pavlou

gsmaniac
21-07-2009, 15:33
ΘΕΡΜΟΚΕΦΑΛΟΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ
21-07-2009, 16:15
Προσπερναω την οποια ενταση και λεω.
Μηπως θα επρεπε να χρησημοποιεις λιγο περισσοτερο τα ποδια σου οπως οδηγεις?
Λογικα εγω θα επρεπε να ειχα μεγαλυτερο προβλημα και λογο θεσης και λογο βαρους,αλλα βαζω αρκετο ''βαρος'' στα ποδια οπου οι μυες ειναι πιο δυνατοι.

NLS
21-07-2009, 17:54
εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί έχει γίνει όλα αυτό

το post μου ήταν πασιφανές τι στυλ είχε και δεν θα κάτσω να το δικαιολογήσω

και μένα η μέση μου τα έχει παίξει (το γιατί θα στο πω παρακάτω Chris και πολύ θέλω το σχόλιο σου τότε) αλλά και ο δεξής μου καρπός και όχι δεν είναι από τη #######, αλλά είναι από τη δουλειά - έχω νάρθηκα (μισός γύψος που κρατά τον καρπό σε συγκεκριμένη γωνία) μονίμως στο συρτάρι μου γιατί όταν με πιάνει με ξεσκίζει

αυτό που δεν κατάλαβα είναι η απαρίθμηση των "κατορθωμάτων" σου (από στρατό επαγγελματικά, οικογενειακά κλπ.) και τι σχέση έχουν αυτά με το φόρουμ ή εμένα

...η μέση μου που λες τα έχει παίξει γιατί μετά από 10 χρόνια tae-kwon-do, τα 3 από αυτά καθαρά αθλητισμό, είπα και εγώ να γίνω αλεξιπτωτιστής, δεν έχω βέβαια την δαφνοπουλάδα σου, ούτε ήμουν ΕΤΑ (μια και όταν υπηρέτησα εγώ τα ΕΤΑ έπαιρναν μόνο ένα μάγειρα και έναν γραφέα από έφεδρους), το αστεράκι όμως το πήρα (30+) ως ανιχνευτής... και ελευθέρας έκανα δυστυχώς μετά το στρατό... μετά λοιπόν από αυτά τα καταπιεστικά για τη μέση μου με τα χρόνια είπα να πάρω και 20 κιλά για να το ισοπεδώσω το θέμα τελείως... τι λες για όλα αυτά;

τώρα είμαι ένας (πρώην) κομάντο (once a commando, always a commando λένε, χαχαχα), 100 κιλών, με καλά ανοίγματα (αυτά μου έμειναν) - όχι ότι καλύτερο για μένα, όχι ότι καλύτερο και για κάποιον που θέλει "περίεργα" ραντεβού

δεν ξέρω αν θες αυτό το ραντεβού ακόμα, τα 3 παιδιά σου έπρεπε να το απαγορεύουν όπως το ένα δικό το δικό μου το απαγορεύει ("μέσα μου" μια και είναι μόνο 15 μηνών)... ίσως πριν 5-10 χρόνια να το δεχόμουν με ευκολία - θα είχα αντιδράσει και αλλιώς στα post σου εξάλλου

θα ήθελα ΣΑΦΩΣ να πάρεις πίσω τους χαρακτηρισμούς, αλλιώς παρακαλώ κάποιος mod να κάνει κάτι (και δεν εννοώ edit των post, γιατί αυτά που βλέπω εδώ είναι too much, δεν είναι "είπαμε μια κουβένα") - σε περίπτωση που αυτό το πράγμα συνεχίσει έτσι, τίθεται σαφώς ένα θέμα "ή εκείνος ή εγώ" και ευχαρίστως να είμαι εγώ που θα πω αντίο

τέλος (μια και ήδη είπα για τους mod) με στεναχωρεί πολύ που κανένας moderator δεν έκανε τίποτα ακόμα - έτσι κι αλλιώς

Chris Pavlou
21-07-2009, 19:03
συμφωνω με τον gsmaniac

αντε χαλαλι σου για χαρη των Ε.Τ.Α 100709385 και του Νικου(λεοντοκαρδου)

ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ
ψωμι και αλατι

chris pavlou


Moderetor del κατα βουληση

PortoLeone
22-07-2009, 04:52
Φίλε μου σου εύχομαι περαστικά και όσο για τον φίλο NLS δε μπορώ να απαντήσω κι ας είμαι mod.Το βασικότερο δε μπορώ να κάνω καμμία διάγνωση γιατί δεν είμαι γιατρός.Αν θέλετε κάποια μετακόμιση το συζητάμε.:p

aeriko
22-07-2009, 10:00
Τέλος καλά όλα καλά. Χαίρομαι που σαν πολιτισμένοι άνθρωποι τα βρήκαμε και χαίρομαι ακόμη περισσότερο για την ποιότητα των ανθρώπων του GS Forum.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ
22-07-2009, 13:20
ψωμι και αλατι



Τέλος καλά όλα καλά.

Χαίρομαι που σαν πολιτισμένοι άνθρωποι τα βρήκαμε και



χαίρομαι ακόμη περισσότερο για την ποιότητα των ανθρώπων του GS Forum.




συμφωνω με τον gsmaniac

αντε χαλαλι σου για χαρη ..... και του Νικου(λεοντοκαρδου)

ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ
ψωμι και αλατι










Moderetor del κατα βουληση



Ενώ θα μπορούσα να σβήσω όλα τα posts,

τα αφήνω όμως, σαν παράδειγμα ....

α) επειδή στα γραφόμενα δεν υπάρχει το ύφος κ η χροιά της φωνής,

καλό είναι να χρησιμοποιούμε smiles,

που αποδίδουν τις προθέσεις μας κ τα αισθήματα της στιγμής ....;)

β) γιατί φαίνεται το επίπεδο των μελών του φόρουμ μας,

που παρότι κάποια στιγμή υπερέβαλαν λόγω φορτίσεως στους χαρακτηρισμούς,

αμέσως μετά, καταλαβαίνοντας την παρανόηση-παρεξήγηση,

άλλαξαν το ύφος τους και έδωσαν εγγράφως "τόπο στην οργή" ......

(όπως πολύ σωστά παρατηρεί και ο Πάνος (aeriko) .....







Μακάρι όλοι μας, να έχουμε αυτή την ανωτερότητα,

όχι μόνο στο φόρουμ που είναι το ένα χιλιοστό της καθημερινότητάς μας,

αλλά και στην εν γένει ζωή μας .....





ΚΥΡΙΟΙ (με κεφαλαία),
είσαστε (είμαστε)sic;) ά-ψο-γοι !!!!! http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-02.gif...http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-02.gif...http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-02.gif




.

Arkas
22-07-2009, 14:43
..................................

θα ήθελα ΣΑΦΩΣ να πάρεις πίσω τους χαρακτηρισμούς,
..................................


....................................
ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΠΙΣΩ
ψωμι και αλατι

chris pavlou
...................................







......................................
ΚΥΡΙΟΙ (με κεφαλαία),
είσαστε (είμαστε)sic;) ά-ψο-γοι !!!!! http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-02.gif...http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-02.gif...http://i247.photobucket.com/albums/gg124/ELINADOUR/SMILES-2/RESP-02.gif

.
Νικόλα (NLS) για σένα δεν έχει λήξει ακόμη το θέμα;:Απορία:

arisxios
22-07-2009, 19:26
Καλή θέληση να έχουμε !!!!